Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2020., 13:19   #2341
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Padaju mi na pamet još i RGB kotačići, mood lighting ispod naslona za ruke, generiranje heatmapa za poziciju guzice i kao šlag na tortu, posebna stolica za Farm Simulator. Žalili se virtualni farmeri i kamiondžije da nemaju na čemu sjediti...

https://www.logitechg.com/en-us/prod...tml#945-000026

Ne znam što mogu napraviti osim gejming stolice koja će koštati 2000€ jer na njoj piše gejming i u odnosu na običnu dolazi u crnoj boji ima RGB LED-ice... i to će klinci popušiti. Znaju gdje leže novci.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2020., 13:25   #2342
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
a dobro sad, nemojmo pretjerivat, sumnjam da je herman mulleru ciljna skupina klinac školarac, vjerujem da će to biti nešto ozbiljnijeg tipa, ko što su im i ove uredske

samo sa naglaskom na ''gaming'' što god to značilo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2020., 13:40   #2343
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Raznorazni proizvođači su samo u naziv tutnuli "gaming".

Stavi u amazon gaming chair, pa pogledaj od najviše cijene na niže. Sve su klasične uredske stolice, ali u opisu imaju gaming i eto...odjednom publika koja traži gaming stolice nailazi i na to.
Evo favorita
https://www.amazon.com/QERNTPEY-Recl...803353&sr=8-41

HM je ipak zvučnije ime i hoće svoj dio kolača, a partnerstvo s Logitech G im ne može odmoći. Dobar poslovni potez i to je sve. Ništa revolucionarno se neće dogoditi
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2020., 22:52   #2344
S1r1uS
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Mars
Postovi: 76
Da i nabiju cijenu u nebesa sa tom gaming oznakom. Klasika.
S1r1uS je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2020., 00:03   #2345
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Delete fulao temu
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 18:49   #2346
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Mislio sam uzeti burazu za rođendan.. Nit sam ja sjedio ikada u tome a ne znam ni dal je on, bavi se video produkcijom i više manje je skoro cijeli dan u tome.. Jel ubijaju leđa u tome ili je ok?

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 19:00   #2347
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Već je bilo puno govora o tim "racing stolicama".

Ova na slici je neka jeftina, tako da još i gore
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 19:07   #2348
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Te "gaming" stolice su uglavnom jeftino smece. Nisi rekao koliko para bi dao.

Ako ces nesto u tom "djiru" a brat sjedi cijeli dan u tome pogledaj mozda secretlab omega - 370 eur.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 19:21   #2349
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Koliko sam ja dobio info, Secretlab su jedne od rijetkih tih gaming stolica koje valjaju. Ali je i cijena.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 19:38   #2350
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Onda ću tu pogledati, hvala na info! 🍻

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 20:51   #2351
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja bi svakako preporučio da proba.
Jer nije svaka stolica za svakoga. Nekome paše i stolica od 300kn, dok netko ne može sjediti na stolici od 1000EUR.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 21:27   #2352
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
UVI Chair pogledaj, ja je mogu preporučiti al 200-300€
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 21:46   #2353
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Kad smo kod ovoga vec, ima li ko secretlab stolicu pa da napise kratki osvrt?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2020., 22:01   #2354
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Kad smo kod ovoga vec, ima li ko secretlab stolicu pa da napise kratki osvrt?
Pisao ja par stranica prije

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2288
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2020., 16:36   #2355
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Pozdrav svima!

Za svoj kućni ured nabavljam radni stol i stolicu, jer su mi trenutni odavno prošli rok trajanja. Trenutno imam ovu stolicu i tražim nešto ipak bolje od toga: https://jysk.hr/radna-soba/uredske-s...skodsborg-crna

Čitao sam dosta u ovoj temi i čini mi se kako je Ikein Markus trenutno najbolja opcija što se tiče uloženo/dobiveno omjera. Malo sam još tražio online i našao sam ove stolice na VidaXL stranici:

1. https://www.vidaxl.hr/e/871847596699...slonom-za-noge
2. https://www.vidaxl.hr/e/871988356857...ign=hr_webshop

Zanima me dali netko ima iskustva s ovim VidaXL stolicama i kako se to uspoređuje s Markusom što se tiče udobnosti, kvalitete?

Hvala na pomoći!
marke je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 12:17   #2356
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Vidim egamer, kao hrvatska firma (rebrandiran kinez, naravno) ima neku akciju. Je li itko probao njihove stolice?

https://egamer.hr/shop/cijena/egamer-stolac-black
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 12:29   #2357
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Kad vidim ovaj site + ove pivske cepove u kojima u jednom pise "premium kvaliteta gaming" muka mi dođe. Izgleda identicno ko sve te genericke "gaming" stolice u rangu 200 eur, vjerojatno je smece.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 12:53   #2358
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Vidim egamer, kao hrvatska firma (rebrandiran kinez, naravno) ima neku akciju. Je li itko probao njihove stolice?

https://egamer.hr/shop/cijena/egamer-stolac-black

Ne znam za tocno tu, ali ima ova https://shop.friendlyfireesports.com...ct/master-seat koja se cini gotova pa ista Nju sam probao, nije losa. Osobno ne preferiram fejk kozu. Naslon za ledja mozes zakocit dosta "iza", pa kad se naslonis, budes gotovo horizontalno Imaju je oni u svojim igraonama, pa kad ovo sranje prodje, mozes je i uzivo probat/vidjet.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 13:01   #2359
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Kao osoba koja je isprobala stolaca i stolaca u životu... uključujući da sam bio voljan dati 800kn 2006. za običan stolac kakvi su koštali 200kn tad po shopping centrima.
Duka Interijeri, nisam požalio, prodavačica nije lagala, njihovo je druga kvaliteta, jer se radi od jednog komada spužve, a restlove prodaju ovima koji vam ondaza 200kn daju stolac, i on se deformira vrlo brzo.. Dukin još dan danas drži spužva.

Nakon njega sam imao katstrofu iz JYSK-a (1500kn), pa loš iz IKEA-e (full kožni, prava goveđa koža, 2200kn), pa onaj J... nešto, malo skuplji od Markusa (1700kn)... koji je bio ok, ali nije bio super... i nisam znao šta sljedeće, dal se isprsit za Aerona (na kojem sam sjedio u Microsoftu, vrhunski stolac, drugi svijet), ili probati još jednom sa nekom jeftinijom varijantom...

Naručio sam SecretLab Omegu, i mogu vam reći, da osim što mi je žaošto nisam Titana naručio, nema potrebe da gledate ijedan drugi stolac ako vam je budžet oko 2000kn.

SecretLab, tko si kupi neš drugo za 2-2.5k kn, njegova stvar, ali nek zna da se 95% zeznuo.

Nemojte štediti na stolcu, kao ni na monitoru, tipkovnici i mišu... ali na stolcu stvarno nemojte.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 13:14   #2360
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Da, vrtim i Secretlab stalno ovih dana, ali pokušavam proći jeftinije. Pošto sad radim od kuće, treba mi nešto žurno, jer ova postojeća me ubija (a i 15g je stara).
Problem je što me ima 192cm i 105kg, pa mi samo Titan i odgovara specifikacijama. A to nije 2-2.5k kn, nego preko 3k.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 13:42   #2361
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ja nemogu provarit taj "gejming" izgled nikako. Neću ništa reći o udobnosti jer nisam sjedio da dam sud, al izgled mi je za riganje. Eventualno ova komba Black w/black.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 14:01   #2362
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Da, vrtim i Secretlab stalno ovih dana, ali pokušavam proći jeftinije. Pošto sad radim od kuće, treba mi nešto žurno, jer ova postojeća me ubija (a i 15g je stara).
Problem je što me ima 192cm i 105kg, pa mi samo Titan i odgovara specifikacijama. A to nije 2-2.5k kn, nego preko 3k.
Da, Titan je oko 3000 sad, samo 25€ im je popust, znali su i bolji biti, ja sam dobio 50€ bio...

Gle, ako radiš od kuće samo privremeno zbog korone, dam ti ja svoj "stari" da koristiš dok je korona, pa ga ili vratiš ili odkupiš od mene

https://www.ikea.com/hr/hr/p/jaervfj...rna-s89275623/
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 14:25   #2363
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ja nemogu provarit taj "gejming" izgled nikako. Neću ništa reći o udobnosti jer nisam sjedio da dam sud, al izgled mi je za riganje. Eventualno ova komba Black w/black.
Iskreno i mene odbijaju vristece boje i kad je stolac prekicast (sto je cest slucaj kod takvih stolaca) pa sam uzeo ovaj koji mi skroz ok izgleda

https://secretlab.eu/collections/ome...ega_2020-black

Na taj gamerski stil sam isao prvenstveno jer sam jednom sjeo u slican stolac i bio je jedini koji se mogao postaviti da skroz ravno drzi leda kad se naslonis, a dodatni mi je + oblik skoljke koji obgrli gornji dio leda.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 14:52   #2364
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Iskreno i mene odbijaju vristece boje i kad je stolac prekicast (sto je cest slucaj kod takvih stolaca) pa sam uzeo ovaj koji mi skroz ok izgleda

https://secretlab.eu/collections/ome...ega_2020-black

Na taj gamerski stil sam isao prvenstveno jer sam jednom sjeo u slican stolac i bio je jedini koji se mogao postaviti da skroz ravno drzi leda kad se naslonis, a dodatni mi je + oblik skoljke koji obgrli gornji dio leda.
Sve se slažem s napisanim. Zato sam ja ovaj uzeo
https://secretlab.eu/collections/ome...kies_and_cream
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 15:55   #2365
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Vidim egamer, kao hrvatska firma (rebrandiran kinez, naravno) ima neku akciju. Je li itko probao njihove stolice?

https://egamer.hr/shop/cijena/egamer-stolac-black
Evo, to mi frend ima, igraonicu tu. Ja sam probao sve njihovo, od stolica, stolova, opreme, igraonice itd.

Oprema mu stvarno nije loša. Osobno ne bi kupio taj stolac jer ne volim takve gaming stolce, ali mogu ti samo reći, i čvrsto stojim iza toga, da su bolje od bilo kojih Hangar 18 i stolica koje se vuku po Hrvatskim igraonicama.

Uključen sam u taj projekt oko egamera od početka, i mogu ti samo reći da je dosta love i volje uloženo u to, i kada je došlo do pitanja kvalitete, nisu željeli kupiti nego generičko kinesko smeće.

Ekipa koja je krenula u to je godinu dana pripremala info prije nego su krenuli u izradu. Prošli dosta igraonica po ZG-u, Karlovcu, bili na LoL turnirima u Kini i Koreji (više puta), i nakon toliko iskustva našli nego riješenje. Ako pogledaš cijene njihovih proizvoda, vidjet ćeš da su jeftinije od drugih (tipkovnice, miševi itd.). Tako je i stolac. Možda se brojka ne čini mala, ali kvaliteta fakat nije za baciti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 18:43   #2366
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Mene svrbi uzet nešto kvalitetnije, iako se Marcus nakon dvije godine nema nekih znakova zamora. Te iako je BB u klasi 100-150€, nisan generalno prezadovoljan podrškom za leđa, a onaj klik koji radi kad je zaključan me tjera da ga bacin kroz prozor svakodnevno, meni osobno je to daleko najveći minus ove stolice. Al ponavljam u toj kategoriji 100-150€ (pa čak i nešto iznad) jede konkurenciju i svi ostali koje sam osobno probao su lošiji ili puno lošiji.

Od SecretLaba me odbija njihov "gejmerski" dizajn, izgleda kao stolica u sobi klinca gdje je na podu tapet sa cestama
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 19:35   #2367
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Izgleda da sam se zadnjih godinu dana naviknuo na neku krs uredsku stolicu ili sam postao intolerantan na sjedenje na Markusu...
Iako imam doma Markusa vec neko vrijeme, ne sjedim duze od sat vremena u komadu na njemu. Prije par godina sam ga imao i na poslu i bio mi je savrsen. Zato sam ga i kupio jos jednog za po doma.

Sad evo vec 3 tjedna radim od doma i ne mogu sjediti duze od sat-dva u komadu. Sve ostalo je uredno - stol standardne visine, mjesto za noge, visina ekrana, mir i tisina - cak i bolje nego u uredu.

Otkad radim od doma manjak kretanja nadoknadjujem vjezbama, istezanjem, hodanjem i sl. Jasno mi je da i manjak kretanja moze pokvariti tjelesni feeling, oslabiti muskulaturu itd. Jednostavno ne kuzim kako vise sjediti na njemu ful glupo...

Malo pricao s kolegom koji isto ima Markusa jedno 4-5 godina, on je uvjeren da mu je Markus pokvario nesto s ledjima i potpuno je presao na onu klececu "stolicu" - kaze preporod. Odnio je Markusa doma da ga demotivira i tjera manje sjediti/igrati igre u slobodno vrijeme.

Cujemo se kad zavrsi ova kriza i odemo svi nazad u urede
U medjuvremenu cu probati odraditi koji dan na Flintanu
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2020., 21:54   #2368
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo, to mi frend ima, igraonicu tu. Ja sam probao sve njihovo, od stolica, stolova, opreme, igraonice itd.

Oprema mu stvarno nije loša. Osobno ne bi kupio taj stolac jer ne volim takve gaming stolce, ali mogu ti samo reći, i čvrsto stojim iza toga, da su bolje od bilo kojih Hangar 18 i stolica koje se vuku po Hrvatskim igraonicama.

Uključen sam u taj projekt oko egamera od početka, i mogu ti samo reći da je dosta love i volje uloženo u to, i kada je došlo do pitanja kvalitete, nisu željeli kupiti nego generičko kinesko smeće.

Ekipa koja je krenula u to je godinu dana pripremala info prije nego su krenuli u izradu. Prošli dosta igraonica po ZG-u, Karlovcu, bili na LoL turnirima u Kini i Koreji (više puta), i nakon toliko iskustva našli nego riješenje. Ako pogledaš cijene njihovih proizvoda, vidjet ćeš da su jeftinije od drugih (tipkovnice, miševi itd.). Tako je i stolac. Možda se brojka ne čini mala, ali kvaliteta fakat nije za baciti.
E sad mi je baš žao što sam već platio gamepad i headset u Instaru neki dan. Platio bi i malo više da podržim naše proizvode. Mislio sam da se radi samo o lijepljenju naljepnica na tuđe proizvode, da je obična preprodaja. Podrška u slučaju da se nešto pokvari (recimo izvan garantnog roka) je isto važna, naročito kod skupljih stvari kao što su ti veliki stolci.

Naletio sam na ovaj thread: https://www.reddit.com/user/eSport_A...brend_highend/

Čini mi se da se radi o drugoj firmi i shopu, iako je stolac praktički isti? Znači imamo dva proizvođača gaming opreme u RH?


@Elven, ako ti je višak, meni nešto zbilja treba hitno
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2020., 09:25   #2369
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Sve je to Kina, proizvodnja je iz Kine, da se odmah u startu razumijemo.

Ti sklopiš ugovor s firmom tamo, dogovoriš dizajn, platiš im proizvodnju, uvezeš u RH i prodaješ. Firma koja prodaje to je iz RH, njihov je logo itd.

Da se ne varamo, i jedan iphone tako radi. Sastavljan u USA, proizveden u Kini. Tako i ova oprema.

Ali, ono što je važno, da ti kada ideš tamo na dogovor oko kvalitete, dizajna i u na kraju cijene, ti i imaš dosta izbora. Znam, jer mi je jedan od najboljih frendova bio na tom dogovoru s E-Gamer ekipom. I išli su na nešto kvalitetnije proizvode nego što se inače prodaju po igraonicama a opet s manjom cijenom. "Nije zarada tako velika ali bi moglo privući ekipu" šema.

Ali da, proizvod je njihov, ne preprodaju oni nečije, nego svoje.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 03.04.2020. u 09:30.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2020., 10:58   #2370
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Kak vam se ova čini - trebao bi nešto uzeti, znam da je kinez ali da li možda neko ima nekakav info da mio se ne rasipa baš za pol godine godinu - 90kg 186visine

https://shop.friendlyfireesports.com...ct/master-seat
VooDooZG je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na