Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2019., 09:29   #5911
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Osnovna stavka je da je stabilan i dovoljno brz u svakodnevnoj uporabi. Ako to zadovoljava, a trebao bi sa svojim procesorom i 4gb rama, meni je dobar.
Nije samo vrsta procesora i količina rama koje utječe na fluidnost mobitela. Velika uloga, po meni čak i veća nego hardwear kod pojedinih mobitela je implementacija OS-a kojeg koristi, ako je on loše napravljen mobitel će se činiti spor u odazivu kakav god procesor imao. A tu većinom ti Mid range mobovi imaju nedostatak u odnosu na eto, samsung kojeg imaš.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 09:43   #5912
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Jasno mi je to, razumijem razliku u ekranu i kameri sto izdize S9 u taj flagship segment, ali meni recimo kamera nije toliko vazna. Ekran ce me isto tako zadovoljiti osim ako nije neko mega neresponzivno smece. Osnovna stavka je da je stabilan i dovoljno brz u svakodnevnoj uporabi. Ako to zadovoljava, a trebao bi sa svojim procesorom i 4gb rama, meni je dobar.
Ako ne, radije cu onda uzeti jos jedan S9 ili mozda neki HTC-ov ili Huaweiev flagship, mozda cek iPhone. Ali ako mogu proci za poprilicno dobar Xiaomi ispod 200€, onda bih radije to.
Mislim da cu uzeti RN7 sa Amazona i vratiti ako mi ne bude odgovarao.
Mobitel je fluidan, ekran je dobar. Kad kažem dobar, znači da je i vidljivost na suncu OK, čak i kad preljepim neko kaljeno staklo preko. Kod notcha postoji bleed koji se vidi na bijeloj podlozi ako se zagledaš. Fotke su zapravo jako, jako dobre. Naravno, glupo je i pomisliti da je bolji od S9, ali za te novce je mobitel jako dobar. Baterija mi bez problema drži dva dana mog korištenja. Ovo što ti tražiš, mobitel itekako zadovoljava... A sad, odluka je na tebi. S tim da sam uvjeren da bi ti i dijete bilo prezadovoljno s RN7 što se tiče funkcionalnosti i kamere. Eto, jedino što brand nije cool.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 10:07   #5913
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Mobitel je fluidan, ekran je dobar. Kad kažem dobar, znači da je i vidljivost na suncu OK, čak i kad preljepim neko kaljeno staklo preko. Kod notcha postoji bleed koji se vidi na bijeloj podlozi ako se zagledaš. Fotke su zapravo jako, jako dobre. Naravno, glupo je i pomisliti da je bolji od S9, ali za te novce je mobitel jako dobar. Baterija mi bez problema drži dva dana mog korištenja. Ovo što ti tražiš, mobitel itekako zadovoljava... A sad, odluka je na tebi. S tim da sam uvjeren da bi ti i dijete bilo prezadovoljno s RN7 što se tiče funkcionalnosti i kamere. Eto, jedino što brand nije cool.

Da, cool faktor je najvazniji kod danasnjih klinaca. Ne sjecam se sad, ali mislim da je i kod nas bio
Iskreno, ja ne koristim ni 20% potencijala ovoga S9. Sluzi mi za pozive i whatsapp/messenger, tu i tamo koristim Chrome, FB i slicno. Ne igram se, ponekad okinem neku fotku ali cisto iz potrebe, znaci nikakve umjetnicke Instagram fotke.
Mislim da bih bio zadovoljan i sa HTC Wildfire da je malo brzi i responzivniji
E sad, jedini mi je problem sto koristim whatsapp sa starog broja jos uvijek, tako da ga vjerovatno necu moci mijenjati samo iz tog razloga, ali to cu vec nekako rjesiti.
Moram priznati da mi je ovaj RN7 jako zanimljiv cisto iz omjera ulozeno-dobiveno.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 11:04   #5914
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Gle, za ovo što si opisao... Mobitel je više nego dobar. Nemam te namjeru nagovarati da ga uzmeš ili ne, kažem ti trenutno svoja iskustva. Što god novo otkrijem, napišem nije problem. Recimo, zna mi se dogoditi da dobijem poruku na WA, nema zvuka notifikacije, ali poruka je stigla i radi ledica... ali to mi se događalo i na Motoroli, tako da mislim da nije do uređaja.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 12:44   #5915
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Gle, za ovo što si opisao... Mobitel je više nego dobar. Nemam te namjeru nagovarati da ga uzmeš ili ne, kažem ti trenutno svoja iskustva. Što god novo otkrijem, napišem nije problem. Recimo, zna mi se dogoditi da dobijem poruku na WA, nema zvuka notifikacije, ali poruka je stigla i radi ledica... ali to mi se događalo i na Motoroli, tako da mislim da nije do uređaja.

Da, to za notifikacije sam sinoc vidio na nekom Youtube reviewu. Kaze lik da je to vec odavno problem sa MIUI. Mada, to mi nije toliko ni vazno jer od kada imam smartwatch, zvukove ne koristim. Nadam se samo da ce dobro raditi sa Gear S3
Gdje je sada najpovoljniji RN7? Goldway?
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 12:57   #5916
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Ja sam ga kupio u HR, imaš za malo ispod ili malo preko 1500kn, ovisno o trgovini.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 15:01   #5917
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
. Kaze lik da je to vec odavno problem sa MIUI.
Nije baš problem već je najčešće do podešenja postavki (Security, Auto startup itd.). Meni u 2 godine na 2 različita Xiaomija i cca 6 različitih ROM-ova niti jednom nije WA notifikacija izostala...

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 22:48   #5918
Nicro
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Nicro Pregled postova
Dvojba
Mi 9 64gb. 3299 santa
Mi 9 t 128gb. 3399 smartus

Najvaznija je dobra kamera i baterija, koliko sam skuzio mi 9 ima bolju kameru od k20 ili 9t
Ali da li je znacajnije bolja jer je velika razlika u bateriji u korist mi9t.

Kupljen mi 9
128GB
Plavi

Evo dva dana, mobitel je ergonomski savršen, pozadina je zaobljena i savršeno lezi u ruci.
Jako tanak, baterija drži dan bez problema uz cjelodnevno maltranje.
Kamera do sada sto sam slikao je odlična, barem za moje pojmove.
Led notifikacija, nesto sto dosta novih mobitela nema.
Na stranu sad specifikacije, ali mobitel izgleda predobro, kompaktno.
Zadovoljan kupnjom
Nicro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2019., 23:17   #5919
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Nije baš problem već je najčešće do podešenja postavki (Security, Auto startup itd.). Meni u 2 godine na 2 različita Xiaomija i cca 6 različitih ROM-ova niti jednom nije WA notifikacija izostala...

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
Nije da notifikacija ne dođe, samo nekada nema zvučne obavijesti. Možeš malo detaljnije pojasniti što treba podesiti u postavkama?
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2019., 11:15   #5920
Blixa
Registered User
 
Blixa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: HR
Postovi: 91
Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
Nabavljen RN7, nikakve zamjerke osim jedne stvari.
Jeste li primjetili da tokom pisanja poruke postoji neki delay u tipkanju? Stisnem tipku i kao da ima kašnjenje dok se pojavi slovo, nezgodno je kod brzog pisanja, još je gore kad mob zavibrira kod pisanja, ali to je isključeno kao i autocorrect.
Netko doživio random rušenje tipkovnice? Ja nekoliko puta, ali kad ponovo pokrenem aplikaciju u kojoj sam pisao, tipkovnica je tu, čak i tekst koji sam pisao, a nisam poslao.

Nadalje, notifikacije - sve notifikacije stižu, ali ako npr. uđem direktno u app i pročitam šta ima, ostaje mi notifikacija ona kad klizneš ekran prema dolje, stoji ona tamo i dalje uredno iako je poruka pročitana.
I, da, kod brzog pisanja zna se dogoditi da su mi riječi često sastavljene - to je valjda taj sporiji odaziv tipkovnice o kojem pričaš.

Inače super mobitel, mislim da nema boljeg kad je u pitanju omjer uloženo/dobiveno.
Baterija, kamera.....super. Čak ide gore i gcam za one sklonije eksperimentiranju.

Mrak telefon i nikad više ne želim dati hrpu love za mob. Ovo je idealno.
Blixa je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2019., 13:12   #5921
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Nije da notifikacija ne dođe, samo nekada nema zvučne obavijesti. Možeš malo detaljnije pojasniti što treba podesiti u postavkama?
Hm, da samo zvuk ne dođe ne znam, to još nisam čuo. Uglavnom, ideš u Properties određene aplikacije i sve tamo podesiš - staviš switch na AutoStart, pod Obavijesti sve podesiš kako želiš (LED, notifikacija na ekranu, zvuk) te kad otvoriš Recent aplikacije još ju zaključaš lokotom da ju ne izbaci iz memorije i trebalo bi sve radit bez greške.

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2019., 23:39   #5922
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
OK, hvala ti.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2019., 00:35   #5923
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
Citiraj:
Autor Nicro Pregled postova
Kupljen mi 9
128GB
Plavi

Evo dva dana, mobitel je ergonomski savršen, pozadina je zaobljena i savršeno lezi u ruci.
Jako tanak, baterija drži dan bez problema uz cjelodnevno maltranje.
Kamera do sada sto sam slikao je odlična, barem za moje pojmove.
Led notifikacija, nesto sto dosta novih mobitela nema.
Na stranu sad specifikacije, ali mobitel izgleda predobro, kompaktno.
Zadovoljan kupnjom
daj još info, di si uzeo?
imaš koju sliku?
kako se drži na benchmarku?
drago mi je da si zadovoljan.
jel zatrpan xiaomi softom?
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2019., 17:30   #5924
cba
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: nigdje
Postovi: 90
Evo mali update nakon 6 mjeseci od pojave žute fleke na redmi 5 plus.
Sad su ukupno 3 fleke.
s lijeve strane su dvije jedna dužine 2,7 cm druga 2cm
s desne je jako intenzivna fleka dužine 1,5 cm, a širine 0,4 cm.

Evo i slika, ali u stvarnosti se malo intenzivnije vidi.


Također ima problema sa signalom, maksimalno je 3 crtice najčešće 2. Dok na drugom mobu na istom mjestu 5.

Zadnje izmijenjeno od: cba. 15.06.2019. u 17:55.
cba je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2019., 17:38   #5925
cba
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: nigdje
Postovi: 90
Koliko vidim to je dosta česti problem kod xiaomi-a.
Čini mi se najviše na redmi 5 /note seriji i na Poco F1.
cba je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2019., 01:15   #5926
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Poko za sad bez problema. Nema fleka, signal bolji nego ikada na samsungovim S5/note4.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2019., 03:13   #5927
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
Note 5 isto signala odlican,prijasnji redmi 3s katastrofa rijetko kad 4g, oba kod nas kupljena.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2019., 10:26   #5928
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Koliko je mob star? To bi garancija morala pokrivati!
Btw da li je nekome dosao miui 10.3.5. na rn7?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2019., 13:25   #5929
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
MIUI 10.3.1 Stable
Android 9
Na Note 5 sa sd 636


Radi odlično, nekidan bia updejt od 1.3 gige, za PIE
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2019., 18:25   #5930
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,509
Ja sam jucer stavio na Pocophone F1 10.3.5.0. Sam mi je ponudio update.

I dalje sve leti bez problema. Signal se prije znao pogubiti nakratko, ali je sad sve OK koliko sam primjetio.

Jedino mi ovaj hide notch para zivce. Htio bi da radi kao neke aplikacije tipa nacho notch. Znaci, da sat, baterija i indikatori signala i wifija ostanu gore, ali u crnom, a ispod notcha da imam ekran. Ali ne, spusti se sve ispod notcha i jos su zaobljeni gornji rubovi 🥴

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2019., 18:39   #5931
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ja sam jucer stavio na Pocophone F1 10.3.5.0. Sam mi je ponudio update.

I dalje sve leti bez problema. Signal se prije znao pogubiti nakratko, ali je sad sve OK koliko sam primjetio.

Jedino mi ovaj hide notch para zivce. Htio bi da radi kao neke aplikacije tipa nacho notch. Znaci, da sat, baterija i indikatori signala i wifija ostanu gore, ali u crnom, a ispod notcha da imam ekran. Ali ne, spusti se sve ispod notcha i jos su zaobljeni gornji rubovi 🥴

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Hide notch na miui 9 je bar bio ravno odrezan.
Ovo je stvarno mutavo.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2019., 01:20   #5932
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor MarioSM Pregled postova
K
Btw da li je nekome dosao miui 10.3.5. na rn7?
Meni danas došao 10.3.4.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2019., 07:37   #5933
MarioSM
Registered User
 
MarioSM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Meni danas došao 10.3.4.
I meni upravo! Cudno kako idu ti updatei, kako odmah nije dosao .5 kad je u drugim regijama vani vec neko vrijeme.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
MarioSM je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2019., 22:18   #5934
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Mislim da se uz PIE na note 5 sd636 dodatno poboljšala baterija. Eno jučer od 100% na 40%, uz 5:45 SoT, wifi stalno upaljen, al uz 4G isto dok nisam doma.


Whatsapp, browser, gmail, skype, instagram...
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 10:17   #5935
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
primjetio sam da xiaomi mobiteli imaju općenito lošiji signal i to se tice gsm, data itd. ali i wifi domet.
Isprobano sam 2 različita xiaomi moba (redmi note 4x i mi5), na poslu uopće nemam signala ili je toliko isprekidano da niti ja cujem ista niti moj sugovornik, a poruke na whatss up ili viber uopce ne dolaze.
Doma, u sobi udaljenoj od rutera cca 5m od kojeg me dijele 2 zida, wifi signal je 1 crtica ili nepostojeći, zavisi kako mu se prohtije.

Cura ima xiaomi mi8 lite, njoj s druge strane često puca signal, nasumično.
Iako sam dosad promjenio već 3-4 xiaomi moba unazad 4 godine i mobovi su stvarno vrh, ovo sa signalom stvarno živcira, a obzirom da se radi o više testiranih uređaja, ovo nije izoliran slučaj već već ili loš sofrware ili komponente.

Da li i vi imate ovakvih problema?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 10:34   #5936
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Ja sam s druge strane primjetio da RN7 ima dosta bolji signal nego recimo Moto G5S plus koji sam prethodno imao. Nemam pucanja signala, wifi mi je na max, 4G isto svuda više nego dobar.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 14:01   #5937
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Upravo zbog signala sam odustao od Xiaomija jer svaki model koji sam kupio u posljednjih 5 godina je imao loš signal. Ako ne u startu, onda kasnije nakon par mjeseci ili godinu-dvije korištenja.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 16:16   #5938
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Ne znam ako je već bilo pisano tu, ali čitam zadnjih dana da će Redmi K20 Pro biti rebrandan za EU tržište pod Xiaomi Mi 9t Pro. Ali ne samo da mjenjaju ime, već i slabiji CPU...umjesto SD 855 ide na SD730 + umjesto Sony IMX586 senzora ide "slabiji" IMX582.

Tako da, ako si netko želi uzeti oriđiđi Pro model za sada je onda jedina opcija preko alixpressa i sličnih nabaviti isti (global Verziju) - samo što onda dolazi u pitanje garancija i postupak slanja uređaja itd...
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 16:50   #5939
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
9t je sd 730 i on je K20 (NE pro) , 9t pro je sd855 i on je rebrandiran k20 pro trenutno samo u rusiji
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2019., 16:58   #5940
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Da, vidim sada ...pogubio se malo. Super, još bolje.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na