Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.07.2022., 18:26   #16051
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
...
Jbga, s toliko puno likova a 9 epizoda, teško je sad svakome razradit i posvetit neku smislenu priču, ovako neki moraju ostati i gotovo na razini karikature.
Itd. itd....
Da, stvarno je tesko. Trebala je svaka epizoda biti barem 10h, zadnja 20

A ako netko slucajno stisne pauzu ili prestane gledat, mora gledati epizodu od pocetka. Ako pak ponovi prekrsaj, mora krenuti od prve epizode, prve sezone i gledati ih sve bez prestanka dok ne dodje do 4 sezone i epizode koju se usudio pauzirati.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2022., 18:31   #16052
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,137
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ja sam zakljucio da je CGI? ili nije?
Pa jel teško napisati David Harbour 2022 u google i vidjeti da nije CGI?

Naravno da nije CGI, po svim internetima se vrti kako je čovjek skinuo ohoho kila.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2022., 21:52   #16053
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 262
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
A ako netko slucajno stisne pauzu ili prestane gledat, mora gledati epizodu od pocetka
To se meni znalo događat s nekim čudno kodiranim divxima

Jbga, u nekom prijašnjem razdoblju se serije nisu ni snimale po sezoni manje od 20 epizoda, a sad odjednom su nas izdresirali da im treba čak 2,3 god. za snimanje do deset ep. Plus i poslovično razdjeljivanje sezone.
Ok, kužim da Netflix ovdje ima politiku objave sveg u jednom danu (tj imao je), a prije je to išlo kroz godinu za vrijeme dok su se snimale nove epizode.

Netko je tu blasfemično spominjao Kinga u kontekst S.T.(?!); u njegovim romanima je naglasak na likovima, međusobnim odnosima i pozadinskim pričama, često u tom i pretjeruje, pog. kad se skače u prošlost svako malo, pa nazad sadašnja radnja, pa opet kaj je bilo 1950ih u nekom zabitom gradiću, lol. Zato i ekranizacije mu knjiga redovito suxxaju, koncept je neprenosiv u film od 2h.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 01:36   #16054
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,316
1. king je direktna inspiracija dufferima za stranger things i to uopće nije upitno, dapace ima easter eggova...
2. rekao sam ekranizacja serije, ne filma, filmova ima vrhunskih, shawshank redemption, green mile, shining, stand by me, misrey.... a i ima užasno losih, puno, uzasno losih
3. komentar da je najbolja ekranizacija serije je bio sarkazam da se istakne koliko su lose ekranizacije drugih serija
4. moze taj formst funkcionirati u filmu, problem je sto. je king dao odrijesene ruke svima pa "umjetnička sloboda" češće napravi shit.
5. dufferi ce sad ekranizirati jednu kingovu knjigu, a WB im nije tio ekranizirati adaptaciju ITa
6. king ima sve u svojim romanima i likove i priču i detalje.

A da se sad vratim na stranger things, moram priznati da su i meni preduge epizode i redovno zaspem pa netflix odvrti jos ep dvi pa nezz di sam stao. Nije da mi je losa serija dapace vrlo dobra ali mogli su skratit epke za 15 do 20 minuta i ubacit 2-3 dodatne
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 07:31   #16055
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351



Iako mi je malo pokvarilo zadovoljštinu što su svi preživjeli, osim Noira koji je pak baš bezveze umro.



Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
-->
The Boys, stvarno trenutno nešto najbolje na televizoru (osim tabletica). Tko ce dočekati 4. sezonu...




Iako mi je malo pokvarilo zadovoljštinu što su svi preživjeli, osim Noira koji je pak baš bezveze umro.



Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 10:57   #16056
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,030
Zavrsio The Umbrella Academy S03. Meni je ta serija i dalje odlična.

Toliko hvalite The Boys da cu ih i ja pocet gledat. Gledao sam S01 i par epki S02 pa sam bio odustao... neznam više zašto.

Sad cu isprobati kakve su kvalitete recapovi sezona S01 i 02 pa cu nastaviti sa S03.

Zadnje izmijenjeno od: pogi. 09.07.2022. u 11:07.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2022., 11:40   #16057
Splitska Posla
Premium
Moj komp
 
Splitska Posla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Split
Postovi: 97
Pogledao sam Stranger Things. Neke dijelove sam fast forwardirao i opet ništa ne nedostaje.Serija ni u trećoj sezoni nije imala onu čar koju su imale prve dvije, a tek je ova četvrta sezona nepotrebna. Osim za tvrdokorne fanove i producente. Za njih serija ima smisla iako nije niti može biti kvalitetno realizirana.
Splitska Posla je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2022., 14:48   #16058
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Stranger Things generalno dobra sezona ali zadnje epizode su previše dugačke i gubi se koherentnost. Mogli je to biti 50% kraće bez gubitka ičega.

Jako mi se sviđa vizualni dizajn u seriji, kostimi su super, sve djeluje vrlo "mesnato" iako su cgi efekti očajni. Ima stvarno masu detalja u scenografiji i vidi se da su se potrudili.

The Boys me malo razočara u zadnjoj epizodi moram priznati. Generalno se ništa značajno nije dogodilo što je šteta, samo se vratilo na početak. Nakon brutalnih par epizoda ostavlja mlak dojam.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2022., 18:03   #16059
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Pogledao stranger things. Serija je super iako su neki dijelovi fakat prespori i malkice duže traju nego kaj bi se očekivali ali sve u svemu super.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2022., 19:24   #16060
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351
U pripremi je ST4 - Zack Snyder's cut
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2022., 19:27   #16061
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,137
Dosadno bilo danas ženi i meni pa krenuli gledati ovaj Manifest na Neflixu.

Za nedjelju, sasvim solidno.

Ništa vrhunski, ništa za pamćenje, ali defintivino za pogledati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2022., 21:16   #16062
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,316
Ja sam isto to počeo gledati onako usputno dok radim neke gluposti, skroz ok zasad nije vrhunski ali dovoljno zabavno

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 11.07.2022. u 00:04.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2022., 23:27   #16063
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,206



Reese je trebao reporterku naučiti koristiti protonmail, a ne da pri kraju svom uredniku šalje super važnu priču koja inkriminira Pentagon preko gmaila. Veliki brat sve gleda

-->
Stranger Things S4 - malo bolja od S2 i S3, ali slabije i isfurano u odnosu na S1.

The Terminal List - jako dobar akcijski triler, izbinđao danas. Trend glumačkih faca u serijama se nastavlja. Jedna blentava primjedba, ne otvarajte ako niste odgledali:



Reese je trebao reporterku naučiti koristiti protonmail, a ne da pri kraju svom uredniku šalje super važnu priču koja inkriminira Pentagon preko gmaila. Veliki brat sve gleda

__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2022., 20:42   #16064
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,837
Trigger Point
Citiraj:
Trigger Point is a 2022 British crime thriller series starring Vicky McClure as a police bomb disposal expert in London.

Lana Washington is an ex-military bomb disposal operative (known as an 'Expo') and Afghan War veteran who heads a Metropolitan Police bomb squad, using her skills to counter the terrorist threat.
IMHO serija je kvalitetom u rangu ponajboljih britanskih izdanja poput Vigil, Line of Duty, Bodyguard, Luther i The Shadow Line.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 06:54   #16065
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351
Jel se to Metallica počela opasno prostituirati? Prvo ST4, pa Westworld. Što je slijedeće?

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 10:26   #16066
stitrek
Premium
 
stitrek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: SpaceLandia
Postovi: 341
ST4 Eddie Master Of Puppets je odlicna scena, pogotovo jer se serija odvija u 80-ima.

Zadnjih 15-20 godina je rock, metal i glazba uopce zamrla po pitanju kreativnosti, zato se u serijama sve vise koriste evergreen klasici kao Metallica, Guns N Roses, Queen...te starija pop i dance glazba.

80-e i 90-e ce uvijek biti u modi jer su po pitanju svih umjetnickih aspekata najkreativnije razdoblje.
stitrek je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 10:35   #16067
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,316
Ja sam sebi ST4 sriza epizode na 45-50 minuta i onda pauziram i nastavljam drugi dan! blazenstvo streaminga, da se gleda na televizji bio bi prisiljen gledat tako duge epizode

Ali u globalu super sve ostalo.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:16   #16068
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 262
Fora sa Stranger Thingsom je da igra na nostalgiju osoba koje su 80ih i eventualno 90ih bili klinci do tinejdžeri, i tad pratili/gutali te filmove, serije i ostalo.

Naravno, problem s tim konceptom je da ti su danas svi redom prdonje od minimum 30-40 godina, i po samoj logici stvari gledajući nešto neće to promatrat kroz oči nepodojenog 10 godišnjaka kojem je sve to guba i super i sasvim realistično,
nego će primjećivati i razne nedostatke - iste one koje bi primjetili da su 80ih gledajući nešto iz tog doba bili tad u ovim sadašnjim zrelim godinama.
Detaljčiće tipa da jbte nejdeš u fcking "drugu dimenziju" u lov na najopasnijeg negativca ikad, bez da si ikome drugom o tome rekao (roditelji ko da ne postoje), naoružan sa fcking nožem zalijepljenim na štap i metalnim poklopcem od smeća s čavlima zabijenim (koji se na neko čudo drže, ko da je čelik od drva)...
Tu se stvar poklapa na razinu dječjeg filma ala Goonies, gdje likovi polaze u avanturu života potpuno nepripremljeni, ALI s tom razlikom što u njemu nitko nije poginuo (i znaš da ni neće), a ovdje gdje smrt i opasnost je na svakom koraku, znači setting koji nije dječji nego igra na realizam i ozbiljnost (plus spominje se i svako malo moguća propast cijelog svijeta!) takva ponašanja glavnih likova ti djeluju imbecilno i infantilno.
Počni ubacivat i reciklirat razne dosad viđene scenarijske elemente bez prijašnje njihove logike, i brzo se show pretvara u trash B kategorije, parodiju samog sebe.
A to će se događat sve češće, dok se pokušava iscicat iz sveg tog početnog skromnog settinga (koji je narastao/eksplodirao na hrpu likova) još koja sezona.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:28   #16069
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,001
Takvom logikom bi mi onda serija u kojoj postroji druga dimenzija i telekineza automatski postala negledljiva. Npr. jedan mladi dečko je cijelo vrijeme oduševljen serijom.



valjda je čovjek pustio mozak na pašu jednostavno gušta.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:52   #16070
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351
Ma samo trolla

Sent from my motorola one 5G ace using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:59   #16071
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,316
Ma nebi da on zna ista o takvoj tematici duuuh
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 23:05   #16072
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 748
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ma samo trolla
King je fakat prilično veliki fan Stranger Thingsa, više puta je hvalio seriju, i kad ga nitko nije ispitivao o tome koliko se sjećam. A sad je četvrtu sezonu puno puta pohvalio da mu je jako dobra, čovjek je zadovoljan zato jer serija radi homage njegovom prvom romanu Carrie, sad je u četvrtoj sezoni bilo onak par jasnih poveznica sa knjigom
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2022., 10:37   #16073
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Takvom logikom bi mi onda serija u kojoj postroji druga dimenzija i telekineza automatski postala negledljiva.
Nikako ne, jer kod Science Fictiona ti svjesno uvijek pristaješ na postavljen neki scenarij i premisu, al onda neke stvari dalje moraju bit logički razrađene u duhu toga, a ne zbrda-zdola.
Postoji dobar razlog zašto Star Trek nije trash.
Ko što sam već rekao, problem s kvalitetom počne kad te serija ili film tjera da ti moraš prilagodit svoju perspektivu do gledanja s očima i mozgom predtinejdžerskog djeteta, da bi viđeni materijal nekako klapao; u situacijama kad scenaristi više neznaju kaj bi, pa počnu svaštariti.
Miki9 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 20:03   #16074
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,001



Sve je to u duhu telekineze gdje diže aute iznad glave u prvoj sezoni, i otvaranja portala u drugu dimenziju u drugoj sezoni. To kaj oni nisu rekli mami i tati da idu spašavati svijet je u duhu osamdesetih, kad smo dobili ključ oko vrata u prvom osnovne i nismo više ništa govorili mami i tati, nego smo radili kaj na je bilo volja dok su bili na poslu. U takvoj "igri" prijatelj se utopio na jezeru, pa svejedno ni nakon toga nitko ništa nije govorio mami ili tati, nego smo nastavili po starom. Bilo je slomljenih ruku zbog padova sa bicikla i sl. Tak da ne stoji da djeca nikad ne stradavaju, i da sve govore roditeljima.

-->



Sve je to u duhu telekineze gdje diže aute iznad glave u prvoj sezoni, i otvaranja portala u drugu dimenziju u drugoj sezoni. To kaj oni nisu rekli mami i tati da idu spašavati svijet je u duhu osamdesetih, kad smo dobili ključ oko vrata u prvom osnovne i nismo više ništa govorili mami i tati, nego smo radili kaj na je bilo volja dok su bili na poslu. U takvoj "igri" prijatelj se utopio na jezeru, pa svejedno ni nakon toga nitko ništa nije govorio mami ili tati, nego smo nastavili po starom. Bilo je slomljenih ruku zbog padova sa bicikla i sl. Tak da ne stoji da djeca nikad ne stradavaju, i da sve govore roditeljima.


Zadnje izmijenjeno od: Mladenxy. 14.07.2022. u 22:47.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 20:46   #16075
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 21:52   #16076
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,351
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
...
Postoji dobar razlog zašto Star Trek nije trash.
Nije bio trash ali je postao u zadnjim iteracijama.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
The Lord of the Rings: The Rings of Power
Naslov je ko za neki pron
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 21:55   #16077
Taproot7
Premium
Moj komp
 
Taproot7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: HR
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Miki9 Pregled postova
Fora sa Stranger Thingsom je da igra na nostalgiju osoba koje su 80ih i eventualno 90ih bili klinci do tinejdžeri, i tad pratili/gutali te filmove, serije i ostalo.

Naravno, problem s tim konceptom je da ti su danas svi redom prdonje od minimum 30-40 godina, i po samoj logici stvari gledajući nešto neće to promatrat kroz oči nepodojenog 10 godišnjaka kojem je sve to guba i super i sasvim realistično,
nego će primjećivati i razne nedostatke - iste one koje bi primjetili da su 80ih gledajući nešto iz tog doba bili tad u ovim sadašnjim zrelim godinama.
Detaljčiće tipa da jbte nejdeš u fcking "drugu dimenziju" u lov na najopasnijeg negativca ikad, bez da si ikome drugom o tome rekao (roditelji ko da ne postoje), naoružan sa fcking nožem zalijepljenim na štap i metalnim poklopcem od smeća s čavlima zabijenim (koji se na neko čudo drže, ko da je čelik od drva)...
Tu se stvar poklapa na razinu dječjeg filma ala Goonies, gdje likovi polaze u avanturu života potpuno nepripremljeni, ALI s tom razlikom što u njemu nitko nije poginuo (i znaš da ni neće), a ovdje gdje smrt i opasnost je na svakom koraku, znači setting koji nije dječji nego igra na realizam i ozbiljnost (plus spominje se i svako malo moguća propast cijelog svijeta!) takva ponašanja glavnih likova ti djeluju imbecilno i infantilno.
Počni ubacivat i reciklirat razne dosad viđene scenarijske elemente bez prijašnje njihove logike, i brzo se show pretvara u trash B kategorije, parodiju samog sebe.
A to će se događat sve češće, dok se pokušava iscicat iz sveg tog početnog skromnog settinga (koji je narastao/eksplodirao na hrpu likova) još koja sezona.

u seriji su roditelji retardelije. dustinova majka predvodi. roditelji od mikea i nancy su isto neka vrsta idiota. otac je budala koja zuji u tv a majci viri kurac iz ociju jer je u s3 skoro potrosila billya kad je bio lifeguard. gdje bi takve roditelje ista pitao a kamoli trazio pomoc u boju protiv zla.
Taproot7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 21:57   #16078
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,948
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Sve je to u duhu telekineze gdje diže aute iznad glave u prvoj sezoni, i otvaranja portala u drugu dimenziju u drugoj sezoni. To kaj oni nisu rekli mami i tati da idu spašavati svijet je u duhu osamdesetih, kad smo dobili ključ oko vrata u prvom osnovne i nismo više ništa govorili mami i tati, nego smo radili kaj na je bilo volja dok su bili na poslu. U takvoj "igri" prijatelj se utopio na jezeru, pa svejedno ni nakon toga nitko ništa nije govorio mami ili tati, nego smo nastavili po starom. Bilo je slomljenih ruku zbog padova sa bicikla i sl. Tak da ne stoji da djeca nikad ne stradavaju, i da sve govore roditeljima.
Spoiler kolega. Ova tema se treba izgleda izbjegavati prije gledanja, ali postoji paradox, kako da gledam nesto po preporuci ako to prije ne pročitam ovdje. Hmmm, mozda prava tema za jednu epizodu neke sf serije
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 22:12   #16079
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,001
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Spoiler kolega. Ova tema se treba izgleda izbjegavati prije gledanja, ali postoji paradox, kako da gledam nesto po preporuci ako to prije ne pročitam ovdje. Hmmm, mozda prava tema za jednu epizodu neke sf serije
Kolega, nisam napisao ništa što nije vidljivo u traileru.

Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2022., 22:26   #16080
Miki9
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Taproot7 Pregled postova
u seriji su roditelji retardelije. dustinova majka predvodi. roditelji od mikea i nancy su isto neka vrsta idiota.
To sam već napisao, s puno likova a malo ep. dobivaš karikature.

Najsmješnije je kak su brzo sklonili iz scenarija onu bandu freakova-psihopata koja je mrtva-hladna ni pet ni šest nego ubijala (bivše) znanstvenike okolo. Netko je zaključio da je to ipak malo too much za seriju s tinejdžerima i da bi moglo bit konfuzije tko su junaci i što to rade. Sad po najnovijem to čak i nije "canon" više :-)
Miki9 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na