|
![]() |
#1 |
Premium
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 236
|
kučište
kakvo je napajanje u ovom kučištu,jel valja ta išta, il da kupim si dodatno? codegen midi tower 6099-CA, (BRIZA)400W http://www.ve-mil.hr/cjenik.aspx?GrupaOznaka=kucista
__________________
Problem ignorirati dok se ne riješi sam od sebe. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Premium
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ..
Postovi: 1,319
|
Ak nemaš neku kvalitetniju konfu napajanje bude ok. |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
#5 |
Premium
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
|
MS, Codegen, Smartbox, JNC, i sva ostala napajanja koja nemaju barem 2g. garaciju je najbolje zaobilazit u širokom krugu. Imao sam MS 400W, 12cm vent. Tjedan dana od kad sam ga kupio mi je najednom riknuo disk, pa drugi, pa treći. Dok se nije ustanovilo da je napajanje krivac. I to novo novcato napajanje iz dućana. Uglavnom otišlo 300GB videa i MP3 zbog lošeg napajanja.
__________________
Zadnje izmijenjeno od: dDario. 12.04.2006. u 15:45. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |
Premium
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 323
|
Citiraj:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
-------
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
|
@archangel264 Prijedlog za napajanje i kućište: Chieftec 350W Delta za cca 270 kn u Bingu i Novatron (ili neko drugo kućište slične cijene) kućište po svojem izboru i dojde te malo više nek ovo Codegen kućište s napajanjem, ali je ipak kolko-tolko pouzdanije. |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
EMP moderator
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,809
|
'Bem ti kučište... Daj nek neko to prepravi, kolko kod se trudio ne gledat, stalno mi oči idu prema tome...
__________________ "Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
prcknedl
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
|
ak si short na parama i zaljepil si se za brizu, samo daj, ja (i jos neki) o codegenima samo najbolje ![]() |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
#11 |
zippo61_junior
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
|
Uzmeš Tagana od 380W i miran si |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
|
|