Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2003., 09:04   #31
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
neeeeeeeee tog sam se i bojao da ćeš reć da se slažemo u mišljenjima(sad će svi kamen na mene ).Ja ono čisto sumljam da su ti ovi u "trgovinama" tako zdušno preporučili sve osim FX.Oni vole preporučit loša sranja(Celeron,GF4 MX,5600(non Ultra))jer eto to ti je isto ko i P4,GF4 Ti,za ovo treće nema alternative kod nVidie oni vide koji je veći broj i šlus
Stipe je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2003., 20:29   #32
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by HE IS THE BEST
MISLIO SAM NA GEFORCE OD 2 DO 4,A POSEBNO FX OD pet tisuća i nešto pa nadalje!I samo da ti kažem da moja geforce 4 radi bolje od od sve jedne MX-ICE,nije da hvalim svoju grafičku ali ja sam s njom išao i preko 6ooo 3DMarka(sa athlonom 1600+?),a to rijetko koja MX-ica može,a i sve igrice mi lete,npr. UT igram na 1024-768 bez ikakvih problema(to je puno za geforce 4 mx),te sve ostale igrice igram na takvoj ako ne i višoj rezoluciji!
Usput moj prijatelj koji ima geforce 4mx\440 64MB ima 3250 3DMarka,eto toliko o tome koliko je moja loša grafička.
vuce i moja preko 6000 pa ju nedizem u nebesa, znam da je smece ali platio sam ju 50 kn pa me zaboli
a frend koji ima 3250 markova vjerovatno ima matsonic plocu
Citiraj:
došao sam u par trgovina koje prodaju komponente za kompjuter te tražio koju mi grafičku preporučuju(ipak oni znaju ,sve su isprobali)
odakle ti ideja da su ih tipovi u trgpovinama sve isprobali????
nisi ti bas normalan
a i slika na radeonu nije bas puno, puno bolja.bolja?da, ali ne puno, puno bolja
barem kad pricamo o onome sto ljudi mogu vidjeti golim okom
a i sta se cudis sto se stipe slaze stobom???svi mi znamo odavno da je on fanATik.....inace nemas pravo na misljenje oko kojeg bi se netko mogao slagati dok neisprobas sve grafulje koje spominjes, ovakvo je sve rekla kazala
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2003., 20:35   #33
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,385
Moje mišljenje.
Imam grafulju koja mi je predobra i neznam uopće dal ću ju moći moći iskoristiti i za par godina iako igram zahtjevne 3D igre i tu i tamo obradim koji film.
Pitate se zašto?
Kad joj stavim antistropic, full AA i sva moguća sr.... imam savršenu sliku i minimum 100 fps, a monitor mi je krama dok si ne priuštim nešto bolje i radi na 60 Hz tj. 60 sličica u sekundi što znači da još uvjek imam minimum 40 sličica viška.
Realno bi mi bila dovoljna GF3 ili najslabija GF4 (najjeftinija).
Imao sam i Radeon 9700PRO, ali za te novce dobio sam nešto fps-ova više koje u realnom radu ionako nisam vidio.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2003., 21:25   #34
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by AMD
Moje mišljenje.
Imam grafulju koja mi je predobra i neznam uopće dal ću ju moći moći iskoristiti i za par godina iako igram zahtjevne 3D igre i tu i tamo obradim koji film.
Pitate se zašto?
Kad joj stavim antistropic, full AA i sva moguća sr.... imam savršenu sliku i minimum 100 fps, a monitor mi je krama dok si ne priuštim nešto bolje i radi na 60 Hz tj. 60 sličica u sekundi što znači da još uvjek imam minimum 40 sličica viška.
Realno bi mi bila dovoljna GF3 ili najslabija GF4 (najjeftinija).
Imao sam i Radeon 9700PRO, ali za te novce dobio sam nešto fps-ova više koje u realnom radu ionako nisam vidio.
oces se mjenjat
ja to gledam ovako, moja grafulja nemoze aa i aniso dizat jako (aa4x aniso2x max) ali kad to stavim slika neizgleda sad bas ono bolja da bi odmah potrcao kupiti grafulju koja to moze davati bez problema.....neke svari malo bolje izgledaju i to je sve
prevedeno na hrvatski zaboli me za AA i aniso
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2003., 12:43   #35
Cyclops
Registered User
 
Cyclops's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 37
K82 je potpuno u pravu! Ja već 2 godine koristim ATI-jeve grafičke ali se sada nekako odlučujem za neku GF koja je dobro prošla na testu a ne traži mnogo $
__________________
ATI Rulz!
Cyclops je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2003., 12:56   #36
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by Cyclops
K82 je potpuno u pravu! Ja već 2 godine koristim ATI-jeve grafičke ali se sada nekako odlučujem za neku GF koja je dobro prošla na testu a ne traži mnogo $
osim vec prastare 4200 stvarno neznam sta bi te kod nvidie moglo privuci toliko....
sve vuce na ati ali, budimo iskreni, stvar je u sitnim postocima na stranu ATIa ali FXice nisu bas jeftine.....nisu ni radeoni ako gledas one koji nesto vrijede. ma neznam....trziste grafulja je totalno sjebano....nema nijedne koja vrijedi onolko para kolko kosta.....
greg SE je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na