Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.10.2007., 21:29   #1
adi_adi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 4
5.1 zvucnici na Visti

Imam Trust 5.1 ozvucenje i sada kad sam nabacio vistu, svira neka pjesma ali na FL, FR i Woferu na centru nece nikako to me pravo nervira, zna li neko sto bi mogo biti.
Neki dan sam razgovarao sa prijateljem i kaze mi on da kada bih kupio zvucnu kartu da bih rijesio sve probleme, da bi centar i zadanj 2 zvucnika(koja ni na xp ni na visti ne rade normalno ko ostali, cuju se tek kad se uhu primaknu) proradili. Centar radi bez problema na xp-u. hvala unaprijed.
adi_adi je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 21:47   #2
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
pjesme (mp3) su ti "stereo" (2) što znači da nisu surround (5 ili više) - pa ćeš jedino na filmovima i sl. gdje je zvuk sniman u 5.1. "formatu" dobiti zvuk na svih 5 zvučnika - inače ako želiš mp3-ce rastegnuti na svih 5, ja koristim EAX koji to odradi bez imalo problema (zvučna kartica Audigy SE) - znači posegnuti za softverskim rješenjem odnosno kupiti zvučnu karticu koja podržava EAX
svebee je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2007., 22:03   #3
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Ili, ako imaš winamp ili foobar ( za njih točno znam da može ) imaš pluginove koji ti kloniraju zvuk po kanalima, tako da od obične mp3-ce dobiješ sorround. Naravno, ako ti je sve podešeno kako treba u windowsima, znam da ja nikako nisam uspio dobiti 5.1 zvuk na visti..
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2007., 22:26   #4
adi_adi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 4
Pih, kod mene na xp-u je sve sviralo na 5.1, i sada na visti ne, to me iritira, a kada stavim film svira 5.1, odnosno zadnji jedva se cuju, tek kad se uho primakne.
adi_adi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na