Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.11.2022., 12:30   #1201
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Jedno pitanje?
Gdje najjeftinije uzeti kod nas ps5?
Čekati neke akcije ili izvana?
Ne daje mi se 6000kn!
Njemacki playstation direkt, stavis se na listu cekanja, za 2-3 tjedna ti jave da imaju rezerviranu konzolu za tebe, narucis na nekoga u njemackoj ili mailbox.de...cijena ti je 550 eura za disk verziju
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 13:53   #1202
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 408
Sad sam bio na PlayStation Deutschland, čeka se u redu , a kad te puste u digitalnu trgovinu možeš kupovat samo ako imaš psn account.
Dostupne su samo bundle sa FIFA 22 i bundle sa god of war, cijena 619€
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2022., 11:01   #1203
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Znači Ragnarok combat je ogroman downgrade. Igram na Give No Mercy. "veteran" sam ovih igri, prešao sve GOW, DMC, Souls igre, itd. Imam iskustva i skilla ali kad je grupica addova duplo veći problem za proći nego jebeni boss, postoji problem. U Souls igrama barem možeš izolirati protivnika, malo izravnati ratno polje, u ovom kaosu ne možeš. Pol enemya ima melee napade, range napade, "skočit ću 30m odjednom tebi u facu" napade, ostavit ću poison ili bombu na podu napape, stun lock napade, sve odjednom. Ko da su moveset od Valkyra dali običnim addovima. Addovi su duplo su brži i okretniji od Kratosa. Pogotovo oni gušteri i elf samuraji ili šta. Uvijek kad umrem neposredno prije smrti čuješ behind you, kad ono gušter na zidu visi i baca bombe Sve to kad ukombiniraš sa kamerom i lock-on sistemom, užasno je frustrirajuće.

Oni charge napadi su totalno besmisleni jer nemaš ti vremena držati trokut 2 sekunde jer će te netko lupiti. Svaki attack combo ti lako sjebu, flow combata je užasno naporan. Pol encountera u stvari idem na Parry i stun damage. Sve ostalo je nikakav DPS.

I quick turn promjena je jako loša, isto kao i Axe recall. Prije bi zvekuo charged R2, zaletio se sa blades, odradio combo, stisnuo trokut dobio sjekiru nazad u ruke koja bi napravila slam automatski, povezao to u runic itd. Ovdje nema takvog flow-a i smooth combata.

Sad sam u onoj pustinji, baš sporo i detaljno igram, želim uživati u jednoj od najdražih igri ali čini mi se da ne uživam...vratit ću na balance i na bossu prebaciti na jaču težinu jer bossovi su mi stvarno bili fer, čak i prelaki. Možda se to malo popravi kad se otključa sve ali ne znam, previše je tu minusa.

Imate vi slične dojmove?
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2022., 07:02   #1204
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
Sad sam bio na PlayStation Deutschland, čeka se u redu , a kad te puste u digitalnu trgovinu možeš kupovat samo ako imaš psn account.
Dostupne su samo bundle sa FIFA 22 i bundle sa god of war, cijena 619€
Općenito PS račun ili mora biti njemački?
Pretpostavljam da mora biti njemački.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2022., 09:47   #1205
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 327
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Znači Ragnarok combat je ogroman downgrade. Igram na Give No Mercy. "veteran" sam ovih igri, prešao sve GOW, DMC, Souls igre, itd. Imam iskustva i skilla ali kad je grupica addova duplo veći problem za proći nego jebeni boss, postoji problem. U Souls igrama barem možeš izolirati protivnika, malo izravnati ratno polje, u ovom kaosu ne možeš. Pol enemya ima melee napade, range napade, "skočit ću 30m odjednom tebi u facu" napade, ostavit ću poison ili bombu na podu napape, stun lock napade, sve odjednom. Ko da su moveset od Valkyra dali običnim addovima. Addovi su duplo su brži i okretniji od Kratosa. Pogotovo oni gušteri i elf samuraji ili šta. Uvijek kad umrem neposredno prije smrti čuješ behind you, kad ono gušter na zidu visi i baca bombe Sve to kad ukombiniraš sa kamerom i lock-on sistemom, užasno je frustrirajuće.

Oni charge napadi su totalno besmisleni jer nemaš ti vremena držati trokut 2 sekunde jer će te netko lupiti. Svaki attack combo ti lako sjebu, flow combata je užasno naporan. Pol encountera u stvari idem na Parry i stun damage. Sve ostalo je nikakav DPS.

I quick turn promjena je jako loša, isto kao i Axe recall. Prije bi zvekuo charged R2, zaletio se sa blades, odradio combo, stisnuo trokut dobio sjekiru nazad u ruke koja bi napravila slam automatski, povezao to u runic itd. Ovdje nema takvog flow-a i smooth combata.

Sad sam u onoj pustinji, baš sporo i detaljno igram, želim uživati u jednoj od najdražih igri ali čini mi se da ne uživam...vratit ću na balance i na bossu prebaciti na jaču težinu jer bossovi su mi stvarno bili fer, čak i prelaki. Možda se to malo popravi kad se otključa sve ali ne znam, previše je tu minusa.

Imate vi slične dojmove?
Kao Souls igraču mogu ti reći samo jednu...kakav downgrade... GIT GUD SCRUB
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2022., 09:53   #1206
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Greenlife.Ispada 4700kn.
Ma ja uzmem danas u Telemahu na pretplatu za 4100kn u kešu i ostalo na rate od 67kn mjesečno.
Ispada 5800kn!
Samo su igre u bundlu meni bezveze.Onaj Ratchet i Fifa 23!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2022., 10:13   #1207
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Za sve vas koji tražite PS5, ukoliko dobijem potvrdan mail od A1 moja "stara" PS5 konzola (kupljena u 8 mj ove godine) ide u prodaju, digital verzija sa dodatnim gamepadom i 3mj PS+ pretplate. Mail je poslan prije 2 dana i od tad čekamo...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2022., 10:24   #1208
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,357
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Greenlife.Ispada 4700kn.
Ma ja uzmem danas u Telemahu na pretplatu za 4100kn u kešu i ostalo na rate od 67kn mjesečno.
Ispada 5800kn!
Samo su igre u bundlu meni bezveze.Onaj Ratchet i Fifa 23!

Ratchet je odličan, odigraj to svakako. Kao da igraš igrani film, fenomenalna grafika i zabava.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2022., 13:36   #1209
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Evo ,upravo bio u Telemahu,pa uzeo plejku.Sad idem u nabavu igara do srijede kad idem po nju.
Uz nju ide voucher za fifu 23,ne fizička igra.Tako da ,ako ima zainteresiranih za nju,možemo se dogovoriti jer mene nogomet ne zanima.Igra i zamjena za ove novije hitove:Last of us remake,god of war ragnarok,novi horizon,dogovorimo se!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2022., 03:43   #1210
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 245
Može li se sa istim rockstar accom logirati i na pc i na ps5?
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 16:54   #1211
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590



Sa mističnom relikvijom koja nema svrhu i ima samo jedan level potrebno je doć kod 4 okamenjena kipa i aktivirat magiju (3 trola i 1 zmaj) pobit ih i dobije se taj i armor.


Hvala supruzi na razumijevanju.
-->
Pala je platina u Gow Ragnarok svi svjetovi su na 100%, 55h uživancije od toga 2 dana u komadu po 15h. Ima još neki tajni quest koji nije nigdje naveden



Sa mističnom relikvijom koja nema svrhu i ima samo jedan level potrebno je doć kod 4 okamenjena kipa i aktivirat magiju (3 trola i 1 zmaj) pobit ih i dobije se taj i armor.


Hvala supruzi na razumijevanju.
LeskiRM je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 17:31   #1212
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036



Sa mističnom relikvijom koja nema svrhu i ima samo jedan level potrebno je doć kod 4 okamenjena kipa i aktivirat magiju (3 trola i 1 zmaj) pobit ih i dobije se taj i armor.


Hvala supruzi na razumijevanju.
Možda ima opet neki Infinity Gountlet?
I kakva ti je igra?
-->
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Pala je platina u Gow Ragnarok svi svjetovi su na 100%, 55h uživancije od toga 2 dana u komadu po 15h. Ima još neki tajni quest koji nije nigdje naveden



Sa mističnom relikvijom koja nema svrhu i ima samo jedan level potrebno je doć kod 4 okamenjena kipa i aktivirat magiju (3 trola i 1 zmaj) pobit ih i dobije se taj i armor.


Hvala supruzi na razumijevanju.
Možda ima opet neki Infinity Gountlet?
I kakva ti je igra?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 18:34   #1213
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590
Meni je odlična. Priča nastavak na prvi GOW u nordijskoj mitologiji, nije previše komplicirano u ovom nastavku nego je sve lijepo zaokruženo. Svakako preporučujem svakom vlasniku konzole da ovo odigra, tj srijal. Naletio sam na nekoliko bugova ali opraštam im.
LeskiRM je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 18:44   #1214
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor LeskiRM Pregled postova
Meni je odlična. Priča nastavak na prvi GOW u nordijskoj mitologiji, nije previše komplicirano u ovom nastavku nego je sve lijepo zaokruženo. Svakako preporučujem svakom vlasniku konzole da ovo odigra, tj srijal. Naletio sam na nekoliko bugova ali opraštam im.
Budem. Al moram se ponovno priviknuti na gamepad. Počet sa nečim lakšim. Tomb Raider, uncharted i tako to.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 19:11   #1215
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
PS+ pretplate su na akciji od ovog petka do slijedećeg, ja sam produžio ovu osnovnu za 328kn.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 23:20   #1216
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
PS+ pretplate su na akciji od ovog petka do slijedećeg, ja sam produžio ovu osnovnu za 328kn.
I ja sebi i sinovima uboa po jednu i tako svake godine na istom ili sličnom popustu
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 23:37   #1217
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,869
Citiraj:
Autor virty Pregled postova
I ja sebi i sinovima uboa po jednu i tako svake godine na istom ili sličnom popustu

Imate više PlayStationa pa si više pretplata kupio ili?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2022., 00:38   #1218
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Na koju pretplatu ima smisla iti?
Novi sam u tome....
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2022., 07:29   #1219
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,404
Citiraj:
Autor virty Pregled postova
I ja sebi i sinovima uboa po jednu i tako svake godine na istom ili sličnom popustu
Ma je je, i ja produžujem samo na popustima.
Traje mi do kolovoza 2025....

@Dadoremix: ili essential ili onu jednu iznad ako igraš hrpu igara, ona zadnja nudi mislim samo PS1/PS2 igre što je bzvz kraj emulatora koji rade X puta bolji posao od PS4/PS5.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2022., 17:35   #1220
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Na koju pretplatu ima smisla iti?
Novi sam u tome....

Extra plan ili ako imas nekoga sa kime shareas acc, ja imam essential kolega ima premium kad mu istekne downgradeat ce na extru, a posto shareamo acc imam i njegov plus pa ga cak i ne moram kupovat vise nego samo rokam prek njegovog.

Sto se tice ragnaroka nekih 10h sam u igri, zasad mi je super. U pocetku mi je bilo malo dosadno, build me i dalje malo zbunjuje sto se tice upgradea oruzja, armora, itd… ali igra ko igra zasad super.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2022., 17:59   #1221
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Na koju pretplatu ima smisla iti?
Novi sam u tome....
Na ovu srednju, imaš sve što ti treba, a imaš i igara brdo za odigrati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2022., 22:50   #1222
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Greenlife.Ispada 4700kn.
Ma ja uzmem danas u Telemahu na pretplatu za 4100kn u kešu i ostalo na rate od 67kn mjesečno.
Ispada 5800kn!
Samo su igre u bundlu meni bezveze.Onaj Ratchet i Fifa 23!

Fifa je smece, ali rift apart je odlicna igra.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 00:09   #1223
mpx
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2021
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 3
PlayStation 5 Hrvatska neslužbena Facebook grupa i YouTube kanal Raptileos Gaming organiziraju veliki božićni nagradni natječaj. 15 atraktivnih nagrada.

Više informacija dostupno na https://www.youtube.com/watch?v=1prFhWuVr2Y
mpx je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 14:34   #1224
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Stavio i u drugu temu, ali ako neko ne prati. Vidim da su na eKupi kontroleri bili po 399kn
https://www.ekupi.hr/Elektronika/Gam...m_medium=click
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 20:57   #1225
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Jel cemu ova ponuda u A1 ? Ispadne 5200 kn PS5 sa dodatnim kontrolerom i igrama,vjerujem da je to nekih soma kn manje nego da uzimas u slobodnoj prodaji sto realno nije neka ponuda ?

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 21:13   #1226
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Jel cemu ova ponuda u A1 ? Ispadne 5200 kn PS5 sa dodatnim kontrolerom i igrama,vjerujem da je to nekih soma kn manje nego da uzimas u slobodnoj prodaji sto realno nije neka ponuda ?

Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
Mislim da to nude samo uz fiksni Internet i tv, ili tako nešto. Tako da mi to nije igralo.
Al kome treba, ok ponuda.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2022., 23:26   #1227
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
fixni internet je dovoljan, ali samo ako potpisujes novi ugovor ili prelazis kod njih. Mozes se i ubost za bon od 500kn od konzuma ili mullera. Navodno postoji i caka za internet za 1 kn prvih 6 mjeseci al to nisam uspio dogovorit, pa nisam uzeo. E da i 5 je igara a ne 4 ko na slici, gt7, fifa 23, horizon 2, spider man i gow ragnarok. Po meni je ok ponuda sa bonom od konzuma i da prodas igrice si na nekih 3500 kn za konzolu sa 2 joya
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 17:45   #1228
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Imate više PlayStationa pa si više pretplata kupio ili?
Da, imamo sve duplo....imao sam 2x PS4, a sada 2x PS5, 2x PC te samo jedan Nintendo Switch (ženu i mene ne zanima previše)
Jedan za sinove, drugi za mene i ženu.

Mir u kući
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 17:53   #1229
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,869
Ali ako na svom PS5 isključiš console sharing, a na ovom od sinova uključiš, možete i ti i oni koristiti PS+. Nema potrebe za dvije pretplate.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2022., 18:28   #1230
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ali ako na svom PS5 isključiš console sharing, a na ovom od sinova uključiš, možete i ti i oni koristiti PS+. Nema potrebe za dvije pretplate.
tako je...

1. ps5 - acc sa ps+
2. ps5 - acc sa ps+ i ukljucen console sharing i svi ostali acc (koliko god da ih bilo) imaju pristup svemu sa glavnom na kojem je ps+

jedino sto ako na prvom ps5 imas vise acc ostali ne mogu koristiti ps+

btw u kombinaciju se jos moze i jedan ps4 dodati uz dva ps5
vacs je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na