Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2018., 11:49   #301
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
jbg sami su si krivi, mislim ono, ak ti je COD konkurencija onda nek ide sve u k, bf sam igrao jer ne zelim arkadni cod, al sta je tu je

ne ocekujem puno od bf5, BF1 re skin, tak nešto..igrat ću al niš specijalno

__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 31.08.2018. u 19:21.
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 20:35   #302
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Gledam tank play https://youtu.be/qQzdC-LB7Lg?t=7m37s
i opet su im tenkovi mlitavi, impotentni... moraš ih koristit ko snajpere da bi ubio pješadiju...smiješno.

Vratite tenkove iz BC2, rokneš u zgradu punu neprijatelja, dobiješ 3 killa i sruši se zgrada, i onda još 2 killa.

p akakvi bi tenk trebao biti, ovo sto gledam je totalno nerealno kako se brzo mice a da ne govorim o nisanjenju, kao da cilja puskom a ne tenkovskom kupolom.

tenk je vrlo tromo oruzje, kako kretnjom a pogotovo ciljanjem.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 21:13   #303
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
p akakvi bi tenk trebao biti, ovo sto gledam je totalno nerealno kako se brzo mice a da ne govorim o nisanjenju, kao da cilja puskom a ne tenkovskom kupolom.

tenk je vrlo tromo oruzje, kako kretnjom a pogotovo ciljanjem.
Lako za kretanje, iako ok, i to je vrlo bitno, ali ono šta mene nervira je da su tenkovi postali impotentni iza BC2.

U BC2 su bili strah i trepet, kad bi došao tenk, a ti pješadija, uglavnom si se mirio sa sudbinom. Ne bi ti pomagala nikakva zgrada ni zaklon.
Jednostavno rokneš glavnim topom negdje otprilike di si ga zadnji put vidio i lik nema šanse.

Sve iza BC2, ko da su im srezali razornu moć na trećinu. Pucaš sa glavnim topom liku pod noge i dobivaš x-iće, a on nikako da umre, i slično.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 23:16   #304
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
da,ali zato iamš strojnice koje melju,a kupole se okreću nevjerojatnom brzinom ako prebaaciš veći dpi na mišu
više se bojim tenka u bf3 i 4 nego bc2
tamo je bilo puno zgrada i c4 si im lijepio ladno na guzicu, ovdje baš i ne
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 13:03   #305
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Lako za kretanje, iako ok, i to je vrlo bitno, ali ono šta mene nervira je da su tenkovi postali impotentni iza BC2.

U BC2 su bili strah i trepet, kad bi došao tenk, a ti pješadija, uglavnom si se mirio sa sudbinom. Ne bi ti pomagala nikakva zgrada ni zaklon.
Jednostavno rokneš glavnim topom negdje otprilike di si ga zadnji put vidio i lik nema šanse.

Sve iza BC2, ko da su im srezali razornu moć na trećinu. Pucaš sa glavnim topom liku pod noge i dobivaš x-iće, a on nikako da umre, i slično.
Tru dat. Dok ti T90 ne dodje blizu neznas sta je strah... Sad te vise strah tunguske nego tenka. No nebitno, vidim svi kenjaju zbog jedne zene u igri, neki šatro realizam, pa jebemu realizam. Sto nitko nije srao zbog bf 2142 ? U fransizi debelo najvece smece koje su izbacili. Ja sam uredno preorderao al preko cdkeysa, cekam open betu ko ozebo sunce i ostaje nada da je to barem bc2 lookalike.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 13:49   #306
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
ostaje nada da je to barem bc2 lookalike.
Naravno da nije, niti će ikad više bit. To je neko prošlo vrijeme.
Sad samo čekam da se SJW i vegani uspizde još radi crvene krvi, pa dobijemo zelenu krv ili tako nešto.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 13:56   #307
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
ali žena je u ww2 vjerojatno bilo, zelene krvi ne

preboli to više bogte
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 14:05   #308
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Švabe malo pricaju njemacki malo engleski.. inčresting
Ako si vec na strani nekog tima onda nek stalno pricaju jednim jezikom a ako treba nek na ekranu pise da gubis ili osvajas point.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 15:44   #309
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ali žena je u ww2 vjerojatno bilo, zelene krvi ne
Bilo ih je, sve redom lezbo-punkerice sa bioničkim rukama.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 15:59   #310
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 16:10   #311
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Bilo ih je, sve redom lezbo-punkerice sa bioničkim rukama.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
i? kakve to veze ima s icim? bmk da su stavili brontosaura u štiklama da puca. Nekuzim tu hajku zbog zene s protezom, sve muskarcine u pm?! Naspram svih fps-ova, u ovaj barem malo nade polazem. Bumo vidli 6.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 16:28   #312
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Jedva čekam vozit roza tenk u Battlefieldu...
Nadam se da će to bit u igri, jer ako ne bude morat ću kontaktirat support i požaliti se da se osjećam potisnut i zanemaren kao manjina koja se identificira isključivo kao vozači roza tenkova.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 16:30   #313
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
ja i dalje ne kuzim o cem ti pricas, o kakvim roza tenkovima i manjinama...
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 16:35   #314
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Ne obraćaj mi se direktno, osjećam se napadnuto 😂

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 16:41   #315
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
osjecas se kao manjina ?
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 16:45   #316
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
E jbli te dinosauri u štiklama 🙈

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 18:31   #317
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
@Neo, ja te u potpunosti razumijem, franšiza je izgubila velik dio stare baze, dobila manji dio nove i sumnjam da će im se to isplatiti. Preorderi su za 85% manji nego za CoD:BO4, koji je još jedan CoD, isti kao i svake godine od 2014. nadalje, s tim da su ga sada zakinuli i za SP kampanju.
BFV nije trebao biti još jedan "funny, wacky, rainbow coloured" Fortnite, bezglavi PUBG, a ni CoD, nego nasljednik dobrog starog BF2, s više gameplay mehanika i destrukcijom koja je upgrade nakon BF:BC2, ali ako oni pushaju "fun" over "authentic", eto im, pa kome se ta abominacija sviđa neka ju igra, ja znam da će ju na releaseu igrati puno manje nego što je igralo BF1, a kamo li BF3 i 4. Zato su i gurnuli release mjesec dana kasnije ali neće im pomoći.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:08   #318
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973







Jer sam uvjeren da su svi oni također bili u WW2, samo su bili potisnuti i zanemareni pa se nije toliko pričalo o njima, šta je još jedna od povijesnih nepravdi, ali nećemo sad o tome.

Zamisli npr. jednog dana imaš sina gaya i on te pita "tata tata, zašto ja ne mogu igrat u BF9 kao gay i bit vođa svog queer/shemale/genderless/bipolar bionic squada"? Šta da mu odgovoriš? Takvo zanemarivanje nije u redu, zato bolje spriječit nego liječit.
Zapravo, mislim da ću odmah sad poslat pismo protesta g. Oskar Gabrielsonu u svezi glede toga, da u svim budućim Battlefieldovima ubaci opciju da ljudi mogu izabrat između svih 71 raspoloživih spolova. Ljudima je i ovako teško u životu, ne moraju proživljavat dramu još i u igri.
-->
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
@Neo, ja te u potpunosti razumijem, franšiza je izgubila velik dio stare baze, dobila manji dio nove i sumnjam da će im se to isplatiti. Preorderi su za 85% manji nego za CoD:BO4, koji je još jedan CoD, isti kao i svake godine od 2014. nadalje, s tim da su ga sada zakinuli i za SP kampanju.
BFV nije trebao biti još jedan "funny, wacky, rainbow coloured" Fortnite, bezglavi PUBG, a ni CoD, nego nasljednik dobrog starog BF2, s više gameplay mehanika i destrukcijom koja je upgrade nakon BF:BC2, ali ako oni pushaju "fun" over "authentic", eto im, pa kome se ta abominacija sviđa neka ju igra, ja znam da će ju na releaseu igrati puno manje nego što je igralo BF1, a kamo li BF3 i 4. Zato su i gurnuli release mjesec dana kasnije ali neće im pomoći.
Ne znam, mislim da nije u redu da su ubacili bioničke lezbe u igru po uzoru na istinite događaje u WW2, a nisu ubacili i hermafrodite, gayeve, shemaleove, queerove, dvospolce, nespolce, trospolce, mnogospolce, tj. sve s ove liste:








Jer sam uvjeren da su svi oni također bili u WW2, samo su bili potisnuti i zanemareni pa se nije toliko pričalo o njima, šta je još jedna od povijesnih nepravdi, ali nećemo sad o tome.

Zamisli npr. jednog dana imaš sina gaya i on te pita "tata tata, zašto ja ne mogu igrat u BF9 kao gay i bit vođa svog queer/shemale/genderless/bipolar bionic squada"? Šta da mu odgovoriš? Takvo zanemarivanje nije u redu, zato bolje spriječit nego liječit.
Zapravo, mislim da ću odmah sad poslat pismo protesta g. Oskar Gabrielsonu u svezi glede toga, da u svim budućim Battlefieldovima ubaci opciju da ljudi mogu izabrat između svih 71 raspoloživih spolova. Ljudima je i ovako teško u životu, ne moraju proživljavat dramu još i u igri.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:11   #319
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Jedva čekam vozit roza tenk u Battlefieldu...
Nadam se da će to bit u igri, jer ako ne bude morat ću kontaktirat support i požaliti se da se osjećam potisnut i zanemaren kao manjina koja se identificira isključivo kao vozači roza tenkova.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Roza tenkova si imao i u BF4
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:12   #320
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Roza tenkova si imao i u BF4
Ne igram BF4.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:41   #321
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ako ti sin bude gay najmanji probl ce mu bit boja tenka moze sad nazad na topic? Zna li netko ili je procitao negdje sad kad su pomakli release za mj dana hoce i beta trajati duze ili ce se i ona pomaknuti?
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:45   #322
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Promjena za betu nema. Starta i dalje sad za tjedan dana i traje isto.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:45   #323
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Beta kreće po planu (5. ili 6., nisam sad siguran; preload moguć 3.).
Nije se ništa spominjalo po pitanju dužeg trajanja, možda promijene.

Slažem se glede oftopičarenja, ovo nije mjesto za liječenje frustracija.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 20:48   #324
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Nisu to nikakve frustracije niti offtopic nego sustavno uništavanje vrhunske franšize.
Ne izvrćite situaciju bezveze.
Također, svugdje se o tome priča, samo ovdje ne.
Na Redditu, na službenim forumima čak, i nigdje nije zabranjeno, zato ne glumite bezveze neke forumske šerife.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 21:06   #325
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nije zabranjeno, ali brate mili digli ste hajku zbog zenske u trajleru kao da ste vidjeli neznam sta. Bmk za to. Kao odjednom.BF ultrarealan , mos mislit u pm. Lik krene prema nebu iskoci iz jeta , u loopu opali sa rpgem jet iza sebe i ponovno uskoci u svoj jet. To je ok a zena s protezom nije. Mojne me jebat... Nadjite drugi razlog za srat po igri koju je ovdje probalo 5 ljudi i nitko se nije pozalio .
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 22:33   #326
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
domaći dojmovi

__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 23:25   #327
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
neka zena ja ih volim drage su mi,jbg neko ih ne voli pa place po leredditu i ostalim oblicima interneta dosadno ljudima,cdkeys preorda igrat ces se.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 23:54   #328
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nije zabranjeno, ali brate mili digli ste hajku zbog zenske u trajleru kao da ste vidjeli neznam sta. Bmk za to. Kao odjednom.BF ultrarealan , mos mislit u pm. Lik krene prema nebu iskoci iz jeta , u loopu opali sa rpgem jet iza sebe i ponovno uskoci u svoj jet. To je ok a zena s protezom nije. Mojne me jebat... Nadjite drugi razlog za srat po igri koju je ovdje probalo 5 ljudi i nitko se nije pozalio .
Pa komentari po forumima, YT izvorima i FB-u navode da će igra završiti jako loše, a posljedično ako i dalje nastave sa ovom politikom, i franšiza.

Tebe bk, ali veliku većinu ostalih igrača baš i ne boli, sudeći po svim negativnim komentarima, dislajkovima, a sada i broju preordera.
Gledao sam live streamove, kao i plaćene i neplaćene gameplay komentare - igra je BF1 reskin, s nekoliko novih gameplay mehanika i RTX-om. Ja, kao i većina ostalih fanova ratnih pucačina se ne može i neće zabavljati uz novi BF, jer igra unatoč trudu developera po tehničkom pitanju, nije imerzivna. Pokušava biti nešto što nije i totalno je "out of place" - žene s protezama na prvoj liniji, fluorescentni facepaint-ovi i weapon skinovi, asian looking female snajperisti s katanama na zapadnom bojištu, mislim...
Stvorili su jedan svoj timeline koji predstavljaju kao WW2 timeline, što i nema baš smisla. I još k tome EA-ov CCO kaže da "igru prihvatimo kao takvu, ili da ju ne kupimo" i da oni kojima cijela ta situacija s ženskim likovima stvara neku pomutnju "su needucirani". Pa naravno da se igra nakon tog incidenta neće kupovati onoliko koliko je planirano. Usput rečeno, 2 mjeseca kasnije, nakon što postane očito da EA s franšizom ne ide u pravom smjeru, tip se resigna s pozicije nakon što je uzeo lovu i boli ga kiki:

https://www.oneangrygamer.net/2018/0...uy-game/61256/

https://www.polygon.com/2018/8/14/17...derlund-leaves

Nikakvih ja problema ne bih imao sa igrom da se ona od početka predstavljala kao shooter smješten u alternativnu prošlost s likovima svakakvih vrsta, ovo i vangalaksijskih, s milijun skinova za puške, pištolje, odjeću, kosu, lice itd., pa dovraga možda bih ju i isprobao. Ali nakon što se ovako pokušava igrače izmanipulirati, nabijati laži u nos i uvjeravati da nešto s njima nije u redu ako im se novi BF ne sviđa, onda baš i treba bojkotirati ovu igru.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 00:47   #329
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
"Боже, ты посмотри вокруг, что происходит" ... ruski, da nebi bilo..
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2018., 04:30   #330
CyberDemonVZ
Premium
Moj komp
 
CyberDemonVZ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 70
Thumbs up

Za sve koji su ipak zainteresirani za igru:
Open Beta kreće 06.09. u 10:00 CET
Open Beta Early Access 04.09 u 10:00 CET
Beta preload: 03.09. u 10:00 CET

Pristup Early Accessu imaš ako:
si prednaručio igru, imaš EA Access, Origin Access ili Origin Access Premier.

P.S. vidio sam da se na nekim stranicama može kupiti key raniji pristup beti za 1-2 dolara...

Inače, ako prednaručite igru, imate 14 dana da odustanete od narudžbe.
Dovoljno za odigrati early access betu


Prije izlaska bete su izdali dokument s 33 stranice teksta i slika uz objašnjenja promjena iz Alphe, dodataka u beti, promjenama i.. ostalome:

https://forums.battlefield.com/en-us...pdate-notes/p1

Ako su ovo napravili u samo nekoliko dana između Alphe i Bete... mislim da bi mogli napraviti dosta toga u ovih mjesec dana kako su pomaknuli izlazak igre.

Kako me BF1 razočarao, tako se nadam se će BFV biti odličan.
Ne zanimaju me skinovi, njih sam se nagledao u PUBG, Fortnite, Overwatch...
Bitna mi je mahanika igre, dizajn mapa, oružja i vozila. A to mi za sad izgleda dobro.
Čekam Betu pa da to temeljito isprobam i donesem odluku.
CyberDemonVZ je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na