Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2005., 20:04   #1
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
opet leadtek problemčić

je vam se kad dogodilo da kad komp restartate,on digne na 640x480 rezoluciji,danas kad sam restarto su se i neke crte pojavile na ekranu,ko da slika vibrira,da li možda monitor odlazi???grafa je nova iako ni ona nije isključena.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2005., 21:21   #2
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
jesi malo pretjerao sa clockom? koji driveri?
Crash009 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.12.2005., 01:41   #3
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Iste takve simptome sam imao sa 9800pro kad je pregorjela Mislim da driveri s tim nemaju veze...jer su se crte pojavile kad se komp bootao...zar ne?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2005., 02:10   #4
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,128
Citiraj:
Originally posted by R@Z3R
Iste takve simptome sam imao sa 9800pro kad je pregorjela Mislim da driveri s tim nemaju veze...jer su se crte pojavile kad se komp bootao...zar ne?
Vjerovao ili ne tako je i meni bilo sa grafom za koju se poslije ispostavilo da je ipak ziva. Windowsi su bili puni crta Probaj je u drugome stroju
BmwMPower je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 09:27   #5
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
ovakos,grafa je na taktovima iz siga,nije klokana,driveri su 81.85,xp windozi sa sp2,da kod butanja,shit valjda neće otići pa tek je kupio,to se dogodilo odmah prvi dan kad sam je instaliro nakon kupnje,ploča je intel bilings 845 agp4x,nakon prvog dana ništa do prekjučer,to se pojavljuje tu i tamo,grafa normalno u igrama,3dmark03 normalno izvrtio 1 bez probelma,radi tiha je,temperatura je idle 41,ni nakon gejmanaj nije puno viša.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 12:34   #6
ThIeF
Premium
 
ThIeF's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
cek meni kad ude u windowse je znalo bit nekih bijelih crta na rubovima ekrana na sekundu i onda se vratilo... i vise nema tog sranja... onaj winfox nije normalan... stavim da se coler vrti na 100 %, upalim komp vidim disable il 0 %!!! aj sad je 2 tjedna sve ok..
ThIeF je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 12:37   #7
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
ja nisam ni instaliro taj winfox,ima što pametno u njemu???
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 12:51   #8
ThIeF
Premium
 
ThIeF's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
a kaj da ti kazem... sam donosi probleme..
ThIeF je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 15:03   #9
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,404
Koliko god nevjerojatno zvučalo vjerojatno te more driveri. Kod mene su trenutno 81.84 a probao sam sve ostale - nikakve razlike. E sad ono što je zanimljivo , buraz mi ima istu kartu kao ja (zajedno kupli) ali njegova karta radi samo sa original Leadtekovim drivreima:confused: trenutno 77.77. Zamjenimo karte ista stvar , moja karta kod njega u kompu radi samo sa origigi driverima a njegova kod mene ide na sve odlično , do windowsa je zaključismo mi.... digli nove , sve 5 probamo sad druge drivere i opet ista stvar neće pa neće , šta god mi radili kod njega radi samo na original. 81.89 se činilo da če štimat dok nismo probali pustit divx , igrice ni da pokrene. 77.77(Leadtekovi) mu rade savršeno. Ploča mu je A7N8X Deluxe i jedino što mi pada na pamet da grafa s nekim čipsetima radi dobro s nekima ne
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 15:09   #10
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
chipset je intelov 845 stariji ali stabilan i neklokabilan .
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2005., 15:15   #11
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
Citiraj:
Koliko god nevjerojatno zvučalo vjerojatno te more driveri. Kod mene su trenutno 81.84 a probao sam sve ostale - nikakve razlike. E sad ono što je zanimljivo , buraz mi ima istu kartu kao ja (zajedno kupli) ali njegova karta radi samo sa original Leadtekovim drivreima trenutno 77.77. Zamjenimo karte ista stvar , moja karta kod njega u kompu radi samo sa origigi driverima a njegova kod mene ide na sve odlično , do windowsa je zaključismo mi.... digli nove , sve 5 probamo sad druge drivere i opet ista stvar neće pa neće , šta god mi radili kod njega radi samo na original. 81.89 se činilo da če štimat dok nismo probali pustit divx , igrice ni da pokrene. 77.77(Leadtekovi) mu rade savršeno. Ploča mu je A7N8X Deluxe i jedino što mi pada na pamet da grafa s nekim čipsetima radi dobro s nekima ne
hm......ja isto imam 6600gt leadtek i najbolje(iako ne savršeno) mi radi sa oriđiđi leadtekovim 77.77 driverima, isprobavao sam sve ove nove al mi se čini da su ti 77.77 najstabilniji (na ostalim driverima mi se ruše igre i score u 3dmarku mi je za 150 bod. slabiji) ne znam zašto...inače ploča mi je epox 8rda3+ nforce2. btw.kupio sam jučer zalmana i digo grafu na 560/1040 i tak ću ju ostavit, temp. nakon 2 uzastopna 05 3dmarka mi je 35C i s tim sam zadovoljan.
glista je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 15:20   #12
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
Citiraj:
Originally posted by glista
hm......ja isto imam 6600gt leadtek i najbolje(iako ne savršeno) mi radi sa oriđiđi leadtekovim 77.77 driverima, isprobavao sam sve ove nove al mi se čini da su ti 77.77 najstabilniji (na ostalim driverima mi se ruše igre i score u 3dmarku mi je za 150 bod. slabiji) ne znam zašto...inače ploča mi je epox 8rda3+ nforce2. btw.kupio sam jučer zalmana i digo grafu na 560/1040 i tak ću ju ostavit, temp. nakon 2 uzastopna 05 3dmarka mi je 35C i s tim sam zadovoljan.
i meni igre normalno rade,jedino NFS mw pili,crni ekran stoji,to je na 2000 sa 78.01 driverima,mene tih 150 bodova ne opterećuje,jedino stabilnost da,hm meni riva test kaže 570/1100,ali još neću na to dizati.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 15:26   #13
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
ma može ti bit masu stvari....to ti je tak kod PC računala....ja jučer uz zalmana uzeo i hiper od 480W i nemrem ga upogonit!, komp jednostavno neće....stavim ga na drugi i radi normalno....to ti je tak mala je vjerojatnost da će ti sve te silne komponente (različiti čipseti....proizvođači...) raditi dobro u nekoj idiličnoj harmoniji....dok radi donekle dobro samo šuti i ne prigovaraj jer već ti se stigne nekaj zakomplicirat...
glista je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 15:34   #14
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
Citiraj:
Originally posted by glista
ma može ti bit masu stvari....to ti je tak kod PC računala....ja jučer uz zalmana uzeo i hiper od 480W i nemrem ga upogonit!, komp jednostavno neće....stavim ga na drugi i radi normalno....to ti je tak mala je vjerojatnost da će ti sve te silne komponente (različiti čipseti....proizvođači...) raditi dobro u nekoj idiličnoj harmoniji....dok radi donekle dobro samo šuti i ne prigovaraj jer već ti se stigne nekaj zakomplicirat...
budem pratio razvoj situacije,na staroj 5700 nikad problema sa 71.nekim driverima,ovo za power je zanimljivo,prvi put to čujem,power bi trebao raditi na sve i jednoj ploči.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 18:56   #15
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
jedna slika,nego snimio filmić od 1,5 mb tamo se lijepo vide crte kad podižem emipre earth,slika je kad učitava empire earth,kako i di filmić ubaciit???
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	img_0048.jpg‎
Views:	123
Size:	82.1 kB
ID:	5425  
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2005., 19:22   #16
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,363
megaupload
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2005., 00:43   #17
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,085
problemi sa driverima

Imao sam slicne probleme sa Leadtekicom iz siga. Sa 77.72 radi, deinstaliram ih i stavim bilo koje druge dobijem rezoluciju 600x400 i 8 bitne boje. Uz pomoc prijatelja i to je rijeseno: nakon svake deinstalacije drivera za grafu, najprije iz ponova instalirati drivere za chipset (kod mene nForce2 Ultra) pa onda nove za grafu. Radi sve bez beda. Probajte ovo pa da vidimo kako ce biti kod vas
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2005., 09:23   #18
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
postam na megaupload filmić,hm,mislim da se to pojavi samo kad učitava uvodne animacije u empire earth igri,i ni jednoj drugoj za sada,fear quake 4 normalno rade,mislim reći i empire earth normalno radi kad uđem u igru i preskočim te animacije.

www.megaupload.com/?d=27JYTZAC
__________________
prodajem starije komponente.

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 29.12.2005. u 09:49.
demetrius je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na