Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.10.2007., 12:21   #1
hrvojehrc
Premium
Moj komp
 
hrvojehrc's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb-dubrava
Postovi: 70
Question ve-mil iskustvo strašno

kupio u ve milu graf.karticu hd2400pro sa 64mb i null modem kabal, e sad pošto mi je ta kartica bila slaba za bilo kakvo igranje pitam da mi zamjene,kažu ako nije prošlo 7 dana može i to preko one stvari ali je prije donesite u servis da vidimo da nije oštećena, ok kažem ali da li ste mi i neispravan kabal (null modem)kaže lik donesite i kabal i ok donesem ja to sve u servis kad ono prvo mi lik kaže sa kim ste pričali o povratu ja kažem a otkud da znam pa valjda sa nekim djelatnikom kaže on meni tada morate znati što kupujete ?ja kažem da imam pravo po garanciji zamjeniti robu ako nije prošlo 7 dana i ako nije roba oštećena, uzme karticu onako ponovo preko one stvari gleda .gleda i dobro konačno pristane na zamjenu(da ne kažem da pet puta nešto printa i uvijek krivo a ja iz noćne)no dobro idemo dalje kažem liku da imam i neispravan null modem kabal koji ne radi a on me pita što nema slike na monitoru??ja mu kažem da to nije kabal za monito a on ga opet uzme onako bezobrazno i da ga nekom drugom liku da ga isproba,ovaj ga uzme isto bezobrazno i dođe nakon pola sata mog čekanja i kaže da ne može priključiti monitor na taj kabal ???katastrofa, ponovno kažem da to nije kabal za monitor a on a ha moram zvati onda uvoznika za taj kabal da vidim da li se može zamjeniti za drugi ili kaže odite vi sami da tog uvoznika pa si uzmite drugi??katastrofa zove on zove i naponon dobije uvoznika i on mu kaže da slobodno zamijeni kabal i ovaj sad opet printa normalno sve krivo pa čekaj,čekaj i dobro konačno sve isprinta kaže odite dole da vam zamjene te stvari
II dio:dodjem dole prvo čekam 15 minuta da se netko pojavi na izdavanju robe,pitam čovjeka za pultom koji gleda cijelo vrijeme u komp i sjedi za pultom ima li tu koga a on kao da me nema nije niti trznuo dobro mislim čovjek je valjda zauzet i napokon evo dolazi lik pita me što je ja mu objasnim uzme onaj papir za zamjenu i ode čekam 20 min evo ga dolazi pita me što treba??kažem pa uzeli ste mi papir za zamjenu kartice a on aha otiđe po papir i vrati se na pult kod neke ženske za kompom i kaže joj da se dogovori sa mnom za zamjenu kartice i za nadoplatu a ona kaže da nema vremena neka ide drugome čekam ja čekam i na kraju puknem i kažem liku dobro jer vi to mene za***avate ili što dodje lik opet do one ženske i kaže joj pa jer sam ti rekao da se dogovoriš s čovjekom za karticu a ona kao nema pojima o ničemu i tako ja ostadoh sat i pol u ve-mulju za jednu običnu zamjenu i to još bez neke gužve ,što da je tek bila
ma bilo je još toga ali da ne duljim nakon natezanja od sat i pol izađoh van sa mislima da me više ova trgovina ne bu više vidila pa baš i da djele badava
hrvojehrc je offline  
Staro 13.10.2007., 13:10   #2
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,015
ja sam na srecu imao samo pozitivna iskustva, 2 puta sam nosio headset na popravak i u roku par dana mi zamjenili za novi, sada su opet vrisnule i isao ih zamjeniti za drugi skuplji model, i covjek mi kaze da mora poslati mejl u ZG da mu odobre, ja reko ok..

za 2 dana me zove covjek i kaze odbrili zamjenu dođite po slusalice kada mozete..

mislim da je to od poslovnice do poslovnice.. i do ljudi koji rade u njima.. neki su ok, neki ne..
toliko od mene
Gemmy je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2007., 00:59   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
taj ve mil je nevjerovatna firma... al opet ni necudim se kakve ljudi place imaju tako i rade...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 14.10.2007., 03:07   #4
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
to nije vrijedno živciranja a codiac ima pravo rulja radi za cca 2500kn kao prodavač ko bu ti se trgal za takve stvari njih boli k..c za mušterije.

čast iznimkama
pozz
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline  
Staro 14.10.2007., 04:34   #5
Toncek
member
 
Toncek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 758
Citiraj:
Autor BOGDO Pregled postova
rulja radi za cca 2500kn
a to je ka malo?
Toncek je offline  
Staro 14.10.2007., 05:36   #6
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
a to je ka malo?
da
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 14.10.2007., 09:22   #7
bl4st3r
Premium
 
bl4st3r's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 49
Ja sam neki dan u ve-milu ceko 45 min da bi kupio 2.5 g termovodljive paste. LOL
Na kraju sam ih poslo u k***** i otisao u Links.
I ja kazem,nece me vidjet vise pa makar badava djelili.Gamad...
__________________
"There is no place like 127.0.0.1"
bl4st3r je offline  
Staro 14.10.2007., 10:05   #8
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,993
Citiraj:
Autor BOGDO Pregled postova
rulja radi za cca 2500kn
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
a to je ka malo?
pa i nije ak živiš, neznam, u Uzbekistanu...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 14.10.2007., 10:39   #9
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Mislim da je glupo tvrdit da te wc-mil nece vise vidjet ni da dijele komponente badava-jer svi mi znamo da je nasoj raji najsladje besplatno,pa da je i govno.A sto se tice "customer care" tu smo debelo iza europe,da ne spominjem SAD ili Ist.Aziju. Dok mi ne budemo cijenili i tih 340 kn za 2400pro vise,a ne u sebi smisljali isprike za neodgovorne/nezainteresirane i potplacene,do tad ce oni brisat svoje prljave cipele o kupcev ponos i dijeliti nam "odi tamo stoji jos 20 min,pa se vrati..." ...Opcenito imam vrlo nisko misljenje o stanju medjuljudskih odnosa u usluznim djelatnostima i uopce u RH...
__________________



Ovca je offline  
Staro 14.10.2007., 11:28   #10
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor Ovca Pregled postova
...Opcenito imam vrlo nisko misljenje o stanju medjuljudskih odnosa u usluznim djelatnostima i uopce u RH...
Što nas opet vraća na pitanje plaćanja rada. Iznenadila bi se koliko ti bezvrjedan postane neki Pero P. koji kupuje komad hardwarea kada ne znaš hoćeš li moći pokriti režije za taj mjesec, a kamo li hoćeš li imati za hranu.
Delta S4 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.10.2007., 11:57   #11
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
a to je ka malo?
hm piše ti u profilu da imaš 26 i nekako mi je teško vjerovati da misliš da je plaća od 2,5k kn ok?

Imho sve ispod 6k kn sucks

nadalje...inače čim vidim neku bezvoljnost okrečem se i odlazim iz dućana. Barem treba ostati ona mala doza pristojnosti i poštovanja prema mušteriji. Dajte zamislite kaj bi onda trebale raditi tete na kasama u konzmu hehe one se nagledaju idiota i idiota
Hamm je offline  
Staro 14.10.2007., 12:16   #12
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
hm piše ti u profilu da imaš 26 i nekako mi je teško vjerovati da misliš da je plaća od 2,5k kn ok?

Imho sve ispod 6k kn sucks

nadalje...inače čim vidim neku bezvoljnost okrečem se i odlazim iz dućana. Barem treba ostati ona mala doza pristojnosti i poštovanja prema mušteriji. Dajte zamislite kaj bi onda trebale raditi tete na kasama u konzmu hehe one se nagledaju idiota i idiota
To je tek istina,s kakvim se sve bezobrazlukom susrecu treba im dat medalju,ali molim lijepo,onim tetama koje jos uvijek sadrze ljudske osobine i tretiraju te ko covjeka a ne stoku na blagajni.
Ispod ljudskog dostojanstva je raditi sa saznanjem da mozes pokriti npr.78% radnicke kosharice...ono,WTF??ostaje 22% mjeseca ili ljudskih potreba nepokriveno,i to je kao normalna stvar,koju eto mogu procitat u glasu istre ili bilo gdje svakog f* mjeseca...s druge strane euforiji nikad kraja na glavnom dnevniku zbog gle ti vraga,bagatelne cijene di"J"onica ht-a....krajnje licemjerno!
Citiraj:
Autor Delta S4 Pregled postova
Što nas opet vraća na pitanje plaćanja rada. Iznenadila bi se koliko ti bezvrjedan postane neki Pero P. koji kupuje komad hardwarea kada ne znaš hoćeš li moći pokriti režije za taj mjesec, a kamo li hoćeš li imati za hranu.
Taj isti "g.Prodavach iz Vemila" moze sutra doci kod tebe ili mene poslovno i sta onda.da mu vratimo po talionskom nacelu ili smo tu jer radimo ono za sto smo placeni kako najbolje znamo i mozemo...Isti g.Prodavach iz Vemila ima privilegiju radit u IT sektoru,makar kao prodavac gdje,ajmo si laskat, ne dolaze bas zadnje sirovine kupit graficke i m.ploce,a one tet iz konzuma sa kolodvora ili ma gdje drugdje si ipak ne mogu priustit taj luxuz zahebavat musteriju.
__________________



Ovca je offline  
Staro 14.10.2007., 12:29   #13
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor Ovca Pregled postova
Taj isti "g.Prodavach iz Vemila" moze sutra doci kod tebe ili mene poslovno i sta onda.da mu vratimo po talionskom nacelu ili smo tu jer radimo ono za sto smo placeni kako najbolje znamo i mozemo...Isti g.Prodavach iz Vemila ima privilegiju radit u IT sektoru,makar kao prodavac gdje,ajmo si laskat, ne dolaze bas zadnje sirovine kupit graficke i m.ploce,a one tet iz konzuma sa kolodvora ili ma gdje drugdje si ipak ne mogu priustit taj luxuz zahebavat musteriju.
Ako si frustrirana svojim poslom i plaćom, samo naprijed. Nije zdravo držati to nezadovoljstvo u sebi. Treba ga ispucati...pa makar i na jadnom Peri P./ Prodavachu Iz Vemila
A ovo da prodavači iz ve mila rade u IT-sektoru - A Severina je glazbeni inženjer... Ok, šalu na stranu, na smješan način to doista spada pod IT sektor. Ali od "laskave titule" ja ne mogu prehraniti obitelj. Žišku? A to da zadnje sirovine ne dolaze kupovati hardware bi se dalo itekako raspravljati

Inače - svaki respekt tetama iz konzuma i sličnih robovlasničkih tvrtki.
Delta S4 je offline  
Staro 14.10.2007., 12:30   #14
maxxp
Premium
 
maxxp's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
ma dajte momci...ovo je smiješno.
Zar bi mala plača trebala biti izlika za takvo ponašanje? Čim je iza pulta, pristao je na ponuđene uvijete rada od strane poslodavca. Zašto nije imao muda reči poslodavcu da neče raditi za taj iznos, nego frustracije ispoljava na kupcima.
Po meni, logičnije bi bilo da frustraciju ispoljava na drugačiji način. Recimo, da dragovoljno zamjeni sve šta se donese na reklamaciju, pa neka omraženi gazda razmišlja šta će stim. Neka vidi dali mu se više isplati pokrivati gubitke u poslovanju, ili ulagati u plaće i naobrazbu zaposlenika.
maxxp je offline  
Staro 14.10.2007., 12:41   #15
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Citiraj:
Autor Delta S4 Pregled postova
dalo itekako raspravljati
Inače - svaki respekt tetama iz konzuma i sličnih robovlasničkih tvrtki.
pšitanje o odnosu prema musteriji sam ja postavio!Pitanje osvete je retoricko i na njega svatko prema svom moralu odgovara,kao sto svatko od nas po svom moralu procjenjuje hocel i zgibat u 20do4 ili ostat odradit job do kraja.
a smijesan je nacin svega sto se pojavi kod nas kao nesto "novo".
__________________



Ovca je offline  
Staro 14.10.2007., 12:48   #16
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
a to je ka malo?
A za koliko bi ti radio?
Ipak je to težak mentalni posao kada radiš sa ljudima koji u 90% slučajeva nemaju pojma o računalima i dođu daviti da najveće gluposti
PointDexter je offline  
Staro 14.10.2007., 13:18   #17
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 9,194
Ovi iz ve-mila u puli se ne javljaju niti na telefon. Možeš ti zvati cijeli dan na one brojeve koji su javno objavljeni, ali neće ti se javiti... Srećom, pukim slučajem smo otkrili broj na koji se uvijek jave ..neznam smije li se to objavljivati..

Inače, oni koji tu rade su krajnje neozbiljni. Frend mi je pričao doživljaje jednog radnika (njegovog bliskog frenda): dobili su robu jedan dan, ali im se nikako nije dalo registrirati je (unijeti u kasu ili što već). Ljudi traže taj proizvod što stoji na sred trgovine a oni mrtvo hladno govore da ga nemaju. I to je njima onako normalno :rolamočima: ..sve se bojim da ću im više doći u trgovinu..
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 14.10.2007., 13:33   #18
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
dobro je kad možeš birati gdje ćeš nešto kupiti ali kad ne možeš progutaš neljubaznost,
ponekad i naš osmjeh i dobro raspoloženje pobude ljubaznost kod trgovca
gil je offline  
Staro 14.10.2007., 13:43   #19
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
samo cu reci da onaj tko nije radio kao trgovac tehnikom nemoze pojmiti uopce kakav je to usran posao....

sto se tice placa u trgovinama racunala one su u najmanju ruku jadne. slazem se sa time da ono mogli bi pokazati bar malo zanimanja za kupce al opet ih u neku ruku razumijem...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 14.10.2007., 14:08   #20
MAXx
Čupavac
Moj komp
 
MAXx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Ja sam jedamput nazvao Ve-mil (zagrebacki)i pitao sam ih za napajanje koje trenutno nije bilo dostupno i covjek je od mene uzeo ime, prezime,broj mobitela i rekao da ce nazvati kada dobije neke informacije o dolasku napajanja. I tako sam ja ljepo cekao tjedan dana i nista. Na kraju sam morao kupiti napajanje u hg spotu. Jer se nisu javili, tj. ni do dan danas mi se nisu javili. U mom gradu nema Ve-mila pa sam osuđen na svakakvo snalaženje.
__________________
Science cannot be stopped. Man will gather knowledge no matter what the consequences – and we cannot predict what they will be. - Linus Pauling
MAXx je offline  
Staro 14.10.2007., 14:33   #21
Ovca
KozajeZakon.
Moj komp
 
Ovca's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 303
Citiraj:
Autor Delta S4 Pregled postova
: A Severina je glazbeni inženjer... Ok, šalu na stranu, na smješan način to doista spada pod IT sektor.
Point is ,kod nas velika vecina ovci/gradjana pod pojam glazbenika ubraja Sheve,a pod pojmom IT trgovine poput Vemila.svaka daljnja rasprava izlazi iz okvira bezobrazluk prema kupcima u vemilu,i spada u socijalne teme i humanost modernog drustva gdje samo prezivljavanje pojedinca predstavlja 1. i glavno svakodnevno pitanje.eod.
__________________



Ovca je offline  
Staro 14.10.2007., 15:16   #22
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,931
Ne dobijaju li prodavači neki postotak na količinu prodanog u vemilu?
Baš sam pričao s jednim momkom iz Šibenksog vemila i kaže mi da je zadovoljan plaćom, nije reka iznos, radi se 6h dnevno, 6 dana tjedno, ima ih 3-4 po smjeni.

No ako je istina ovo da imaju oko 2500kn, onda to spada u kategoriju McDonald's-a, samo smrad hamburgera je zamjenjen smradom "jeftine" elektronike.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 14.10.2007., 16:20   #23
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
koliko sam ja upucen znam da u vecini firmi dobijes tvrdoga u dupe a ne postotak od prodanog....
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Staro 14.10.2007., 16:55   #24
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ima i gorih zanimanja od trgovca tehničkom robom koja su i manje plaćena, počevši od običnih trgovaca po raznim shoping centrima nadalje...

Ja ist donekle mogu razumjeti da nisu pretjerano zagrijani za posao ali to se mene ne tiče, nisam im ja gazda neka se žale ili rade drugdje, a ako su bezobrazni ta trgovina me neće vidjeti više...

Inače ja sam se zarekao da u VeMulju ne kupujem niti da su zadnji info dućan na svjetu i toga se držim od zadnje eskapade s njima nisam tamo stupio i nemam niti namjeru...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 15.10.2007., 04:33   #25
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
jedna mala napomena: vemil nije informatičko, nego trgovačko poduzeće. dakle - u IT sektoru je otprilike koliko i HEP i Gorenje.
ko da kažemo da su sistem admini na Ruđeru znanstvenici. možda i ima koji, ali generalno brijem da nisu.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 15.10.2007., 07:22   #26
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,185
Neću puno puno komentirati ali na ovom forumu ima bezbroj žalbi na HGšrot i ve-mulj i ljudi i dalje idu u te dućane.....mi ljudi smo stvarno mazohisti...... (a definitivno sad cijene nisu tako različite)....
denied je offline  
Staro 15.10.2007., 08:17   #27
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,560
Kaj se čudite za Vemil, tamo uglavnom i rade trgovci koji veze nemaju s robom koju prodaju. Zato i imaju takve plaće - nitko tko se kuži u hardware neće doći raditi za 2.5k kn.
Inače, nije Vemil jedini - kod nas su općenito plaće jadne.
Slažem se s Hammom - sve ispod 6k kn je jadno, ja s VSS spremom radim za 4.5k kn posao za koji bi negdje vani dobio preko ili barem cca 6k kn...
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Staro 15.10.2007., 08:51   #28
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
@roberto. da sam na tvoj mjestu http://www.moj-posao.net/ bi mi bio home page
Hamm je offline  
Staro 15.10.2007., 09:13   #29
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
..ma ko da bi vi bili ljubazniji,daj ajde..ja di god sam kupovao,takva je situacija bila..samo ja pazim šta kupujem,pa ako recimo hoću 2900XT za igranje ili 2600tku..ne može mi se dogodit u glavi,da i kupim recimo 2400..kupnja proizvoda je završna faza kupnje,uz postkupovni proces koji si ti prošao..tj. finu povratnu informaciju koju si im dao...i reklamirao..

..stvar je da se prvo raspitaš kakav je proizvod,konkretno za igre..pa kreneš preturati po džepu i iskeširaš ba$$e...

ja sa VSS(sveučilište,efzg) radim za 5200..šta je za apprentice-a koliko čujem više nego solidno..nije stvar u tome,mislim da nisu samo prodavači krivi za ovakve situacije..

..pa šta bi bilo kad bi svatko nešto kupio,pa u roku tjedan dana vraćao..razmislimo malo kolege..
thedream je offline  
Staro 15.10.2007., 09:17   #30
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,560
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
@roberto. da sam na tvoj mjestu http://www.moj-posao.net/ bi mi bio home page
Nije mi homepage, ali stalno visim tamo
Nažalost, u firmi u kojoj radim nemam baš mogućnosti za napredovanje, iako sam najobrazovaniji i firmi i imam potrebna znanja, a imam već i dosta iskustva... Ali ljudi napreduju po nekim drugim kriterijima
Tako da sam stalno u potrazi za nečim boljim...

Sorrite na malom OT-u, morao sam se nekom pojadati
__________________
i9-10850K / asrock z490 taichi / 64gb DDR4/ 1gb ssd / 4 tb wd hdd / Gigabyte 6600xt /
Roberto je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na