Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2018., 21:43   #8251
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
I sad bi netko trebao još i plaćati nešto šta je free u zraku, šta kaže kolega ??

Zato sam i napisao poviše da je bitno / važno da se vrati u prethodno stanje ako netko raskine ugovor / nije više njihov pretplatnik.
Ma ok jeste da je free u zraku ali onda se iskljuci sa B.net-a raskini ugovor i spoji na svoju antenu pa gledaj te free u zraku, ako gledas preko njihove infrastrukture to moras i platiti, nazalost.

Pa to je to sam se vratis u prethodno stanje, neces vise koristiti njihov ormaric, njihov koaksijalac, njihovu uticnicu vec ono sto si imao prije nego je B.net svoj kabel dovukao do tebe, ZAS u zgradi ili svoju antenu i koaksijalac.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2018., 22:10   #8252
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Sve ok, poanta je "vraćanje u prethodno stanje", iskopčati znaju ali vratiti ... ne.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 10:31   #8253
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Cudno mi je da nisu tim svojim B.net korisnicima u Sibeniku poslali neki dopis i napisali:
- ukidamo vam analogiju tada
- ako ne potpisete novi ugovor desit ce se to i to
- ako potpisete novi ugovor to ce vas kostati toliko
- ako ne potpisete kostat ce vas toliko
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 12:03   #8254
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Pa kolega Vranduk je pisao da je dobio obavijest da se 11.12. gasi analogija. Ne zna točno šta je još pisalo u toj obavijesti. Znam da su davali dodatni STB za 15 kn/mj , ali samo njima u Šibeniku.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 12:25   #8255
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ma sve ok za one koji su vec na ugovoru i imaju digitalni paket (ili ce uzeti dodatni STB uz naknadu ili nece uzeti dodatni STB pa gledati samo 9 digitalnih TV programa (ili cca 14 zemaljskih TV programa, ako je tako)), vise me zanima kaj je sa onima koji su bili samo na anologiji, sta misle i kako ce to rjesiti sa onima koji ne zele ici na novi ugovor za B.net-ov digitalni paket.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 12:39   #8256
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
[QUOTE=Vranduk;3239926]Zar nitko od vas na forumu od A1 nije dobio obavijest. Ja sam prošlog mjeseca sklopio ugovor na 2 godine za 3D paket (199 kn). Sklopio sam i ugovor na dodatni digitalni prijemnik (30kn prvih 12 mj. zatim 60 kn). Uzeo sam i prošireni paket bez ugovorne obveze za 35 kn. Bez obzira na ovo sve prije tri dana dobio sam obavijest na moje ime poštom "12. 11. 2018. god U POTPUNOSTI ĆE SE UGASITI ANALOGNA KABELSKA TELEVIZIJA. E tu su mene zaribali jer sad nude drugi i treći digatalni prijemnik po 15 kn mjesečno i besplatni priključak i besplatne savjete za korištenje STB-a, ali nisu napisali koliko programa dobijaš i nisu spominjali obvezan ugovor na 2 godine a meni su naplatili 100 kn priključak. Može se zaključiti da po toj varijanti moraju potpisati ugovor na 2 godine i da će imati 14 programa.
Vranduk je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 12:57   #8257
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ma sve ok za one koji su vec na ugovoru i imaju digitalni paket (ili ce uzeti dodatni STB uz naknadu ili nece uzeti dodatni STB pa gledati samo 9 digitalnih TV programa (ili cca 14 zemaljskih TV programa, ako je tako)), vise me zanima kaj je sa onima koji su bili samo na anologiji, sta misle i kako ce to rjesiti sa onima koji ne zele ici na novi ugovor za B.net-ov digitalni paket.

Mislim da oni nemaju izbora. Ili uzeti dgitalu ili otkazati sve. Ne mogu uzeti samo ovih 14 dvb-t kanala i da B-net to naplačuje. Kako je rekao i kolega Nikky ne može se naplačivati nešto što ide free to air.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 12:58   #8258
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
[QUOTE=Vranduk;3249227]
Citiraj:
Autor Vranduk Pregled postova
Zar nitko od vas na forumu od A1 nije dobio obavijest. Ja sam prošlog mjeseca sklopio ugovor na 2 godine za 3D paket (199 kn). Sklopio sam i ugovor na dodatni digitalni prijemnik (30kn prvih 12 mj. zatim 60 kn). Uzeo sam i prošireni paket bez ugovorne obveze za 35 kn. Bez obzira na ovo sve prije tri dana dobio sam obavijest na moje ime poštom "12. 11. 2018. god U POTPUNOSTI ĆE SE UGASITI ANALOGNA KABELSKA TELEVIZIJA. E tu su mene zaribali jer sad nude drugi i treći digatalni prijemnik po 15 kn mjesečno i besplatni priključak i besplatne savjete za korištenje STB-a, ali nisu napisali koliko programa dobijaš i nisu spominjali obvezan ugovor na 2 godine a meni su naplatili 100 kn priključak. Može se zaključiti da po toj varijanti moraju potpisati ugovor na 2 godine i da će imati 14 programa.

Priključak čega?
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 13:04   #8259
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Uglavnom A1ima bolje pakete all to mi, koji smo bili Bnet ne mozemo uzet, htjela mi uvaljat neke gluposti, uglavnom iza nove godine bi trebalo to sve postat jedno, Pa bismo se I mi bnetovci osjecali kao a1,koja glupost

Poslano sa mog BLA-L09 koristeći Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 14:34   #8260
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
[QUOTE=Vranduk;3249227]
Citiraj:
Autor Vranduk Pregled postova
Zar nitko od vas na forumu od A1 nije dobio obavijest. Ja sam prošlog mjeseca sklopio ugovor na 2 godine za 3D paket (199 kn). Sklopio sam i ugovor na dodatni digitalni prijemnik (30kn prvih 12 mj. zatim 60 kn). Uzeo sam i prošireni paket bez ugovorne obveze za 35 kn. Bez obzira na ovo sve prije tri dana dobio sam obavijest na moje ime poštom "12. 11. 2018. god U POTPUNOSTI ĆE SE UGASITI ANALOGNA KABELSKA TELEVIZIJA. E tu su mene zaribali jer sad nude drugi i treći digatalni prijemnik po 15 kn mjesečno i besplatni priključak i besplatne savjete za korištenje STB-a, ali nisu napisali koliko programa dobijaš i nisu spominjali obvezan ugovor na 2 godine a meni su naplatili 100 kn priključak. Može se zaključiti da po toj varijanti moraju potpisati ugovor na 2 godine i da će imati 14 programa.
Postovani ako nije problem slikaj taj papir-dopis od A1 - B.net-a pa nam stavi ovdje, ako je vidljivo tvoje ime zacrni ga.

Imas PP

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 16.11.2018. u 14:39.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 15:14   #8261
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
[QUOTE=Vranduk;3239926]Zar nitko od vas na forumu od A1 nije dobio obavijest. Ja sam prošlog mjeseca sklopio ugovor na 2 godine za 3D paket (199 kn). Sklopio sam i ugovor na dodatni digitalni prijemnik (30kn prvih 12 mj. zatim 60 kn). Uzeo sam i prošireni paket bez ugovorne obveze za 35 kn. Bez obzira na ovo sve prije tri dana dobio sam obavijest na moje ime poštom "12. 11. 2018. god U POTPUNOSTI ĆE SE UGASITI ANALOGNA KABELSKA TELEVIZIJA. E tu su mene zaribali jer sad nude drugi i treći digatalni prijemnik po 15 kn mjesečno i besplatni priključak i besplatne savjete za korištenje STB-a, ali nisu napisali koliko programa dobijaš i nisu spominjali obvezan ugovor na 2 godine a meni su naplatili 100 kn PRIKLJUČAK DRUGOG STB-a. Može se zaključiti da po toj varijanti moraju potpisati ugovor na 2 godine i da će imati sve programe kao na prvom prijemniku.
Očito smo i ja i vi išli mislima pogrešno. Oni su meni poslali ponudu iako sam već koristio i drugi STB iz razloga što su mi htjeli sugerirati da po tim uvjetima zatražim i treći STB. Dakle vjerovatno su to slali njihovim korisnicima koji već imaju ugovor za digitalnu tv, a nisu nudili onima što su bili na analognoj. Dakle to je bila ponuda (do 31. 10. 2018.) za dodatni drugi ili treći STB.
Vranduk je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 15:54   #8262
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Kakva je praksa Bnet-a ako se preselim na drugu adresu a tamo nema dostupan Bnet turbobrzi? Nije valjda da mi ponude i moram uzet vip homebox (koji je svagdje dostupan). Njihov odgovor je da ponude alternative, a o raskidu ugovora odlucuju naknadno i ishod moze biti svakakav. Naravno dokazo bi promjenu prebivalista.
Taman produzio na dvije godine a mozda preselim u stan gdje je dostupna samo tcom optika. Najbolje mozda da raskinem ugovor (jos sam u onom roku za raskid ugovora sklopljen na daljinu).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 16:31   #8263
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
[QUOTE=Vranduk;3249292]
Citiraj:
Autor Vranduk Pregled postova
Očito smo i ja i vi išli mislima pogrešno. Oni su meni poslali ponudu iako sam već koristio i drugi STB iz razloga što su mi htjeli sugerirati da po tim uvjetima zatražim i treći STB. Dakle vjerovatno su to slali njihovim korisnicima koji već imaju ugovor za digitalnu tv, a nisu nudili onima što su bili na analognoj. Dakle to je bila ponuda (do 31. 10. 2018.) za dodatni drugi ili treći STB.
Bilo bi dobro kad bi se javi neko ko je dosad bio bas samo na analogiji.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 18:34   #8264
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Sumljam da su takvi aktivni na forumu
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 18:38   #8265
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ma jasni mi je, a valjda neko iz Sibenika ko je aktivan tu na forumu ima nekog susjeda penzica koji je samo na analogiji pa nam mozda moze prenjeti nesto
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 19:02   #8266
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
I nakon što dogovoriš novi ugovor, traži ih da ti daju neki popust na idući mjesečni račun jer te nisu obavijestili o isteku ugovora (kao što nisu ni mene), meni su uvažili prigovor i nisam platio prvi ili drugi račun po novom ugovoru...

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
Otišli u A1/Bnet i sve sredili, računi za 10 i 11 mjesec će biti umanjeni na stari iznos od 199 kn, i potpisali ugovor na 2 godine uz istu cijenu od 199kn, mi zadovoljni
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2018., 19:54   #8267
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
Exclamation

Ma jasni mi je, a valjda neko iz Sibenika ko je aktivan tu na forumu ima nekog susjeda penzica koji je samo na analogiji pa nam mozda moze prenjeti nešto

Ja sam sada uz tantalove muke pokušao od dvoje starih ljudi oko 200 m udaljeni od mog stana saznati išta (???). Oni na B-netu imaju 1 STB ("I gledaju milijun programa") a na još 2 tv-a gledaju po 9 programa i to od 12. 11. 2018, a do tada su gledali oko 40 programa. Sad sam se prisjetio da sam ja prije 2 godine sklopio prvi ugovor za digitalnu i dobio STB i isti broj programa (oko 40) je bio. A svega nekoliko tjedana prije toga sam otkrio da mogu digitalno gledati 9 programa, Zato sam zatražio digitalni prijemnik jer mi je slika bila puno bolja. Iz ovoga bi se moglo zaključiti da oni ne smiju isključiti nacionalne programe jer ne smiju puštati programe slabije kvalitete tj. u analognom signalu jer je u Hrvatskoj nacionalni signal digitalni. Zato i puštaju te nacionalne programe bez STB. Jedino me zbunilo što su mi ti ljudi u tih 9 programa rekli da imaju i N1, a to nije nacionalni program, a ja sam skenirao 14 programa i nema N1. Doista je ovo enigma veća i od španjolske nogometne reprezentacije!

Zadnje izmijenjeno od: Vranduk. 17.11.2018. u 14:01.
Vranduk je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2018., 15:26   #8268
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Koliko vidim sve u svemu i dalje znamo da nista neznamo.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2018., 23:41   #8269
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
Sada sam skenirao tv pod "antena" ručno skeniranje (antenu nemam u tv sam spojio koaks od A1) i dobio ovo: kanal 25 frekvencija 506 (Nova tv, RTL, HTV2, HTV1), kanal 35 frek. 586 (CMC, RTL kockica, Sportska tv, Adriatic, Diadora), kanal 37 frek. 602 (Tv Šibenik), kanal 48 frek. 690 (Doma tv, RTL2, HTV4, HTV3). Dakle ovo su zemaljski programi slobodni u B-net mreži i mogu gledati na više televizora bez STB. E sad je upitno da li bi ih mogao gledati kada bih otkazao ugovor sa B-net-om, tj. da li ih zakon (HAKOM ili...) obvezuje da ne smiju isključiti ove programe? Skenirao sam tv pod "kabelska tv" i pronašao je sve B-net programe. Samo prvih 9 (nacionalnih) je otključano (bez CMC, Adriatic, Diadora, SPTV, TV Šibenik). To potvrđuje da te nacionalne programe ne smiju zaključati, tj. naplaćivati. A pod tzv. antenski sustav možda u dogovoru lokalne samouprave i vlasnika ovih dodatnih 5 televizija (koje su odabrane za Šibenik) puštaju kroz njihovu infrastrukturu. E sad - da li besplatno? Ja sam nekoliko znanaca oko mene pitao za slučaj da nisu pretplatnici kabelske tv i dobio sam nekoliko "mudrih" odgovora kao: "Ja imam antenu, ja i ne gledam tv". A oko mene neboderi po 12 katova i možda na svakom ima 1 ili 2 zemaljske antene. Boje se priznati jer možda ne plaćaju kako ih možda nebi prijavio (!!!).

Zadnje izmijenjeno od: Vranduk. 18.11.2018. u 01:04.
Vranduk je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2018., 03:13   #8270
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Nitko ih ne obavezuje da puštaje te "domaće" kanale , jer oni imaju svoju infrastrukturu i mogu pustiti i otključati što žele. Jedino je bilo kad su koristili zajednički antenski sustav od zgrade, da onda moraju. Ovih 9 u dvb-c je uvijek bilo otvoreno i to je kao njihova dobra volja. Ovo da puštaju sve muxove dvb-t je nešto novo i to očigledno ima veze sa gašenjem analogije. Do sada je bio samo muxA ( Hrt 1 i 2, Rtl i Nova).

Hvala za info
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2018., 05:48   #8271
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
[QUOTE=Stipest;3249650]Nitko ih ne obavezuje da puštaje te "domaće" kanale , jer oni imaju svoju infrastrukturu i mogu pustiti i otključati što žele. Jedino je bilo kad su koristili zajednički antenski sustav od zgrade, da onda moraju. Ovih 9 u dvb-c je uvijek bilo otvoreno i to je kao njihova dobra volja. Ovo da puštaju sve muxove dvb-t je nešto novo i to očigledno ima veze sa gašenjem analogije. Do sada je bio samo muxA ( Hrt 1 i 2, Rtl i Nova).

Hvala za info

Tako je! Od 12. 11. kad su isključili analogiju ima 14 programa a bilo je 9.
Vranduk je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2018., 21:37   #8272
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Koja prevara od firme... Novi korisnik, uzeo 150MBit, dobio govno od TC7200.20


Na tome smeću ne može u isto vrijeme raditi 2.4 i 5 ghz wifi.



Jel se može tražiti zamjena za taj neki Ubee koji vidim ima i AC?


Tnx.


EDIT: a da ne spominjem da sam na CGNAT-u... Odmah tražio da me maknu.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2018., 22:23   #8273
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Vidi kako će ti se ponašati. Čudi me da još daju TC-e. Mene je TC zezao kad sam digao brzinu na 150 Mbit (na 120 Mbit je sve radilo ok). Bili su ogromni skokovi u brzinu od 0 do 150 dva tri puta u samo jednom speed testu. Zato sam tražio Ubeea i uspio sam ga dobiti. Sad mi je sve ok. Wi-fi mi nije bitan, jer je kod mene sve spojeno na žicu, iako je vidljivo bolji ( mjereno mobitelom koji je jedino spojen preko wi-fi).
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 14:02   #8274
xpsp1a
Premium
Moj komp
 
xpsp1a's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 93
Dali postoje još bnet prodajni predstavnici i kako ih naručiti ako postoje? Uskoro mi ističe ugovor sa Iskonom, a u međuvremenu se bnet uselio u moju zgradu i sigurno se prebacujem. Ako nema prodajnih predstavnika jel se može kakav popust nažicati od ovih iz prodaje? Zanima me 3D sa brzinom od 150Mbit, pa ako netko zna što je maksimum što ih se može užicati za neki popust...
xpsp1a je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:01   #8275
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
Kao novi korisnik imaš šanse i bez prodajnog predstavnika dobit "dobru" ponudu, navedeš da mijenjaš operatera.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:37   #8276
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor xpsp1a Pregled postova
Dali postoje još bnet prodajni predstavnici i kako ih naručiti ako postoje? Uskoro mi ističe ugovor sa Iskonom, a u međuvremenu se bnet uselio u moju zgradu i sigurno se prebacujem. Ako nema prodajnih predstavnika jel se može kakav popust nažicati od ovih iz prodaje? Zanima me 3D sa brzinom od 150Mbit, pa ako netko zna što je maksimum što ih se može užicati za neki popust...

Ne treba ti nikakav PP. Kao novi korisnik dobit češ 3D za 199 kn/mj, ali i 6 mjeseci besplatno, što ti ispadne na 2 g oko 164 kn mjesečno. Nečeš nigdje naći jeftinije. 150 net ti je dodatnih 15 kn.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 17:30   #8277
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Meni su produljili 3D 150mbit za 145kn/mj, nakon sto sam potpisao s ht-om i dobio poziv iz sluzbe za savjetovanja ("pa niste trebali odlaziti, jasno da cemo vam produljiti po istoj cijeni blabla")
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 13:00   #8278
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Meni su ponudili 188kn 3D paket te su m ubacili par programa jer sam se zalio na ukidanje discover chanela i animal planet ipak nisu htjeli dat Netgeo wild
Vidim da spominjete ukidanje analogije ko mene u stanu imaju 3 televizije dok je jedino na moju spojen njihov TV prijamnik pa me zanima sta ce se desit sa slikom ovih TV sto nemaju njihov prijamnik dali je potrebno isto za njih posebno uzimat ili?
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2018., 13:07   #8279
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
A da pročitaš zadnjih x staranica ?
Zavisi šta hoćeš, odnosno jeli ti "dosta" 9 ili cca 14 programa na tim drugim TV - ima.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2018., 18:34   #8280
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Black Friday po 'rvacki
bertone je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na