Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.02.2007., 19:19   #1
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,345
Overclocking

Imam prijedlog da se napiše novi stiky o overklokiranju procesora, trenutni stikyiji su previše zastarjeli i neuključuju stvari koje nude današnje ploče

e kad bi sad netko lijepo uzeo i napisao tu temu, to bi bilo jako lijepo, usto vjerujem da bi se smanjile teme tipa "kako da overklokam proc..."

Dakle tema u kojoj bi svaki postupak bio objašnjen
Buger je offline  
Staro 04.02.2007., 01:11   #2
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Čuj, to ti je dosta teško. Iako se to sve vrti oko jedne te iste stvari, te je OC-anje svakog kompa u suštini isto, svaka matična ima drugačije nazive za neke krucijalne stvari u BIOS-u.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2007., 00:44   #3
Gen1us
Premium
Moj komp
 
Gen1us's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Kaj dajes prijedlog nekome da nesto radi...
Zakaj ti nebi to napravio ako mislis da je to potrebno...

To je ono ja predlazem da netko nauci napamet prvih 2m znamenaka od pi pa da oborimo sv rekord

Dobro je i ono kaj je sad napisano a te teme i otvaraju samo oni kojim ase neda citat sto je unaprijed napisano a neke smjernice ako ti jedan dio nije jasan ja bi dao bilo kome i bilo kada...

Ovo je potrebno ali treba naci nekoga sa dost znanja da to objasni i jos vise zelje
Gen1us je offline  
Staro 24.03.2007., 22:34   #4
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
slazem se sa genijem, ima dosta ljudi ovde koji bi to znali i mogli napisat, ali to trazi dosta vremena , ja sam zahvalam i na onome sto je dosad napravljeno...
inace ima to jos dosta foruma na engleskom, ako ti nije stran, vjerujem da se na intenetu moze nac stvarno sve sto te zanima, google je tvoj prijatelj :-)
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline  
Staro 24.03.2007., 23:48   #5
Stipezd
Premium
Moj komp
 
Stipezd's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zd
Postovi: 53
Dobra ideja,al da svako napise kako je clocka svog procesora i opise postupak,jel ima dosta ljudi na forumu s istim kompom koji nezanju clockati,dolaze novi clanovi,kao ja... Koji nisu toliko iskusni u OC-u a zeljeli bi svoj komp OC-ati...
Stipezd je offline  
Staro 25.03.2007., 00:22   #6
Gen1us
Premium
Moj komp
 
Gen1us's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Citiraj:
Autor Stipezd Pregled postova
Dobra ideja,al da svako napise kako je clocka svog procesora i opise postupak,jel ima dosta ljudi na forumu s istim kompom koji nezanju clockati,dolaze novi clanovi,kao ja... Koji nisu toliko iskusni u OC-u a zeljeli bi svoj komp OC-ati...
E ti si zadnji koji se moze javiti da ima nedovoljno informacija na forumu kako clockat nejgov proc ja mislim da i ptice vec na grani to znaju kolko se o tom pise...Da se potrudis procitat sticky o OC-u znao bi vjeruj mi nisam ja neki pametni i zato se to usudim govoriti

Ako sam ja skuzio i moja baka bi skuzila ali treba provesti par noci za kompom i trazit po netu i ovo ono i onda probat i uspijet ces a ja sam reko slobodno otvoris i svoj thread gdje cu ti ja a mislim i ostali clanovi pomoci na problemima kojima zapnes ali nemozes ocekivat da ti neko krene objasnjavat a nisi ni proucio sto je to fsb,množitelj.ht il neke te gluposti...
Gen1us je offline  
Staro 25.03.2007., 20:45   #7
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Stvar je u tome ako i napišu članovi ovog foruma kako su OC-ali kompove za nove ljude, opet bi te teme pale na dno ili na drugu stranicu i nitko nebi to gledao i opet bi cvala pitanja na forumu!

Jedino da ima neki univerzalni sticky gdje bi bile na neki način kategorizirane teme sa OC-om određenih kompova što je opet jako teško za osmisliti da bude funkcionalno!

Ja bi napravio postupak na koji način OC-am svog E4300 ali ne znam uzeti SS BIOS-a tako da ništa od toga

PS: Tu je još i ona stara mudrost... Od 10 komada E4300, na istoj matičnoj, svih 10 bu se različito OC-alo Neki E4300 potegne 3,6GHz dok neki nejdu preko 3,0GHz!
Bartuc je offline  
Staro 25.03.2007., 21:35   #8
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Gen1us Pregled postova
Kaj dajes prijedlog nekome da nesto radi...
Zakaj ti nebi to napravio ako mislis da je to potrebno...
/snip/
upravo tako. ovo je forum. napišite nešto ili čitajte., ali please nemojte govoriti drugima što da pišu.
pogotovo ne u forumu "Komentari i prijedlozi" jer takve stvari nemaju nikakve veze s ovim forumomo. Ova tema će biti uskoro obrisana.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na