Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.01.2018., 19:48   #91
vulkan1
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Split
Postovi: 111
Molim pitanje kako stari ili novi token koji je ERC 20
prebaciti na MyEtherWallet?

Npr sudjelovao sam u CRPT ICO pa sada traže: ETH adresu
preporučaju ETH MyEtherWallet ali treba kreirati neku drugu adresu ili jedna ista ETH adresa sama prepoznaje ERC 20 token.
To me zanima i za prebacivanje drugih tokena s mjenjačnice koje vidim da
su u Walletu.

Molim odgovor jer će trebati svima prije ili kasnije
a meni je dosta hitno jer me limitiraju vremenom

Hvala
vulkan1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2018., 18:41   #92
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
simple token bonus sutra sjeda tko je ulozio u presale
losos je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 05:50   #93
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
https://www.globitexico.com/ dobar ico tko hoce uloziti
losos je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 03:31   #94
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
https://www.beetoken.com/

jos sutra se moze upisati u whitelist, ako mozete upadnite ocdi jer ov je pravi dragulj
losos je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 04:31   #95
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor vulkan1 Pregled postova
Molim pitanje kako stari ili novi token koji je ERC 20
prebaciti na MyEtherWallet?

Npr sudjelovao sam u CRPT ICO pa sada traže: ETH adresu
preporučaju ETH MyEtherWallet ali treba kreirati neku drugu adresu ili jedna ista ETH adresa sama prepoznaje ERC 20 token.
To me zanima i za prebacivanje drugih tokena s mjenjačnice koje vidim da
su u Walletu.

Molim odgovor jer će trebati svima prije ili kasnije
a meni je dosta hitno jer me limitiraju vremenom

Hvala
da se oswrnem, dakle ja osobno drzim eth u exodusu. kada ides uloziti u token onda exportiras private key to mew, iz mew onda uplatis na ico, neznam sada ako je velika pomama za icom onda se brzo popuni pa koristi gore u desnom kuti bar 50qwei za brzu transakciju. tokeni kad dodju mozes vidjeti preko mew isto tako prebaciti na token adresu ovisno na koji exange izadju
losos je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 18:44   #96
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Da li je itko naletio na neke od ovih ICO-a?
Ako jeste, može i vaše mišljenje?

Namjeravam uložiti u ove:
Referum - ako uspiju u namjeri ovo bi moglo vrijediti dosta više nego 0.01$. Team mi izgleda ok. Unity ga podržava, pitao sam i za druge engine poput Unreal-a, no osoba koja je odgovorila mi nije rekla ništa konkretno osim da će nove planove najaviti u budučnosti.

Namjeravam uložiti u ove, ali još istražujem:
Restart Energy - ideja je odlična, no zabrinjava me izvršenje. Rumunjski projekt, hmmm…
PolySwarm - dobra ideja, no još ne razumijem kako će točno to oni raditi što obećavaju da hoće.

O ovima samo razmišljam:
Districts - ICO je skoro pa pri kraju, zanimljiv projekt. CEO nema uvjerljivu facu, izgleda kao da se smije nama papcima koji ćemo mu predati teško izmajnan Ether. -.-
Iungo - na ovo ste sigurno naletjeli.
Esonics - imaju već razvijene proizvode tj. rade nešto konkretno.
Biometrids - koliko mi se sviđa toliko ga i mrzim.
Hire Match - odlična ideja koja bi mogla imati neki potencijal za rast.
Cederis - fora ideja.
Giza - imaju već razvijene proizvode tj. rade nešto konkretno.

O ovima sam razmišljao:
Lucyd - na prvu je WOW, no iz inženjersko-developerske strane nemam pojma kako oni to misle napraviti u 3-4 mjeseca. Ovakav projekt u tako malo vremena... Zbog toga mi vuče na scam.
__________________

gamer je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 21:01   #97
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Da li je itko naletio na neke od ovih ICO-a?
Ako jeste, može i vaše mišljenje?

Namjeravam uložiti u ove:
Referum - ako uspiju u namjeri ovo bi moglo vrijediti dosta više nego 0.01$. Team mi izgleda ok. Unity ga podržava, pitao sam i za druge engine poput Unreal-a, no osoba koja je odgovorila mi nije rekla ništa konkretno osim da će nove planove najaviti u budučnosti.

Namjeravam uložiti u ove, ali još istražujem:
Restart Energy - ideja je odlična, no zabrinjava me izvršenje. Rumunjski projekt, hmmm…
PolySwarm - dobra ideja, no još ne razumijem kako će točno to oni raditi što obećavaju da hoće.

O ovima samo razmišljam:
Districts - ICO je skoro pa pri kraju, zanimljiv projekt. CEO nema uvjerljivu facu, izgleda kao da se smije nama papcima koji ćemo mu predati teško izmajnan Ether. -.-
Iungo - na ovo ste sigurno naletjeli.
Esonics - imaju već razvijene proizvode tj. rade nešto konkretno.
Biometrids - koliko mi se sviđa toliko ga i mrzim.
Hire Match - odlična ideja koja bi mogla imati neki potencijal za rast.
Cederis - fora ideja.
Giza - imaju već razvijene proizvode tj. rade nešto konkretno.

O ovima sam razmišljao:
Lucyd - na prvu je WOW, no iz inženjersko-developerske strane nemam pojma kako oni to misle napraviti u 3-4 mjeseca. Ovakav projekt u tako malo vremena... Zbog toga mi vuče na scam.

nikad cuo za te

evo ti dobri icos

beetoken, atonomi, wepower, iht coin... itd, beetoken definitvno ako mozes upasti, to ce biti kao wabi ili icon

Zadnje izmijenjeno od: losos. 25.01.2018. u 06:04. Razlog: krivo ime
losos je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 23:33   #98
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
nikad cuo za te

evo ti dobri icos

beetoken, spaghetti, wepower, iht coin... itd, beetoken definitvno ako mozes upasti, to ce biti kao wabi ili icon
Nikad čuo za te tvoje...
Istražit ću ih. Thnx!
__________________

gamer je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 23:38   #99
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Nikad čuo za te tvoje...
Istražit ću ih. Thnx!
no worries u raznim sam grupama dosta i sam ulzem u ico
losos je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 23:55   #100
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Nažalost, ne vidim ništa ekstra specijalno u spomenutim ICO-ima.

Možda sam skeptičan jer sam jučer prelistao sve coinove na masternode.online i našao svega 4 na kojima piše tko što radi i zašto. Večina su copy/paste, kladio bih se da ih je radio isti lik/team.

Beetoken - velik team, ima potencijala, razmatram o kupnji
iht coin - ima neki notice na sajtu u vezi prodaje
spaghetti - ovo nisam pronašao
wepower - sviđa mi se, razmatram o kupnji. Naletio sam na više takvih coinova/ico-a i niti jedan ne nosi neku "revoluciju", računaju da će "green power" oboriti kupce. Baš me zanima implementacija.

Sa druge strane, neki ICO-i koje sam ja pronašao i napisao imaju dobre team-ove i iza tih ICO-a stoje pravi, fizički proizvodi sa poprilično mnogo uloženog vremena, znanja i novca. Čudim se da za njih baš nitko ne zna. :/

Beetoken i wepower idu na potencijalnu listu, još ih istražim.
__________________

gamer je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 00:24   #101
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Trebaš znati da gotovo svaki ICO koji nešto vrijedi ima white liste. Moraš se predbilježiti da bi opće mogao biti u poziciji da kupiš. Ako se previše ljudi registrira onda od ljudi koji su se predbilježili "ručno" biraju određenu količinu kojima daju da ispune KYC (Know Your Costumer) i koji su onda "spremni" uložiti u Pre-sale ili ICO. Zbog velike potražnje većina tokena pođe i privatnom pre-sale-u i najkasnije u public pre-saleu. Dosta projekata (koji vrijede) opće ne dođu do ICO-a, odnosno crowdsale-a a oni koji dođu imaju jako niske cap-ove (količinu koji određeni investitor može uplatiti)
Sad još imaš projekte u koje mogu samo akreditirani investitori...

Dakle ne samo što trebaš proučiti "white paper-e" projekata, team, advisore... Već trebaš još više parametara poput "hype-a" koji se iza projekta stvara. Veličine telegram grupe, followera na twitteru itd...

Ulaganje nije samo listanje stranica "upcoming ICO's" već puno vlastitog truda, a i sreće.

Do sada sam uložio u preko 25 ICO-a i govorim od trenutnog prikupljenog iskustva. Moj savjet je ganjati kvalitetne projekte koji imaju dobar tim iza sebe i "hype" zajednice.
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 00:38   #102
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Trebaš znati da gotovo svaki ICO koji nešto vrijedi ima white liste. Moraš se predbilježiti da bi opće mogao biti u poziciji da kupiš. Ako se previše ljudi registrira onda od ljudi koji su se predbilježili "ručno" biraju određenu količinu kojima daju da ispune KYC (Know Your Costumer) i koji su onda "spremni" uložiti u Pre-sale ili ICO. Zbog velike potražnje većina tokena pođe i privatnom pre-sale-u i najkasnije u public pre-saleu. Dosta projekata (koji vrijede) opće ne dođu do ICO-a, odnosno crowdsale-a a oni koji dođu imaju jako niske cap-ove (količinu koji određeni investitor može uplatiti)
Sad još imaš projekte u koje mogu samo akreditirani investitori...

Dakle ne samo što trebaš proučiti "white paper-e" projekata, team, advisore... Već trebaš još više parametara poput "hype-a" koji se iza projekta stvara. Veličine telegram grupe, followera na twitteru itd...

Ulaganje nije samo listanje stranica "upcoming ICO's" već puno vlastitog truda, a i sreće.

Do sada sam uložio u preko 25 ICO-a i govorim od trenutnog prikupljenog iskustva. Moj savjet je ganjati kvalitetne projekte koji imaju dobar tim iza sebe i "hype" zajednice.
Sve je to meni jasno, no nekako mi se čini da danas svako smeće ima određeni hype. Večina team-ova su isto zaqurac. Treba od toga svega uspjeti pronači nešto dobro - a niti to ne garantira išta, jer ako je hype dobar i smeće prođe.

ps: imam bolju matičnu od tebe
__________________

gamer je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 00:57   #103
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Citiraj:
Autor bloodthorn Pregled postova
Trebaš znati da gotovo svaki ICO koji nešto vrijedi ima white liste. Moraš se predbilježiti da bi opće mogao biti u poziciji da kupiš. Ako se previše ljudi registrira onda od ljudi koji su se predbilježili "ručno" biraju određenu količinu kojima daju da ispune KYC (Know Your Costumer) i koji su onda "spremni" uložiti u Pre-sale ili ICO. Zbog velike potražnje većina tokena pođe i privatnom pre-sale-u i najkasnije u public pre-saleu. Dosta projekata (koji vrijede) opće ne dođu do ICO-a, odnosno crowdsale-a a oni koji dođu imaju jako niske cap-ove (količinu koji određeni investitor može uplatiti)
Sad još imaš projekte u koje mogu samo akreditirani investitori...

Dakle ne samo što trebaš proučiti "white paper-e" projekata, team, advisore... Već trebaš još više parametara poput "hype-a" koji se iza projekta stvara. Veličine telegram grupe, followera na twitteru itd...

Ulaganje nije samo listanje stranica "upcoming ICO's" već puno vlastitog truda, a i sreće.

Do sada sam uložio u preko 25 ICO-a i govorim od trenutnog prikupljenog iskustva. Moj savjet je ganjati kvalitetne projekte koji imaju dobar tim iza sebe i "hype" zajednice.
Iz svog iskustva, da li bi rekao npr. da je ovo dobar ICO ?

https://www.graft.network/how-it-works/

Kao nastojat će integrirati svoje terminale (POS uređaje) kod svih biznisa/dućana/prodavača, itd. koji primaju direktno kriptovalute, bez konverzije u fiat.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 02:08   #104
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja probao danas uložiti u CargoX ICO, but it was a no go

Prvi koji je dobio je istresao 0,84 ETH za gas da bi poslao 5 ETH (ujedno i maks limit)

Ništa čudno, cap je bio na samo 7 milja.

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 24.01.2018. u 11:03.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 03:28   #105
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Nažalost, ne vidim ništa ekstra specijalno u spomenutim ICO-ima.

Možda sam skeptičan jer sam jučer prelistao sve coinove na masternode.online i našao svega 4 na kojima piše tko što radi i zašto. Večina su copy/paste, kladio bih se da ih je radio isti lik/team.

Beetoken - velik team, ima potencijala, razmatram o kupnji
iht coin - ima neki notice na sajtu u vezi prodaje
spaghetti - ovo nisam pronašao
wepower - sviđa mi se, razmatram o kupnji. Naletio sam na više takvih coinova/ico-a i niti jedan ne nosi neku "revoluciju", računaju da će "green power" oboriti kupce. Baš me zanima implementacija.

Sa druge strane, neki ICO-i koje sam ja pronašao i napisao imaju dobre team-ove i iza tih ICO-a stoje pravi, fizički proizvodi sa poprilično mnogo uloženog vremena, znanja i novca. Čudim se da za njih baš nitko ne zna. :/

Beetoken i wepower idu na potencijalnu listu, još ih istražim.
sorry spaheti je https://atonomi.io/. ovaj je jos dobio najbolje ocijene i trenutno je ludilo za sam presale. beetoken ima trenutno 50000 ljudi na telegramu i white list je popunjen do jaja. to ce biti borba sa gasom da se udje
losos je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 08:49   #106
assassinst
Registered User
Moj komp
 
assassinst's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Split
Postovi: 35
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
nikad cuo za te

evo ti dobri icos

beetoken, spaghetti, wepower, iht coin... itd, beetoken definitvno ako mozes upasti, to ce biti kao wabi ili icon
Refereum je od njegovih ok ICO..

A spaghetti nije ime ICOa, nego codename ICO koji mu je dao TheGobOne..
assassinst je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 11:21   #107
bloodthorn
Crypto currency
Moj komp
 
bloodthorn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 525
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Iz svog iskustva, da li bi rekao npr. da je ovo dobar ICO ?

https://www.graft.network/how-it-works/

Kao nastojat će integrirati svoje terminale (POS uređaje) kod svih biznisa/dućana/prodavača, itd. koji primaju direktno kriptovalute, bez konverzije u fiat.
Rudarenje je bilo moguće par dana prije samog ICO-a. Ljudi su iskopali jako puno GRAFT-a. Cijena je oko 30 centi na ICO. Ako se ICO rasproda, a sumnjam da hoće. Kada token dođe na exchange dumpat će ga mineri.
Iz gore navedenog bi se klonio tog ICO-a i tražio bolje prilike.

Refereum kojeg je kolega Gamer spomenuo bi trebao biti dobar. U njega ću ulagati.
__________________
---


bloodthorn je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 17:38   #108
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
sorry spaheti je https://atonomi.io/. ovaj je jos dobio najbolje ocijene i trenutno je ludilo za sam presale. beetoken ima trenutno 50000 ljudi na telegramu i white list je popunjen do jaja. to ce biti borba sa gasom da se udje
Pogledao autonomi, još jedan IoT/Security token. Zlo mi je od tog IoT-a više, radim na tome svaki dan. Pogurat će ga te dvije riječi, mogao bi vrijediti dosta jer se u IoT ulaže dosta para i tehnologija se poprilično razvija. Još ga moram detaljnije proučiti.

@losos - dobar nalazak, ide na potencijalnu listu! Da li možeš napisati gdje se informiraš o ICO-ima? Možeš i ti bloodthorn, da bacim oko na vaše izvore. Thnx!
__________________


Zadnje izmijenjeno od: gamer. 24.01.2018. u 17:44.
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 01:42   #109
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Pogledao autonomi, još jedan IoT/Security token. Zlo mi je od tog IoT-a više, radim na tome svaki dan. Pogurat će ga te dvije riječi, mogao bi vrijediti dosta jer se u IoT ulaže dosta para i tehnologija se poprilično razvija. Još ga moram detaljnije proučiti.

@losos - dobar nalazak, ide na potencijalnu listu! Da li možeš napisati gdje se informiraš o ICO-ima? Možeš i ti bloodthorn, da bacim oko na vaše izvore. Thnx!
da, imao sad vec privatnu grupu o icoima i sliscnim stvarima na thegob one kanalu, trenutno je zatvorena za registraciju ali prati pa se emozda otvori, jako dobra i kvalitena ekipa. sudjeluje su u poolovima na icoim koj ivecinom imaju dobre ocijene tako da je dosad bila oko 90% uspjesnost u samima. (discord kanal)
losos je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 02:00   #110
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Da li se isplati u ovaj uložiti? Frend mi je slao nešto je zagrijan:

https://coinpoker.com/
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 06:02   #111
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Da li se isplati u ovaj uložiti? Frend mi je slao nešto je zagrijan:

https://coinpoker.com/
probajte uvijek ulagati sa grupama jer oni imaju jakodobre bonuse u presale. cak i do 100%.

ico syndicate npr. prikljucite se njima pa svako malo imaju poolove, mada su sad bili upali u jedan scam al to je 1 od 100.
losos je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2018., 12:31   #112
saber_tooth
Old School
Moj komp
 
saber_tooth's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SB
Postovi: 384
Nije ICO, ali nisam siguran jel scam ili ne.
Radi se o firmi AZOOMIT i nekom njihovom tokenu NETER.
Placa se clanstvo da bi uopce mogao kupiti NETER. Firma stara malo manje od godinu dana.

https://affiliate.azoomit.com

Jel netko zna sta o ovome?
saber_tooth je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2018., 18:46   #113
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
https://hr-hr.facebook.com/Azoomit-N...7926382811308/

Prodaju boot-ove?

Ne znam što bih ti rekao(osim da ne ulažeš jer eto meni smrde). Ako misliš ulagati dobro ih istraži. Pod dobro mislim jako-jako dobro.
__________________

gamer je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 00:50   #114
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
no worries u raznim sam grupama dosta i sam ulzem u ico
bok

imaš kakve preporuke za grupe osim ovih koje si naveo već?
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 01:36   #115
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor problem_child Pregled postova
bok

imaš kakve preporuke za grupe osim ovih koje si naveo već?
d13 ico, al definitvno ico syndicate ti je medju jacima i provjerenima. nedavno su imali scam pool ico benebit al evo uspili su povratiti ljudim anovce, a da nisu organiziralai su besplatne air drops za one koji su bili ulozili
losos je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 20:21   #116
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor losos Pregled postova
d13 ico, al definitvno ico syndicate ti je medju jacima i provjerenima. nedavno su imali scam pool ico benebit al evo uspili su povratiti ljudim anovce, a da nisu organiziralai su besplatne air drops za one koji su bili ulozili
koji kanal koristi d13 ICO? teško mi je pronaći preko googla?

ICO synd je trenutno zatvoren za nove članove...

ja manje više pratim ian balinu i ove poznate influencere
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 20:41   #117
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Majti Pregled postova
Jedan zanimljivi ICO o cloud computingu pa bacite oko na njihov website

https://dadi.cloud/r/5slwcf2d5x

ICO je sold out u 60 minuta...
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 20:46   #118
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
...

Zadnje izmijenjeno od: Majti. 29.01.2018. u 20:46. Razlog: double post
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2018., 00:15   #119
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Mišljenja?

https://windingtree.com/

Sponzori su brutala.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2018., 00:34   #120
bez_komentara
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Split
Postovi: 238
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Mišljenja?

https://windingtree.com/

Sponzori su brutala.
Nisu toliko brutalni, ali i ovi imaju pristojne partnere.
https://mark.space/#Partners


Obično ekipa gleda koliko imaju all star ljudi u timu.
Imaju li već napravljenu aplikaciju alfa ili beta..

Očito ti partneri ne znače puno, ako ne planiraju do kraja godine izbacit nikakav proizvod.
bez_komentara je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na