Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.01.2021., 14:14   #151
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Ima ako instaliraš signal umjesto whatsappa, nevidljiv si.
Više ti neće na vrata dolazit ljudi koji prodaju gaće, niti će itko znati u koliko sati ideš spavat.
Primjeri u ovoj temi su za krepat.
Znam d je irobija, ali nadovezat cu se na tvoj post. Sve je vec manje vise receno, privatnosti nema i toga treba biti svjestan. Ali postoje razlike unutar te privatnosti i manipulacije nasim podacima i to je takodjer vazno znati.

Hoce li otkazivanje whatsappu nesto promijeniti? Mozda isti tren ne, ali whatsapp zna se tko je i sto je, i slanje poruke o tome koliko i dalje cijenimo nasu privatnost kroz pokazivanje srednjeg prsta Zuckerbergu, apsolutno sam za to.

Biranje boljih i sigurnijih, privatnijih appova u konacnici za nas donosi samo prednosti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 15.01.2021., 14:23   #152
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova



Hoce li otkazivanje whatsappu nesto promijeniti? Mozda isti tren ne, ali whatsapp zna se tko je i sto je, i slanje poruke o tome koliko i dalje cijenimo nasu privatnost kroz pokazivanje srednjeg prsta Zuckerbergu, apsolutno sam za to.



Biranje boljih i sigurnijih, privatnijih appova u konacnici za nas donosi samo prednosti.
Bingo.
Neo-ST je offline  
Staro 15.01.2021., 14:39   #153
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
samo je pitanje, jel li to nešto drugo sigurnije, bolje i privatnije
__________________
mamutarka je offline  
Staro 15.01.2021., 15:03   #154
masesto
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Here
Postovi: 23
Po meni ovo prepucavanje je besmisleno. Onaj tko zeli kakvu takvu privatnost ce izbrisati whatsapp i instalirati signal. Onaj tko to ne zeli ostat ce na whatsappu. Jedino mi nije jasno oni koji ne zele kakvu takvu privatnost zasto su uopce instalirali signal, a i dalje ostalima dociraju da je to totalna glupost. To je bar jednostavno, nastavi koristiti sto si do sad koristio i uzivaj.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
masesto je offline  
Staro 15.01.2021., 17:11   #155
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Signal je pao danas, vjerojatno zbog količine korisnika odjednom
gin.tonic je offline  
Staro 15.01.2021., 17:16   #156
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Signal je pao danas, vjerojatno zbog količine korisnika odjednom
I prelazak na Signal gotov za korisnike. Povratak na Whatsapp u tijeku za xy korisnika
Juice je offline  
Staro 15.01.2021., 17:17   #157
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
To sigurno nisu aktivni korisnici.

Ako ima 500 milijuna instalacija, to ne znači da su svi zadržali app, hrpa njih ju je vjerovatno pobrisala za 3 sek.
Play store broji instalacije, a ne aktivne korisnike.
Znači rekli su da su neki da prošli 500 mil aktivnih. Ne postoji na svijetu samo play store. Zbroji na to i app store.
Koliko je to instalacija?
Imali oni jednog ili milijardu korisnika mene osobno zaboli
Mihael je offline  
Staro 15.01.2021., 19:24   #158
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor masesto Pregled postova
Jedino mi nije jasno oni koji ne zele kakvu takvu privatnost zasto su uopce instalirali signal, a i dalje ostalima dociraju da je to totalna glupost.
Pa nije tebi štošta jasno... jel se mora instalirati Signal samo radi privatnosti? I jel moram odmah obrisati Whatsapp ako sad imam Signal?
Eto ja sam instalirao da budem u kontaktu i s onima koji žele koristiti samo Signal, poštujem to, zašto ne bi imao na mobu 10 aplikacija za dopisivanje ako želim...


Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
I prelazak na Signal gotov za korisnike. Povratak na Whatsapp u tijeku za xy korisnika
Pentel33 je offline  
Staro 15.01.2021., 19:28   #159
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
I prelazak na Signal gotov za korisnike. Povratak na Whatsapp u tijeku za xy korisnika

Najjači su mi oni koji su pohrlili preći a onda u bookface upisuju meni s ručka i s kim su dogovorili kavu. Mislim se ono


Hijebo ja onom Musku ..... dok se on nije javio najnormalnije je sve radilo na signalu.
tomov je offline  
Staro 15.01.2021., 19:42   #160
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
To se može objesiti mačku o rep. Dok EU kazni wa radi nelegalnog prikupnjanja podataka, oni vec skupili sve i plate kaznu i bok. To ti je kao da kazes milijuneru da ne smije nasim autocestama vozit brze od 130.

Mene zanima druga stvar. Da li appovi kao WA mogu skupljati podatke od drugih appove ako se nalaze na mobu. Ne mislim cisto na razgovore nego recimo koliko cesto palis signal,ili sta trazis po netu i slicno. Ili skuplja podatke samo unutar aplikacije.

I eto,vec se desava collapse signal appa. Ne radi ima tehnicke probleme.
spawn je offline  
Staro 15.01.2021., 19:53   #161
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
I eto,vec se desava collapse signal appa. Ne radi ima tehnicke probleme.
To je fičr, sad si najsigurniji, offline.

Ja sam sad isprobao i meni sve radi, možda se gubi tu i tamo.
Pentel33 je offline  
Staro 15.01.2021., 19:55   #162
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Mene zanima druga stvar. Da li appovi kao WA mogu skupljati podatke od drugih appove ako se nalaze na mobu.

Ne mislim cisto na razgovore nego recimo koliko cesto palis signal,ili sta trazis po netu i slicno. Ili skuplja podatke samo unutar aplikacije.
Skuplja kaj ih volja dokle god im se dopusti, a mora se, jer inače nema funkcionalnost koju nudi. Prvo odu kontakti i njihovi kontakti, onda lokacija, logovi iz OS-a, itd.
Citiraj:
In 2016, WhatsApp gave users a one-time ability to opt out of having account data turned over to Facebook. Now, an updated privacy policy is changing that.

Come next month, users will no longer have that choice. Some of the data that WhatsApp collects includes:
  • User phone numbers
  • Other people’s phone numbers stored in address books
  • Profile names
  • Profile pictures and
  • Status message including when a user was last online
  • Diagnostic data collected from app logs

WhatsApp reserves the right to collect:
  • Purchases
  • Financial information
  • Location
  • Contacts
  • User content
  • Identifiers
  • Usage data and
  • Diagnostics
The Exiled je offline  
Staro 15.01.2021., 23:54   #163
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
zvonac je offline  
Staro 15.01.2021., 23:57   #164
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Damage control
.
.
Neo-ST je offline  
Staro 16.01.2021., 19:53   #165
Night
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Dbk
Postovi: 985
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
Najjači su mi oni koji su pohrlili preći a onda u bookface upisuju meni s ručka i s kim su dogovorili kavu. Mislim se ono

To su nebitni i bezazleni podaci. Gori su oni što šeraju da su s cijelom obitelji pošli 15 dana na skijanje, pa se vrate, a u kući ni zlata ni novca. Kako li se to baš njima dogodilo
Night je offline  
Staro 17.01.2021., 13:17   #166
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Skuplja kaj ih volja dokle god im se dopusti, a mora se, jer inače nema funkcionalnost koju nudi. Prvo odu kontakti i njihovi kontakti, onda lokacija, logovi iz OS-a, itd.
Citiraj:
In 2016, WhatsApp gave users a one-time ability to opt out of having account data turned over to Facebook. Now, an updated privacy policy is changing that.

Come next month, users will no longer have that choice. Some of the data that WhatsApp collects includes:
User phone numbers
Other people’s phone numbers stored in address books
Profile names
Profile pictures and
Status message including when a user was last online
Diagnostic data collected from app logs

WhatsApp reserves the right to collect:
Purchases
Financial information

Location
Contacts
User content
Identifiers
Usage data and
Diagnostics
Bez da moram zaobilaziti lavinu neadekvatnih rezultata internet tražilica, ak moreš pojasnit na koji način oni uzimaju podatke o kupovinama i financijama, ako u samom whatsappu nikad ne kupujem ili dijelim svoje podatke? Ne znam dal nešto rudimentarno ne shvaćam, ali ak imam npr. GPay ili PayPal, te aplikacije ne dijele automatski podatke s whatsappom, zar ne? Koristim Android.

Dijeljenje lokacije mogu odbiti.

Uz to, postavljam namjerno (polu)retoričko pitanje: ako whatsapp ima end-to-end enkripciju, kako onda mogu pristupiti user contentu? Ovih donjih stavki nema u app dozvolama u androidu.

EDIT: ovi križarski pohodi na messengere mi dugoročno jako smrdi, svi reviewi glorificiraju signal. Trenutno je na papiru "najbolji" što se dijeljenja podataka korporacijama tiče. Za godinu dana će biti XY koncern kupio Signal. Ljudi će bit umorni od mijenjanja. Nastavit će koristiti Z godina dok se licenčni ugovori ne promijene, onda će se odjednom dignut hajka. Nije li tak bilo i sa whatsappom?
Bit će interesantno pratiti pod kolikom sumom će Signal pokleknuti.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 17.01.2021. u 13:24.
De5tr0yer je offline  
Staro 17.01.2021., 13:25   #167
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
U slučaju da WhatsAppu ne dozvoliš pristup onda nemaju uvid u ovo navedeno, ali zajeb je u tome da većina ljudi samo instalira Next - Next - Finish i to je to. WhatsApp ima pristup svemu za što su se složili u procesu instalacije. Kaj se tiče enkripcije, oni ju jako naglašavaju, ali onda imamo primjer manipualcije javnim mišljenjem za vrijeme brazilskih izbora, tako da je tu sva enkripcija jako lijepo pala u vodu, jer su ljudima servirali dezinformacije i laži samo da prevagnu u korist Bolsonara. IMHO da se Facebook mašinerija ne krije iza WhatsApp aplikacije, priča o (kršenju) privatnosti i enkripcije ne bi imala toliki odjek, ali nažalost Facebook uredno radi sranja na tom polju.
The Exiled je offline  
Staro 17.01.2021., 13:33   #168
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Hvala stari, potvrdio si ono što sam znao otprije koje godine. Hajka oko wa/fb nije nova, sad je samo postala prominentnija.

Moje mišljenje, donekle iracionalno, je da nam se Signalom i njegovim "open-source" pristupom mažu oči. Svi povezuju taj pojam sa sigurnošću ali pojmovi nisu inherentni.

Ako instaliram Signal i aktiviram ga, dobivaju li svi korisnici koji me imaju u Kontaktima automatski informaciju, poput Telegrama, "Destro joined Signal!"?

EDIT: malo je hipokritno buniti se, a svi samo nextaju kad im se ponude licenčni ugovori. Nemrem vjerovat koliko se ljudi uzjebalo tik što su dvije prominentne ličnosti, Snowdy i Musky, tvitali o tome. Kad sagledam situaciju, izgleda kao tipični divide et impera potez.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 17.01.2021., 13:51   #169
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Da, Signal ti isto javi kad se neki kontakt pridruži. Kaj se WhatsAppa općenito tiče, previše je tu mutne vode da bi im priča o privatnosti držala vodu.

U ova tri mjeseca odgode ne budu ništa drukčije napravili, samo budu odvjetnici malo ljepše sročili iste rečenice.
The Exiled je offline  
Staro 17.01.2021., 14:16   #170
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Meni samo upada u oči kako novinari prenose "poruke u WA su kriptirane, WA ih ne može čitati". A što misle kako ih prikazuje na ekranu ako ih ne može čitati?
Naravno da ih aplikacija može čitati, ima ključeve za dekripciju u sebi. Samo je pitanje da li ih šalje dalje kao takve na WA servere i izvlači ključne riječi ih njih ili ne.
Kriptiranje služi da ih treća strana tipa isp ne može pročitati, ne WA ili korisnik.
Libertus je offline  
Staro 17.01.2021., 14:18   #171
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Točno to, mediji prenose ono kaj piše na službenim WhatsApp stranicama, bez da netko uopće gleda kaj se sve krije u pozadini toga.
The Exiled je offline  
Staro 17.01.2021., 14:24   #172
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Da, Signal ti isto javi kad se neki kontakt pridruži. Kaj se WhatsAppa općenito tiče, previše je tu mutne vode da bi im priča o privatnosti držala vodu.
Radije bih da sam mogu odabrati želim li dati do znanja što koristim, a ne da je funkcija koju se nemre isključit kod messengera koji pruža privatnost podataka.

Čini se da je došlo vrijeme napraviti čistku liste brojeva. Znate kak je, idete kupit/prodat neš na forumu i ubacite nekoga u kontakte, pa u međuvremenu broj promijeni nekoliko vlasnika...

Dakle ono sa kupovinama, tu nema nikakvog objašnjenja kak dolaze do podataka?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline  
Staro 17.01.2021., 14:34   #173
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
U opcijama Signala možeš isključiti dojavu za kontakte. Za WhatsApp kupovine, dokle god nije riječ o open-source aplikaciji, jedino ostaje njihova riječ, bez konkretnog načina da se rečeno provjeri vanjskim auditom.
The Exiled je offline  
Staro 17.01.2021., 15:28   #174
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova

To kaj ti misliš da kad WhatsApp veli da poštuje tvoju privatnost, jer njih to ne zanima znači da je istina i nitko ne može uvjeriti u suprotno - e jebiga, nemoj biti toliko naivan i lakovjeran.

Koristiš WhatsApp i misliš da ti podaci nisu dostupni Facebooku, jer eto - imaš njihovu časnu riječ. Kako da ne. Ista stvar s obradom tih podataka, tak svejedno da li ti vjeruješ u to, ali nažalost to je današnja realnost.
Pa isto tako imaš časnu riječ i od telegrama i od signala da neće koristit tvoje podatke. Jesi onda naivan i lakovjeran što njima vjeruješ?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 17.01.2021., 15:35   #175
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Za Telegram sam već stavil sve moguće informacije da svako malo imaju situaciju s privatnosti. Signal uredno nudi svoj kod na provjeru, pa je to razlika između njih i ostalih koji pričaju o privatnosti, a nemaš mogućnost to provjeriti.

I onda se opet vraćamo na to da u današnjem svijetu privatnosti na Internetu nema, niti se ja zavaravam po tom pitanju. Velim, meni tak svjedno, samo kaj je sad šok i vjeverica, a ljudi godinama sve stavljaju na net.

Onda dođe WhatsApp obavijest da se od tog i toga datuma dijele informacije s Facebookom, (jer kao dosad nisu) i odmah je panika za privatnost podataka.
The Exiled je offline  
Staro 17.01.2021., 15:38   #176
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Dakle želiš reć da je kod njih nemoguće da čitaju tvoje poruke? I vjeruješ u to?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 17.01.2021., 15:42   #177
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Ma pričal sam već da ne vjerujem nikome, pa ni sebi samome. Razlika je u tome da se iza Signala ne krije Facebook mašinerija koja zadnjih 15 godina radi sranja na svim poljima, a kao zalažu se za privatnost.

Nije stvar u meni, već u ljudima koji misle da nakon što su godinama koristili WhatsApp i sad ga obrisali da je to-to, sad su sigurni i privatnost je 100% i onda na Facebooku objave da više ne koriste WhatsApp.
The Exiled je offline  
Staro 17.01.2021., 15:55   #178
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa ako ne vjeruješ nikom što se tiče privatnosti, sasvim je besmisleno prelazit na neki drugi messenger pošto svi oni mogu koristit tvoje podatke, sa ili bez tvog znanja.
Po meni je ovo besmislena hajka, jebeni hype jer je Musk negdje nešto napisao. Pa čim si na internetu, i tražiš nešto u guglu, zaboravi na privatnost.
Tak da ostajem na vacapu, jerbo me zabole hoću li dobit ovakvu ili onakvu reklamu za neki qurac. Tak i tak ih stalno gledam i to se neće promjenit. Koristim FB i bolje da mi izleti reklama s banggooda za neki alat/šablonu koja mi može trebat nego za teleskop.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 17.01.2021., 15:58   #179
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Poanta svega ovoga je bunt i glas naroda da nove varijacije kraljeva i tirana, pardon CEOa, ipak malo shvate da se ne smiju ponašati kako im dodje i da imaju sta izgubit.
OuttaControl je offline  
Staro 17.01.2021., 16:01   #180
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa ako ne vjeruješ nikom što se tiče privatnosti, sasvim je besmisleno prelazit na neki drugi messenger pošto svi oni mogu koristit tvoje podatke, sa ili bez tvog znanja.
Namjerno sam tak sročil rečenicu i stavil smajliće, jer uopće ne koristim društvene mreže i popratne aplikacije, pa ne prelazim s ničega, samo zajedno s vama komentiram temu privatnosti na Internetu i sve kaj pričaš smo već prošli unatrag nekoliko stranica i sve je jasno. Nema tu zavaravanja. Jedino kaj se sad javljaju svi koji koriste društvene mreže, WhatsApp i kaj ti ja znam, pa citiraju moje postove i da koji kurac ja imam njima pričati, jer veli Zuckerberg da je sigurno i on zna, a osim toga piše na netu da nas ne prate i tome slično.
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Po meni je ovo besmislena hajka, jebeni hype jer je Musk negdje nešto napisao.
Nije to do Muska, ali da je besmislena hajka - to je sigurno, jer su svi odavno ostavili svoje privatne podatke na WhastAppu i sl., pa im sad prelazak na Signal apsolutno ništa ne znači.
The Exiled je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na