Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2006., 18:22   #661
Wade
Happy?
 
Wade's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
igrao sam gw godinu dana i sad vise ne igram(malo mi dosadilo)
savjetujem da se igra pocne sa warriorom, s njim je najlakse na pocetku i jak je,te se tako upoznaju ostale klase

isto tako ako se zeli uzivati u igri najbolje je igrati prophecies,a ne factions,u factionsu si lvl 20 za 2 dana i to mi je totalno debilno
prva dva-tri tjedan sam uzivao boreci se do 20 lvla sa warriorem u propheciesu i to je bilo jedno od najljepseg doba
ak znas engleski nadji si neki dobar internacionalni gild koji pomaze dosta novim clanovima,bio sam u 40 hr gildovi i svi se raspali
__________________



Wade je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 00:28   #662
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
Lijepi armor,sta je to elementalist ili ?

Mi moze nesko objasnit kako napravit monka za farmanje, citao sam malo o tome ali mi jos nije jasno
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 02:03   #663
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ovako rekli kazali su mi ljudi da gw troši neku siću od mb po satu, a ja u login skrinu vidim ovo gore desno i guta mi cijeli bandwith 105kb sek na pcplayu mi rekli da je to update i da kad se završi onda neće više skidat.... ja reko aj ok 100-200mb. kad eo došlo 400 i ide dalje. a još govore kako za gw nema sranja patcheva svako malo itd. do kolko će mi ić ovah promet, jer bojim se sad otić spavat probudim se ujutro ono na xxgb(jer ko zna možda i nie patch možda ide promet eto tako reda radi ).... a opet bojim se ugasit ga jer ono ko zna možda se mora odjednom skinuti patch ne u djelovima, pa šteta sad bacit tih 400mb pa drugi put opet isto skidat....
  Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 08:46   #664
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor Wade Pregled postova
igrao sam gw godinu dana i sad vise ne igram(malo mi dosadilo)
savjetujem da se igra pocne sa warriorom, s njim je najlakse na pocetku i jak je,te se tako upoznaju ostale klase
Igranjem warriora ćeš napraviti sve osim upoznati ostale klase.
Citiraj:
Autor Wade Pregled postova
ak znas engleski nadji si neki dobar internacionalni gild koji pomaze dosta novim clanovima,bio sam u 40 hr gildovi i svi se raspali
Guildovi se raspadaju bez obzira jesu li domaći ili međunarodni. Bitna je škvadra. U godinu i pol sam promijenio mali miljon guildova, ali na FL su mi uvijek jedni te isti ljudi koje sam upoznao u početku i kroz igru.

Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Lijepi armor,sta je to elementalist ili ?
Gdje? U mom postu? Ono je monkica.

Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovako rekli kazali su mi ljudi da gw troši neku siću od mb po satu,
Stvar i troši siću po satu, ali će ti redovno streamati sadržaj. Svaki četvrtak ili petak ide update za balansiranje skillova i klasa i pripremu za weekend event. To ti pojede malo više prometa. Ovo što se tebi događa je normalno nakon instalacije. Ima neka fora da se to smanji/izbjegne, ali je ne znam točno - probaj pogledati po guildwarsguru.com forumu.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 12:04   #665
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovako rekli kazali su mi ljudi da gw troši neku siću od mb po satu, a ja u login skrinu vidim ovo gore desno i guta mi cijeli bandwith 105kb sek na pcplayu mi rekli da je to update i da kad se završi onda neće više skidat.... ja reko aj ok 100-200mb. kad eo došlo 400 i ide dalje. a još govore kako za gw nema sranja patcheva svako malo itd. do kolko će mi ić ovah promet, jer bojim se sad otić spavat probudim se ujutro ono na xxgb(jer ko zna možda i nie patch možda ide promet eto tako reda radi ).... a opet bojim se ugasit ga jer ono ko zna možda se mora odjednom skinuti patch ne u djelovima, pa šteta sad bacit tih 400mb pa drugi put opet isto skidat....
***iga, zato jer prvi put pokreces skidat ce ti sve update od pocetka a to ti iznosi xx GB moras pustit preko noci, ja samo znam da mi folder i dat file od guild warsa ima 15 GB .
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 16:04   #666
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Moj je 4.5GB?
Nikad nisam skuzio sto to on zapravo skida, jer ja igram sasvim ugodno bez ikakvog skidanja sa servera tijekom mapa, a login screen uvijek ima nesto za skidati. Btw, ako prebacis gw.dat od nekog sa poskidanim zadnjim updejtovima onda nemoras skidati sve od pocetka.. Bilo je i ponovno izdanje Propheciesa, znaci sa updejtovima a ne ovo sto ja imam npr, od prije god dana, pa kad moram reinstaliravati a nemam gw.dat o.O
Za pocetak je sasvim ok igrati warriorom ili rangerom, i promatrati skillove od mobova, warrior je vrlo koristan ..
Jel' netko zna kad ce nerfati SF? Svaki random n00b vrti to po HA, i dobija fame, ovo je jos lakse igrati nego iway. Neki dan sam vidio gvg sa nox guildom protiv jos nekog.. oni su 44# ja mislim. Iway-style, dervish sa ordersima, 2 para healaju i pomazu warovima .. 4 w/r geez
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 17:14   #667
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor SniperWolf Pregled postova
Moj je 4.5GB?
Nikad nisam skuzio sto to on zapravo skida, jer ja igram sasvim ugodno bez ikakvog skidanja sa servera tijekom mapa, a login screen uvijek ima nesto za skidati. Btw, ako prebacis gw.dat od nekog sa poskidanim zadnjim updejtovima onda nemoras skidati sve od pocetka.. Bilo je i ponovno izdanje Propheciesa, znaci sa updejtovima a ne ovo sto ja imam npr, od prije god dana, pa kad moram reinstaliravati a nemam gw.dat o.O
Za pocetak je sasvim ok igrati warriorom ili rangerom, i promatrati skillove od mobova, warrior je vrlo koristan ..
Jel' netko zna kad ce nerfati SF? Svaki random n00b vrti to po HA, i dobija fame, ovo je jos lakse igrati nego iway. Neki dan sam vidio gvg sa nox guildom protiv jos nekog.. oni su 44# ja mislim. Iway-style, dervish sa ordersima, 2 para healaju i pomazu warovima .. 4 w/r geez
normalno da R3+ imaju problema sa SF ja ni nebi da to nerfaju jer mi je free fame, i nemam problema s time, jedino heroway + scarred earth je ***eno imba majku im, kad se borim protiv jednog herowaya i doleti drugi i gankaju nas...
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2006., 19:57   #668
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Pa da al ide ti na k s obzirom kolko dameaga radi to cudo. RC prot ti nist koristi kad je samo burning koji je nonstop on, svakih par sec 100dmga radi, energije im ne ponestaje, droppaju meteor showere i jos taman kad si izmedju 2 tima gank..
jucer je moj guild holdao hallse ..
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2

Zadnje izmijenjeno od: SniperWolf. 29.11.2006. u 08:03.
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2006., 17:47   #669
Wade
Happy?
 
Wade's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Citiraj:
Autor Cataphract Pregled postova
Igranjem warriora ćeš napraviti sve osim upoznati ostale klase.

Guildovi se raspadaju bez obzira jesu li domaći ili međunarodni. Bitna je škvadra. U godinu i pol sam promijenio mali miljon guildova, ali na FL su mi uvijek jedni te isti ljudi koje sam upoznao u početku i kroz igru.
mislio sam na to da dok se igra sa warriorem da vidis kako druge klase funkcioniraju u borbi i tako je lakse odluciti se na biranje slijedece,bar je bilo tako meni.Ja sam isto igrao sa istim ljudima bio ja sa njima u gildu ili ne, al iz iskustva sam vidio bar 15ak hr gildova u raspadu i 2-3 internacionalna,a bio sam u vise internacionalnih neg hr,al dobro, cinjenica je da su hr gildovi bili uglavnom sastavljeni od par clanova : lol2 :
__________________



Wade je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2006., 13:28   #670
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ovako... sad za nikolu uzimam od jednog lika guild wars za 150kn... e sad kaj on meni mora dat da bih ja mogao igrati, onaj broj sa aktivacijske kartice(mislim da se nemmre 2 puta korisitit taj broj) ili svoj account... mogu li ja napraviti svoj profil ono svoju šifru i username ili moram prek njegovog...
  Reply With Quote
Staro 03.12.2006., 13:50   #671
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565


Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2006., 15:02   #672
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Mislim da moras preko njegovog.. samo promjeni email .. ili kako vec, catapracht bi bolje znao mislim @to trpi
@raven
Odkuda je dosao clumsiness
http://www.crithitcomics.com/clumsyranger.gif
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2006., 18:35   #673
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Citiraj:
Autor SniperWolf Pregled postova
Mislim da moras preko njegovog.. samo promjeni email .. ili kako vec, catapracht bi bolje znao mislim @to trpi
@raven
Odkuda je dosao clumsiness
http://www.crithitcomics.com/clumsyranger.gif
istina lol mesmerice su uber. ali i moja dervishica je hot !
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2006., 15:16   #674
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovako... sad za nikolu uzimam od jednog lika guild wars za 150kn... e sad kaj on meni mora dat da bih ja mogao igrati, onaj broj sa aktivacijske kartice(mislim da se nemmre 2 puta korisitit taj broj) ili svoj account... mogu li ja napraviti svoj profil ono svoju šifru i username ili moram prek njegovog...
Treba ti dati aktivacijski broj, te podatke accounta: email i lozinku. Onda ti to oboje fino promijeniš i igraš.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2006., 14:18   #675
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Sto se igra u HA? Jel su nerfali SF?

Ima cega boljeg/novog opcenito?


Ja sam na odvikavanju.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 00:58   #676
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
eo kupijo ja gw, prvi dEo.... ok je... po kvestovima mie definitivno bolji od vova, al veliki minus kaj nema skakanja i potpune slobode kretanja, ono nevidljivi zidovi i fakat me ***e kaj kad sam van grada svakih 20m mi izmigolje ona sranja bube neke iz zemlje pa ih moram tamaniti : bonker2

sad sam na 7. lv, warror ranger...

aj recite otrpilike kolko treba da pređem igru.... jučer i danas sam igro par sati i došo do 7lv, par misija dalje od onoga this is where true story begins i onda neš after 2 years.... ovim tempom dakle svaki dan po 2-3h negdje kolko bi mi trebalo, ja kupijo to da imam igrat neš prek zimskih praznika...?
  Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 02:23   #677
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
Prvi dio je je meni zakon, jer je duzi od NF-a. lik se teze bilda, i duze traje,samo je veliki problem naci ljude za neku misiju,pogotovo na kraju,tamo je gotovo nemoguce naci ljude

Zato sada stalno visim na NF, sada igram sa wariorom da vidim kako je to biti tenk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 03:36   #678
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
WTF : finger :

die nestala moja maca??
samnom je uvijek kad sam van grada, a sad odem i nema je.... da nisam ja možd akriv naime zamjenio sam onu čaroliju il kaj to već je za pripitomljavanje životinje sa nekom drugom čarolijom, nakon kaj sam pripitomio macu jer ono kaj će mi... al mislim da nije do toga jer nakon zamjenjivanja čarolija bila je samnom!!

edit... eo sad bio pomislih možda uvenula pa da je rezurektam, i kad kliknem ono za healanje mog ljubimca il ak je mrtav rezurektanje kaže mi your pet is out of range?? wtf?? dije?? na karti ne vidim nikakav znak??

e j/ebo me pas ak ga nebum mogo vratit prodajem igru, jednostavno ovakve stvari mi pojačano mnogo jako puno idu na k/urac

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 15.12.2006. u 03:49.
  Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 11:34   #679
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
LOL Trpi

Moras stalno imati onaj skill za pripitomljavanje da uvijek bude s tobom,samo ga vrati nazad i opet ces imati ljubimca
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 14:36   #680
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
e super eo vratio taj skil i došla maca : goood :
  Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 15:47   #681
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Dajte čitajte malo skill description
al fakat, ranger warrior ima magije. Cuvaj se mesmera koji bacaju backfire

nemoj se zamarati koliko ce ti trebati da ju zavrsis, samo igraj ..

a sto se tice hells percipice i ring of fire islanda opcenito, ja sam preso sve sa pugom i to nekoliko puta (imam i bonuse) i nije tako tesko.. al ono, ward against noobs mora biti uvijek on, treba malo vise koristit mozak nego samo invajtati sve oko sebe i 2 monka i to je to..
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 17:51   #682
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
Hells P. i cijele te otoke okolo ja presao bez da sam imao infusan armor, ovi oko mene su bili luuuudi

Treba mi jos 6 bonusa u proph da dobijem titulicu, ali mi se neda trazit sposobne ljude jer su rijetki, bitno im je samo da se slozi 8 komada i deri

Zato je sada fora DoA nesto kao FoW/UW samo puno tezi, sada su ljudi skuzili cake kako se prolaze tamo misije, inace koma teska,prva grupica na koju naletis te spesta kao bebicu xD

BTW na Dervishu imam Sunspear Elite Armor opituran cijeli u bijelo O_o
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 14:20   #683
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
vako. kako se spajaju guild warsi? ja iam sad prvi dio i uzeo bih možda ovo http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=54723 pa kad i to pređem onda i nightfall dodo...
muči me uglavnom to jer znam da neš kad jednom spojit nemoš više odvajat bar tak mi je reko jedan na pc playu prodavo je za 300kn prophecies i factions ja reko aj mi prodaj samo prophecies on ne moraju ić oba spojio sam ih... kaj samo instailram factions prek propheciesa il kak, treba novi account il kaj...
  Reply With Quote
Staro 19.12.2006., 11:18   #684
Cataphract
Premium
Moj komp
 
Cataphract's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Constantinopolis
Postovi: 1,002
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Zato sada stalno visim na NF, sada igram sa wariorom da vidim kako je to biti tenk
Preferiram igrati warriora kao damage dealera. Zadnjih pola godine svi warriori se nazivaju tankovima, a da uopće nemaju pojma o tankanju, niti imaju potrebne skillove.
Cataphract je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2006., 14:26   #685
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Kako nemaju? Zaboravio si na mending? W/mo sever artery, gash, frenzy, heal signet(ovo dvoje obavezno koristiti jedno za drugim) mending, healing breeze, healing hands, res chant - to vam je common tank build
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2006., 11:31   #686
LuXor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 752
Sniper sniper, kakav si ti početnik. Šta će njima mending. Tenkovi uzimaju Live Vicariously a Mending I Hbreeze nose monkovi (Mending, Echo, Arcane Echo, HBreeze)
__________________

LuXor je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2006., 14:05   #687
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
A mending nema recharge


teh l33t ub3r h4x0r pwnage

btw nema nigdje za uzet obicni NF, jos malo pa uzmem collectors () iako mi netreba - i HA b-ware sniper is bek

i jos praznici : goood :
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 06:05   #688
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
sad 3 sata prelazio jedan kvest
neki šugav moro sam uzet ashes(kaj god to bilo, brijem da su posmrtni ostaci) neke žene.. uglavnom oko nje bilo jedno 50ak charrova i crko sam isto tak 50ak puta i ono sa -60% snage sam ga prelazio, death penalty.... al sva sreća ono dise resurectam bilo 20m od tih charrova i tak pa samo crknem resurektam se i idem klat. jednog po jednog sam skidao charra al tvrdoglavo sam htio završit taj kvest.
e al jedno me muči. ja sad 10lv a neznam brijem da sam slab mislim armor i tako to. niš ne kužim ono upgradenje armora i ostalo imam stock armor.. jedino sam skužio kak oružje customizat, ono selektiraš koje i klikneš uprgrade.... a kad želim customizat upragedat armor kod armor freaka piše mi neš sad ne sjećam se kaj uglavnom da nemam nečega dovoljno da bih mogao ga kupiti.. ne golda, to iam dost, nego ma neznam sad neda mise opet ulazit u igru. valjda vi gild vorovci znate o čem pričam.
idem sad u krevet malko je kasno mutno mie sve nemogu gleda tneda mise objašnjavat prelistat ću manual u krevetu min dvije možda nađem odgovore.
ak ne navečer ću podrobnije objasniti pitanja. poosa
  Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 08:47   #689
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
Althea's ashes

joj kad se sjetim kad sam ja to prelazio.
Piken square pa skroz do tamo.. i to par puta al je bilo odlichno prophecies rulz!
nemoj craftat jos nist, probaj zavrsit ove misije oko ascalona, ruins of surmia te mislim odvede u [SPOILER]Yak's Bend i tam si craftaj armor, treba ti crafting materials, ovisi od klase do klase, svakome ce drugo reci, npr meni kao rengeru trebaju bolts of cloth najvise.. itd
za necro su ja mislim kosti, za warriora iron ingotts, za monka rolls of perchament .. i tak

armor mozes i upgradeati runom nekom (moras identificirati prvo prek identi kit-a) i to doubleclick i stavis na armor.. mozes samo za tvoju profesiju al ne i za secondary.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 03:24   #690
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,951
A poceo je winterfest ili kako se vec zove

Vec se skupljaju CC-ici

Fora je ovo PvP grudanje xD
Gemmy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na