Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2024., 09:48   #19171
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,167
Počeo gledati Lost pošto je stigao na Netflix.

Prije 15 godina pogledao 1. epizodu ako se dobro sjećam i stao.

Za sada, bacio 13 epizoda, ne vidim čemu takav hype oko te serije.

Sapunica za sada, ne znam jel to 2006. bilo atraktivno, no u moru kvalitetnije serija danas, ovo je samo onako, prosječno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2024., 09:55   #19172
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Gledam spominjani Bear i mogu reći da je to meni OK serija. Jeste da budu prepirke baš luđačke, ali ima tu stvarno puno materijala, naročito u vidu razvoja likova. Koji, iako dobrim dijelom jesu luđaci, ipak nisu ljudi koje bih zaobilazio na ulici

Odradio sam prve dvije sezone, a u trećoj očekujem nastavak ludnice.
Prve 2 sezone su mi bile super, al 3. bezveze. Previše prepirki, ništ pametno se ne dešava, ko da su ostali bez ideja. Bar je moj dojam takav
cic je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2024., 10:11   #19173
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 9,169
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Sapunica za sada, ne znam jel to 2006. bilo atraktivno, no u moru kvalitetnije serija danas, ovo je samo onako, prosječno.
To se onomad gledalo iz tjedna u tjedan i cekalo na odgovore 6 godina. I zbog cica/pjegica.

Danasnji ekvivalent tome bi bio From, tako nesto... Sve nesto cekas, sve se nesto zbiva i sve nesto nasiroko, a nista se ne dogadja. Kao netko tko je gledao Lost u real timeu, ne vidim zasto bi itko danas isao bingeati tu seriju. Nije toga vrijedno Osim cica/pjegica.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2024., 10:16   #19174
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,167
Baš sam htio reći, From je dosta sličan.

Evangeline Lilly tamo 2006. izgleda božanstveno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2024., 11:00   #19175
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 681
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Prve 2 sezone su mi bile super, al 3. bezveze. Previše prepirki, ništ pametno se ne dešava, ko da su ostali bez ideja. Bar je moj dojam takav
Potpisujem, postali su dosadni sa prepirkama.
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2024., 14:35   #19176
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,568
Konačno jedna dobra vijest - The Acolyte S02 otkazana
https://deadline.com/2024/08/the-aco...us-1236044233/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2024., 14:39   #19177
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,341
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Konačno jedna dobra vijest - The Acolyte S02 otkazana
https://deadline.com/2024/08/the-aco...us-1236044233/

Uzeo mi riječi iz posta. 🤣🤣
Vrhunska vijest, Lost također nisam nikada kužio hype, predosadna serija…

Zadnje pogledao dokumentarac o njujorškoj mafiji. “Get Gotti” neloše skroz.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2024., 15:17   #19178
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,075
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Počeo gledati Lost pošto je stigao na Netflix.

Prije 15 godina pogledao 1. epizodu ako se dobro sjećam i stao.

Za sada, bacio 13 epizoda, ne vidim čemu takav hype oko te serije.

Sapunica za sada, ne znam jel to 2006. bilo atraktivno, no u moru kvalitetnije serija danas, ovo je samo onako, prosječno.

Ali te prve sezone se još smatraju dobrima, u kasnijim sezonama su zakomplicirali totalno tak da ako ti trenutno nije baš nešto, kako će biti kasnije
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2024., 20:50   #19179
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,297
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Prve 2 sezone su mi bile super, al 3. bezveze. Previše prepirki, ništ pametno se ne dešava, ko da su ostali bez ideja. Bar je moj dojam takav
Po meni je puno više spominjanja majki bilo u prvoj sezoni. Od treće sam očekivao da bude kao prva ali s kuhinjom dignutom na viši nivo. Ovako ta treća je šta je.

Meni su neke epizode bile zanimljive, ali sve skupa nevezano za temeljnu radnju. Skoro pa svaka epizoda je u biti bila spinoff na postojeći serijal.

U drugoj sezoni su pak previše forsirali ljubavnu priču dok je praktično u trećoj najveći kamen spoticanja to šta se Sydney lomi oko 10k USD više da bi išla u drugi restoran, gdje možeš biti siguran da bude teklo samo med i mlijeko. Maltene doživljava živčani slom oko toga.

Sve me to skupa navelo i na razmišljanje oko toga kakvo radno vrijeme imaju ti ljudi, po prikazanom ispada da je 16h na dan garantirano. To baš moraš biti fanatik.
__________________
Citiraj:
Autor George Carlin
But there’s a reason. There’s a reason. There’s a reason for this, there’s a reason education sucks, and it’s the same reason that it will never, ever, ever be fixed. It’s never gonna get any better. Don’t look for it. Be happy with what you got. Because the owners of this country don't want that. I'm talking about the real owners now, the real owners, the big wealthy business interests that control things and make all the important decisions. Forget the politicians. The politicians are put there to give you the idea that you have freedom of choice. You don't. You have no choice. You have owners. They own you. They own everything. They own all the important land. They own and control the corporations. They’ve long since bought and paid for the senate, the congress, the state houses, the city halls, they got the judges in their back pockets and they own all the big media companies so they control just about all of the news and information you get to hear. They got you by the balls. They spend billions of dollars every year lobbying, lobbying, to get what they want. Well, we know what they want. They want more for themselves and less for everybody else, but I'll tell you what they don’t want: They don’t want a population of citizens capable of critical thinking. They don’t want well informed, well educated people capable of critical thinking. They’re not interested in that. That doesn’t help them. Thats against their interests. Thats right. They don’t want people who are smart enough to sit around a kitchen table to figure out how badly they’re getting f*cked by a system that threw them overboard 30 f*cking years ago. They don’t want that. You know what they want? They want obedient workers. Obedient workers. People who are just smart enough to run the machines and do the paperwork, and just dumb enough to passively accept all these increasingly shittier jobs with the lower pay, the longer hours, the reduced benefits, the end of overtime and the vanishing pension that disappears the minute you go to collect it, and now they’re coming for your Social Security money. They want your retirement money. They want it back so they can give it to their criminal friends on Wall Street, and you know something? They’ll get it. They’ll get it all from you, sooner or later, 'cause they own this f*cking place. It's a big club, and you ain’t in it. You and I are not in the big club. And by the way, it's the same big club they use to beat you over the head with all day long when they tell you what to believe. All day long beating you over the head in their media telling you what to believe, what to think and what to buy. The table is tilted folks. The game is rigged, and nobody seems to notice, nobody seems to care. Good honest hard-working people -- white collar, blue collar, it doesn’t matter what color shirt you have on -- good honest hard-working people continue -- these are people of modest means -- continue to elect these rich c*cksuckers who don’t give a f*ck about them. They don’t give a f*ck about you. They don’t give a f*ck about you. They don't care about you at all -- at all -- at all. And nobody seems to notice, nobody seems to care. That's what the owners count on; the fact that Americans will probably remain willfully ignorant of the big red, white and blue dick that's being jammed up their assholes everyday. Because the owners of this country know the truth: it's called the American Dream, because you have to be asleep to believe it.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2024., 23:40   #19180
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,738
Kaj nismo apsolvirali spoilere dosad?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2024., 12:24   #19181
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 148
Slow Horses

Pogleado prvu sezonu i dosta mi je dobra. Britanska špijunska sa dozom humora. Gary Oldman je odlično odradio ulogu oronulog, nadrkanog špijuna. Frajer smrdi preko ekrana kolko ga je dobro prikazao.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2024., 13:40   #19182
bambi56x
Premium
Moj komp
 
bambi56x's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 352
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
Nego Extras pocinjem gledat nisam nikako paše mi sad taman ova vrsta humora top serija
Hvala za ovo, pogledao jučer sve u komadu. Epizoda s Kate Winslet je vrhunska.

Citiraj:
Autor Moshus Pregled postova
Slow Horses

Pogleado prvu sezonu i dosta mi je dobra. Britanska špijunska sa dozom humora. Gary Oldman je odlično odradio ulogu oronulog, nadrkanog špijuna. Frajer smrdi preko ekrana kolko ga je dobro prikazao.
Ovo je vrh, druge sezone su mi još bolje. Sljedeći mjesec kreće četvrta.
bambi56x je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2024., 15:05   #19183
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,874
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Gledam spominjani Bear i mogu reći da je to meni OK serija. Jeste da budu prepirke baš luđačke, ali ima tu stvarno puno materijala, naročito u vidu razvoja likova. Koji, iako dobrim dijelom jesu luđaci, ipak nisu ljudi koje bih zaobilazio na ulici

Odradio sam prve dvije sezone, a u trećoj očekujem nastavak ludnice.
Da je manje te histerije i galame bila bi top. Al doradio sam ju sam sa ffwd i dobro.
Treća sezona mi je mrvicu podbacila, al generalno, odlicna serija
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je online   Reply With Quote
Staro 23.08.2024., 10:58   #19184
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,568
Secret Level - animirana serija bazirana na popularnim igricama
https://www.youtube.com/watch?v=gLihxsmI_OU
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2024., 11:17   #19185
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,075
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Secret Level - animirana serija bazirana na popularnim igricama
https://www.youtube.com/watch?v=gLihxsmI_OU

I to od tvoraca Love, Death & Robots. Ne može bit bolje.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2024., 14:33   #19186
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,037
U hebate... to bi moglo biti dobro!
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2024., 20:56   #19187
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,383
Cak ima i UT. Sto je i Seve opjevala, virujem UT-e... Ne bi moglo bit' nelose
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 23.08.2024., 21:13   #19188
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 2,297
Sevka opjevala unreal tournament, pa tko to može platiti?
__________________
Citiraj:
Autor George Carlin
But there’s a reason. There’s a reason. There’s a reason for this, there’s a reason education sucks, and it’s the same reason that it will never, ever, ever be fixed. It’s never gonna get any better. Don’t look for it. Be happy with what you got. Because the owners of this country don't want that. I'm talking about the real owners now, the real owners, the big wealthy business interests that control things and make all the important decisions. Forget the politicians. The politicians are put there to give you the idea that you have freedom of choice. You don't. You have no choice. You have owners. They own you. They own everything. They own all the important land. They own and control the corporations. They’ve long since bought and paid for the senate, the congress, the state houses, the city halls, they got the judges in their back pockets and they own all the big media companies so they control just about all of the news and information you get to hear. They got you by the balls. They spend billions of dollars every year lobbying, lobbying, to get what they want. Well, we know what they want. They want more for themselves and less for everybody else, but I'll tell you what they don’t want: They don’t want a population of citizens capable of critical thinking. They don’t want well informed, well educated people capable of critical thinking. They’re not interested in that. That doesn’t help them. Thats against their interests. Thats right. They don’t want people who are smart enough to sit around a kitchen table to figure out how badly they’re getting f*cked by a system that threw them overboard 30 f*cking years ago. They don’t want that. You know what they want? They want obedient workers. Obedient workers. People who are just smart enough to run the machines and do the paperwork, and just dumb enough to passively accept all these increasingly shittier jobs with the lower pay, the longer hours, the reduced benefits, the end of overtime and the vanishing pension that disappears the minute you go to collect it, and now they’re coming for your Social Security money. They want your retirement money. They want it back so they can give it to their criminal friends on Wall Street, and you know something? They’ll get it. They’ll get it all from you, sooner or later, 'cause they own this f*cking place. It's a big club, and you ain’t in it. You and I are not in the big club. And by the way, it's the same big club they use to beat you over the head with all day long when they tell you what to believe. All day long beating you over the head in their media telling you what to believe, what to think and what to buy. The table is tilted folks. The game is rigged, and nobody seems to notice, nobody seems to care. Good honest hard-working people -- white collar, blue collar, it doesn’t matter what color shirt you have on -- good honest hard-working people continue -- these are people of modest means -- continue to elect these rich c*cksuckers who don’t give a f*ck about them. They don’t give a f*ck about you. They don’t give a f*ck about you. They don't care about you at all -- at all -- at all. And nobody seems to notice, nobody seems to care. That's what the owners count on; the fact that Americans will probably remain willfully ignorant of the big red, white and blue dick that's being jammed up their assholes everyday. Because the owners of this country know the truth: it's called the American Dream, because you have to be asleep to believe it.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2024., 02:41   #19189
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 278
Štosan mi je film donekle ONE DAY, tako da sam se iznenadio vidjevši seriju na netflixu, pa reko ajmo probat, na šta to liči.

No, budući da živimo u doba čuda, iznenađenjima neka kraja jerbo u seriji, uz zgodnjikavog engleskog playboya (malo podsjeća na M. Culkina!)
njegovu draganu glumi - nekakva vrlo "ethnic" indijka (iako s istim engleskolikim imenom kao u original filmu/knjizi! ). Pojavljuje se i dakako cimerica/prijateljica od tipa 120ak kg, isto nekakvog ethnic podrijetla, itd.

O jbm ti život... sve useru
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2024., 11:27   #19190
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 556
Foundation ne znam kako mi je ovo prošlo ispod radara; serija ima "lošu" ocjenu na imbdu vjerojatno jer sa knjigom dijeli samo ime i ideju radnje, sve ostalo je umjetnička sloboda
vizualno odlično, gluma na visokom nivou (Lee Pace pokidao ulogu cara i Jared Harris ulogu matematičara) i smislena radnja.
trenutno vani 2 sezone od po 10 epizoda te sam ih pogledao za 3 dana.
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2024., 11:39   #19191
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,970
dark matter renewed.

why ?






resident alien renew for s4
jel to valja sta?





outer range cancelled.
jel to valja i jel ima kraj il je cliff?





edit:
fala Outta

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 26.08.2024. u 12:42.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2024., 12:12   #19192
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,488
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
dark matter renewed.

why ?






resident alien renew for s4
jel to valja sta?






outer range cancelled.
jel to valja i jel ima kraj il je cliff?


1. nezz meni je bila ok al sam sta gledat u jednom trenutku cekajuci da izadje iduca

2. Nako, guilty pleasure, ko pokusaj komedije al ajde, alien je u pitanju pa moze proc

3. clif.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2024., 13:04   #19193
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,568
Terminator Zero - anime dostupan od 28.08. na NF-u

https://www.youtube.com/watch?v=_MIcL7-J0LE
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2024., 07:39   #19194
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,970
snowfall.
jel valja i jel ima kraj?
pise concluded pa valjda onda ima kraj.






edit:
fala colop

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 28.08.2024. u 09:02.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 28.08.2024., 08:53   #19195
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 1,027
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
snowfall.
jel valja i jel ima kraj?
pise concluded pa valjda onda ima kraj.



Gledao sve sezone osim zadnje, neloše za ubit vrijeme.

Poslano sa mog REA-NX9 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2024., 11:46   #19196
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 750
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
Foundation ne znam kako mi je ovo prošlo ispod radara; serija ima "lošu" ocjenu na imbdu vjerojatno jer sa knjigom dijeli samo ime i ideju radnje, sve ostalo je umjetnička sloboda
vizualno odlično, gluma na visokom nivou (Lee Pace pokidao ulogu cara i Jared Harris ulogu matematičara) i smislena radnja.
trenutno vani 2 sezone od po 10 epizoda te sam ih pogledao za 3 dana.
spominjalo se ovdje pogotovo prije nego je izašla.
meni odlična. novi svjetovi kada si iole dobro odrađeni uvijek bude gušt.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2024., 21:03   #19197
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 563
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
dark matter renewed.

why ?
+1, pohlepa?

zezan se, serija je generalno dosta dobra, makar se slazem, cemu gurat sezonu nakon onakvog zavrsetka... meni osobno je steta sta sa su sa 'znanstvene' dosta brzo presli na interpersonalnu dramu... no kako je autor knjige autor i scenarija, valjda covik zna....

kad smo kod knjige, jel citao neko, jel ima vise mesa nego je ispricano u prvoj sezoni? (imam nacelno negativan stav o serijama koje izmuzu gabarite literarnog predloska i onda krenu s vlastitom vizijom razvoja koncepta.... GoT, handmaiden's tale....)





Citiraj:
resident alien renew for s4
jel to valja sta?
serija koja vozi na pogon alana tudyka, sta ce stovateljima njegovog lika i djela bit dovoljan razlog... no ostatak casta je blago receno iritantan, pa cu zaobic buduce iteracije.


inace, review

ne znan kako mi je ovo dosad promaklo, apsolutna bomba od serije. sad moram nekako iskopat i australski izvornik.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2024., 22:30   #19198
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,383
Resident Alien je dobro poceo al' onda je postao bezveze. Jednostavno osim imena i imena likova nema veze sa stripom koji je odlican i jucer sam bas naletio da su izasla dva nova broja. U stripu Asta je bas simpa and hot
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2024., 11:48   #19199
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,874
Op op, krenula 2 sezona Rings of power
U videotekama je s02e01
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je online   Reply With Quote
Staro 29.08.2024., 12:14   #19200
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,075
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Op op, krenula 2 sezona Rings of power
U videotekama je s02e01

To nije otkazano
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na