Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2019., 10:11   #44971
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
ekipa pitanje U prometnoj sam ozlijeđena kao suvozač, cura je lupila od nas. U kojem roku se moram javiti njenom osiguranju?

imam trzajnu ozljedu vrata, još se liječim



Lupila je u vas ili je od vas lupila negdje drugdje?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 10:13   #44972
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
u nas,brzo pisala.

ma nebitno mi je koliko plaćaju i policija me davi da to prijavim.

nazalost nalazi pokrivaju sve , a sto je najgore počekla mi se i lijeva ruka kočiti
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 10:56   #44973
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
u nas,brzo pisala.

ma nebitno mi je koliko plaćaju i policija me davi da to prijavim.

nazalost nalazi pokrivaju sve , a sto je najgore počekla mi se i lijeva ruka kočiti
To mora biti jebacki udar da imaš trajne posljedice . Ovo će proći za par dana. Skupljaj nalaze i kad završi liječenje prijavis sve osiguranju. Možeš ti i sada sa tim prvim nalazom pa ćeš dobiti dopis da se javiš kad završi liječenje . Trzajna ozljeda je privremeno i lagano stanje tako da ne brineš...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 10:59   #44974
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
cura nije ni kočila, udarila nas je sa 70 na h auto je ispao van svoje osi, gepek je uguran skroz unutra, mulda nije na mjestu.

ma iskreno briga mene i za odstetu, ali zelim svoj vrat i ruku nazad.

ruka je pocela od sinoc trnuti i boliti.



lijeva strana vrata je kompletno otečena i tako napeta da nemrem nista
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 11:04   #44975
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
cura nije ni kočila, udarila nas je sa 70 na h auto je ispao van svoje osi, gepek je uguran skroz unutra, mulda nije na mjestu.

ma iskreno briga mene i za odstetu, ali zelim svoj vrat i ruku nazad.

ruka je pocela od sinoc trnuti i boliti.



lijeva strana vrata je kompletno otečena i tako napeta da nemrem nista
Ne brini. Mene je isto tako prije 3 godine lik sa 70 dok sam stajao na pješačkom ubio. Za tjedan dana si kao nova.

Da li si dobila imobilizacijski ovratnik? Ako nisi odi na hitnu ili kod svog dr po njega. I napismeno imaj to da ga nosiš. Idi prijavi trnjenje u ruci i sve to što osjećaš.

Ako da skidaj par puta na dan i stavljaj led par minuta na tu stranu . Odmah traži fizikalnu terapiju da poboljša cirkulaciju i oporavak mišića i živaca .
Razgibavaj vrat i skidaj ovratnik malo čisto da ne atrofiraju mišići

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 11:06   #44976
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
imam ovratnik da. ma samo mi reite koliko ta ozljeda moze trajati? da li ima trajne posljedice?
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 11:08   #44977
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
ček da pogledam u kristalnu kuglu..

unosim parametre ozljede...

...

68h24min53sec i ko nova si
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 11:13   #44978
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
hahahaha, nisam tako mislila...ne znam prvi put mi se ovo dogodilo.
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 12:34   #44979
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
hahahaha, nisam tako mislila...ne znam prvi put mi se ovo dogodilo.
Gle. Ja imam godišnje cca 100 pacijenata sa trzajnon ozlijedom i nijedna nije ostavila posljedice. Da je toliko jaka onda bi iskočio kralježak i ostala bi nepokretna. Ovo je samo ozlijeda mekog tkiva, mišića , i proći će velika većina za tjedan dana a do kraja u 3 tjedna terapija.

Odmaraj, stavljaj led i sve će biti ok

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 14:22   #44980
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Gle. Ja imam godišnje cca 100 pacijenata sa trzajnon ozlijedom i nijedna nije ostavila posljedice. Da je toliko jaka onda bi iskočio kralježak i ostala bi nepokretna. Ovo je samo ozlijeda mekog tkiva, mišića , i proći će velika većina za tjedan dana a do kraja u 3 tjedna terapija.

Odmaraj, stavljaj led i sve će biti ok

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
ok doktor je ipak ovdje

hvala

ja bih odmah na posao da se mene pita...
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 14:28   #44981
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ne budi luda. Ti si žrtva, ozlijeđena si i tako se moraš ponašati.

A sad ozbiljno - tvoje zdravlje nema cijenu i zato se čuvaj čim više. *ebeš posao.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 14:48   #44982
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 122
Ima li netko ovo u autu i ako ima kako ga služi? Jel valja to ičemu?

pitam u vezi zadnje kamere jel mu pomaže?
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 14:52   #44983
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ne budi luda. Ti si žrtva, ozlijeđena si i tako se moraš ponašati.

A sad ozbiljno - tvoje zdravlje nema cijenu i zato se čuvaj čim više. *ebeš posao.
jesam da, pijem brufene i ostalo, al jebes sve sao da mi bude ok.

a ja ne volim bolovanja, ko izgubljena sam doma
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 15:08   #44984
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Popuni kinoteku filmovima i serijama pa uživaj u njima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 15:11   #44985
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
jesam da, pijem brufene i ostalo, al jebes sve sao da mi bude ok.

a ja ne volim bolovanja, ko izgubljena sam doma

velis ti ovako kad si doma



https://i.kym-cdn.com/photos/images/...73/328/b16.jpg
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 15:13   #44986
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
trenutno da.

vani lijepo a ja ne mogu van
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 15:24   #44987
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Ladytron25 Pregled postova
trenutno da.

vani lijepo a ja ne mogu van

pa boli te vrat a ne noge
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 15:24   #44988
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ja sam 6.6.16. bio napucan z guza. Trzaj, povreda vrata. Dan danas imam problem sa vratom. Noge i ruke ne trnu, ali imam ograničene pokrete glavom. Nosio Šancovu kragnu mjesec dana poslije udesa, bilo je OK. Sada povremeno imam jake bolove zbog kojih po potrebi montiram onaj mekani okovratnik da mi smanji opterećenje na vrat.

Inače, nisam imao ni jedan udes, sve do te 2016. U toku 2016. 4 ili 5 komada, više nse ni ne sjećam, što blažih što težih. Ni jednom nisam bio kriv, sve blejači u telefon i kamikaze na putu.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 15:35   #44989
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pa boli te vrat a ne noge

ne mogu stabilno sama hodati od vrtoglavica.

ka dragi dođe, malo van prošetat na zrak


ma ne znam ne zelim nikome prometnu niti kao krivca niti kao sudionika.

al jbga
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 16:57   #44990
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ja sam 6.6.16. bio napucan z guza. Trzaj, povreda vrata. Dan danas imam problem sa vratom. Noge i ruke ne trnu, ali imam ograničene pokrete glavom. Nosio Šancovu kragnu mjesec dana poslije udesa, bilo je OK. Sada povremeno imam jake bolove zbog kojih po potrebi montiram onaj mekani okovratnik da mi smanji opterećenje na vrat.

Inače, nisam imao ni jedan udes, sve do te 2016. U toku 2016. 4 ili 5 komada, više nse ni ne sjećam, što blažih što težih. Ni jednom nisam bio kriv, sve blejači u telefon i kamikaze na putu.
Prijatelju tebi je možda od višestrukih uzastopnih trzajnih ozljeda došlo do iskliznuca nekog od kralježaka . Pretpostavljam da nisi nakon nijedne ozljede odradio fizikalnu i pritome mislim prvenstveno na vježbe jačanja muskulature vrata, da rasteretis kralježnicu?

U tvom slučaju ne treba rasteretiti kralježnicu nego ojacati vratnu muskulaturu . Ovo što ti radiš je samo prikrivanje posljedica a ne uklanjanje uzroka .

Gabre kod prometne i imobilizacije vratne kralježnice može stvarno dolaziti do glavobolja i vrtoglavica zbog smanjene cirkulacije kao posljedica otekline i traume.



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 17:31   #44991
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Prijatelju tebi je možda od višestrukih uzastopnih trzajnih ozljeda došlo do iskliznuca nekog od kralježaka . Pretpostavljam da nisi nakon nijedne ozljede odradio fizikalnu i pritome mislim prvenstveno na vježbe jačanja muskulature vrata, da rasteretis kralježnicu?

U tvom slučaju ne treba rasteretiti kralježnicu nego ojacati vratnu muskulaturu . Ovo što ti radiš je samo prikrivanje posljedica a ne uklanjanje uzroka .
Problem je nastao baš u toj saobraćajci od 6.6.16. Vozio sam Kangooa, lik se zabio Golfom VI u mene bez kočenja. toliko se zabio u mene da mi je pomjerio zadnji most. Golf totalka. Saobraćajka prije te i ostale poslije nisu bile nekog većeg intenziteta.

Odmah sam bio na rentgenu i doktor reče da nema vidnih oštećenja. Bez obzira na njegovo mišljenje, ipak znam šta osjećam.

Prošle godine početkom šestog mjeseca i ove (prije par dana) sam bio kod kiropraktičara (školovanog ). Prošle godine kada mi je odradio tretman vrata prvi put sam spavao kako treba nakon te saobraćajke. Nisam imao nikakve bolove prilikom okretanja noću. Jedini problem je što je to bilo kratkog vijeka.
U nedjelju (prije 5 dana) me taj isti čovjek ponovo naštimao. Još uvijek mi je dobro.

Slažem se da bih trebao raditi neke vježbe za ojačavanje vratnih mišića. Ali zbog posla ne stižem ni da spavam kako treba, a kamoli da se posvetim nečem kao što je vježbanje. Na moju žalost i štetu.

Nadam se da ću uskoro dobiti otkaz bar na jednom projektu pa će biti malo slobodnog vremena.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 18:29   #44992
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Prijatelju tebi je možda od višestrukih uzastopnih trzajnih ozljeda došlo do iskliznuca nekog od kralježaka . Pretpostavljam da nisi nakon nijedne ozljede odradio fizikalnu i pritome mislim prvenstveno na vježbe jačanja muskulature vrata, da rasteretis kralježnicu?

U tvom slučaju ne treba rasteretiti kralježnicu nego ojacati vratnu muskulaturu . Ovo što ti radiš je samo prikrivanje posljedica a ne uklanjanje uzroka .

Gabre kod prometne i imobilizacije vratne kralježnice može stvarno dolaziti do glavobolja i vrtoglavica zbog smanjene cirkulacije kao posljedica otekline i traume.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Na žalost si u pravu da može doći do pomaka diska. Na žalost i meni se dogodilo, između C1/C2 mislim i imam česte probleme na lijevoj strani vrata, sa povremenim utrnućem ruke (ali laganim, funkcionalno je sve).
Doktor je potvrdio da nije degenerativno nego uzrokovano traumom (imam i jedan pomaknut kod L1/L2, zato me muči išijas).

Naravno da rad na kompu cijeli dan to samo pogoršava. Vježbe za ramena i vrat uvelike umanjuju tu bol, i tek nedavno sam ih počeo raditi (prije par mjeseci, a imam probleme već par godina).

Išao i na ona namještanja atlasa, nakon prvog tretmana sam se osjećao kao da mogu letjeti, nisam znao da se može živjeti bez konstantne (ali blage) glavobolje i vrtoglavice.

Ali sve je to privremeno, treba ojačati mišiće da, da se kralježnica ne muči.

Ne želim prestrašiti curu koja je ovo započela, ali samo potvrđujem da je važno odraditi fizikalnu terapiju i vježbe za jačanje vrata. I onda to može biti bez posljedica, barem primjetnih.

Ako ti trne lijeva ruka, napravi magnetsku obavezno i ponavljam, poduzmi sve mjere koje ti doktor preporuči, da ti ne bi ostala lagana vrtoglavica i glavobolja, s kojom se onda "navikneš" živjeti, ali zapravo nikad nisi potpuno produktivan kao prije.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 18:32   #44993
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Jbg kiropraktika samo prikriva trenutno stanje. Npr zamisli da ti svijetli ABS lampica u autu stomiznacava grešku u sistemu abs-a. I ja ti iščupam lampicu. Problem je još tu. Samo ti ne znaš za to jer ne vidiš. Tako kiropraktika radi. Ono čupanje živaca kako ljudi vole reći je u principu kidanje živaca koji govore mozgu što boli i gdje. I dalje to boli ali mozak ne zna i ne može se onda posvetiti nekakvom samozaljecenju kad ne zna za to više.

Samo ti ignoriraj to pa ćeš nažalost imati uskoro veće probleme i više slobodnog vremena dok budeš doma nesposoban za rad 😄. Trgni se i nadji vremena za sebe.youtibe i odradi vježbe sad odmah ili npr odredi si svaku večer poslije pranja zubiju u ogledalu dok se ne naviknes.




Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 18:35   #44994
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ekipa jedno njubersko pitanje - kako radite ispuhivanje auta prije tehničkog?

Znači dizlo - 2.2 CTDI Honda Civic iz 2007 i majstor me zajebava na tehničkom da mi je zacrnjenje za k...c i da bi ga trebao propuhat. Istinabog, vozim se ko baba po ZG jer ne mogu drukčije (vozim između 1.5-2.5 i šaltam na 2.5), al bar 2 put mjesečno idem po autoputu i napravim minimalno 400 km-a, a tjedan dana prije tehničkog sam se vratio s mora 700 km-a u komadu (a i morao sam i doć do tamo 2 tjedna prije). Pa jel moguće da je i dalje ostalo sranja u sustavu?

Inače dvaput sam tamo bio prije na istom mjestu, nikakvo ispuhivanje prije i prošao bez problema.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 19:12   #44995
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Na žalost si u pravu da može doći do pomaka diska. Na žalost i meni se dogodilo, između C1/C2 mislim i imam česte probleme na lijevoj strani vrata, sa povremenim utrnućem ruke (ali laganim, funkcionalno je sve).
Doktor je potvrdio da nije degenerativno nego uzrokovano traumom (imam i jedan pomaknut kod L1/L2, zato me muči išijas).

Naravno da rad na kompu cijeli dan to samo pogoršava. Vježbe za ramena i vrat uvelike umanjuju tu bol, i tek nedavno sam ih počeo raditi (prije par mjeseci, a imam probleme već par godina).

Išao i na ona namještanja atlasa, nakon prvog tretmana sam se osjećao kao da mogu letjeti, nisam znao da se može živjeti bez konstantne (ali blage) glavobolje i vrtoglavice.

Ali sve je to privremeno, treba ojačati mišiće da, da se kralježnica ne muči.

Ne želim prestrašiti curu koja je ovo započela, ali samo potvrđujem da je važno odraditi fizikalnu terapiju i vježbe za jačanje vrata. I onda to može biti bez posljedica, barem primjetnih.

Ako ti trne lijeva ruka, napravi magnetsku obavezno i ponavljam, poduzmi sve mjere koje ti doktor preporuči, da ti ne bi ostala lagana vrtoglavica i glavobolja, s kojom se onda "navikneš" živjeti, ali zapravo nikad nisi potpuno produktivan kao prije.

hvala na savjetu

ne znam inače radim uredski posao za kompjuterom.

vrat (lijeva ) strana je tak pokočena da imam osjecaj da imam nest unutra.

ruka je pocela drugi dan nakon udarca.

ni bradu si ne smijem pipnnut kak boli, a glavobolja, bol u usima i zatiljku je stalna


uglavnom, da trebali bi vise paziti na sebe

jos mi na nalazu pise dorzali gibus c2-c5 i napisali mi da moram obaviti funkcijski rtg vratne kraljeznice
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 19:35   #44996
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ekipa jedno njubersko pitanje - kako radite ispuhivanje auta prije tehničkog?

Znači dizlo - 2.2 CTDI Honda Civic iz 2007 i majstor me zajebava na tehničkom da mi je zacrnjenje za k...c i da bi ga trebao propuhat. Istinabog, vozim se ko baba po ZG jer ne mogu drukčije (vozim između 1.5-2.5 i šaltam na 2.5), al bar 2 put mjesečno idem po autoputu i napravim minimalno 400 km-a, a tjedan dana prije tehničkog sam se vratio s mora 700 km-a u komadu (a i morao sam i doć do tamo 2 tjedna prije). Pa jel moguće da je i dalje ostalo sranja u sustavu?

Inače dvaput sam tamo bio prije na istom mjestu, nikakvo ispuhivanje prije i prošao bez problema.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Da, moguce je. U biti ako vozis na autoputu lagano na 2000rpm na tempomatu, to ga nece propuhati. Propuhao bi ga kad bi vozio malo zesce na kakvoj uzbrdici u trecoj brzini, na 3000rpm+ ali sa puno gasa. Dakle treba jako ubrzanje da bi ga propuhao, jer tek tad turbina radi punom parom.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 21:04   #44997
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ili ga odvezi na autoput, pa umjesto da vozis u petoj, stavi u cetvrtu i vozi na nekih 4-5000 okretaja par kilometara, pozeljno taman pred tehnicki.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 22:21   #44998
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Samo zakoči prije naplatnih.

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20190711

Samo lokalni rejser može maknut zadnji lonac s 320d.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 22:55   #44999
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Ljudi su debili i tu pomoći nema.

Neki dan isto imao scenu na naplatnima Ježevo prema Zagrebu - majstor u bijelom A5 (SB rege) se vuče bočno preko 3 trake pred naplatnima i vidim da ide prema meni i reko stat će, kad ono, oće qurac. Na kraju sam ja morao yebeno zakočit na mjestu s obje ruke na trubi, a on je nastavio gmizat bočno. Da bi stao, mahnuo, dao sva četiri, nešto - makakvi.
Čak nije ni kamatarka style nek sa ženom na suvozaču i malim cuckom iza koje bi pogodio direkt da je došlo do sudara.

Pitam frajera u kućici jel vidio debila prije par sekundi - veli ništa čudno, da se svega nagledaju svaki dan. I bome mu vjerujem.
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2019., 23:06   #45000
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,456
oduvijek mi je bila želja nabavit neki stari razjebani jeep wrangler ili nešto slično, ono da mi se jebe oće li me tko/ću koga zakačit

i onda je lakše s ovima gore navedenima
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na