Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.04.2019., 10:39   #43681
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Evo i prvi osvrt MotoMana na Mazdu 3, s Daveom Colemanom (Vehicle Development Engineer at Mazda R&D ili kako to MotoMan kaže: "President - Grumpy Old Man Racing Spokesman, Mountain Bike Crash Association" xD).

Ne znam iskreno, svi je toliko hvale, ja sam je vozio, doduse samo na probnoj voznji, i fora je auto, ali mene he bas dosta smetalo to sto si unutra kao u tenku, plus torsion beam, koji na savrsenim glatkim cestama nije minus, ali kod nas to bas i nije slucaj.


Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
U ono vrijeme kad položih vozački, instruktori su bili savjesniji prema kandidatima i moglo se zaista kvalitetno naučiti sva pravila.
Upravo zato se prisjetih da me moj učitelj pitao želim li na AC do Jaske i natrag ( Fićo 750 )
Pamtim njegov naputak za vožnju autocestom i nadam se da se ništa krucijalnog od 1974 . godine nije promijenilo.

Ukoliko se vozi lijevom trakom i pretječe jedno vozilo treba se vratiti u desnu/voznu traku.
Ukoliko se pretječe skupina sporijih vozila npr. kolona šlepera ( u kojoj se u pravilu ne drži dovoljan razmak ) u desnu se traku treba vratiti nakon što se prođe posljednje vozilo ispred kojeg je sljedeće vozilo na dovoljnoj udaljenosti da povratak u desnu traku neće poremetiti siguran i zakonom obavezni razmak među vozilima.
Ne treba nikada zaboraviti da za svaku radnju u prometu vrijedi pravilo da se mora izvesti poštujući propise i na siguran način bez da se ugrozi ostale sudionike u prometu.

Pošto se na AC nalazi raznih tipova vozača za očekivati je da nekome povratak u desnu traku između dva 24 tonska šlepera predstavlja nemoguću misiju, dok će mnogi to odraditi rutinski.
Ovo je zapravo suma sumarum svega. Recimo da se vozim 300kmh, a netko sa 150 pretice kolonu sleperu. Puno je bolje u toj situaciji da ja smanjim na 150, nego da prisilim ovog ispred mene na radnju s kojom nije komforan i da recimo se zabije u sleper, odbije u moju traku, ja se zabijem u njega sa 300 i svi poslje pijemo kavu kod Sv Petra, nase obitelji tuguju, prometni strucnjaci nas uzimaju za primjere, a trolovi na forumima olajavaju.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 10:44   #43682
Quick22
Premium
Moj komp
 
Quick22's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Nekad se zapitam sa kakvim se ja klincima ovdje raspravljam.

Sve je krenulo gdje par clanova nema blage veze o pravilima voznje na autocesti, i onda se naslo par koji voze 5kmh iznad ogranicenja i smatraju da su oni jedini u pravu da se tako voze i boli ih dzon za one iza i pored sebe.

Ako si sporiji, maknes se, nitko ne govori da se moras ic na noz uguravat izmedju dva auta u desnoj traci, ali nije u redu ni da koristis lijevu da se vozis 10-15kmh brze od desne trake.

Nije tvoj problem niti obaveza da nekoga usporavas ako taj iza tebe vozi brze od tebe, iako je u prekršaju.
Ima jako puno sluzbenih vozila u civilu koji "smiju" vozit preko ograničenja.

Da li ima i klinaca prisutnih ovdje ne znam, svakako nisam jedan od njih.
Slažemo se da se nakon pretjecanja treba vratiti u desnu traku kad se za to otvori prilika. I naravno da nemam namjeru nekog namjerno usporavati. Ali nema ni pravo ovaj iza blicati i tjerati me da se na silu maknem ili ubrzam preko ograničenja kako bi njega čim prije propustio.
A ako neko ima dopuštenje voziti preko ograničenja, neka vozi ako mu to uvjeti na cesti dopuštaju. A tek ako imaju plava svjetla i/ili sirenu upaljenu onda im se moraš maknuti čim prije, čak i ako stojiiš u koloni, no to pretpostavljam svi znaju.
Quick22 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 11:11   #43683
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Nemojte izigravat policajce na cesti

Ako netko prolazi sa 300 na sat, pustite ga, necete nis dobit ak mu se ne maknete, znam, prekoracio je debelo brzinu, al nek se netko drugi bavi time, netreba ugrozavat promet, velike su to brzine a nista vas ne kosta
ovo ti je kao da vidis dijete koje se igra vilicom i uticnicom i kazes pustite ga, necete nis dobit ak mu ne uzmete vilicu, znam, igra se zivotom, al nek se netko drugi bavi time
  Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 11:12   #43684
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Stalno se spominju prekrsaji, pa evo za one koji vole blicat i vozit se na guzici drugima (koje jedan moj frend kojeg sam do tad smatrao dobrim vozacem dok nisam vidio kako u covjeku od 40 godina cuci tinejdzer).

(3) Na autocesti vozač ne smije vozilom prelaziti iz trake u traku (slalom vožnja), pretjecati zaustavnom trakom, kretati se na način da ne drži potreban razmak, požurivati vozila ispred sebe ili na drugi način davanjem svjetlosnih i zvučnih znakova niti izvoditi bilo koju drugu radnju kojom ugrožava ili dovodi u opasnost druge sudionike u prometu.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 11:13   #43685
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
Da li ima i klinaca prisutnih ovdje ne znam, svakako nisam jedan od njih.
Slažemo se da se nakon pretjecanja treba vratiti u desnu traku kad se za to otvori prilika. I naravno da nemam namjeru nekog namjerno usporavati. Ali nema ni pravo ovaj iza blicati i tjerati me da se na silu maknem ili ubrzam preko ograničenja kako bi njega čim prije propustio.
A ako neko ima dopuštenje voziti preko ograničenja, neka vozi ako mu to uvjeti na cesti dopuštaju. A tek ako imaju plava svjetla i/ili sirenu upaljenu onda im se moraš maknuti čim prije, čak i ako stojiiš u koloni, no to pretpostavljam svi znaju.
Nažalost, u našem je društvu sveopće nasilje postalo uobičajeno pa je tako i u prometu.
Onaj tko doma tuče ženu i djecu, neće se ni u prometu drukčije ponašati.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 11:36   #43686
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Evo i prvi osvrt MotoMana na Mazdu 3, s Daveom Colemanom (Vehicle Development Engineer at Mazda R&D ili kako to MotoMan kaže: "President - Grumpy Old Man Racing Spokesman, Mountain Bike Crash Association" xD).

Stric mi se zapalio za novu M3, no kad ju je vidio uživo, totalno se razočarao. Motorizacija i nedostak AWDa su dodatni deal breaker. A priče da je torsion beam bolji od multilinka mi se čine kao mazanje očiju. Upravo ovo što Elven kaže, na grbavoj cesti multilink pokazuje svoje prednosti, na glatkoj je svaki ovjes dobar.
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
U ono vrijeme kad položih vozački, instruktori su bili savjesniji prema kandidatima i moglo se zaista kvalitetno naučiti sva pravila.
Upravo zato se prisjetih da me moj učitelj pitao želim li na AC do Jaske i natrag ( Fićo 750 )
Pamtim njegov naputak za vožnju autocestom i nadam se da se ništa krucijalnog od 1974 . godine nije promijenilo.

Ukoliko se vozi lijevom trakom i pretječe jedno vozilo treba se vratiti u desnu/voznu traku.
Ukoliko se pretječe skupina sporijih vozila npr. kolona šlepera ( u kojoj se u pravilu ne drži dovoljan razmak ) u desnu se traku treba vratiti nakon što se prođe posljednje vozilo ispred kojeg je sljedeće vozilo na dovoljnoj udaljenosti da povratak u desnu traku neće poremetiti siguran i zakonom obavezni razmak među vozilima.
Ne treba nikada zaboraviti da za svaku radnju u prometu vrijedi pravilo da se mora izvesti poštujući propise i na siguran način bez da se ugrozi ostale sudionike u prometu.

Pošto se na AC nalazi raznih tipova vozača za očekivati je da nekome povratak u desnu traku između dva 24 tonska šlepera predstavlja nemoguću misiju, dok će mnogi to odraditi rutinski.
Bravo, potpis na ovo!
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 13:57   #43687
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Nikad nisam gotivio smradove koji se nabiju na guzicu i blicaju ko manijaci. Jos ajde, to manijakalno blicanje i trubljenje, kuzim da se nekome juri 300 na sat jer mu, ne znam, umire hrcak. Ali da mi se uz to nabije na dva metra od guzice dok obilazim kolonu slepera (a to je cesto tu kod granice sa SLO gdje obitavam), tu gubim svaku kontrolu. Za to zovem 112 i stopam ga na 130 u lijevoj traci dok god ne izrecitiram tablice, model vozila i opis prekrsaja.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 14:16   #43688
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
relevant:



Ima li tko, ili je imao, s40/v40? 1.6d i 2.0d. Kakvi su za odrzavanje?
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 14:20   #43689
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,083
Guls, pa kako možeš na taj način vršiti represiju. Nemaš ti uopće pravo bit u lijevoj traci ako se na ac/bc uopće nalazi neko ko se vozi preko 160.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 14:29   #43690
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Guls, pa kako možeš na taj način vršiti represiju. Nemaš ti uopće pravo bit u lijevoj traci ako se na ac/bc uopće nalazi neko ko se vozi preko 160.
To nitko nije rekao, nemoj bacati neke svoje sarkastične komentare.
Imaš pravo obilaziti koga hoćeš, a onaj iza, ako je brži, neka blica koliko želi.

Problem se samo javlja što neki smatraju da je isto voziti lijevom ili desnom trakom (kao što smo mogli pročitati).
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 14:31   #43691
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Quick22 Pregled postova
Da li ima i klinaca prisutnih ovdje ne znam, svakako nisam jedan od njih.
Slažemo se da se nakon pretjecanja treba vratiti u desnu traku kad se za to otvori prilika. I naravno da nemam namjeru nekog namjerno usporavati. Ali nema ni pravo ovaj iza blicati i tjerati me da se na silu maknem ili ubrzam preko ograničenja kako bi njega čim prije propustio.
A ako neko ima dopuštenje voziti preko ograničenja, neka vozi ako mu to uvjeti na cesti dopuštaju. A tek ako imaju plava svjetla i/ili sirenu upaljenu onda im se moraš maknuti čim prije, čak i ako stojiiš u koloni, no to pretpostavljam svi znaju.
Pa daj reci tko je ovdje opravdavao krkanluk nekoga koji ti dolazi s 200 i blica ti? Baš nitko. Radi isto prekršaj kao netko tko glumi muriju i neda mu da ga pretekne. Neki su se ovdje hvalili time da se uvale u lijevu traku i nedaju ti da prođeš. Kaj koji k lijeva traka ima bit prazna... Jedan veli da je štopao nekog tak 20 km. Iskreno, ne vjerujem u to, al se na kraju svede da su krkani i ovaj koji blica i ovaj koji ga štopa. Može se eventualno razglabat tko je veći.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 14:54   #43692
maminjo
OOOO
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: More
Postovi: 15
Baš tako, natječu se tko je veći krebil.
maminjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 20:45   #43693
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Summa summarum - "radim prekršaj jer sam vidio nekog drugog da radi prekršaj na koji imam pik".

Ajmo o autima.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 20:46   #43694
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Stric mi se zapalio za novu M3, no kad ju je vidio uživo, totalno se razočarao. Motorizacija i nedostak AWDa su dodatni deal breaker. A priče da je torsion beam bolji od multilinka mi se čine kao mazanje očiju. Upravo ovo što Elven kaže, na grbavoj cesti multilink pokazuje svoje prednosti, na glatkoj je svaki ovjes dobar.
Slažem se...

Ovaj čovjek je dosta "dosadnjikav", ali jako dobro reviewa aute i oko nekih stvari ima pravo:



EDIT: Ne znam kako mi se edit iz prvog posta pretvorio u multipost, oops.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 22:03   #43695
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Nikad nisam gotivio smradove koji se nabiju na guzicu i blicaju ko manijaci. Jos ajde, to manijakalno blicanje i trubljenje, kuzim da se nekome juri 300 na sat jer mu, ne znam, umire hrcak. Ali da mi se uz to nabije na dva metra od guzice dok obilazim kolonu slepera (a to je cesto tu kod granice sa SLO gdje obitavam), tu gubim svaku kontrolu. Za to zovem 112 i stopam ga na 130 u lijevoj traci dok god ne izrecitiram tablice, model vozila i opis prekrsaja.



Živi i pusti druge da žive.
Ne mogu reći da ne vozim živahno, ali da li ti možeš tvrditi da nikad ne napraviš prekršaj koji nekoga jednako tako izprovocira kao tebe blicanje u lijevoj traci na autocesti.
Zar ti se nikad nije dogodilo da si prekasno dao žmigavac, da je netko ispred tebe prekasno/presporo pretjecao pa ti nisi stigao, da nekad nisi stigao reagirati i stati na zebru a bilo je pješaka koji su čekali da pređu cestu?
Drukčije ne možeš uživati u vožnji i životu ako te frustriraju prekršaji drugih i ako glumiš policajca.
Općenito je dosta ljudi isfrustrirano tuđim životima i postupcima, od prespore do prebrze vožnje u lijevoj traci, pa po načinu pretjecanja, davanju žmigavaca, parkiranja...a sve kao produkt nezadovoljstva životom i niskog samopouzdanja.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 22:25   #43696
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
Jos mi se nije desilo da mi netko blica i trubi dok preticem nekoga, a dok ne preticem niti mi nije mjesto u lijevoj traci...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je online   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 22:40   #43697
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Jos mi se nije desilo da mi netko blica i trubi dok preticem nekoga, a dok ne preticem niti mi nije mjesto u lijevoj traci...
Pa to je poanta ovog svega, ako ti netko mora blicati i svirati onda tu nesto smrdi i ja bi se zapitao o svom stilu voznje.

Nikad u zivotu mi nije niko blicao na autocesti, a kamoli svirao.
Dobro, nikad je figurativno ali toliko rijetko da bi se uopce oko toga zamarao.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 21.04.2019. u 22:46.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2019., 23:09   #43698
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Sva sreca pa to ekipa ne blica i trubi ako stanes na STOP ili propustis pjesake.
Ili jos bolje vozim najvecom nekaznjivom brzinom kroz jedno mjesto i gastic iza se nabija i blica. Kad je prestala puna - pretekao me uz oblak dima.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 00:35   #43699
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Stric mi se zapalio za novu M3, no kad ju je vidio uživo, totalno se razočarao. Motorizacija i nedostak AWDa su dodatni deal breaker. A priče da je torsion beam bolji od multilinka mi se čine kao mazanje očiju. Upravo ovo što Elven kaže, na grbavoj cesti multilink pokazuje svoje prednosti, na glatkoj je svaki ovjes dobar.
AWD dolazi kasnije u EU, uparen sa SkyActivX motorom. No, po najavama će i taj glumiti tromog atmosferca jer ima kompresor samo za održavanje smjese. Tako da ne polažem velike nade ali otići ću na probnu vožnju, pa da vidimo i taj torsion beam u akciji. Trenutno dostupna verzija sa ovim 122KS je preskup sport za cijenu koju traže. I vjerujem s premalo momenta i snage za AWD, jer se Ameri žale da njihov 186 KS jedva tjera AWD u novoj M3.

Motorizacija im debelo zaostaje za konkurencijom. I to je prava šteta.

Sent from my OP6
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 09:29   #43700
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Šta će vam AWD u M3? Nije to SUV, a ni trkaća mašina.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 09:31   #43701
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Nikad nisam gotivio smradove koji se nabiju na guzicu i blicaju ko manijaci. Jos ajde, to manijakalno blicanje i trubljenje, kuzim da se nekome juri 300 na sat jer mu, ne znam, umire hrcak. Ali da mi se uz to nabije na dva metra od guzice dok obilazim kolonu slepera (a to je cesto tu kod granice sa SLO gdje obitavam), tu gubim svaku kontrolu. Za to zovem 112 i stopam ga na 130 u lijevoj traci dok god ne izrecitiram tablice, model vozila i opis prekrsaja.
Krkan si Guls. Nemas ti sta traziti u ljevoj traci ako ti netko dolazi sa 300 na sat i blica. Odmah se moras vratiti u desnu traku, nevezano da li ima nekoga i da li time nekoga ugrozavas. Na kraju i bolje se zabit u ogradu nego da ovom kulturnom coeku u ljevoj koji ti dolazi s 300 štopaš promet. Čoveku se sigurno žuri s razlogom. Ili mu žena nije dobila šamar taj dan, ili mu je hrčak na samrti ili netko u civilu, tipa narodna zastita, pet detective ili nedaj bože neki policajac. Svi oni po zakonu se mogu voziti 300 na sat. :facepam. :doublefacepalm

Uglavnom sad si guls krkane dobio svoje

@Quick22 ajde svaka cast neko razuman. Ali nemoj od ovih matori gasterbajtera koji u svakom postu naglasavaju da su najstariji a da smo mi svi klinci ocekivati neku argumentiranu raspravu

Ono što je najžalosnije u ovoj raspravi da nitko nema nista protiv krkana koji krši zakon time sto se vozi debelo preko ogranicenja, nego i krsi zakon time sto blica covjeku ispred sebe (nevezano da li on pretice sa 130 ili 150, taman da pretiče i sa 110), te tjera vozača ispred sebe da mu se makne sto prije i time ugrožava da se ovaj sigurno vrati u svoju traku, npr. situacija kad se pretiče 3 šlepera i onda se covjek mora ubacivati među šlepere.

Uvijek ali uvijek se maknem ljudima u ljevoj i vratim se u desnu sto brze i sto sigurnije. A kad naleti gore navedeni krkan (a la Guls ) onda jos ubacim jedno 3 provjere mrtvog kuta i kad se uvjerim da mogu izvrsiti radnju na siguran i brz nacin onda se vratim u desnu. A ako se dogodi situacija s npr 3 šlepera a krkan dodje s 200 blicajuci onda opet pređem sva 3 šlepera i vratim se u desno. Nema tog boga da cu riskirati sranje da se upikavam među šlepere. Ajme meni, Guls, i ja sam krkan......rofl

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 22.04.2019. u 09:56.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 11:18   #43702
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Kakve drame..

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 12:47   #43703
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
some_text
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 12:49   #43704
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
some_text
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 12:49   #43705
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
svima oduzet vozačke i vozite bez njih
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 13:47   #43706
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Zašto ne? Ako može ministrica, možemo i mi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 15:02   #43707
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
some_text
Hahahahha.....Prava sam drama queen
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 15:28   #43708
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Apropo svih vaših rasprava u kršenju pravila i zakonima. Ovako se to radi, fino na pločnik, zablokirat pjesacki promet, smjestit se u hlad, i snimaj brate.


__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 16:01   #43709
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
U svakodnevnom prometu ima toliko opasnih situacija da je to cudo.

Meni samo nije jasno sto se ceka s obveznim dash camom... Jebe mi se za GDPR i slicna sranja.

Ne znas vise ko je luđi, pjesaci koji pretrcavaju di god stignu, bahati biciklisti koji se voze kroz kolonu auta, golobradi klinci s bijesnim autima i 30 dana iskustva, vozaci koji krse sve moguce propise samo da se ubace ispred 5 auta ne bi li cim prije stigli prosetati trgovackim centrom i sl. U zadnje vrijeme se sve vise vozim da drzim malo veci razmak od auta ispred mene, ali dzaba, mora presjeci i ubaciti se pa makar mu/joj to bilo zadnje u zivotu...

Dobro je da nema i vise sranja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2019., 16:51   #43710
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
U zadnje vrijeme se sve vise vozim da drzim malo veci razmak od auta ispred mene, ali dzaba, mora presjeci i ubaciti se pa makar mu/joj to bilo zadnje u zivotu...
Veci razmak je poziv rejserima da te rijese
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na