Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2018., 18:46   #601
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
meni desetak dana i to sa 27", kamoli sa 23
  Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 18:49   #602
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kao što rekoh, upravo ga pakiram. Ako neko oće neka javi. Ako ne, Dojčland

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 18:52   #603
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
A jebemu, mislio sam da smo te riješili sad za 5 godina s dnevnog reda, kad ono...

Sad kad vidim dubinu stola, moram reć da sam iznenađen tak malim stolom, fali ti subjektivnih 30cm dubine.

Ako možeš za probu, ako imaš mjesta, stavi neke kutije ili drugi stol iza ovog, stavi monitor na njega pa vidi kako ti se čini. Pixeli su naravno veći, pa ti se čini da nije oštro (slično kad pogledam HD rezu na 5.5" mobitelima naspram QHD na 6", i feel you bro).
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 18:55   #604
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
imas mjesec dana za povrat ostavi si ga barem tjedan pa onda vidi, prelazis sa pola na passata karavana i zalis se sto ne znas parkirati, treba prilagodbe
  Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 18:57   #605
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
10cm dublji stol bi rijesio "crispy" problem a vecina se vrlo jednostavno privikne na velicinu. Steta
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 19:03   #606
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jebiga, stol je kakav je, ugradbeni u ostatak sobe, tako sam ga kupio sa stanom.
Žao mi je, eno ga spakirao sam ga, složio nazat svog ElĐijca i opet sam sretan.
Printam povratne papire i nosim u poštu još danas

Da nebi bilo sve tako crno, uzeti ću Dell U2412M sa još 1,5 god gare od frenda za somića i bok Hvala svima na savjetima.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 29.05.2018. u 20:31.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 21:25   #607
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jbga izgleda da treba biti minimum metar od takvog monitora. Ako ništa sad bar znaš da ti je za 1440p 27" maximum, za 1080p naravno 24"
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 21:39   #608
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ide 1200P 24"

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 22:04   #609
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
velik rekao sam,
nekome to pase, ali nekome i ne bas
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 22:08   #610
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Bome.
Odokativno, stolovi su nam slične dubine,
ali ja s 32" nemam problema.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 09:33   #611
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Šteta Druže...
Ali bar sad znam da neću ići ni ja nikad više od 27" za monitor.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 10:10   #612
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Da nebi bilo sve tako crno, uzeti ću Dell U2412M sa još 1,5 god gare od frenda za somića i bok Hvala svima na savjetima.
Imam doma U2311H vec godinama, a na poslu U2412M. U svako doba dana bi presao na 24" model najvise zbog njegove visine. Ako i tog budes morao vracati javi se prvo meni
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 10:21   #613
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, i meni bi 27" bio max maximuma ipak. Nakon prespavane noći, drago mi je da sam vratio ovu mrcinu. Da postoji 27" verzija istog monitora, vjerojatno bi ga uzeo sada. Ali sad sam malo demotiviran pa će novi monitor još malo pričekati ipak.

Ovako, da nebi bilo "gle Brke pizde, otvorio i zatvorio kutiju i ništa osim 3 slike nije pokazao", evo kratki osvrt za ViewSonic VX3276-2K-MHD, jučer nisam pisao jer sam bio u žurbi pa onako, ako nekoga zanima, možda mu može pomoći kod odabira:

- cijena je odlična, 300 eura sa šipingom sa amazona (5/5)

- kvaliteta izrade vrhunska; stvarno top notch; ne škripi, kompaktan, čvrst, ovaj stalak je alumijski i stvarno je rock solid stabilan (5/5)

- pakiranje solidno; tvrdi stiropor i dobra kutija, dobiju se 3 vijka (2 manja + 1 veći) i šerafciger, strujni i HDMI kabel, odbijam jednu ocjenu jer nisu dali DisplayPort kabel (4/5)

- OSD je OK, malo nespretno baratanje istim sa gumbima odotraga, pregršt opcija za podešavanjs prikaza slike i dosta presetova (4/5)

- slika u igrama (PES 2017, F1 2017, The Witcher 3, Metro Last Light Redux, Far Cry 5, DOOM - sve po 10tak min) je vrh, boja, toplina boje, svjetlina, 75Hz, ali osim rezolucije 1440P koja fino upregne grafu, nikakve ja razlike nisam primjetio u odnosu na svoj 1080P osim u 60 vs 75Hz; input lag je isto tu negdje i nisam primjetio ghosting; super bi bilo da imam više prostora pa da mi je 23" za raditi i net, a ovaj 32" samo za igre (hmmmm... dobra ideja za nekad ) video i slike isto top (5/5)

- stacionarna slika kad se gleda neki dokument ili se browsa po netu je somewhat mutnjikavo; LG na Brightness/Contrast 80/80 u svjetlini ubije ovog na B/C 75/100, a da ne spominjem i sharpness gdje je na LGu na 75, a na ovom bilo 100 i svejedno je na LGu slika oštrija i više crispy, čak i kad sam se odmicao od ekrana na udaljenost 1m; u ovoj ocjeni jedina pozitivna stvar je što nema backlight bleeda kao u nekim primjerima ovdje (2/5)

Da skratim:
- cijena 5/5
- bundle 4/5
- kvaliteta izrade 5/5
- meni i opcije 4/5
- gaming perfomance 5/5
- pisanje i čitanje 2/5

Ukupna ocjena: 4.17

Bottom line: odličan gaming monitor za 300 eura sa poštarinom sa amazona, kome 32" ne predstavlja problem kao meni i tko se može naviknuti na (ili mu je nebitan) nešto ne-oštriji prikaz slike u stacionarnom obliku.


Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2018., 10:38   #614
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne vidim sa moba tvoj komp. Koji ti AOC imaš, onaj 32" sa VA panelom kakav ima Srđan? Koliko sam čitao, VA ima dosta dobru sliku za razliku od TN-ca.

BTW, kutija je stigla

Sent from Usreo Mobara
Da,taj!
Meni je dobar.Ali,nije da sam imao bolje da mogu usporediti.
Za multimediju i igre,predobar.Ostalo mi i nije primarno.


daj mu priliku par dana.I meni je moj bio prevelik,pa sad bi još veći.Kao kod tv-a,kad se navikneš ,nikad dovoljno velik.Ali ako stvara problem kod teksta,onda kužim!Meni je moj 80cm od očiju,pa mi izgleda super kad igram ,surfam.Ma za sve!
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 31.05.2018. u 11:21.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 14:48   #615
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Nakon mnogo mozganja uzeo sam AOC 31,5" , 1440p rezolucije , da Q3279VWF model
hvala bogu nema ni mrtvih ni svjtlečih gamadi
na žalost uzeo sam krivu grafičku pa je ne mogu isporbati jer radi isključivo s PCIE3.0 , a ja imam samo PCIE 2.0 port

nekako sam nakalemio na prastaru 5750 no samo s 512Mb i iznenadilo me kako se dobro vidi u igrama u FHD rezoluciji @60Hz što je ispod mogučnosti
skoro da nema prevelikog zamučenja
lak fps rijetko pada ispod 60Hz , za razliku na 1600×1200 rezoluciji iz koje je konfiguracije

skinem naočale i gle čuda napokon vidim i bez njih čitati
isprobao sam i s prijateljevom grafičkom sličnom mojoj kupljenoj krivo i slika je odlična , kao i igre u 1440p

uz sve to ima i opciju da skalira rezoluciju u prozoru što je cool kome smeta zamučenje ako je ne nativna rezolucija

jedino sam morao smanjiti veličinu ikona (200% na 150%) jer bi i sljep mogao to vidjeti

ako tko razmišlja , a načorav je oko 1,0 dakle problem s čitanjem, ovje odlično cjenovno rješenje za rješenje problema
meni monitor ne da je prevelik, čak bi se zarekao da ima još 20cm više mogao bi gledati u njega bez problema

samo da još riješim zaheb s grafikom , ne znam kamo sam gledao da nisam vidio da je samo za PCIE3.0
__________________
Brzi Picek

Zadnje izmijenjeno od: Brzi Picek. 21.06.2018. u 16:05.
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 15:17   #616
Frung
Premium
Moj komp
 
Frung's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zg westside
Postovi: 597
I ja imam dobro iskustvo s Q3279VWF ako je to taj model. Zgodna stvar koju možete napraviti je dodati custom rezu 2560x1080 u driverima. I onda defakto u igrama imaš sliku fizičke veličine 29" 21:9 monitora NAravno s horizontalnim crnim štrafama gore i dolje, ali pikseli nisu scaleani nego nativne reze. A ovaj monitor je jeftiniji valjda od svih njih, a nemaš kompromisa na desktopu i u multimediji hehe.
__________________
~Fury of the dwarves runs deep.
Frung je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 15:20   #617
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
na žalost uzeo sam krivu grafičku pa je ne mogu isporbati jer radi isključivo s PCIE3.0 , a ja imam samo PCIE 2.0 port

??? Jesi uopće probao? PCIE standard je međusobno kompatibilan neovisno o verziji, te bi morala raditi
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:02   #618
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
??? Jesi uopće probao? PCIE standard je međusobno kompatibilan neovisno o verziji, te bi morala raditi

na žalost POWER limit PCIE 2.0 je premalen (max 75W , osim na nekim pločama koliko sam čitao koje imaju dodatni molex za grafu)) da bi pokrenuo tu grafu bez vanjskog napajanja, što ova grafa nema
na žalost treba 200W min što ima tek PCIE 3.0

nisam pokrenuo u windowse jer me strah da ne skurim ploču ,sliku daje kada se upali, ali neču da digne drivere ako slučajno digne drivere i povuče previše wata kroz slot i ode MBO što je pak opet trošak popriličan

iskreno mi nije jasno da netko proizvodi grafu i ne stavi "jack" iako ima mjesto za 6pin dodatno ext napajanje što njih ne košta ni dolar
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:04   #619
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
na žalost POWER limit PCIE 2.0 je premalen (max 75W , osim na nekim pločama koliko sam čitao koje imaju dodatni molex za grafu)) da bi pokrenuo tu grafu bez vanjskog napajanja, što ova grafa nema
na žalost treba 200W min što ima tek PCIE 3.0

nisam to nipokrenuo jer me strah da ne skurim ploču , ako slučajno digne drivere i povuče previše wata kroz slot i ode MBO što je pak opet trošak popriličan

iskreno mi nije jasno da netko proizvodi grafu i ne stavi "jack" iako ima mjesto za 6pin dodatno ext napajanje što njih ne košta ni dolar
a koja to grafa? neka fantomska? imao sam rx470 na asrock 880gx pcie8x i nije bilo problema
ugl 90% sam siguran da će raditi s pol snage
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:28   #620
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
a koja to grafa? neka fantomska? imao sam rx470 na asrock 880gx pcie8x i nije bilo problema
ugl 90% sam siguran da će raditi s pol snage
I stavio si RX470 u Utor i sve ti je radilo ?
koja je to grafa
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:32   #621
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
I stavio si RX470 u Utor i sve ti je radilo ?
koja je to grafa
naravno, zašto ne bi? razlika između pcie x8 i pcie x16 je prilično mala u svakodnevnoj upotrebi.. nije mi slot radio kako spada ovaj glavni pa sam se krpao, razlike nisam vidio.. i još i dalje nisi napisao koju si TI grafu kupio

ako je to ova r9 280x, stavi je u komp i deri
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:37   #622
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
naravno, zašto ne bi? razlika između pcie x8 i pcie x16 je prilično mala u svakodnevnoj upotrebi.. nije mi slot radio kako spada ovaj glavni pa sam se krpao, razlike nisam vidio.. i još i dalje nisi napisao koju si TI grafu kupio

ako je to ova r9 280x, stavi je u komp i deri
ajde daj mi molim te link da vidim te grafe koje rade na PCIE 2.0 s limitom max 75W , a trebaju goniti grafe od 300W ?!?
nešto ti tu ne štima , ali evo ti koja je moja grafa

A tražio sam RX470 i nijenu nisam pronašao za sada da je napravljena bez externog napajanja , pa ako može link te tvoje
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:38   #623
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
ajde daj mi molim te link da vidim te grafe koje rade na PCIE 2.0 s limitom max 75W , a trebaju goniti grafe od 300W ?!?
nešto ti tu ne štima , ali evo ti koja je moja grafa

A tražio sam RX470 i nijenu nisam pronašao za sada da je napravljena bez externog napajanja , pa ako može link te tvoje
loooooooooooooooooooooooool.. ja očekivao gtx1080ti ili slično.. daj ne prkenjaj više i stavi tu rx560 u komp.. ni ne treba njoj dodatno 6pin napajanje.. o moj bože

tvoja grafa nema dodatno jer joj ni ne treba.. https://www.amd.com/en/products/graphics/radeon-rx-560

pogledaj šta piše: desktop power 60-80w, psu 450w.. troši ko kikiriki

a sad ćevape želim

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 21.06.2018. u 16:45.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:45   #624
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
loooooooooooooooooooooooool.. ja očekivao gtx1080ti ili slično.. daj ne prkenjaj više i stavi tu rx560 u komp.. ni ne treba njoj dodatno 6pin napajanje.. o moj bože
nema šanse, za koji bi Q onda opče stavljali dodana externa napajanja na grafe , ako su po ovome tvojemu bezveze kada sve raddi i bez toga
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:46   #625
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
nema šanse, za koji bi Q onda opče stavljali dodana externa napajanja na grafe , ako su po ovome tvojemu bezveze kada sve raddi i bez toga
pa jer tvoja grafa nije gtx1080ti (karikiram naravno), omfg.. rx560 je mid grafa ako i to, ne troši ništa, možeš ju na upaljač od auta ukopčat i radit će.. eno ti gore editirao sam i stavio pojašnjenje s amdove stranice.. miješaš lončiće i to žešće..

ako AMD-u ne vjeruješ idi njih trolaj

Typical Board Power (Desktop)
60-80 W
PSU Recommendation
450 W


i još nešto, jesi ti to zamijenio 280x s tom rx560? crkla grafa ili upgrade? i još nešto, više ti je ta 280x trošila nego rx560..

ćevape želim još uvijek
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:48   #626
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
pa jer tvoja grafa nije gtx1080ti (karikiram naravno), omfg.. rx560 je mid grafa ako i to, ne troši ništa, možeš ju na upaljač od auta ukopčat i radit će.. eno ti gore editirao sam i stavio pojašnjenje s amdove stranice.. miješaš lončiće i to žešće..

ako AMD-u ne vjeruješ idi njih trolaj
več vidim da si jedan od onih koji na "kineski produžni" spajaš kalorifer i vešmašinu zajedno, a ponekad i pokretnu klimu"

pa šta bude
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:52   #627
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
več vidim da si jedan od onih koji na "kineski produžni" spajaš kalorifer i vešmašinu zajedno, a ponekad i pokretnu klimu"

pa šta bude
veČ i ja vidim puno toga, no da dalje ne trolamo ovu temu, idi spoji tu rx560.. i btw usporedi potrošnju 280x i rx560, sve Če ti biti jasno
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 17:10   #628
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
"Typical Board Power (Desktop)
60-80 W
PSU Recommendation
450 W"
kakve ovo veze ima opče s problemom o kojem sam pisao ?
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 17:11   #629
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
"Typical Board Power (Desktop)
60-80 W
PSU Recommendation
450 W"
kakve ovo veze ima opče s problemom o kojem sam pisao ?
nikakve, zanemari.....................

ustvari, ne.. idemo još jednom.. imaš pcie slot 2.0 koj daje 75W i ti se brineš da ti nije dosta.. zatim, službena najslužbenija stranica s objašnjenjem o rx560 kaže da grafa troši s ploče od 60-80W.. 75W~60-80W je skoro pa isto.. jel sad jasnije, ili trebam nabavljat masne bojice da ti nacrtam?

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 21.06.2018. u 17:22.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 17:39   #630
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
nikakve, zanemari.....................

ustvari, ne.. idemo još jednom.. imaš pcie slot 2.0 koj daje 75W i ti se brineš da ti nije dosta.. zatim, službena najslužbenija stranica s objašnjenjem o rx560 kaže da grafa troši s ploče od 60-80W.. 75W~60-80W je skoro pa isto.. jel sad jasnije, ili trebam nabavljat masne bojice da ti nacrtam?
ne jer meni ploča daje max 75W u najboljem slučaju (i to nije ova iz profila več asrock low budget smeče), a RX560 ide skoro do 120W
dakle imat če stabilnost da nešto mora da riken i to brzo

no idem probati , imam još jednu ploču u rezervi
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na