Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2022., 12:38   #2401
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
A zakaj ne prijavite? Naplatili su uslugu koju nisu odradili, dakle prekoračenje roka za prijenos i uručenje pošiljke.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 12:50   #2402
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
-->
Citiraj:
Autor Overclock Pregled postova
A zakaj ne prijavite? Naplatili su uslugu koju nisu odradili, dakle prekoračenje roka za prijenos i uručenje pošiljke.



Poštovani,


Vašem upitu poslanom kroz web-formu Hrvatske pošte dodijeljen je identifikacijski broj ticketa


Ovo je automatizirana poruka i molimo ne odgovarajte na nju.




- Uvijek je prijavljeno,ali uvijek je i rezultat isti - Nista (niti isprika)
Izgubljena pošiljka,oštećena,prekoračenje roka - sve sam to imao i prijavio,nikad nisam dobio ispriku,a kamoli naknadu...

__________________

Luce je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 13:27   #2403
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Za online forme ne znam kakva je situacija, ali iz prve/druge ruke znam da su do corona izlike pisani prigovori uredno prolazili, samo se trebalo natezati mjesec/dva, biti naporan.

Dokazivanje oštećenja i natezanja oko (ne)pravilnog pakiranja su bila pain in the ass, ali kašnjenje i izgubljene pošiljke su se pozitivno rješavale.

Od kad su poceli za sve kriviti coronu, osobno ih izbjegavam.
Overclock je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 21:52   #2404
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Ja sam vidio govnara iz HP Expressa kako mi ulazi u zgradu praznih ruku. Taj detalj je bitan.

Pripremim se da ga dočekam kadli ne zvoni, nema ga…. Vratim se na prozor i vidim kako odlazi sa žutim furgonom. Odem brže bolje u prizemlje i zateknem žutu ceduljicu s datumom i vremenom od prije par minuta da dostava nije uspjela jer nikoga nije bilo doma i da si dođem u lokalnu poštu po paket!?!

Zovem poštu, zovem HP Express, vadim im mast kako je govnar maloprije ubacio listić u sandučić koji je vjerojatno ranije ispisao jer očito uopće nije imao namjeru dostaviti paket, a mi smo svi doma i zvona rade!

Mole oni mene “ako bi mogao doći po paket u poštu jer oni imaju problema s vozačima koje je teško naći…”

Rekoh ne pada mi na pamet. Paket je plaćen da bude dostavljen doma, a ne da ja idem po njega u poštu! Paket nije dostavljen, lova vraćena od pošiljatelja. Nisam im ja kriv što oni isključivo rade sa HP Expressom.

mene nisu ni papirić ubacili u sandučić nego sam sam s tracking numberom od
amazona išo na poštu,niit zvali nit došli,samo na trackingu od pošte vidio da je item u pošti,naravno jučer trebala ić dostava jer zvao poštu.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 19:27   #2405
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224