Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2018., 15:34   #6061
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
To ti ne mogu reci, jer ako je malo ulozeno treba ti 1000x za Lambo kako ovdje pricaju, ja sam zadovoljan na vece iznose sa 10x, nekad i 2x je dovoljno.
HODL je par godina, a ne tjedan ili mjesec, cijena od 2xx za ETH je smijesna, to je ispod produkcijske cijene ETH-a. A u 11 mjesecu ide i smanjenje block rewarda sa 3 ETH-a na 2 ETH-a, znaci produkcijska cijena ce biti jos visa i s time i supply manji.
Znaci dio petka i subota ETH ima prometa 2.6milijardi to je vise od 10% ukupne vrijednosti market capa ETH-a.
Ja samo mogu reci za institucionalne investitore da se kupuje na veliko, jer po njima sve ispod 350 dolara za ETH je prilika.

Za HODL uvijek vrijedi kupuje se u ocaju, recimo ovo kad svi seru po Etheru, a prodaje se na hypu kad ETH bude recimo 1500, a svi pocnu pricati evo ga na 5000, tada se dropa.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 16:23   #6062
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Koja bi bila najbolja opcija za ProfitTrailer u slučaju da nemam flat i ne mogu ostaviti uključen PC? BASIC VPS za početak pa onda PRO VPS ili ima nešto povoljnije?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 17:21   #6063
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
VPS, kažu da ima za 5$ mjesečno, ali osobno nisam tražio.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 17:22   #6064
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Koja bi bila najbolja opcija za ProfitTrailer u slučaju da nemam flat i ne mogu ostaviti uključen PC? BASIC VPS za početak pa onda PRO VPS ili ima nešto povoljnije?
gledaj da ti vps na windows platformi i da imas bar 300gb bandwith, zajeba sam se tamo sa 20gb, zaboravio sam bio koliko vuce.

dakle 300 GB mjesecno!!

neki su ga stavili i na raspberry pi sa linuxom.

windows je plug and play, jednostavnije za postaviti.

prije kupnje (vidim da se moze na mjesec dana sto je super) dobro pogledajte jer ima par tih botova available. ja dajem prst gore za profit trailer
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 18:34   #6065
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,034
@Bono
Ako se dobro sjećam nešto si natuknuo jednom prilikom da radiš na nekakvom hrvatskom BTC ATM projektu.
Jel to propalo, zapelo?
kopija je online   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 18:40   #6066
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
@losos
Jesi siguran za 300gb bandwitha? To mi zvuci daleko previse za samo komunikaciju s APiem.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 19:32   #6067
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
Jel bed ako se izabere Cook Islands umjesto Croatia kod kupnje Profit Trailera da se izbjegne VAT tj. porez? ko da znaju gdje je bot...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 20:10   #6068
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
@losos
Jesi siguran za 300gb bandwitha? To mi zvuci daleko previse za samo komunikaciju s APiem.

yep 300, nije samo api komunikacija, u svakom trenutku povlaci sve cijene i transakcije koje se dogadjaju sa exangom, tj ima sve kupoprodaje od svakog coina kao podlogu za trejdanje, odatle toliki bandwith.

za vat nemam pojma , ja sam ga u pocetku dobio direktno od preprodavaca, al to je bilo kad se tek razvijao program
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 20:35   #6069
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
@Bono
Ako se dobro sjećam nešto si natuknuo jednom prilikom da radiš na nekakvom hrvatskom BTC ATM projektu.
Jel to propalo, zapelo?
Nije bio HR BTC ATM nego samo jos jedan bankomat, ali mislim da su dva bankomata u ZG plus par fizickih poslovnica cisto dovoljne. Dugorocno nema smisla s obzirom da sam u kontaktu sa POS crypto projektom i vec su gotovi primjerci i iduce godine idu live u masovnu produkciju.

Zivot me odveo u brokerske/savjetnicke vode.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 20:51   #6070
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,726
Kupio PT, ali koja borba je za uopce podesiti ga da radi... izgubljen sam kompletno. Inace mi tehnikalije idu, ali ovo... nedokumentirano kako ga upaliti da radi... ili sam corav.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 21:23   #6071
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
yep 300, nije samo api komunikacija, u svakom trenutku povlaci sve cijene i transakcije koje se dogadjaju sa exangom, tj ima sve kupoprodaje od svakog coina kao podlogu za trejdanje, odatle toliki bandwith.

Čovječe, pomnožiš to s 5000 usera... velike su to količine banda, kakvu oni infrastrukturu moraju imati...
lit je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 21:23   #6072
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Nije bio HR BTC ATM nego samo jos jedan bankomat, ali mislim da su dva bankomata u ZG plus par fizickih poslovnica cisto dovoljne. Dugorocno nema smisla s obzirom da sam u kontaktu sa POS crypto projektom i vec su gotovi primjerci i iduce godine idu live u masovnu produkciju.

Zivot me odveo u brokerske/savjetnicke vode.
Vrlo sam zainteresiran ako možeš podijeliti malo više informacija o ovome. Ako je još tajna, razumijem. Ali ako nije, stvarno bi volio znati malo više

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 21:27   #6073
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Vrlo sam zainteresiran ako možeš podijeliti malo više informacija o ovome. Ako je još tajna, razumijem. Ali ako nije, stvarno bi volio znati malo više

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
Koji dio te zanima?
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 21:28   #6074
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Koji dio te zanima?
Zanima me je li projekt izašao u javnost. Ono, web stranica, možda BitcoinTalk topic... Glupo mi je sad tu ispitivati ako postoje informacije na internetu.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 21:33   #6075
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Zanima me je li projekt izašao u javnost. Ono, web stranica, možda BitcoinTalk topic... Glupo mi je sad tu ispitivati ako postoje informacije na internetu.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
Aha nema jos nista na netu, skupljeno je 5M eura za razvoj projekta, znaci POS omogucuje placanje BTC-om i ETH-om roba i usluga plus karticarsko poslovanje sa daleko manjim naknadama nego kod domacih karticarskih lopova.

Jedini minus za nase trziste sto nema na rate, pa je pogodnije za robu koja se placa jednokratno, znaci dolazimo do toga da nije pogodno za nase trziste.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 21:54   #6076
...Tihomir...
Premium
Moj komp
 
...Tihomir...'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 296
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Aha nema jos nista na netu, skupljeno je 5M eura za razvoj projekta, znaci POS omogucuje placanje BTC-om i ETH-om roba i usluga plus karticarsko poslovanje sa daleko manjim naknadama nego kod domacih karticarskih lopova.

Jedini minus za nase trziste sto nema na rate, pa je pogodnije za robu koja se placa jednokratno, znaci dolazimo do toga da nije pogodno za nase trziste.
Debit placanje u rh je super zastupljeno. Nije za naše tržište ne zbog nemogućnosti plaćanja na rate već smo vjerojatno premali za start.
Samo pretpostavljam, ne znam nista o projektu.

Zanimljivo u svakom slucaju

Poslano sa mog SM-T585 koristeći Tapatalk
...Tihomir... je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 08:25   #6077
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Aha nema jos nista na netu, skupljeno je 5M eura za razvoj projekta, znaci POS omogucuje placanje BTC-om i ETH-om roba i usluga plus karticarsko poslovanje sa daleko manjim naknadama nego kod domacih karticarskih lopova.

Jedini minus za nase trziste sto nema na rate, pa je pogodnije za robu koja se placa jednokratno, znaci dolazimo do toga da nije pogodno za nase trziste.
Tih 5M eura je skupljeno u nekom private sale-u pretpostavljam? Inače, zvuči odlično! Vjerujem da će s vremenom biti moguće i plaćanje na rate i plaćanje s više kripto valuta.

A na koji način će se vršiti plaćanja? Naročito me zanima za kripto. Hoće li se koristiti kartice (makar ne znam kako bi na kartici odobrio BTC ili ETH transakciju) ili na neki drugi način?

Sorry ako previše pitam ali baš me zanima... I je li to isključivo hrvatski projekt ili u suradnji s drugima (npr. Slovencima)?

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 14:10   #6078
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
@lit
Pa nije API sa njihove structure. Koliko vidim ti instaliras na svoj komp program i dalje on komunicira sa exchangeom preko APIa. Ali da vidim i sam da bi mogao trositi 300gb jer se koriste simultano 2 APIa, znaci da jedan nije dovoljan, haha

@dakky
Neznam kako si zaglibio, evo ja sma isto kupio da testiram, poslao sma ti na PM youtube link, pa kako nisi zgooglao na youtubeau, pa sve je covjek lijepo objasnio.

Uglavnom ja sma kupio nakon dubokog istrazivanja i odlucio riskirati, jer ovaj bot kao bot ne garantira profit. i to nije bot da ga podesis i zaboravis... neznam za tebe Losos ali ako si s njim dugorocno u bilo kakvog plusu super, znaci da si dobro podesio settingse, mnogi imaju problema.

EDIT:
E, a koju konekciju imate vi koji ga koristite? Ja imam 30/10 Tcom, nadam se da ce raditi... jer ipak za 300gb bandwitha treba i konekcija valjda.

EDIT2:
Eto kod mene ide zecjom brzinom, testiram svoju prvu strategiju u test modeu. Pa sam dosao ovdje ako tko slucajno kupi taj bot, da obavezno ukljuci test mode, ne da se uvjeri u svoju strategiju(ali i to), nego da mu bot automatski ne rasproda sve sto ima...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 23.09.2018. u 17:55.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 18:50   #6079
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
@lit
Pa nije API sa njihove structure. Koliko vidim ti instaliras na svoj komp program i dalje on komunicira sa exchangeom preko APIa. Ali da vidim i sam da bi mogao trositi 300gb jer se koriste simultano 2 APIa, znaci da jedan nije dovoljan, haha

@dakky
Neznam kako si zaglibio, evo ja sma isto kupio da testiram, poslao sma ti na PM youtube link, pa kako nisi zgooglao na youtubeau, pa sve je covjek lijepo objasnio.

Uglavnom ja sma kupio nakon dubokog istrazivanja i odlucio riskirati, jer ovaj bot kao bot ne garantira profit. i to nije bot da ga podesis i zaboravis... neznam za tebe Losos ali ako si s njim dugorocno u bilo kakvog plusu super, znaci da si dobro podesio settingse, mnogi imaju problema.

EDIT:
E, a koju konekciju imate vi koji ga koristite? Ja imam 30/10 Tcom, nadam se da ce raditi... jer ipak za 300gb bandwitha treba i konekcija valjda.

EDIT2:
Eto kod mene ide zecjom brzinom, testiram svoju prvu strategiju u test modeu. Pa sam dosao ovdje ako tko slucajno kupi taj bot, da obavezno ukljuci test mode, ne da se uvjeri u svoju strategiju(ali i to), nego da mu bot automatski ne rasproda sve sto ima...
ej da dakiju samo pomogao malo oko settingsa jucer, navodno mu se ne svidja kako radi, al sta je tu je.

30/10 je dobro, e da prvo sto sam njemu predlozio je da smanji pocetni broj parova na 1-2, iskljuci dca ili ga ogranici na par posto od portfolija te eventualno 1-2 kupnje u dcu. takodje stavi manji postotak za kupnju ono up to 5%. ako si u btcu imas opciju za izabrati parove s koji a zelis trgovati ili stavis ALL pa sve uzima u obzir. ne zaboravi kad btc ide dolje svi coinini idu dolje i bot onda ukljucuje dca da dokupuje kad padne (postotci u dca se samostalno odradjuju)
losos je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 19:06   #6080
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, ja sam podesio jako puno settingsa i sad isprobavam. Ovo je inace killer bot, strasno nesto. SAMO je problem naci prave settingse. Tak da cu aj vjerojatno ovaj prvi mjesec i 40 eura provesti u testing modu, hahaha

Ajd mi reci koliko trejdova napravis po danu? Evo ja sad svoje testiram i vec proslo 3 sata napravio 5 buyova i 1 sell.

A za kad ide BTC gore, ima ona opcija za BTC, jesi to pogledao, pa onda bot automatski dumpa sve coinove osim blacklistane, sto je automatski najsigurnija opcija kada usred noci BTC podivlja.

BOT je strasan i ovi su doslovno mislili na sve. Mane jos nisam nasao.

P.S. jedino mozda instaliranje i podesavanje zahtjeva cca 48 sati nekom mozda i vise da skuzi sve opcije kojih ima mali miljon.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 19:10   #6081
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da, ja sam podesio jako puno settingsa i sad isprobavam. Ovo je inace killer bot, strasno nesto. SAMO je problem naci prave settingse. Tak da cu aj vjerojatno ovaj prvi mjesec i 40 eura provesti u testing modu, hahaha

Ajd mi reci koliko trejdova napravis po danu? Evo ja sad svoje testiram i vec proslo 3 sata napravio 5 buyova i 1 sell.

A za kad ide BTC gore, ima ona opcija za BTC, jesi to pogledao, pa onda bot automatski dumpa sve coinove osim blacklistane, sto je automatski najsigurnija opcija kada usred noci BTC podivlja.

BOT je strasan i ovi su doslovno mislili na sve. Mane jos nisam nasao.

P.S. jedino mozda instaliranje i podesavanje zahtjeva cca 48 sati nekom mozda i vise da skuzi sve opcije kojih ima mali miljon.
morat ces imati par settingsa za market kako ide bear , bull ili trade swing. to ces vidjeti kako ide vrime triba malo navikuti se. dca je super nekad, ako je bear stvorit ce ti dosta bagova, no znas kad se vrati u bull ti bagovi ce ti donijeti dosta profita. ali je dvosjekli mac, mozes cekati i po par tjedana da proda bag mozes i par sati ako naleti pump. mozes slobodno koristiti postavke od pt tima, pa onda unosis svoje promjene kako tebi pase. mos me naci na discordu ako te jos sto zanima


ispocetka kad asm ga koristio stavio bigi po 30 parova znao sam imati i preko 100 trejdova.... no ako stvori bag neki coin skoro da ponisti svu dobit... sada trgujem sa vecim svotama i izabranim parovima, par parova vece svote, 1-2% dobit. xrp je bio odlican ova zadnja dva dana. samo sam njega trejda. sad gasim bot jer mislim da ce btc na 6 k

Zadnje izmijenjeno od: losos. 23.09.2018. u 19:17.
losos je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2018., 21:30   #6082
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Tih 5M eura je skupljeno u nekom private sale-u pretpostavljam? Inače, zvuči odlično! Vjerujem da će s vremenom biti moguće i plaćanje na rate i plaćanje s više kripto valuta.

A na koji način će se vršiti plaćanja? Naročito me zanima za kripto. Hoće li se koristiti kartice (makar ne znam kako bi na kartici odobrio BTC ili ETH transakciju) ili na neki drugi način?

Sorry ako previše pitam ali baš me zanima... I je li to isključivo hrvatski projekt ili u suradnji s drugima (npr. Slovencima)?

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk

Electroneum je pustio beta testing svojeg instant payment apija. Namajno sam ga i holdam nesto, pa me veseli ovaj skokić. Koliko vidim sve je tu. Za jedan svoj product poceo sam dodavat etn opciju plaćanja uz postojeci Paypal IPN. Čisto for fun, c# asp. Da li netko slicno razmislja?
rudi1 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 01:46   #6083
Ossa
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Krapina
Postovi: 11
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
@ losos
Da i ja imam 2 kompa upaljena non stop rudare, ....
Što se rudari ako smijem pitati? Ja sam neko vrijeme rudario ETH na nicehashu,ali sam stao. Štp je trenutno među profitabilnijim opcijama?
Ossa je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 03:08   #6084
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Ossa Pregled postova
Što se rudari ako smijem pitati? Ja sam neko vrijeme rudario ETH na nicehashu,ali sam stao. Štp je trenutno među profitabilnijim opcijama?
nice hash, nemam kad se zezati okolo sa postavkama i hvatati coine.
4 1080ti, 4 vege64 i 1 t9+, dnevno ovih dana oko 12-14$ (ne placam struju)
losos je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 08:26   #6085
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ja imam u jednom compu vegu a u durgom 1080ti. Vega kopa monero, a 1080ti Monacoin.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 10:26   #6086
Ossa
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Krapina
Postovi: 11
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
nice hash, nemam kad se zezati okolo sa postavkama i hvatati coine.
4 1080ti, 4 vege64 i 1 t9+, dnevno ovih dana oko 12-14$ (ne placam struju)
Znaci imas na auto postavkama da ti sam prebacuje. Ja imam 4 grafe, 2x rx580, rx480 i rx470. ETH je pao u podrucje ispod zarade pa sam stao. Nekad sam imao 4$ skoro, a sad je bilo na 2$ i nesto sitno dnevno. Tebi se isplati u bilo kojem slucaju kad je struja besplatno
Ossa je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 11:33   #6087
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Ossa Pregled postova
Znaci imas na auto postavkama da ti sam prebacuje. Ja imam 4 grafe, 2x rx580, rx480 i rx470. ETH je pao u podrucje ispod zarade pa sam stao. Nekad sam imao 4$ skoro, a sad je bilo na 2$ i nesto sitno dnevno. Tebi se isplati u bilo kojem slucaju kad je struja besplatno
Isplati se i tebi eth ako ga kopaš i spremaš na wallet a ne sa nicehash. Nitko lud ne rudari i prodaje eth po ovoj cijeni.
Ali po meni, bolje gledaj neke cn7 coinove. Recimo monero/graft. manje struje, a veća dobit od ethash coina trenutno ako te trenutna zarada zanima
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 19:34   #6088
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Tko je bio sretnik
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	50.jpg‎
Views:	311
Size:	201.5 kB
ID:	20194  
Dambo je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 19:52   #6089
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Ako netko želi uskočiti.
Ja sam malo ušo.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	51.jpg‎
Views:	312
Size:	229.2 kB
ID:	20195  
Dambo je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2018., 21:27   #6090
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Citiraj:
Autor Dambo Pregled postova
Ako netko želi uskočiti.
Ja sam malo ušo.

Samo glavić ili?
Meni su stariji govorili da ili si ušao ili nisi, nema malo, ali valjda više ni stariji ne znaju što pričaju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na