Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2022., 14:38   #59581
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ma da, sad je kvart u banani jer su tamo biciklisti i pješaci i trkači.

Gro ekipe ne poštuje zakon, skupa sa onima koji bi ga trebali provoditi i kontrolirati njegovo provođenje. Ljudi ne poštuju zakon i to im prolazi. Mali čovjek, isti taj kojem smetaju ovi kaj chillaju na Ilici 1 tjedan od 52 u godini, jednako se ponaša. Tu čak više nije niti ono da bogati rade sranja. Svi rade sranja, niža klasa, srednja klasa - svi. Svi rade kako im paše, pa se svade sa susjedima, dok im inspekcija (ili tko već) ništa ne može. Jad i bijeda su postali ljudi (što je jasno jer se svijest mijenja godinama), a onda je i takav grad.

Teško je ostati karakter danas.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 15:01   #59582
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Onda najbolje nek svi rade kaj ih je volja, a nitko o tome ni riječi jer najbolje je šutjeti. Tako smo i došli tu gdje jesmo. Očito je previše očekivati trunku organizacije i postavljanja obavijesti na za to predviđene web stranice.

p.s ja nisam napisao da je kvart u banani zbog nekih skupina. Napisao sam da je u banani jer se šutilo.


No back on topic. Jel netko ugrađivao kuku? Po mogućnosti na O3 ii na nešto na toj platformi? Procedura i cijena?
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 15:04   #59583
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,582
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
No back on topic. Jel netko ugrađivao kuku? Po mogućnosti na O3 ii na nešto na toj platformi?
Buraz na svojoj ima naknadno ugrađenu. Ja planiram da je prebacim na svoju, ali nikako ne stižem, ubi me manjak slobodnog vremena.

Šta te intresuje?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 15:07   #59584
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Procedura, trajanje, cijena...

Našao sam proceduru zapravo tu. Ima tu posla bog i bogme.



Hamm je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 15:14   #59585
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,750
Automobili

Čekaj da se nečiji rođo sjeti da se može fino zaraditi na prodaji znakova.



Ovdje otprilike 7 dana prije nekakvih zatvaranja budu postavljeni takvi znakovi ili slični kartonski plakati na kojima piše kad se zatvara, do kad je zatvoreno i koji je razlog zatvaranja. Makar bilo na pola sata zbog glupih razloga tipa selidbe familije patki iz jezera s jedne u jezero s druge strane ceste, bit će jasno naznačeno.
Naravno, obilasci su također jasno naznačeni.

Čak i da piše na webu, zašto bi netko morao stalno gledati web stranice da bi znao hoće li mu zatvoriti cestu kojom ide svaki dan.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 15:16   #59586
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 925
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Procedura, trajanje, cijena...
Ja sam ugrađivao na ljeto. Gledao sam (kratko) opciju da sam ugradim pa kad sam skužio koliko je posla i da za samu ugradnju uzmu oko 300kn sam lijepo odvezao auto i pokupio ga 2 sata kasnije s kukom
Uzeo sam u eurokuke Zvonar, MB skrivenu kuku, sa 7P utičnicom sve skupa 2800kn. Kuka djeluje super, jednostavno se stavlja i skida, te kad je skinuta se apsolutno ništa ne vidi (utičnica se zakrene i "pospremi", a kuku vozim u gepeku).
Moraju od ispod rezat branik, ali se vidi samo ako legneš ispod auta.
Za upis u prometnu se radi "mali atest", glupo je što moraš dvaput dolazit u stanicu, prvi put na slikanje i pregled, pa drugi put kad CVH vrati papire da je sve u redu pa se kuka upiše. Navodno se smije vozit po EU i ako nije upisana još a imaš homologaciju i račun od ugradnje, bar neko vrijeme. Ja sam ju išao upisat nekih 6 mjeseci kasnije kad mi je ionako rega istekla.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 15:27   #59587
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Hvala ti na informaciji. 2800 HRK je ok cijena. Budem pogledao po njihovom webu kaj se nudi.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 16:58   #59588
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,116
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Buraz na svojoj ima naknadno ugrađenu. Ja planiram da je prebacim na svoju, ali nikako ne stižem, ubi me manjak slobodnog vremena.Šta te intresuje?
Mene bi modus prednje kuke, nekog podizajuceg kvazi branika sipke, zanimala vise, bez ikakve zafrkancije.

Zlo mi je od ljudi koji ne znaju parkirati, ili jos gore, izlaziti iz parkinga.



....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 17:14   #59589
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,582
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Mene bi modus prednje kuke, nekog podizajuceg kvazi branika sipke, zanimala vise, bez ikakve zafrkancije.

Zlo mi je od ljudi koji ne znaju parkirati, ili jos gore, izlaziti iz parkinga.



....
Odlična ideja.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 17:26   #59590
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,116
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Odlična ideja.
Ne, ali bez sale razmisljam o takvoj soluciji, te popu nekog jeepa, kako ga staviti u okvire tehnickog. Kad sparkas, da ju mehanicki spustis ili strujom. Neku decentu polugu/sipku, ne znam, samo da bude barijera, pa nek se u nju zabijaju, a ne u branik.

4x prosle godine lakiranje, boja koju Javor&Sin, te jos jedan iz Mikulica, jedino naprave kako spada. I sve 2x kamera ulovila, policija, svjedoci, sve se to naplati, popravi, ali cekanje, da te samo lakireri ubace, nepotrebna gnjavaza. To je sretan scenarij, a ostaje kad vikend neznalice, koje dodju u grad, ne znaju parkirati, kad naprave jos vecu stetu i naravno - zbrisu

...



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 18:48   #59591
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,892
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Mislio sam da će mi to bit problem na e36 kad sam mijenjao kvačice na regulatoru. No sve što sam trebao je bilo zatvorit vrata i držat tipku za zatvaranje prozora 15 sekundi

Istu sam stvar trebao radit svaki puta kad bi skidao kleme sa akumulatora. Onda se trebalo sjetit da prvo otvorim vrata pa skinem kleme

Inače to je fora feature.
Čitao sam prije što trebam napraviti, ali eto, zaboravio i napravio to s otvorenim vratima. Staklo je otišlo previsoko, tj. nije ga blokirala gornja lajsna nego graničnik unutar vrata. A ima neku caku da blokira motor ako mu nešto ne paše. Onda treba izvaditi ključ, pričekati par minuta i ponovno proradi. Zapravo je jako jednostavno odraditi to programiranje. Mislim da je trebalo spustiti do kraja i držati nekih 10 sec. Nakon toga podići i držati 10 sec. Najveći problem je bio skinuti staklo s originalnog podizača zbog prostora i debilne matice koja izgleda kao zupčanik. Btw. prije par dana mi je krepao originalni akumulator. Čak je sve ostalo u memoriji ključa osim sata. Registracija novog akumulator je prošla relativno bezbolno. Jedino što mi je izbacilo grešku za airbag.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 18:57   #59592
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,116
Niti jedan auto s pocetka 2000-tih, nema smisla skidati bez premoscivanja. Ako necete uredno iz kabine napraviti instalaciju, barem nije problem uzeti mali trakcijski aku, puknes ga pored glavnog, te se postedis nepotrebih problema i naknadnih podesavanja. Takav moze drzati danima kabinu dok stoji, bez problema, cak i ako se ovaj puni, ili se novi ceka.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2022., 19:41   #59593
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,750
Nazad na baterije...
Mercedes traži Ł15.000 za novu bateriju na 8 godina staroj E klasi hibridu.

https://www.express.co.uk/life-style...hton-Leicester

U komentarima ispod
Citiraj:
10 years ago a car battery was around Ł40.00, then we got start/stop technology that shot that up to Ł200.00 and I fix these every day and owners are shocked and say they didnt realise, and thats the same situation with electric cars, they will not be aware until they, or someone they know suffers this Ł15,000 Merc battery, Ł36,000 for a Tesla battery or Ł65,000 for a Bentley battery.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 00:49   #59594
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,687
Nazad na benzin...


4 rotora AWD rx-7 , 2000hp


webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 05:42   #59595
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
I na kraju na pošteno gorivo.



Inače super kanal. Mirko je car.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 10:51   #59596
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,582
Mirkan je pozer.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 11:51   #59597
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Čuj to pozer. Teško je svima udovoljiti. Meni je dobra kombinacija "edukativnog" i zabavnog.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 03.02.2022. u 12:11.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 11:57   #59598
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 270
Zanima me jedna informacija oko garancije ako netko zna:
- kakva je politika oko garancije za rabljeni kupljen u weltauto njemacka/austrija/slovenija gdje u oglasu piše da ima 12 mjeseci garanciju, a tvornička garancija od 2 godine je istekla?
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 12:47   #59599
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Zanima me jedna informacija oko garancije ako netko zna:
- kakva je politika oko garancije za rabljeni kupljen u weltauto njemacka/austrija/slovenija gdje u oglasu piše da ima 12 mjeseci garanciju, a tvornička garancija od 2 godine je istekla?
Pročitaj sitni tekst u ugovoru kojeg si potpisao. Često su isključeni neki dijelovi elektronike, baterije, alternatori, starteri, ventilatori. Unutar 12 mjeseci imaš jamstvo za nadoknadu manjkavosti proizvoda/uređaja u trenutku kupnje. Ako ti prodavač ne izađe u susret, to znači da se moraš pobrinuti o vještačenju kojim se potvrđuje da je manjkavost postojala na dan preuzimanja vozila.
Zatim time konfrontiraš prodavača, najčešće on kaže da ga ne zanima i onda se vucaraš po sudovima barem pola godine. Ako pravna odluka bude u tvoju korist, sve troškove preuzima prodavač. Do tog trenutka moraš sve iz svog džepa platiti.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 13:43   #59600
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,082
Isto neznam kakva je situacija s tvorničkim jamstvom, da li je prenosivo.
Gledam si sad rabljena kola, i dio njih bi trebao biti još pod tvorničkim jamstvom, bar djelomičnim, no nemam pojma kako se prenosi i da li se prenosi na novog vlasnika. Ako je vlasnik uopće nositelj jamstva, ili je to auto kao takav, neovisno o vlasniku/državi u kojoj se nalazi ili će se nalaziti.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 14:25   #59601
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
AFAIK prenosivo je. Barem sam ja tak kupio rabljeni auto s tvorničkim jamstvom preko dasweltauto.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 14:54   #59602
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,582
Kakve veze ima koji si vlasnik po redu? Proizvođač garantuje za svoj proizvod, a ne za redni broj vlasnika FFS.

Hoće još biti anex u kojem piše da ti garancija ne važi ako nemaš plave oči i žutu kosu? WTF?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 15:41   #59603
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,082
Začudio bih se što sve piše sitnim slovima u EU zakonu . Sjećam se one sapunice oko lifetime jamstava koje u EU zakon ne poznaje, pa je moralo pisati koliko godina i sl.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 16:17   #59604
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 644
Ja sam dobio pisanu garanciju i karticu u ovlaštenom, ali u opisu ne piše na šta se točno odnosi. Samo garantiraju da je sve ispravno . Moram ubrzo na servis a imam jednu reklamaciju pa ću vidjet kako će proći.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 16:29   #59605
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,750
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Kakve veze ima koji si vlasnik po redu? Proizvođač garantuje za svoj proizvod, a ne za redni broj vlasnika FFS.

Hoće još biti anex u kojem piše da ti garancija ne važi ako nemaš plave oči i žutu kosu? WTF?

Kako tko i kako gdje. Ovi koji su pokrenuli trend s 5+ godina jamstva tipa Kia su imali neprenosivo u početku, a sad je prenosivo samo jednom, ako nisu i to promijenili u međuvremenu. U principu, gdje god vidiš puno godina garancije, čitaj sav sitan tekst.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 17:51   #59606
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,179
Garanciju ima auto, a ne vozač. Fore da jamstvo nije prenosivo je poput servisa isključivo u ovlaštenom servisu.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 18:04   #59607
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 750
Jbg, to ti piše sve sitnim slovima. Garancija je nešto što daje proizvođač, pod svojim uvjetima, nije zakonski definirano da mora dati 5 ili 7 godina već su to njihove akcije.

Tako ti je i s akumulatorima, jest, piše, 2, 3 ili koliko godina ali onda imaš hrpu sitnih slova s kojima te pošalju fino odakle si došao ako se nešto sjebe
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 19:30   #59608
abload
Banned
 
abload's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Jbg, to ti piše sve sitnim slovima. Garancija je nešto što daje proizvođač, pod svojim uvjetima, nije zakonski definirano da mora dati 5 ili 7 godina već su to njihove akcije.
Sitnim slovima piše na koje auto dijelove se jamstvo odnosi, u kojoj to kilometraži mora biti i pod kojim uvjetima se mora servisirati.
Ta jamstva nisu vezana za vlasnika vozila, niti smiju biti, nego za auto.....
abload je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 19:38   #59609
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Čovjek eksplicitno napisao da nema tvorničko jamstvo, već godinu dana od prodavača/autokuće.

Svojevoljna garancija proizvođača može biti definirana kako god jer, već rečeno gore kao i milju puta na PCe, nije obavezna.

Odgovornost prodavača da proizvod koji prodaje nema manjak je jedino što te kao malog potrošača na kraju spašava jer je to jedino zakonski regulirano, a opet donosi svoje začkoljice u slučaju pozivanja na to pravo, vidi gore moj post.

To da garanciju ima proizvod, a ne trenutni korisnik tog proizvoda, generalno ne stoji, već ovisi isključivo o garantnim uvjetima definiranim na dan potpisivanja ugovora.

Kod automobila nisam čuo da proizvođačeva garancija ima klauzulu samo za prvog vlasnika, tako da je to jedan od pozitivnih primjera.

Kontraprimjer bi bila garancija koju daju mnogobrojni proizvođači bicikala, gdje petogodišnja ili čak doživotna garancija vrijede samo za prvog vlasnika. Blasfemija, ali tako je


Citiraj:
Autor abload Pregled postova
Sitnim slovima piše na koje auto dijelove se jamstvo odnosi, u kojoj to kilometraži mora biti i pod kojim uvjetima se mora servisirati.
Ta jamstva nisu vezana za vlasnika vozila, niti smiju biti, nego za auto.....

Smiju biti definirana kako proizvođaču srcu drago.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2022., 19:50   #59610
abload
Banned
 
abload's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Smiju biti definirana kako proizvođaču srcu drago.
Smije za dosta toga vezano za sam popravak ali ne postoje odredbe vezane za vlasnika vozila, nije po zakonu odnosno zaštiti osobnih podataka odnosno gdpr-u.
Proizvođača/zastupnika se ne tiče prošli, sadašnji ni budući vlasnike niti smije tražiti bilo čije ime kada ostvaruješ jamstvo, niti je to itko ikada uvjetovao pa ne znam zašto se to uopće spominje.
abload je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na