Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2020., 19:03   #1831
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Kako koji..kod mene 3 prozora imaju po dva krila i 1 po jedno krilo ali je mreža komarnika u jednom djelu koji pokriva svaki od tih prozora.

Ako treba poslikam ti pa da vidis

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 08:50   #1832
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
@Chandler, please javi tu okvirne cijene koje su ti ponudili. Meni bi trebali na 2 prozora.

Što se tiče komarnika...

Kkep me otpilio u startu jer je u igri kazeta za roletu, ne rade sa takvim patentima
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 11:09   #1833
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Ne kuzim..kazeta za roletu od komarnika ili?

Mozda im je to sitan posao pa im se i neda radit, njima je najlakse prilikom izrade prozora odmah u kazeti rolete ubacit mrezu komarnika.

Ovako je kod mene, malo je zeznuto kopčanje jer su ovi tzv. "francuski" prozori s fiksnim donjim dijelom ali sve funkcionira odlicno.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 14:48   #1834
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,003
Ima netko iskustva s nekakvim uređajima za omekšavanje vode?
Za stan mi treba, barem kupaona, ne mislim piti vodu iz toga
Ubi nas kamenac, bojler i vodokotlić svako malo treba čistiti.
Znam da ima nekih većih postrojenja s ionskim izmjenjivačem, ali navodno i ovako nešto postoji za pojedine uređaje:
https://ibb.co/qyCcrX1
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 15:14   #1835
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
sve su to ionski izmjenjivaci znas kako to ide, taj manji uredjaj se brzo "napuni", odnosno ionski izmjenjivac gubi svoja svojstva (slicno kao i brita), pa moras mijenjat s novim dosta cesto.

za ove vece ne znam, pretpostavljam da je ista fora samo s boljim/vecim izmjenjivacima pa "patrone" ne moras tolko cesto mijenjat. eventualno neka opcija da se sam "regenerira", takve bi gledao u tvom slucaju.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 15:23   #1836
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,003
Radi ovoga tražim, primjer, bojler 8 mjeseci nakon što je očišćen i stavljen novi grijač i termostat, temp vode namještena na 50°C (eco postavka):





c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 15:36   #1837
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Sta je kamenac moguce ukloniti iz vode nekom patronom slicnom brita filtru? Ne tako davno smo zakljucili da se za uklanjanje ili smanjenje kamenca u svrhu pitke vode treba malo isprsiti jer je proces malo kompliciraniji, htio sam tako nesto uzeti za vodu za pice. Umrle grijace i vodokotlice smo prestali brojati u nasem domacinstvu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 15:45   #1838
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Radi ovoga tražim, primjer, bojler 8 mjeseci nakon što je očišćen i stavljen novi grijač i termostat, temp vode namještena na 50°C (eco postavka):
Trebo si uzeti Bojler sa "suhim grijacem" koji nije u vodi. Ja imam takvog Gorenjca (bio je mozda 200kn skuplji od obicnog) i nakon 10 godina kad sam ga skidao zbog nekog zahvata/prerade cijevi u podrumu u bojleru je bilo svega 2 sake kamenca a grijac se nemora vadit jer nijeu vodi. Sad mu je 15+ godina jos uvijek grije/radi bez problema.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 15:54   #1839
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Sta je kamenac moguce ukloniti iz vode nekom patronom slicnom brita filtru? Ne tako davno smo zakljucili da se za uklanjanje ili smanjenje kamenca u svrhu pitke vode treba malo isprsiti jer je proces malo kompliciraniji, htio sam tako nesto uzeti za vodu za pice. Umrle grijace i vodokotlice smo prestali brojati u nasem domacinstvu

Pa zar nije brita za to? Uklanjanje kamenca, konkretno mi je doma imamo radi espresso aparata koji ne voli kamenac.


Gledam po internetu, svi ovi veci su na isti princip, nevezano gdje ga stavis. Znaci ne gine ti zamjena filtera svako malo.

Eventualno ovi koji funkcioniraju sa strujom? http://kamenac.hr/rjesenje-fluid-dynamics/

Za ovaj bojler gore, vjerojatno bi ti malo pomoglo kad bi voda u bojleru bila toplija, ali ne puno. (povecanje topljivosti soli sa povecanjem temperature; old skul baba kuha vodu pa te je dekantira u svoju peglu umjesto destilirane)
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 16:04   #1840
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,003
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Trebo si uzeti Bojler sa "suhim grijacem" koji nije u vodi. Ja imam takvog Gorenjca (bio je mozda 200kn skuplji od obicnog) i nakon 10 godina kad sam ga skidao zbog nekog zahvata/prerade cijevi u podrumu u bojleru je bilo svega 2 sake kamenca a grijac se nemora vadit jer nijeu vodi. Sad mu je 15+ godina jos uvijek grije/radi bez problema.

Kad sam kupio stan bio je neki talijanski unutra i taj je procurio nakon nekoliko godina. Tad je bilo hitno i nisam razmišljao već se zaletio u prvi dućan po drugi
Ne znam kako je građen taj suhi, ali gdje god se nešto grije i protiče voda, mora biti i kamenca. Ti vjerojatno nemaš toliko u vodovodu kao tu kod mene
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 16:11   #1841
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Kad sam kupio stan bio je neki talijanski unutra i taj je procurio nakon nekoliko godina. Tad je bilo hitno i nisam razmišljao već se zaletio u prvi dućan po drugi
Ne znam kako je građen taj suhi, ali gdje god se nešto grije i protiče voda, mora biti i kamenca. Ti vjerojatno nemaš toliko u vodovodu kao tu kod mene
Suhi ima posebnu komoru za grijac pa sam grijac nije u vodi
https://www.gorenje.hr/proizvodi/gri...bfu80sm/514877

Sto se tice kamenca ima ga tolko da jednom mjesecno skidam perlatore na pipama i mecem ih u ocat da se ociste, uzas kako je tvrda voda, dok sam imao akvarij (10ak godina) borba je bila konstantna da sam u jendom trnutku htio vec kupiti i reverznu osmozu ali odlucio sam napustiti taj hobi kompletno pa mi vise nije trebalo.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 22.05.2020. u 16:16.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 16:12   #1842
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Brita i filteri u kafe aparatima su jaaako male količine u usporedbi s vodokotlićem i bojlerom.
Koliko ja znam, postrojenja za uklanjanje za cijelo kućanstvo su dosta skupa i velika.
Jedina cjenovno prihvatljiva opcija je onaj nastavak sto se može staviti na pipu prije perilice rublja, i to be uklanja kamenac vec mjenja.neka kemijska svojstva istog da se ne zadržava u perilici i rublju već samo "prođe".
To košta cca 70kn i samo se našarafi na pipu i onda crijevo od perilice na to.
To ne radi za perilice suđa jer ta voda nije zdrava za prati suđe.
a vodokotlić imaju raznirazne tablete koje se mogu ubaciti da omekšaju vodu a bojlere treba kupiti s suhim grijačem kako je kolega rekao.

Sve ovo uzeti s dozom solo (kamenca) jer sam laik po tome pitanju, bratu mi je to struka na velikim skalama, pivovare, šećerane i bilo kakve tvornice koje trebaju veće količine vode različitih svojstava.

Ako nekog zanima nešto konkretno mogu pitati.
Cijena, veličina, sto točno se filtrira itd.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 18:12   #1843
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,003
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Suhi ima posebnu komoru za grijac pa sam grijac nije u vodi
https://www.gorenje.hr/proizvodi/gri...bfu80sm/514877

Sto se tice kamenca ima ga tolko da jednom mjesecno skidam perlatore na pipama i mecem ih u ocat da se ociste, uzas kako je tvrda voda, dok sam imao akvarij (10ak godina) borba je bila konstantna da sam u jendom trnutku htio vec kupiti i reverznu osmozu ali odlucio sam napustiti taj hobi kompletno pa mi vise nije trebalo.

Ne uspijevam naći na netu kako to izgleda iznutra, ali čudno je da nemaš kamenca, mislim kakva je razlika da li je grijač direktno u vodi ili je u nekoj posebnoj cijevi.
Zar se oko oko te komore ne skuplja kamenac?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 18:24   #1844
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Ne uspijevam naći na netu kako to izgleda iznutra, ali čudno je da nemaš kamenca, mislim kakva je razlika da li je grijač direktno u vodi ili je u nekoj posebnoj cijevi.
Zar se oko oko te komore ne skuplja kamenac?
Neda mi se sve citat ali evo ovdje imas opisano:

https://optolov.ru/hr/steny-i-nasten...him-tenom.html
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2020., 20:28   #1845
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Pa zar nije brita za to? Uklanjanje kamenca, konkretno mi je doma imamo radi espresso aparata koji ne voli kamenac.
Jebemu negdje smo pricali po forumu i cini mi se da brita nije bila rjesenje za kamenac, ali nemoj me uzeti za rijec... Imam je doma, obozavam je (za piti, za caj i kafe). Inace imamo jednu temu o vodi pa mozda pomogne c-shadowu:
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3328031
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 07:14   #1846
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ja sam ugradio na dovodnu cijev polipropilenski+karbonski filter.
U odnosu na kuću na istom vodovodu, drastično je manje kamenca.

Jednom sam vidio na jednoj zgradi, na dovodnoj cijevi, spremnik za bijelo-žutim kuglicama, navodno prirodnim, koje su služile za uklanjanje kamenca. Zaboravih točan naziv. Ali se sjećam izgleda.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 09:47   #1847
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Ja sam kupia za staru ovo
https://berkey-waterfilters.co.uk/pr...-filter-berkey
Ima problema sa kožom, i rekla mi je da je sad puno bolje.
Traje 1 godinu /75000 litara
Malo san gugla firmu,gugla revjuove, činis e da nije neki "scam" ,da to stvarno radi. USA firma.
Imate sustave za cilu kuću,veće filtere ovo ono.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 11:39   #1848
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,003
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Ja sam ugradio na dovodnu cijev polipropilenski+karbonski filter.
U odnosu na kuću na istom vodovodu, drastično je manje kamenca.

Jednom sam vidio na jednoj zgradi, na dovodnoj cijevi, spremnik za bijelo-žutim kuglicama, navodno prirodnim, koje su služile za uklanjanje kamenca. Zaboravih točan naziv. Ali se sjećam izgleda.

Imaš kakvih info više, gdje što točno, trošak, održavanje?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 13:38   #1849
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
U stanu imam dvije ovakve flaše na glavnom dovodu

https://termometal.hr/upload/catalog...d429077cc3.jpg

U prvoj polipropilenski filter, u drugoj aktivni ugljen. 40 tak kuna komad.
Nakon 3 godine perlatori nikad čišćeni, a pošto je starija zgrada, zna biti na dnu filtera crnih točkica, od metalnih cijevi valjda, i filter požuti, očito pokupi nešto kamenca.

U odnosu na kuću, sa istim dobavljačima vode, manji je okus klora, sigurno 30%, osjeti se razlika.

Za ove kuglice koje spomenuh, ne sjećam se više detalja.

Ovaj filter gore sa KDF 55 je jako zanimljiv, ak taj mali nastavak izdrži 75m3 vode, da napunim svoj filter time, trajalo bi godinama. A u sastavu je dosta prirodan, cink-bakar. E sad, dal' je to dobro za piće dugoročno, jer sigurno se neki dio "otapa" u vodi.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 14:04   #1850
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Ne znam,meni stara ima problema sa psorijazom, smeta joj klor užasno (crvenilo,ljustenje), a voda je puna klora. Nakon ugradnje,ima misec-dva, stanje sa kožom se popravilo na bolje,i to puno. Znači da djeluje. E sad,koliko će durat, ne znam,al nije ni skup, 90 eur sa shippingom.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 14:18   #1851
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Vjerujem da je, definitivno odlična stvar.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 14:37   #1852
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Citiraj:
Autor nansale Pregled postova
Ne kuzim..kazeta za roletu od komarnika ili?

Mozda im je to sitan posao pa im se i neda radit, njima je najlakse prilikom izrade prozora odmah u kazeti rolete ubacit mrezu komarnika.

Ovako je kod mene, malo je zeznuto kopčanje jer su ovi tzv. "francuski" prozori s fiksnim donjim dijelom ali sve funkcionira odlicno.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Mislim da im se neda... Kazeta je za postojeću roletu
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 19:17   #1853
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Naletio sam na temu pa da pitam usput. Imam neke planove da bi uredio roh-bau potkrovlje u kuci i napravio stan ili dva. Ima cca 110 m2 i premisljam se da li je bolje napraviti jedan veci ili dva solidna stana od 55 m2. Nemam ideje kako bi to izgledalo pa mi treba netko da mi to vizualizira, napravi raspored prostorija itd.

Informativno sam pogledao par google rezultata za dizajnera interijera i cijenu organizacije prostora. Za 110 m2 bi to ispalo cca 4000kn, sto mi je malo puno buduci da jos nisam niti u realizaciji i samo trazim viziju rjesenja. Moze li se naci neki freelancer koji bi to jeftinije odradio? Ili ako imate neka druga iskustva, slobodno spomenite.
daki je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 19:36   #1854
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Sta smatras "organizacijom prostora"?

Nacrte imas i sve samo trebadms da neko da savjete ili imas kocku od 110m2 i ocekujes nacrte i dizajn i 3d za 4000 i manje kn?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 19:59   #1855
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ja kad sam zadnji put pitao kod nas bilo je 5€ kvadrat za arhitekta. Možeš probati na fiverru, ali dok nađeš nekog boljega, ispadne nešto jeftinije i 100% više tlake.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 20:13   #1856
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Sta smatras "organizacijom prostora"?

Nacrte imas i sve samo trebadms da neko da savjete ili imas kocku od 110m2 i ocekujes nacrte i dizajn i 3d za 4000 i manje kn?
Imam nacrte pa i inicijalni tlocrt s dva stana. Pod organizaciju mislim na raspored soba, ako je moguce pametnije iskoristiti prostor i kako bi izgledalo kad bi sve bio jedan stan. Po tlocrtu sve ispada ok, al nemam osjecaj prostora samo po tloctru i ne bi htio da se kasnije vidi da nisu dimenzije ok (npr. ne stane krevet, stol ili tako nesto).

Btw nema potrebe da budete sarkasticni oko sto ocekujem za cijenu. Tek radim planove oko ovog i raspitujem se, tako da nisam znao kako se krecu cijene projekata. A kako sam trenutno u toj fazi istrazivanja i procjene troska, malo mi je puno dati 4k za nesto sto je jos u povojima. Recimo bilo bi korisnije da se napise koliko izrada tako neceg inace kosta pa da imam referencu.
daki je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 20:35   #1857
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Pa ako iz nacrta koje sad imas nemozes doziviti prostor onda jedina opcija za nesto bolje je da ce ti trebati 3d pa makar samo 3d "nacrt" sa namjestajem da mozes doziviti prostor (Nesto jeftino tipa Sketchup/Archicad bez rendera). Samo u takvim stvarima namjestaj ti je obicno genericki a ne bas custom za tvoj prostor tako da opet je pitane koko ti je to iskoristivo ako su samo zidovi i vrata kako bi htio a ostalao genericko.


Sto se tice cijena ja sam radio dosta 3D Interijera za razne Arhitekte ali sam 3d kosta vise od toga a kolko jos arhitekti/dizajneri po kvadratu to naplate nebi ti tocno znao reci jer ima svakakvijh cijena od 5-10-15 EUR/m2 zavisno od razradjenosti projekta.

Suma sumarum mislim da za 4000 kod nas tesko da ces dobit to sto bi htio pa eventualno neki site poput freelancer.com , upwork.com i slicni pa ako "uhvatis "nekog Indijaca da to odradi za par sto dolara samo kao sto Pupo rece trebat ce dosta zivaca i vremena da to uskladis s njim(a).

Tebi bi najbvolje bio Vr360 render , onda bi se mogo "vrtit" po svojm satnu sobi i najlakse bi ocjenio izgled.

Recimo ovo sam radio za jedan manji Apartman na moru (moze se gledat s kompa ali jos je bolje sa tableta/mobitela posto imas ziroskop pa izgleda kao da si u prostoru i mozes se zakretati da vidis gore dolje/lijevo desno prostor )
https://www.youtube.com/watch?v=VdlwvuGQ4HU
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2020., 22:03   #1858
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Skini si SweetHome3D pa si probaj posloziti sobe. Mozes sve dimenzije tocne ubaciti.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2020., 00:10   #1859
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,209
Ili jos puno jednostavnije https://home.by.me, toliko jednostavno a stvarno fino izgleda, i mozes napravit puno toga, a learbing curve je jako blag.
Inace program u potpunosti online i je napravljen od Dassault Systems (CATIA, SolidWorks)
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2020., 11:27   #1860
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
I meni s cini da je da cu na kraju sam sve probat poslozit u nekom programu. Mislio sam to izbjeci jer nemam vremena za uciti novi alat ali ovi navedeni alati se cine sasvim jednostavni za isprobat par ideja. Hvala na odgovorima.
daki je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na