Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2023., 21:33   #11941
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Zero Cool ZG Pregled postova
Realno na mobu igricu nisam odigrao sto godina. Mob koristim za fotkanje (razvijem nekoliko foto bookova godišnje) citanje foruma, bankarenje, netflix, hbo.

Kamera mi je, uz bateriju najvažnija stvar. Sve ostalo mogu i mid range mobiteli.

Još kad dodam uvjet da mob mora biti kompaktan, ostaje mi par modela 😁

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
U tome i je fora. Kamera na mobu je vrhunska tamo još od S7. A ovo ostalo što si naveo većina ipak više koristi od kamere.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2023., 09:58   #11942
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2023., 10:04   #11943
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
nadam se da je kvaliteta dosta pojedena kompresijom, jer ovo zaista grozno izgleda šta se kvalitete tiče.

Kadrovi su predivni, ipak je more i obala u pitanju
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2023., 11:19   #11944
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Ove godine je Pixel 6a napravio show
Sad gledam, Zenfone 9 je bio treci.

Daaa, nema bezicno punjenje, tako je. To je cak bio kompromis kojeg sam bio voljan napraviti - a koristim bezicno punjenje u 98% slucajeva
Sada je u najavi Zenfone 10
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2023., 11:33   #11945
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
U najavi je bio i S23, ali nisam ga mogao cekati - prvo da izadje, drugo da vidim prave dojmove korisnika. Gotovo je sad, cujemo se za 3-4 godine kad budem kupovao sljedeci mob :P
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 10:49   #11946
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
I dalje muku mucim sa prebacivanjem app-ova i opcenito svega na S22+, jel postoji neka caka koju ne znam i google mi ju nije izbacio, jer vise ne znam sta napraviti.


Znači probao sam sve sto mi je palo na pamet, od google backupa sam odustao jer se jednostavno nista ne dogodi. Na P30p napravim backup, prijavim se naS22 i nista ne povuce (konkretno trebam samo aplikacije sa loginovima i podacima.


OK, pokusavam sa Smart switchem, pokusavam sve moguce i nemoguce nacine, rezultat je uvijek sličan, prebaci mi 8 aplikacija od njih 103.


Probao sam odmah nakon factory reseta kada mi ponudi prebacivanje sa novog starog telefona (prilikom prvog postavljanja uređaja) i taj restore se obicno ne odradi kako treba, nego jenostavno nakon 40 min kaze da je Conection is lost i pisi kuci propalo.
Probao sam sa opcijom restore all, custom di bi odabrao samo aplikacije (103 app, ukupno 9.2 gb) rezultata uvijek isti (prebaci ih 8 od 103)
U SS imam popis aplikacija, ali samo linkove na playstore da si skinem aplikacije za koje nemam login ni podatke.



Opet napravim factroy reset pa ispočetka, sljedeci put se prvo prijavim u google acc pa onda preko smart switcha napravim restore ( All data (37gb) i onda samo app-ove koji imaju 9.2 gb). Rezultat opet isti, prebaci samo dio aplikacija (tipa njih 8 od 103) i ako cijeli transfer traje 45 min.


Treca opcija, ulogiram se u google i u samusng acc i onda napravim restore all, slike prebaci, ali appove samo njih par od 103 ukupno. Nakon toga probam samo app (9,2 gb) i opet ista stvar, SS mi da popis svih aplikacija (103) i od toga je prebaceno njih 8, ostale imam linkove na play store da ih skinem, ali nema ni podata aplikacija, ni logina.


Znači probao sam vec valjda 10 puta, sve moguce kombinacije koje su mi pale na pamet, uvijek isto.


Jel radim nesto krivo, jel me HUawei mozda jebe sa nekim permisionom, ili nečim petim jer evo, dani pol, ja i dalje nemam prebacen telefon.


OK, nisu iste verzije androida, ali nemam sad neki telefon star 12 godina koji je na 4.4 androidu.
Svi frendovi koji imaju nove samsunge su to odradili preko SS-a i svi kazu da je bilo apsolutno flawless. Jedan je cak prebaciovao sa nekog oneplusa koji je star 5-6 godina i kaze da se zacudio kako je sve detaljno prebačeno i sve radi.


Gledam ostale appove za tu namjenu po storeu, ocjene 3.2-3.8, znači polu koma, jhel imate neki za preporučit da probam s njim?


Svaki konstruktivni savjet je dobrodosao
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 11:07   #11947
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Ja sam bas jucer sve prebacivao sa S10e na S23 bez ikakvih problema...

Upalio sam S23, osnovni njegov setup prosao, ulogirao se u google play i pokrenuo Smart Switch, stavio mob jedan do drugog i odabrao sve cca 40gb apps, slike, video, poruke...

Jedino kaj mi nije prebacio od aplikacija su one divlje instalirane sto je i za ocekivati

EDIT: Samo da napomenem da mi nije povukao login podatke za aplikacije, to sam morao rucno...
M4rk0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 11:09   #11948
Zero Cool ZG
Premium
 
Datum registracije: Aug 2021
Lokacija: ZG
Postovi: 226
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
I dalje muku mucim sa prebacivanjem app-ova i opcenito svega na S22+, jel postoji neka caka koju ne znam i google mi ju nije izbacio, jer vise ne znam sta napraviti.


Znači probao sam sve sto mi je palo na pamet, od google backupa sam odustao jer se jednostavno nista ne dogodi. Na P30p napravim backup, prijavim se naS22 i nista ne povuce (konkretno trebam samo aplikacije sa loginovima i podacima.


OK, pokusavam sa Smart switchem, pokusavam sve moguce i nemoguce nacine, rezultat je uvijek sličan, prebaci mi 8 aplikacija od njih 103.


Probao sam odmah nakon factory reseta kada mi ponudi prebacivanje sa novog starog telefona (prilikom prvog postavljanja uređaja) i taj restore se obicno ne odradi kako treba, nego jenostavno nakon 40 min kaze da je Conection is lost i pisi kuci propalo.
Probao sam sa opcijom restore all, custom di bi odabrao samo aplikacije (103 app, ukupno 9.2 gb) rezultata uvijek isti (prebaci ih 8 od 103)
U SS imam popis aplikacija, ali samo linkove na playstore da si skinem aplikacije za koje nemam login ni podatke.



Opet napravim factroy reset pa ispočetka, sljedeci put se prvo prijavim u google acc pa onda preko smart switcha napravim restore ( All data (37gb) i onda samo app-ove koji imaju 9.2 gb). Rezultat opet isti, prebaci samo dio aplikacija (tipa njih 8 od 103) i ako cijeli transfer traje 45 min.


Treca opcija, ulogiram se u google i u samusng acc i onda napravim restore all, slike prebaci, ali appove samo njih par od 103 ukupno. Nakon toga probam samo app (9,2 gb) i opet ista stvar, SS mi da popis svih aplikacija (103) i od toga je prebaceno njih 8, ostale imam linkove na play store da ih skinem, ali nema ni podata aplikacija, ni logina.


Znači probao sam vec valjda 10 puta, sve moguce kombinacije koje su mi pale na pamet, uvijek isto.


Jel radim nesto krivo, jel me HUawei mozda jebe sa nekim permisionom, ili nečim petim jer evo, dani pol, ja i dalje nemam prebacen telefon.


OK, nisu iste verzije androida, ali nemam sad neki telefon star 12 godina koji je na 4.4 androidu.
Svi frendovi koji imaju nove samsunge su to odradili preko SS-a i svi kazu da je bilo apsolutno flawless. Jedan je cak prebaciovao sa nekog oneplusa koji je star 5-6 godina i kaze da se zacudio kako je sve detaljno prebačeno i sve radi.


Gledam ostale appove za tu namjenu po storeu, ocjene 3.2-3.8, znači polu koma, jhel imate neki za preporučit da probam s njim?


Svaki konstruktivni savjet je dobrodosao
Nije konstruktivan savjet, ali koliko si pokušavao već si mogao sve ručno odraditi. Instalirati što treba, ulogirati se, prebaciti slike... Imao bi najčišću moguću situaciju.

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
Zero Cool ZG je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 11:19   #11949
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Lako je prebacivati sa Samija na Samija. On ima Huaweija.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 11:26   #11950
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Meni Huawei nije dao da restoram backup na ISTOM mobu, ali kreiran na starijoj verziji EMUI-a. Onak, P20 na EMUI 9, napravim backup na PC, upgrejdam na EMUI 12, pola toga ne moze restorati na isti taj mob. Sve dodjavola!

Tako da me ne cudi taj seks izmedju Vaveija i Samsunga
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 11:26   #11951
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
@srale

Aplikacije sa AppGallery nisu iste kao sa Playstore. Različita verzija, neke playstore blokira zločudne. Ne znam kakve imaš 103 aplikacija i to si mogao riješiti logine preko Bitwarden (sve passworde pohraniš)

Bitno je da preneseš slike, sms i popis poziva.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 12:27   #11952
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Oću svoju lumiju nazad. Onu sa mrak kamerom i windozima. Ironije li, to je bilo bolje od svega ovog danas. U svoje vrijeme. Ali eto....propalo.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2023., 14:42   #11953
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@srale

Aplikacije sa AppGallery nisu iste kao sa Playstore. Različita verzija, neke playstore blokira zločudne. Ne znam kakve imaš 103 aplikacija i to si mogao riješiti logine preko Bitwarden (sve passworde pohraniš)

Bitno je da preneseš slike, sms i popis poziva.

Imam P30P koji ima google servise. KOd mene je bas obrnuto, bmk za slike/sms/popis poziva. Trebam appove i sve njihove podatke (data i login)


Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Meni Huawei nije dao da restoram backup na ISTOM mobu, ali kreiran na starijoj verziji EMUI-a. Onak, P20 na EMUI 9, napravim backup na PC, upgrejdam na EMUI 12, pola toga ne moze restorati na isti taj mob. Sve dodjavola!

Tako da me ne cudi taj seks izmedju Vaveija i Samsunga

Vec smo komentirali, očito me nesto plodi i to onako, momački


Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Lako je prebacivati sa Samija na Samija. On ima Huaweija.

U ovoj mojoj priči je čini mi se sve moguce


Citiraj:
Autor Zero Cool ZG Pregled postova
Nije konstruktivan savjet, ali koliko si pokušavao već si mogao sve ručno odraditi. Instalirati što treba, ulogirati se, prebaciti slike... Imao bi najčišću moguću situaciju.

Kao sto si i sam rekao, nije bas konstruktivan savjet. Imam dosta aplikacija, sve bi ih morao ručno instalirat, logirat se u njih, podesavat i sa starog mobitela skidat data base za svaku pojedinu aplikaciju.


Citiraj:
Autor M4rk0 Pregled postova
Ja sam bas jucer sve prebacivao sa S10e na S23 bez ikakvih problema...

Upalio sam S23, osnovni njegov setup prosao, ulogirao se u google play i pokrenuo Smart Switch, stavio mob jedan do drugog i odabrao sve cca 40gb apps, slike, video, poruke...

Jedino kaj mi nije prebacio od aplikacija su one divlje instalirane sto je i za ocekivati

EDIT: Samo da napomenem da mi nije povukao login podatke za aplikacije, to sam morao rucno...

Kazem, frend je napravio sve flawless sa One plus 37 iz 2016 na S22+ i ostao u cudu kako je proslo sve super.


Zadnji put samo to sebi radio prije 2,5 godina sa s10 na P30P, preko googla, znači prebacio mi je sve postavke, wallpapere, aplikacije, postavke, podatke aplikacija isto sam ostao u čudu kad me na novom mobitelu dočkao moj wallpaper.


Sad sam probao reintalirat Smart Switch na P30p, negdje sam procitao da je to jedino sto se moze napravit ako ovo ne funkcionira. Naravno, rezultat je identičan, od 103 aplikacije samo 17 ih je restorao ali u sve se moram ručno ulogirat i za one koje trebam povuc bazu moram kopati po starom mobu, kopirati podatke i staviti na novi telefon


Ako je problem do Huaweija, onda mi je svejedno koji god da novi mob nabavim ceka me par dana yebanja sa restoreom. Ako je do novog samusnga, uvijek mogu uzet drugog


Ako cu to morat sve ručno raditi, jel postoji neka opcija da da napravim neki univerzalni backup (posto uskoro mislim istestirat par telefona) i da ga onda mogu koristiti na buducim telefonima?


__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2023., 12:00   #11954
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Login podatke ti sigurno neće prebacit. Znači ja sam radio prijenos sa Note 10+ na S23 ultra - u sve appove sam se morao nanovo logirat.
Uz to, znalo se dogodit na 3-4 Appa (do sad) da sam morao nanovo instalirat jer prenesena aplikacija nije radila kak spada
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 09:27   #11955
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Frendica radila prebačaj sa S10 na 23U i prebacilo joj sve logine.
Frend radio sa S21+ na S3+ isto mu prebacilo sve logine (osim net bankinga, whapaa i tih par zajebaniijih appova).


Da sebi odgovrim na pitanje sa SS, P30P nije sluzbeno kompatabilan (kao i hrpa drugih telefona), izvor US Samsung stranica.
https://www.samsung.com/us/support/o...p/smart-switch


Frendu je odradio savresni restore sa One+ 3 iz 2106, na kojem nema ni google acc, tako da vjerojtano radi sa dosta telefona koji nisu sluzbeno podrzani, sa P30P očito nije jedan od njih.


Probat cu jos sa bolje ocjenjenim appovima za file transfere pa mozda nešto uspijem.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:06   #11956
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Ja nisam uspio odraditi prijenos s p30 pro nego sam morao rucno sve isponova

Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:12   #11957
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ja bi na tvom mjestu prvo napisao mail proizvođačima tih softvera i pitao ih podržavaju li uopće P30P. Da ne baciš pare na kupnju, a da nemaš koristi od njih.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:45   #11958
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Ja nisam uspio odraditi prijenos s p30 pro nego sam morao rucno sve isponova

Na koji si mob prebacivao i sa kojim softwareom?


Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ja bi na tvom mjestu prvo napisao mail proizvođačima tih softvera i pitao ih podržavaju li uopće P30P. Da ne baciš pare na kupnju, a da nemaš koristi od njih.

I sad fucking jebeni plot twist, uzmem Wondershare MobileTrans, platim subscribe 6 eura, odradim transfer ali na S22+ mi nakon transfer pise narancastim slovima:
"Due system restrictions, Apps need to be instaled manually"


Jel to sad restrikicja samo Andorida (konketno na S22 je v13), Samusnga, ili neceg petog?


Naravno u Wondershare MobileTrans sam sve sto mi je ponudio Allowao



I kako SS zaobiđe tu restrikciju i stavi sve na novi telefon?

__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:58   #11959
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Do sada sam izvršio cca. 10-tak transfera, čak i sa iP-a na Androida i nikada nisam imao problema. Očigledno je Huawei problem. Evo, ispušio si 6 EUR.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 12:37   #11960
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Do sada sam izvršio cca. 10-tak transfera, čak i sa iP-a na Androida i nikada nisam imao problema. Očigledno je Huawei problem. Evo, ispušio si 6 EUR.
Nije. Dobio je iskustvo 😁
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:11   #11961
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
A52s useri, jeste dobili march update sa One UI 5.1?
Ja još niš...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:23   #11962
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Update je navodno pušten, trebao bi stići u narednih par dana - barem onima koji su uzeli provider-free uređaje. Zanimljivo, A52 je dobio update ima 4-5 dana...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:26   #11963
Kizo
Premium
Moj komp
 
Kizo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
I sad fucking jebeni plot twist, uzmem Wondershare MobileTrans, platim subscribe 6 eura, odradim transfer ali na S22+ mi nakon transfer pise narancastim slovima:
"Due system restrictions, Apps need to be instaled manually"
Traži refund:
https://support.google.com/googlepla.../9813244?hl=en
Kizo je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:48   #11964
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Do sada sam izvršio cca. 10-tak transfera, čak i sa iP-a na Androida i nikada nisam imao problema. Očigledno je Huawei problem. Evo, ispušio si 6 EUR.

Jucer odradio transfer sa s21 na iphone 14 pro max. Nista nije proslo osim whatsappa. Također sa iphone 12 na taj s21. Nista nije proslo. Govorim naravno o data iz aplikacija i loginovima.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 16:13   #11965
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Kizo Pregled postova

Mah, refund je najmanji problem, rijesio sam ga, ali radije bi da mi restore uspio


Sad sam opet probao preko google One-a, 3 sata tipkao sa supportom, ili ne znaju ili izmisljaju neke polunebulozne razloge/prijedloge


Sve sam nekako blizi da je problem u Samsung telefonu, iako nemam ideju sta bi moglo biti.


Jer svi app i settings restore-i su "odrađeni" ali iz nekog razloga ih Samsung ih ne zeli prihvatit.


Preko google restorea kao povuce sve iz clouda (imenik, fotke, kalendar i ostale gluposti sto su mi nebitne) ali apps i system settings ne zeli.


A factory restore sam na samsungu napravio valjda 40 puta, odnosno svaki put nakon neuspjelog pokusaja restorea.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 16:55   #11966
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Jer svi app i settings restore-i su "odrađeni" ali iz nekog razloga ih Samsung ih ne zeli prihvatit.


Preko google restorea kao povuce sve iz clouda (imenik, fotke, kalendar i ostale gluposti sto su mi nebitne) ali apps i system settings ne zeli.
Mozda jer mu se ne svidja kemija s Huaweijem

Nema ti kolega Neo kaze kako to ide s restoranjem moba na mob, covjek je skoro bacio novi mob jer mu je restore shebao neke sistemske postavke.

Ocito imas vremena kad se toliko seksas s tim lagano jedan po jedan app i kad si gotov sejvaj si backup na komp zlu ne trebalo. I pocnes koristiti neki password manager (samo ne lastpass) pa su loginovi najmanji problem.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 17:27   #11967
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mozda jer mu se ne svidja kemija s Huaweijem

Nema ti kolega Neo kaze kako to ide s restoranjem moba na mob, covjek je skoro bacio novi mob jer mu je restore shebao neke sistemske postavke.

Ocito imas vremena kad se toliko seksas s tim lagano jedan po jedan app i kad si gotov sejvaj si backup na komp zlu ne trebalo. I pocnes koristiti neki password manager (samo ne lastpass) pa su loginovi najmanji problem.
Nisam upratio boldano, moze neki link di se nalazi njegova agonija?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 17:45   #11968
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Koliko vidim da ću biti u problemima i da uopće ne pokušavam?

P30pro na Samsung s23 ultra, stvarno je nemoguće?

Pih
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 17:51   #11969
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja se vec tjednima sporadicno plodim sa dotičnim postupkom, nisam uspio. Tebe ne kosta nista probat /google/smart switch/nesto trece bas da vidimo jel ce tebi uspjet
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 17:57   #11970
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Nisam upratio boldano, moze neki link di se nalazi njegova agonija?
Evo čitaj odavde dalje: http://forum.pcekspert.com/showthrea...54#post3660854
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na