Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2019., 15:59   #46441
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A6 3.0 quattro, karavan.
Nema dalje

Btw. šibnem ti iban, ako je baš viška Bolje investirati u mene nego u auto

Moraš shvatiti, ako je identičan auto, tipa BMW vs Superb, isti motor, ista kilometraža, isto godište, BMW će biti skuplji za 30-50%. I to je ta caka. Dobiješ ti više, kvalitetnije itd, ali UVIJEK skuplje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:01   #46442
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Se da uopće naći nešto za te pare a da nije izvozani grob sa 300k km? Nisam već dugo proučavao mobile.de
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:01   #46443
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Volvo? Mazda 6?

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A6 3.0 quattro, karavan.
Nema dalje

Btw. šibnem ti iban, ako je baš viška Bolje investirati u mene nego u auto

Moraš shvatiti, ako je identičan auto, tipa BMW vs Superb, isti motor, ista kilometraža, isto godište, BMW će biti skuplji za 30-50%. I to je ta caka. Dobiješ ti više, kvalitetnije itd, ali UVIJEK skuplje.
Ima. 530xd Touring. Imao prilike ga direktno usporediti sa A6 Avantom, BMW mi je jednostavno bolje legao. HUD i ono parcijalno otvaranje gepeka (možeš otvoriti samo staklo) su mi genijalne.

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 10.10.2019. u 16:07.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:07   #46444
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Kupuje li tko ovih dana "novi" polovni auto? Imam 25-6-7k€ viska pa bih ih utukao na nesto malo luksuznije. Zanimljiv mi je trenutno A6 C7 ili Allroad, a gledao sam i BMW 535d GT, tj. 530d limo koji mi je jako dobar, ali me osiguranje za njega ovamo izadje gotovo duplo skuplje nego za Audi. Cak sam gledao i Ford Edge sinoc koji mi je takodjer zanimljiv, ali imam utisak da jednostavno dobijem jeftinije materijale u unutrasnjosti i slabija tehnicka rjesenja za vise novca nego kod Audija.
Svasta sam nesto pregledao, ali mi samo "sveto trojstvo" daje dovoljno za te novce.
Znam da cete mi predlagati Superb, ali ona bi morala imati puuuuno vise opreme, manje kilometara i barem slican motor da bih je pogledao pored A6/BMW5.
E sad, sta ja tu ne vidim i ne kuzim? Zasto drugi auti ne daju toliko u tom segmentu, ili ja nesto ne primjecujem?
https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-m5-e34-oglas-27749755

tOta je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:17   #46445
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548

Uffff, pa da zavrsim k´o Giorgi
Ali je lijep moram priznati.

@Mommistake, i meni su prvi izbor ti Audiji, ali su rijetki kod ovlastenih trgovaca (zbog garancije) primjerci koji su bas ono tip-top a u toj cijeni. Od ovih preprodavaca ne bih rado jer mi se ne daju toliki novci za macka u vreci.
@Garro, Ta Mazda mi je nekako u ragu BMW3 ili A4, tako da mi ne dolazi bas u obzir, a Volvo mi nije los ali mi nekako dizajnerski nije bas vrhunac ljepote. Ali da, sad si me bacio u razmisljanje
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:18   #46446
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Oces Leona Cupru karavana sa 30k km
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:24   #46447
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Oces Leona Cupru karavana sa 30k km
Definitivno, on je bas u toj klasi koju trazim
Da nemas jos kakvu Skodu Fabiu uz njega da i to kupim odmah?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:30   #46448
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Al je brži....imam i Fabiju za dodat ak si baš navalio :P

Kum je baš uzeo 3 god staru Superbicu sa skoro svom opremom kaj se mogla naručit, auto je čudo. Veli Zg-Stuttgart bez stajanja, ko da nije ni vozio
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:32   #46449
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Uffff, nisi ni svjestan koliko sam blizu da tu Superb uzmem, ali ce me se rodbina odreci ako iz Njemacke u Skodi dodjem. Ipak sam Hercegovac
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:38   #46450
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Isto tako mi je situacija, nekih 35-40k eura, na proljeće se uzima nešto. Prvo sam ( i još uvijek ali malo manje) gledao, pošto ću uzeti neki SUV, Audi Q5 ili GLC Coupe ( Bmw neću niti Jaguare i sl), no koliko sam čuo svega i svačega iz uvoza da može biti, radije gledam uzeti novo. Zašto? Paa, pošto sam siguran da za te klase auta dijelovi i servisi nisu jeftini, ne želim da moram razmišljati o tome što će mi i kako otići i sl.

Dakako da za tu lovu možeš birati a ono dosta dobre aute, dosta mi je ljudi reklo da je to kocka, osim ako imaš viška love i vremena pa te nije briga.
Iskreno teško je biti pametan no mislim da ću, a i to preporučujem kolegi, uzeti novi auto, možda stisnem guzu pa proširim budžet ili uzmem manju klasu ili manje opreme.

Ipak se ima par godina garancije, ovi premium daju 4 ili 5 ( znam za Mercedes i Audi ) i to je isto nešto.
Kažem, meni je prvome tempting uzeti nešto staro 3-4 godine da je visoka klasa ali me brine što kasnije ako je nesreća da naletiš na nešto loše. No, zato je i jeftinije zar ne.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:44   #46451
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 408
Meni je 1-2 godine star auto do 20k km bolji izbor od novog, em prodjes jeftinije, em je to jos uvijek novi automobil s garancijom. Ali svatko ima svoj ukus...ako bas hoces novo, sretno s kupovinom.

Message delivered by Tesla Model S P100D
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 16:47   #46452
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Isto tako mi je situacija, nekih 35-40k eura, na proljeće se uzima nešto. Prvo sam ( i još uvijek ali malo manje) gledao, pošto ću uzeti neki SUV, Audi Q5 ili GLC Coupe ( Bmw neću niti Jaguare i sl), no koliko sam čuo svega i svačega iz uvoza da može biti, radije gledam uzeti novo. Zašto? Paa, pošto sam siguran da za te klase auta dijelovi i servisi nisu jeftini, ne želim da moram razmišljati o tome što će mi i kako otići i sl.

Dakako da za tu lovu možeš birati a ono dosta dobre aute, dosta mi je ljudi reklo da je to kocka, osim ako imaš viška love i vremena pa te nije briga.
Iskreno teško je biti pametan no mislim da ću, a i to preporučujem kolegi, uzeti novi auto, možda stisnem guzu pa proširim budžet ili uzmem manju klasu ili manje opreme.

Ipak se ima par godina garancije, ovi premium daju 4 ili 5 ( znam za Mercedes i Audi ) i to je isto nešto.
Kažem, meni je prvome tempting uzeti nešto staro 3-4 godine da je visoka klasa ali me brine što kasnije ako je nesreća da naletiš na nešto loše. No, zato je i jeftinije zar ne.
E pa da, to je to. Sa ovom lovom mogu uzeti u toj klasi nesto 3-4 godine staro, sa 100+k i onda se misliti hoce li mi nesto riknuti. Zato uzimam iskljucivo kod ovlastenog trgovca i to sa garancijom.
Novo iskreno ne znam sta bih uzeo za te novce a da nije neka Dacia ili slicno.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 17:00   #46453
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Novo iskreno ne znam sta bih uzeo za te novce a da nije neka Dacia ili slicno.
A dobro ne pretjeruj U klasi SUV/Crossover što ja gledam dopadaju mi se Mercedes GLA/GLB, Audi Q3/Sportback sa ok opremom i motorom.

Što se limuzina tiče još je bolja pozicija jer su jeftinije. Mislim da famoznog Superba možeš uzeti za 35k eura već, nisam siguran. Imaš Talisman koji je prema svim testovima vrlo dobar auto. Da ne nabrajam dalje, ima toga.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 17:04   #46454
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
A dobro ne pretjeruj U klasi SUV/Crossover što ja gledam dopadaju mi se Mercedes GLA/GLB, Audi Q3/Sportback sa ok opremom i motorom.

Što se limuzina tiče još je bolja pozicija jer su jeftinije. Mislim da famoznog Superba možeš uzeti za 35k eura već, nisam siguran. Imaš Talisman koji je prema svim testovima vrlo dobar auto. Da ne nabrajam dalje, ima toga.

Da, samo sto meni ti mali SUV-ovi ne igraju jer moram nekako nazad utrpati troje djece i da im bude udobno na relaciji Stuttgart-Hercegovina. Superba mogu uzeti u najosnovnijoj izvedbi za te novce i onda udarati glavom u onaj plasticni volan svaki put kada vidim Audi i BMW
Talisman ne izgleda lose, ali opet mi nije to ta klasa. Mozda u Audi A4 / BMW 3 klasi, ali to mi je opet premalo.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 21:22   #46455
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Oces Leona Cupru karavana sa 30k km
Poslije današnje vožnje, ja ju hoću. Auto je živo zlo.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 22:41   #46456
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova

Ipak se ima par godina garancije, ovi premium daju 4 ili 5 ( znam za Mercedes i Audi ) i to je isto nešto.
Kažem, meni je prvome tempting uzeti nešto staro 3-4 godine da je visoka klasa ali me brine što kasnije ako je nesreća da naletiš na nešto loše. No, zato je i jeftinije zar ne.
Uzmi jahreswagena iz službenog salona(oni koji imaju licencu za prodavati nove),koji ti garantira unfal frei I sa niskim km. Jesu skuplji ali znaš šta dobivaš.

U tim salonima dobijas garanciju službenu garu na prostoru eu(2,3,4 god) koja se kod Merca zove Junge Sterne, kod BMWa Premium Select I ko Audija....isto tak nekak Al me to ne zanima jerbo je Audi prepakirani VW.

I zadnje,moj savjet je idi na aute velikih serija,izbjegavati nekakve izvedenice koje su u trendu sada a discontinued sutra(recimo BMW 2,BMW 3 GT I sl.). Iza garantnog roka biti će dijelova za kikiriki po eBay.de(recimo original injektori za 70€ + 15 dostava umjesto 3200kn kod nas u servisu).

Ako ideš na Merc,pogleda šta Scholz Wollenstein nudi,ja svog uzeo tamo,stari E i B klasu uzeo tamo,frend C klasu. Svi sretni i zadovoljni.

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 10.10.2019. u 22:51.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 22:51   #46457
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Poslije današnje vožnje, ja ju hoću. Auto je živo zlo.
Ajde usro si se u tri sekunde punog gasa

@WraGG - upravo to su kumu rekli kad je došo u Tomislavgrad...radiš u Njemačka (namjerno fulano) i dođeš s time. Malo su zatucani
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2019., 23:10   #46458
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Ispravak netočnog navoda: usrao sam se nakon dvije sekunde punog gasa.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 00:33   #46459
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Da, samo sto meni ti mali SUV-ovi ne igraju jer moram nekako nazad utrpati troje djece i da im bude udobno na relaciji Stuttgart-Hercegovina. Superba mogu uzeti u najosnovnijoj izvedbi za te novce i onda udarati glavom u onaj plasticni volan svaki put kada vidim Audi i BMW
Talisman ne izgleda lose, ali opet mi nije to ta klasa. Mozda u Audi A4 / BMW 3 klasi, ali to mi je opet premalo.
Prije 10 dana sam iz Stuttgarta išao u Berlin sa zetom i bratom mu. Uzeo je BMW 520d 2017. godište sa 35k KM za 27k Eura. On je tražio 3.0 motor ali to je već bilo skuplje. Ovo je uletilo i dok smo pregledali auto je ko nov sa dosta opreme. Znači može se naći jako lijep auto za lovu koju ti misliš potrošiti. BMW je jako lijep meni ali vozio sam i Škodu Superb i ona ima više mjesta na zadnjoj klupi i gepeku što bi tebi dobro došlo s 3 djece. Za audi ne mogu ništa komentirati jer mene osobno audi nikad nije zanimao .
Ali ako si sveo izbor na 2-3 auta najbolja ti je solucija uzeti ih na dan i provozati pa sam procjeni koji ti najbolje leži. To šta će ti reći dolje kod nas rodbina izbaci iz jednadžbe jer ne kupuješ auto njima
Novo auto ne znam šta imaš razmišljati znači početna cijena BMW 3 osnovnog modela bez ičega je skoro 38k Eura na njihovoj stranici
bor1s je online   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 00:53   #46460
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
I to valjda sa prozorima na kurblu i šteker klimu

I onda u prvoj godini izgubi 40-50% vrijednosti ili više.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 01:01   #46461
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
To šta će ti reći dolje kod nas rodbina izbaci iz jednadžbe jer ne kupuješ auto njima
Nije valjda da mislis da sam to za ozbiljno mislio
Bmw mi se svidja, ali ne toliko da cu placati duplo skuplje osiguranje za njega. Idem ovih dana pogledati jednog c7, pa ako bude dobar ide u garazu
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 01:06   #46462
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Nije valjda da mislis da sam to za ozbiljno mislio
Bmw mi se svidja, ali ne toliko da cu placati duplo skuplje osiguranje za njega. Idem ovih dana pogledati jednog c7, pa ako bude dobar ide u garazu
Nebi me čudilo da si mislio za ozbiljno meni je to 50:50 jesi se z....
Ja sam se zacudio koliko naših odozdo vamo samo rade za veću plaću ali navike i nadmetanje tko ima većeg ostaju
bor1s je online   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 02:49   #46463
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Je li netko skužio ovaj cirkus s radovima i znakovima po autoputu Bratstva i jedinstva od NP Zagreb istok do Sl. Broda u oba smjera? Prvo "radovi" gdje nema nikoga, ni ujutro, ni navečer. Onda svih mogućih znakova za brzinu, od 80 km/h po čistoj cesti do 130 km/h po uništenoj cesti da ti skoro kotač otpadne kolike su rupe. A kad krene mix 130-100-120-80-130 u par km dionice, onda čupam ovo malo kose što imam. I na sve to cijena 15% gore u sezoni, a više se vozi ispod 100 km/h nego normalnih 130-150 km/h. Kad imam vremena na pretek, uvijek idem podravskom magistralom koja je loša samo u Osječko-baranjskoj županiji, ali danas nisam mogao izbjeći autoput. Užas užasa... Nastavim dalje prema Rijeci i nigdje nisam vidio znak da se može voziti 130 km/h. Kad su to poskidali?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 03:21   #46464
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Da, konstantno su "radovi" i tamo kod Kutine stoji murjak na motoru ispod nadvožnjaka, koji je u zoni radova i snima. Vidio sam ga bar 10 puta u zadnjih par mjeseci.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 07:09   #46465
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nemojte me ubijati u pojam. Drugi tjedan moram do OS i slabo mi je čim vidim koliko km je u pitanju, a kamoli kad čujem da ima brdo "radova".
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 08:25   #46466
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
U zadnjih par mjeseci bio u Sloveniji par puta.
Mislim da znak od 130 nisam vidio nigdje.
Na ovo tabli na ulasku piše koliko se smije vozit na autocesti, nema glupog ograničenja od 100 prije svake benzinske i čvora.
Jedino di je bilo smanjeno ograničenje na 80 je u zoni radova tam gdje se autoput odvaja i ide okolo brda. Čak sam vidio i mobilnu kameru da snimaju brzinu.

Baš se možeš fino opustiti i voziti, a ne da svako malo moraš pazit koliko je ograničenje.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 08:41   #46467
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Nebi me čudilo da si mislio za ozbiljno meni je to 50:50 jesi se z....
Ja sam se zacudio koliko naših odozdo vamo samo rade za veću plaću ali navike i nadmetanje tko ima većeg ostaju


Mislim da sam ja jedan od rijetkih koji je zbrisao odozdo radi tog mentalnog sklopa okoline, a ne radi novca.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 08:59   #46468
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Vjeruj mi da nisi, dosta mojih poznanika je upravo radi toga otišlo.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 09:12   #46469
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
@WraGG
I ja mislim da bi ti Jahreswagen bio dobar izbor. Lutajući salonima, vjerojatno bi našao i kakav salonski auto za pristojne pare.

Iskoristi priliku što si u gradu gdje je proizvodi Mečka. Znam da njihovi radnici imaju lude popuste pri kupnji auta kojeg slažu pa bi ti se mogao zalomiti jedan takav. Nećeš ga naći iz prve, ali bi ga sigurno našao.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 09:15   #46470
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Toyota Camry nova? Vidio auto na cesti u crnoj boji. Odlican mi je..
kassad je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na