Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2023., 22:05   #67531
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
A proslo ljeto mi se desilo to da mi se neki lik na autoputu sa Audijem nabio na guzicu pa sam ubrzao na nekih 160 da se maknem u stranu jer je bilo dosta auta u desnoj traci... Kadli ono, presretac i onda me jos kazne sa 1000kn na licu mjesta... Sam ih sterat u neku stvar htio... :/

Kameru i online. Tako sam u Puli sa 70 km/h na znak od 50 km/h lupio kočnicu da se kombi Policije zatresao koliko je zakočio jer je bio 2m iza. Ovo je baš šupski što rade, i tako nešto samo piknuti online neka vide sramotu, tuljani jedni.


Cijenim dobar posao, ali ovo je čisto pederstvo.


Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Kad auto počne korektivno djelovati (lane keeping), to je dobar pokazatelj da treba uzeti pauzu. To je nešto što prati "take a break" aka šalica kave.

Učin umora uslijed dugog vremena za volanom je sličan vožnji pod alkoholom. Ne radi se o oduzimanju osobne slobode nego zdravoj preventivi.

U međuvremenu stajem i s dizelom svakih 300 km jer sam shvatio da mi pomaže ostati fit na putu. Stajanje ne uzrokuje osjećaje manje vrijednosti u usporedbi s gospodom kevlarskih mjehura .


Ako ti auto pomaže da ostaneš u linij, prešao si granicu umora odavno već i trebao bi biti u krevetu.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 22:44   #67532
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Pa iskreno gore mi je voziti mrtav umoran nego pod relativno malo cuge. Ako moram birati tri do cetiri pive ili umoran, biram pive. I ne to u mojem slucaju nije ni blizu limita od 0.5.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 22:53   #67533
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sto tocno vozite u stintovima po 300+ km? Ma stali biste da vozite neki drlog jer bi pukli na pola, ruku u vatru

Siguran sam da me u nekoj udobn(ij)oj limuzini ne bi:
- boljelo desno koljeno nakon 200km usprkos koristenju tempomata
- boljeo lijevi donji dio ledja nakon 400+ km usprkos pauzama i nastimavanju visine sjedala i naslona ruke
- zuljao lumbalni dio usprkos lumbalnom supportu
- ne bi mi se ni pisalo svakih 85-100km iako sam promjenio komplet ovjes
- boljela me ramena jer... Jebat ga, tu nema pomoci, volan jednostavno ne mogu dovoljno izvuci van.

Jbt i kada radim pauze svakih 150-200km, nakon 700-1000km izadjem van iz auta ko iz mosh pita.

ALI cinjenica je da nikada u zivotu nisam vozio auto koji mi 100 odgovara i koji mi je udoban u svakom aspektu. Vozim sto si mogu priustiti i mastam da me u lubenicaru ne bi nista boljelo
Vozim 15 godina, vozio sam jednom 1000km Peugeot 106, 2001. godište, s jednim stajanjem. 1.4, čisti dizel.

Istina, nisam 3 dana k sebi mogao doći ali, da se. Može se sve, umor je zajeban, ali ako nisam umoran, mogu trpiti bol. Kad je sila, ne pita se.

Vozio svašta, tempomate, bez, klima, bez, šiberi, kabriji, benzinci i dizeli. Nemam potrebe stajati svakih 150km, radim uvijek ture bez brige od 300km i bez ikakvog problema. Ili sam jednostavno navikao na tu bol pa mi je to normalno. Kažem, prvi auto mi je bio 106, 2001. godište. Servo, vidio nije.

Sad, na sportline, sjedala su super, ali i dalje na dulje staze nije to to.

Najviše sam se iznenadio da jedna sportska sjedala u A5 su 22x neudobnija od jednih boljih ergo sjeadla u jeftinijem autu za duge ture. Bez obzira na starost. Isto tako, išao sam s frendom prije 2 godine s A5 po auto u Njemačku (Q7). Ne mogu u istu rečenicu po udobnosti. Frend je doma vozio A5 a ja taj Q7. Nakon A5 kao kad sam sjeo u Q7, kao da sam s paleta sjeo na jastuk. Q7, neki basic, 3.0, tdi.

Složio bi se, da po udobnosti nisam našao nešto što mi je onako wow, do kad nisam probao neki dan S klasu (2022. godište, S350).

Što se tiče općenito udobnosti, ovo mjenja sve, ali baš sve. Sjedala su kao oblaci. Jest da si 99% nas to ne može priuštiti ni da proda nekretnine prije toga, ali eto, lijepo je sanjati. Za mene, najbolji i naudobniji auto koji sam imao prilku probati. Nema to nekakvo famozno ubrzanje ili zvuk, ali i tih 280KS sasvim je dovoljno za vožnju, uživanciju, autoput na tempomatu, doslovno kao da je auto ugašen.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 02.06.2023. u 22:59.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 23:42   #67534
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Složio bi se, da po udobnosti nisam našao nešto što mi je onako wow, do kad nisam probao neki dan S klasu (2022. godište, S350).

Stari mi ima Q5 Sline nakrcan opremom iz 2019. mislim ili tako nešto, i čudna su mi sjedala full. Morao bih se malo provozati. Ali sam zato sjedio u novoj tesli, vozio me frend, imao sam osjećaj kao da je fotelja. Nakon toga sjeo u svoj auto kao da sam sjeo na pod
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 23:53   #67535
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,699
U tvoj auto se ne sjeda, u njega se spusta kao u podmornicu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2023., 23:58   #67536
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Iz RS-a kada sam išao na tekmu Dinamo - West Ham prije 2g, izašao sam u ZG kao da sam bio slomljen. U ovaj je OK.



Najgore ulaženje ikada u vozilo je bio Renault Megane GT Line, 2 tjedna sam imao auto, i to je najgori auto svih vremena što se tiče ulaska/izlaska.


Meni su Audi iz 2004-2008 sa onim kožnim sjedalima bilo milina. Novi Audi imaju lošiju kožu nego tada.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 00:46   #67537
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 408
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U tvoj auto se ne sjeda, u njega se spusta kao u podmornicu
Sreća njegova pa je još mlad, i kratak ;D

Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ne mora odjaviti auto u Njemačkoj.

Možeš doći sa njemačkim tablicama na tehnički.
Napraviti cijelu proceduru unosa i oni odjavljuju vozilo u Njemačkoj. Nakon toga stanica šalje pločice u MUP, a MUP ih šalje nazad u Njemačku.
Samo da potvrdim ovo. Znači nakon prijave i registracije auta u HR MUP sve obavlja i ne treba se odjavljivati u DE.

A ja eto u srijedu krećem na turu od 980km. Samo na vrijeme u noći krenut da izbjegnem one slovenske bosance na obilaznici u Ljubljani
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 10:12   #67538
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Moram i ja za dan dva..
Natrpat accord pogani pa polako

Jedino moram provjerit kad CK ide da ne najebem...taj je talentiran upast u najaču gužvu
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 10:23   #67539
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Meni su Audi iz 2004-2008 sa onim kožnim sjedalima bilo milina. Novi Audi imaju lošiju kožu nego tada.
Nije to prava koža nego vjerojatno neka eco verzija i zato je lošija. Auti s pravom kožom su rijetkost i koštaju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 10:43   #67540
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Bome istina za kožu.
U Lancii imam Poltrona Frau kožu.
Neusporedivo s ovim novim
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 11:11   #67541
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,699
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Sreća njegova pa je još mlad, i kratak ;D
Doslovno sam zaglavio s nogama u volanu kad sam probao izaci Mladost ga spasava heh!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 17:53   #67542
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Moram i ja za dan dva..
Natrpat accord pogani pa polako

Jedino moram provjerit kad CK ide da ne najebem...taj je talentiran upast u najaču gužvu
Ja kad sam skuzio da i ti ides odlucio sam preko Madarske ici.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 18:13   #67543
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu. Realno alfe su sad kvalitetnije nego prije ali koštaju više. BMW, kako koja generacija, ali mi se dugogodišnij vlasnici marke žale da su se srozali. E sad. Ako uzmemo da su tu negdje kvalitetom i svim ostalim. Zašto na našim cestama ima tako malo Giulia a 3ca ko dreka? Znam da je to kod nas tradicionalno popularna marka ali baš je to zanimljivo. Jer po meni Giulia je kudikamo uzbudljiviji i ljepši auto. ak ništa drugo malo si posebniji na cesti.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 18:31   #67544
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Znam dvojicu vlasnika, jedan ima ”običnu”, drugi ima Veloce.
Obojica su u prvih godinu dana vlasništva bili često po servisima bikoz mušice.
Ovaj s Veloce se i vraćao doma u Rijeku sa zamjenskom Giuliettom jer se neka banalna stvar uspjela zakomplicirati na servisu. Navodno naši servisi nisu osobito pouzdani

Obojica su zaljubljenici u Alfe i nije im problem trpiti mušice i plaćati rješavanje istih, tako da eto.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 18:34   #67545
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Iskreno, očekivao sam više od Giulije.
Kad sjedneš u nju, fali malo talijanskog štiha.

Zato nebi nijedno od navedenog ccc...
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 18:57   #67546
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu. Realno alfe su sad kvalitetnije nego prije ali koštaju više. BMW, kako koja generacija, ali mi se dugogodišnij vlasnici marke žale da su se srozali. E sad. Ako uzmemo da su tu negdje kvalitetom i svim ostalim. Zašto na našim cestama ima tako malo Giulia a 3ca ko dreka? Znam da je to kod nas tradicionalno popularna marka ali baš je to zanimljivo. Jer po meni Giulia je kudikamo uzbudljiviji i ljepši auto. ak ništa drugo malo si posebniji na cesti.
Zašto svugdje ima bmw trica a malo Giulia, ne samo kod nas? Pa pogledaj prodajne rezultate; bmw trica cca 100000 prošle godine, Giulia 5000. Pa donedavno je alfi prijetio stečaj zbog prodajnih rezultata. Što je najbolje, ni u Italiji se ne prodaje koliko bi čovjek očekivao. Bmw je očito jači brand od alfe a i renome isto igra ulogu u prodaji.
Bratić ima Giuliu veloce i Giulietu 1.8 tbi Veloce i nikakvih problema za sad.
S druge strane, prijatelj imao običnu i prodao. Veli super se auto vozi, al stalno neki qurac, pa na servis. Prodao i uzeo bmw tricu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 19:29   #67547
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Ima i BMW musice, sjetimo se samo kakve su probleme imali s N47 motorima.
S druge strane, ima ljudi koji kupuju iskljucivo Alfu, a nisu mazohisti.
Ukratko, nema danas auta s kojim u nekom trenutku nema problema.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 20:09   #67548
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ja kad sam skuzio da i ti ides odlucio sam preko Madarske ici.
I ja sam tak.
Ti u pon a ja uto
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2023., 20:19   #67549
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kod nas je na cijeni Sv. Trojstvo. Općenito DE marke su više na cijeni od ostalih.
Što se tiče 3ca, izbor motora, oblika karoserije, opreme,.. je daleko veći nego kod Alfe. I to igra ulogu kod kupnje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 02:09   #67550
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nije to prava koža nego vjerojatno neka eco verzija i zato je lošija. Auti s pravom kožom su rijetkost i koštaju.

Prijatelj je dao preko milju kuna za S7 prije godinu i nešto, i lošija je obrada nego u A4+A6 što ima stara premium opremu. Doslovce fascinantno koliko je opala kvaliteta naspram prijašnjih.


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Doslovno sam zaglavio s nogama u volanu kad sam probao izaci Mladost ga spasava heh!
Tek sam prošao Isusove godine

Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu. Realno alfe su sad kvalitetnije nego prije ali koštaju više. BMW, kako koja generacija, ali mi se dugogodišnij vlasnici marke žale da su se srozali. E sad. Ako uzmemo da su tu negdje kvalitetom i svim ostalim. Zašto na našim cestama ima tako malo Giulia a 3ca ko dreka? Znam da je to kod nas tradicionalno popularna marka ali baš je to zanimljivo. Jer po meni Giulia je kudikamo uzbudljiviji i ljepši auto. ak ništa drugo malo si posebniji na cesti.
Iskreno, 3. ali u nekom M izdanju čisto zbog izgleda. Giulia kada sam sjedio u njoj mi je nekako bilo sve nabijeno, ne znam, nije me ne što oduševila, iako mi je lijepa jako.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 02:22   #67551
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Tko će dati više od par tisuća eura za polovnu Alfu???

To je razlog zbog čega ih ne nalaziš puno na cesti. To auto ne možeš prodati nikome za normalne novce kasnije. Neću ići u razloge zašto je tako.

BMW je druga priča, ali te trojke su uglavnom izraubane kante koje ne vrijede ništa ali se kupuju jer su najjeftiniji konji za cijenu i dobar magnet za pičiće..
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 13:38   #67552
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu.
Iskreno ne bi uzeo niti jedan od to dvoje, uzeo bi Infiniti Q50
Osobno bi čak radije Lexus IS300 no ne prodaju ga ovdje.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 15:06   #67553
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Tko će dati više od par tisuća eura za polovnu Alfu???

To je razlog zbog čega ih ne nalaziš puno na cesti. To auto ne možeš prodati nikome za normalne novce kasnije. Neću ići u razloge zašto je tako.

kao vlasnik Alfe GT zadnje 3 godine, u svemu ste u pravu.. zajebani auti.. pogotovo jer je kvaliteta dijelova u kurcu, i jer moraš naći mehaničara koji će odradit posao kako spada, svi danas sve rade brzinski samo da zarade.. kad sam ga uzimao ciljano sam ga uzeo iz razloga jer neće bit nikad na prodaju, vozim ga dok bude dizela.. auto je 2005g, a eno dijelova na njemu kao da je 2023. iz tvornice izašao hehe
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 19:46   #67554
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
kao vlasnik Alfe GT zadnje 3 godine, u svemu ste u pravu.. zajebani auti.. pogotovo jer je kvaliteta dijelova u kurcu, i jer moraš naći mehaničara koji će odradit posao kako spada, svi danas sve rade brzinski samo da zarade.. kad sam ga uzimao ciljano sam ga uzeo iz razloga jer neće bit nikad na prodaju, vozim ga dok bude dizela.. auto je 2005g, a eno dijelova na njemu kao da je 2023. iz tvornice izašao hehe
147-ica (2008.g.) koju sam imao, odradio kilometražu ko da sam taksista, niti jednog jedinog problema u skoro 5 godina s njom. Dan danas mi je žao što sam je prodao, trebao sam je ostaviti za drugi auto u kući. Za tako "mali" auto, iznimno je udobna bila, do Makarske sa jednim stajanjem radi trudnice. Potrošnja smiješna, a ide ko da je netko ganja.
Redovni servisi, nikakvi kvarovi (osim jebenog kratkog svjetla lijeve strane koje sam mijenjao svakih 6 mjeseci, jer sam bio škrt promijeniti far, navodno je s njim bio problem), ali smiješno bi bilo žarulje spominjati pod falš.

Idem za 2 tjedna napokon s Kiom na "duže" putovanje, peljam klince Gotovini, nek i seljaci s kopne vide tu veliku vodu i ove godine (doduše idu mamlazi na more 4 puta godišnje, toliko sam ja u cijelom djetinjstvu bio sve skupa). I veseli me, planiram ići starom cestom, stati u Plitvicama, da se dovedem bliže osobnom bankrotu i probam hamburger u 2 šnite kruha.
Nemogu reći kako je u Xceedu na dužim stazama, jer nisam imao prilike se voziti više od 200km bez stajanja (djeca jbg), ali sad ću probat do Pakoštana bez pauze, da vidim kak sicevi trpe moje dupe, tj. kako dupe trpi sic.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2023., 21:15   #67555
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Tko će dati više od par tisuća eura za polovnu Alfu???

To je razlog zbog čega ih ne nalaziš puno na cesti. To auto ne možeš prodati nikome za normalne novce kasnije. Neću ići u razloge zašto je tako.

BMW je druga priča, ali te trojke su uglavnom izraubane kante koje ne vrijede ništa ali se kupuju jer su najjeftiniji konji za cijenu i dobar magnet za pičiće..
koje pizdarije, i o alfama i o bmwima
Pa pogledaj koliko koštaju uredne alfe, isto kao i uredni bmw-i, baš me zanimaju ti razlozi u koje nećeš ići.
Nisam zadrti fanboy ali volim i vozim alfe, ne treba mi specijalni razlog zašto je tako. Broj prodanih primjeraka ne mora biti mjerilo kvalitete. Kod kupnje polovnog je uvijek potrebna i doza sreće na koju ne možeš utjecati, tako da @delavi kupi ono što ti je draže u tom trenutku i živi sa tim. Ne znam za Giuliu ali bez problema ću ući u raspravu sa svakim tko kaže da je Giulietta nekvalitetna. Naravno da ima neke mane ali ne znam za auto koji ih nema, nabrojim ih sve ako treba, nije bed
Usput, smatram da talijani najbolje rade ergonomiju sjedala
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 09:02   #67556
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Molio bi da mi iskreno odovorite na pitanje. Da kupujete auto kalse BMW3. Biste li kupili njega ili Giuliu. Realno alfe su sad kvalitetnije nego prije ali koštaju više. BMW, kako koja generacija, ali mi se dugogodišnij vlasnici marke žale da su se srozali. E sad. Ako uzmemo da su tu negdje kvalitetom i svim ostalim. Zašto na našim cestama ima tako malo Giulia a 3ca ko dreka? Znam da je to kod nas tradicionalno popularna marka ali baš je to zanimljivo. Jer po meni Giulia je kudikamo uzbudljiviji i ljepši auto. ak ništa drugo malo si posebniji na cesti.
Iskreno, dok sam kupovao auto i Giulia je bila u užem izboru, ali ubrzo je otpala zbog malog gepeka. Na kraju sam uzeo trojku karavana. No, bez obzira što je karavan, očekivao sam malo više prostora. Gulia mi je predivan auto, ali moram priznati da sam se neugodno iznenadio dok sam sjeo za volan. Ne znam o kakvoj je opremi riječ, ali volan mi djelovao užasno nekvalitetno. Neki tvrdi materijal, dosta "mršav". Baš je ubio dojam o autu.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 10:58   #67557
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Usput, smatram da talijani najbolje rade ergonomiju sjedala
IMO - Volvo mi ima najbolja sjedala.
Sjedio sam stvarno u svacemu iz “premium” klasa, ali nista mi nije tako sjelo kao volvo sjedala (pun intended ).
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 11:23   #67558
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
IMO - Volvo mi ima najbolja sjedala.
Sjedio sam stvarno u svacemu iz “premium” klasa, ali nista mi nije tako sjelo kao volvo sjedala (pun intended ).

Dok sam bio mlad, bio sam ugodno iznenađen kvalitetom i udobnošću FIAT sjedala za vožnju, i neke druge aktivnosti
Sad kad sam postao već staro kljuse, moram reći da najudobnija sjedala u kojim sam se vozio su AUDI A6/A8, i to oba puta sam se vozio na mjestu suvozača, dakle odzada su vjerojatno još udobnija.
Colop je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 12:08   #67559
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2023., 12:13   #67560
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Automobili

Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
IMO - Volvo mi ima najbolja sjedala.
Sjedio sam stvarno u svacemu iz “premium” klasa, ali nista mi nije tako sjelo kao volvo sjedala (pun intended ).

Ajde, zna i IKEA napravit komodnu fotelju


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na