Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2012., 23:51   #331
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020




moci ces ju povaliti kada udjes u relay,onda ti dodje do lifta i pita te jesi li za akciju i ti potvrdis,a dalje ces vidjeti


-->
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
evo ga riješio na insanity sve DLC ove i side questove prije nego prionem na main quest , tj. jump kroz onaj relay. Sad sam riješio prvog bossa, onu žensku u Lair of the Shadow Broker. Najjača kombinacija , Miranda + Kasumi. I Shepard je soldier. ni na zadnjoj težini ne predstavlja ništa problem , lvl. 24 , Miranda overload , Kasumi warp ili onaj ."tajfun" skine sve shieldove. Shepard raspali iz automatskog naoružanja..i ide. Vidjet ćemo poslije Shadow Brokera main quest. Nadam se da će svi preživjet , a ako neće , nek ode onaj ludi ubojica , jedan od kreatora one plaćenićke grupe Blue Sun. Koji antipatičan lik. Jedino , ne kužim kako "povalit" Mirandu. Pita me jesam zainteresiran , kažem da, odgovori : "da se vidimo kad se stvari smire"? Jel moram čekat kraj main questa?

taj Zaeed jest DLC izdan nabrzaka,lik nema uopce osobnost ni karakter,vojnik kao u knjigama




moci ces ju povaliti kada udjes u relay,onda ti dodje do lifta i pita te jesi li za akciju i ti potvrdis,a dalje ces vidjeti


blava je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 23:17   #332
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ha , kraj. 41 sat na insanity playtime sa svim dodacima. Sad se čeka 3. !

stradali: plaćenik , profesor i onaj Gerun..nešto. Tog lika mi je najviše žao.
A profesor kak je poginuo misterija. Bio je u onoj grupi koja je bila odstupnica ,
dao sam Jack da je vodi. Baza dignuta u zrak Illusive manu sam rekoa nek se nosi.
  Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 11:20   #333
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
poceo nekidan igrat s adeptom na hardocore . Ima mi zescih gluposti u igri:

Ono, character buildup je katastrofa, 6-7 spellova na raspolaganju od kojih valjda jedino valjaju warp, singularity u pocetku i eventualno shockwave, i stalno tako svaku borbu isto. Ako vec pravis igru sa gro dugim borbama, barem napravi vise nacina za ubijanje.

NPC-evi svojeglavi i cesto ne slusaju, nekad trce naprijed, nekad znaju "zablesit" - po minutu dvije stoje zaklonjeni i ne pucaju uopce, automatski trose ono malo spellova sto imaju, rade mali dps. Cini mi se i malo upgradea za oruzja, armor i ostalo. Na nijedan planet koji nije mission related se ne moze spustit i malo zujat, nego samo skenirat iz daljine. I tako dalje...

E, hebem ti konzole!

A sad odo igrat

Btw, kako mi memberi postaju lojalni? Kad rijesim njihove osobne misije, ili?

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 30.01.2012. u 11:24. Razlog: +
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2012., 11:25   #334
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
da,kada rijesis osobne misije,s tim da stanes na njihovu stranu u vezi misija,imas par slucajeva ako si renegade ili dobrica da nemas mogucnost ono plavo ili crveno da im se opravdas e onda ne dobivas lojalnost
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 15:54   #335
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Jucer zavrsio, 42 sata na hardcore-u s adeptom, bez dlc-ova. Dalko od toga da je igra losa al ono - do bola iskliseizirana igra - pogotovo loyalty missije, bossovi vecinom jadni i prelagani,

stil borbe uvijek isti, lokacije vecinom lose, igra s adeptom se moze sazet u dvije rijeci: HEAVY WARP ,a prica je zesci srot u usporedbi s ME1
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 16:16   #336
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Ček, ti si potrošio 42h na tako lošu igru? Mazohist or just stupid?
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 19:19   #337
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ne znam odakle ti da je igra losa. Od mene sigurno ne, dapace rekao sam da mi je daleko od lose.

Druga je stvar sto sam samo krizirao igru, a to ima veze s tim da mi je jedinica u valjda top 10-15 uopce, pa sam ovu gledao kroz povecalo...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 21:20   #338
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni je sve super , samo mi je zadnji bos prelagan. Pogotovo ako dođeš na njega sa full nabrijanom ekipom , završena svaka sporedna misija i DLC , insanity težina.
  Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 21:39   #339
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Ne znam odakle ti da je igra losa. Od mene sigurno ne, dapace rekao sam da mi je daleko od lose.

Druga je stvar sto sam samo krizirao igru, a to ima veze s tim da mi je jedinica u valjda top 10-15 uopce, pa sam ovu gledao kroz povecalo...
U tom slučaju odigraj Lair of the Shadow Broker. Cijelokupni dojam će ti se dosta promjeniti, nabolje.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 21:33   #340
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Bi da mogu. Imam problema s gusarskom verzijom tog dlca-a, kad ga instaliram ne pojavljuje mi se na galaxy mapu...

ako je netko rijesio problem, PM please
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 17:32   #341
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Zanima me nesto.
Odigrao sam ME1 i deinstalirao igru. Nisam sacuvao saveove. Prije par dana instalirao ME2,i pocetak mi je totalno drukciji od moga zavrsetka prvog dijela. Moze li se to nekako promijeniti?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 18:16   #342
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
tamo kad te Ashley i James ispituju o tebi u vožnji na Cerebrusov brod , govoriš o svojoj prošlosti . Inače ako si deinstalirao igru nije nužno da si maknuo saveove jer su oni u My Documents
  Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 18:41   #343
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Imas tu ME 1 i 2 saveove, pa si slozi kako ti pase.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 00:35   #344
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Hvala decki ,sad cu si sredit,pa pocnem ispocetka.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 12:32   #345
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 474
uspio završiti , i sada idem opet od jednoh dijela koji mi je ponudio , to je ono kada sam se hrabro odlučio vratiti i boriti se na zemlji

dal ima kakv drugačiji kraj ?
Mislim da ne umrem, nego kaj ti ja znam , zbarim ong komada Kelly Chambers do mene na navigaciji (mislim da je več bila spremna, nakon malo ulizivanja) , i sexam se do kraja igre ? kao primjer dakako

Ima li drugačijeg kraja ?

Hehe
ubacio sam pitanje u krivi "broj"

Zadnje izmijenjeno od: Brzi Picek. 13.03.2012. u 17:38.
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 16:03   #346
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Brzi Picek Pregled postova
uspio završiti , i sada idem opet od jednoh dijela koji mi je ponudio , to je ono kada sam se hrabro odlučio vratiti i boriti se na zemlji

dal ima kakv drugačiji kraj ?
Mislim da ne umrem, nego kaj ti ja znam , zbarim ong komada Kelly Chambers do mene na navigaciji (mislim da je več bila spremna, nakon malo ulizivanja) , i sexam se do kraja igre ? kao primjer dakako

Ima li drugačijeg kraja ?
A da mi ne spoilas igru ? Mogao si bacit u SPOILER tagove.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 19:27   #347
tallsaint
Premium
Moj komp
 
tallsaint's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Split
Postovi: 63
Ne vidim gdje je spojler, uopce nisam razumio Picekov post. Koja zemlja, koje umiranje, o kojem mass effectu pricas
__________________
Marantz PM6003/Pro-ject Debut III/Wharfedale Diamond 10.1
tallsaint je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 16:49   #348
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Koji grafički mod da instaliram za me2? S obzirom na moju gpu. Unlockao sam fps, ovako mi je oko 180-250, te gpu dođe do 75%, znači lufta ima.

Vidim ovaj neki ALOT 2017, dali je to too much za moju gpu? Koliko se izgubi na performansama ako je netko probao?

MEUITM u jedinici je bio med i mlijeko.

Imam neku instalaciju sa DLC-jevima, ali me brine ovo

Citiraj:
IMPORTANT ! If you have installed any DLCs, you need to install the DLC patch (not needed for ME1), available in the FAQ. Otherwise the game will refuse to recognize the DLCs modded with ALOT.
A ne vidim nigdje "DLC patch"

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 31.12.2017. u 17:33.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 21:42   #349
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Ja sam instalirao main file i "ALOT for ME2 - Update" i sve radi ok sa DLC-ovima. Iskreno baš i ne vidim neku razliku u kvaliteti. Vanilla igra još uvijek izgleda ok. Samo napravi backup cijele instalacije prije modanja tako da možeš vratit ako nebude funkcioniralo.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 19:49   #350
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ubacio sam ga. Imaš pravo, nije neka velika razlika, u početku nisam ni bio siguran dali je ubacivanje uspjelo
U jedinici je MEUITM jako vidio u teksturama odjeće i armora, ovdje je to suptilnije, u facama skoro pa nema razlike.
Uglavnom nema neke razlike u perf. - vram mi porastao sa 0.8gb na 1.1-1.5gb, te je fps češće ispod 200 (uplait ću vsync i to je to)

A ove dodatne fileove vezane uz ALOT nisam znao kako instalirati, pa sam ih drag and dropao preko tog MOM programa, na fragment sekunde se neki crni prozor otvorio i zatvorio, pa je valjda instalirano. Vjerojatno ću vidjeti ako Liara bude imala vanilla i izmjenjeno lice tokom igre tokom dlc.

Što se tiče igre imam par zamjerki na izmjene naspram jedinice. Prvo što su kontrole izmjenili naspram jedinice, a IMO nije na bolje. Ista tipka za use/run/cover - wtf. Kad trčim očekujem pizdarije kad se sudarim sa objektom da ode u cover. Zatim frajer ne može mijenjati smijer tokom trčanja wtf. Vidim i nepotrebno izmjenjene kontrole za Mako. Stavio sam što bliže starim kontrolama. Tutorial izgleda ne doživljava izmjene kontrola.

Minus mi je što i nema više prečaca (žurnal, kodeks, likovi, oprema), a čini mi se zasad i da su izbačeni RPG elementi (nadogradnje oružija, metci itd.). Poboljšana je izgleda malo borba, a čini se i da moći likova imaju veći značaj u borbi
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 20:16   #351
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
Kontrole su posljedica konzolitisa tipičnog za taj period, ja sam se navikao sa vremenom. Igra naginje više nekakvoj akcijskoj pucačini iz trećeg lica nego RPG-u. Meni je zabavnija od jedinice u svakom pogledu.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 20:26   #352
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Da, na žalost pate od porta s konzola. Npr trojka mi je bila skroz neigriva dok nisam podigao fov i ugasio blur :/
nub je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 23:39   #353
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
Kontrole su posljedica konzolitisa tipičnog za taj period, ja sam se navikao sa vremenom. Igra naginje više nekakvoj akcijskoj pucačini iz trećeg lica nego RPG-u. Meni je zabavnija od jedinice u svakom pogledu.
Baš odigrao dvojku.

Veliki napredak u odnosu na jedinicu što se tehnikalija tiče, ali priča je malo zaostala a i jedinica mi je nekako bila više epic.

No i dalje je to izvrsno.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 08:24   #354
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Meni je dvojka daleko najbolja po svemu.
Što i statistika govori.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 16.01.2018. u 08:44.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 16:18   #355
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Meni je dvojka daleko najbolja po svemu.
Što i statistika govori.
Ma super je, ali na kraju kada izbaciš crew misije nema toliko puno main story contenta kao jedinica. (bar mi se čini)
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 23:23   #356
weaponx
Premium
Moj komp
 
weaponx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Skyrim
Postovi: 329
To je istina, ali nije nužno loša stvar. Likovi su zato bolje okarakterizirani, bolje ih poznaješ i više ti je stalo ako poginu na kraju. Sad u ovaj prelazak sam utukao 33 sata tako da sveukupno sadržaja ne fali.
__________________
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.
weaponx je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2018., 01:20   #357
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor weaponx Pregled postova
To je istina, ali nije nužno loša stvar. Likovi su zato bolje okarakterizirani, bolje ih poznaješ i više ti je stalo ako poginu na kraju. Sad u ovaj prelazak sam utukao 33 sata tako da sveukupno sadržaja ne fali.
Naravno
Nema tu ništa loše, dapače, svidjelo mi se što je dosta likova vraćena iz jedinice. Daje jednu dodatnu težinu samoj priči.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2018., 03:10   #358
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Prešao (63h)


Dobio dobar kraj, ali mi umrli Morodin i Samara.


Možda probam sve spasiti (osim random posade, jer je to neizbježno po mojim sejvovima), sukladno ovome


Uglavnom ipak mi je bolja jedinica. Dvojka je skroz satrala RPG elemente, akcija je doduše bolje odrađena, still kulja mi je bolja, nekako mi je i priča bolja, epskija

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 13.06.2018. u 03:15.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2018., 09:15   #359
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Prešao (63h)


Dobio dobar kraj, ali mi umrli Morodin i Samara.


Možda probam sve spasiti (osim random posade, jer je to neizbježno po mojim sejvovima), sukladno ovome


Uglavnom ipak mi je bolja jedinica. Dvojka je skroz satrala RPG elemente, akcija je doduše bolje odrađena, still kulja mi je bolja, nekako mi je i priča bolja, epskija
Dvojka je više razvoj likova, veza itd.
Priča je dosta manja nego u jedinici ali u biti su dosta različite igre.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2018., 09:28   #360
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Svaki ME u trilogiji je drugačiji što se tiče gameplaya. To je po meni ok, nije dosadno i more of the same.

Prvi je najlošiji tps, ali najbolji rpg, drugi nešto na pola, a treći najbolji tps, ali broj rpg elemenata je najmanji.
nub je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na