Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.10.2015., 21:59   #841
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Našao oglas za prodaju Starcraft 2 account.a. "Uz pripadajuci mail". Ima li se na sto pripaziti i moze li se preko tih accounta instalirati i OS X verzija? I da li je retina 13 sa Iris grafikom dostatna za ugodan gameplay?

Hvala
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2015., 21:12   #842
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2015., 21:58   #843
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Našao oglas za prodaju Starcraft 2 account.a. "Uz pripadajuci mail". Ima li se na sto pripaziti i moze li se preko tih accounta instalirati i OS X verzija? I da li je retina 13 sa Iris grafikom dostatna za ugodan gameplay?

Hvala

kupovao sam ja tako.... pripazi na sljedece:
da ti da tip koji prodaje svoje ime i prezime, i eventualno secret question ako ima postavljeno...

jer su ovi na bnetu glupi, i cesto su (barem prije) znali izbacivati da im je sumnjiv tvoj login, pa ti blokiraju acc... pa ako slucajno fulas pass, onda te pitaju ime i prezime, ja nisam znao od tipa od kojeg sam kupio i ostao mi zblokiran acc.. kasnije sam si kupio na svoji origigi acc di imam ostale blizzardove igre.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 08:50   #844
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Na info rebootu 230kn LoV obican
500kn collectors edition ako nekog interesira

Igrao jucer 2h, zasad zadovoljan
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 11:50   #845
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Jel mi moze netko odgovoriti na pitanje. Vidim da je na G2A Legacy of the void 11 eura pa me zanima jel moguce aktivirati na normalnom Bnet EU akauntu na kojem imam sve igre. I koje su posljedice? Nece valjda biti na ruskom igra?
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2015., 13:24   #846
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
je, bit ce.... pise ti da je language i region samo russian.
ti trebas global. ili barem english.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2015., 22:57   #847
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Je li netko došao do kraja igre?

Meni je kraj li-la
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2015., 09:46   #848
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja presao, ako vidis stare rasprave o SC2 i kako su izmaltretirali pricu + moje predvidjanje kraja. Ispada da sam pogodio dosta toga.
Al karakterizacija likova...pa gdje su? Gdje je Nova/Tosh? Bilo sta da poveze pricu od SC2-1, preko SC2-2 do sad SC2-3.
Poludjeli bogovi... ma daj. Zatvoreni hram sa super bravama koje nitko milenijima nije otvorio, i kad ih ti otvoris, vidis tone njih sa druge strane..kako su dosli tamo?

I barem nije ME3 ending. A nekako mi je krivo sta je gotovo, svidjao mi se SC universe i likovi. Prica i rase su ok, dok nije Amon upao u srediste paznje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2015., 13:47   #849
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
nije to problem samo u sc-u... problem je to na kompletnoj gaming sceni... sve se manje vremena posvecuje dobroj prici a sve se vise svodi na grafiku i ostale sporedne stvari...
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2015., 14:09   #850
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja presao, ako vidis stare rasprave o SC2 i kako su izmaltretirali pricu + moje predvidjanje kraja. Ispada da sam pogodio dosta toga.
Al karakterizacija likova...pa gdje su? Gdje je Nova/Tosh? Bilo sta da poveze pricu od SC2-1, preko SC2-2 do sad SC2-3.
Poludjeli bogovi... ma daj. Zatvoreni hram sa super bravama koje nitko milenijima nije otvorio, i kad ih ti otvoris, vidis tone njih sa druge strane..kako su dosli tamo?

I barem nije ME3 ending. A nekako mi je krivo sta je gotovo, svidjao mi se SC universe i likovi. Prica i rase su ok, dok nije Amon upao u srediste paznje.


Istog smo mišljenja, čisto da riješimo..Kerrigan je (mislim na kraj)? Napiši u spojleru
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2015., 21:07   #851
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979



Ascendala je u xel'nagu, al nije postala hobotnica nego....phoenix iz x-mena barem je na kraju kao uzela ljudski izgled i skupila Raynora.
Em je Selendis prezivila, to sam na startu kad je Zeratul poginio reko da ako i nju ubiju, odma pucam delete.




Kraju sam se obradovao ko malo djete. Vidi se da nije Casey Hudson ovo radio...
-->
A sta reci. Amon dio mi je glup doboga.




Ascendala je u xel'nagu, al nije postala hobotnica nego....phoenix iz x-mena barem je na kraju kao uzela ljudski izgled i skupila Raynora.
Em je Selendis prezivila, to sam na startu kad je Zeratul poginio reko da ako i nju ubiju, odma pucam delete.




Kraju sam se obradovao ko malo djete. Vidi se da nije Casey Hudson ovo radio...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 00:56   #852
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
@BladeRy

Komentar na kraj igre:

''Funny thing, I actually call this sort of thing "Mass Effect Syndrome", where a sci-fi series/game/book doesn't actually know how to end, so the creators try to pack in as much metaphysical space-magic bullshit as they can into the final bit to try and make things seem 'deeper' and more meaningful than they actually were.''

gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 09:39   #853
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa zar nije?
Al za razliku od ME, ovo barem ima neki happy ending.

A za radnju, dodju do tocke gdje neznaju gdje ce pa izvuku starchild manevar. Nesto staro sta mrzi sve i zeli ubit sve organsko, tamo je AI, ovdje je BOG koji zeli ubit sve i svakoga svugdje u ovoj dimenziji da prekine cycle. Iskreno, ta preseravanja sam prestao bio i pratit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 19:25   #854
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pa zar nije?
Al za razliku od ME, ovo barem ima neki happy ending.

A za radnju, dodju do tocke gdje neznaju gdje ce pa izvuku starchild manevar. Nesto staro sta mrzi sve i zeli ubit sve organsko, tamo je AI, ovdje je BOG koji zeli ubit sve i svakoga svugdje u ovoj dimenziji da prekine cycle. Iskreno, ta preseravanja sam prestao bio i pratit.
Da se tu dosta raspravljati

Moje mišljenje za SC2 da su namjerno ostavili nedorečen kraj, ako bude zanimanje za SC3 onda budu nastavili, ako ne bude zanimanje odustat će od serijala...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 20:01   #855
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Starcraft je najispoliraniji RTS, koliko se igraju turniri i koja se lova vrti na sponzorima mogli bi jos na tome radit.
Al kako dalje? Pricu su zavrsili, sad je mir, svi se sjedinili. Osim ako oept ne izvuku neku prijetnju il se Amon vrati il neko slicno sranje.

U tom slucaju, jer u svim igrama kreces kao neki underdog, mora past Aiur opet, koji vec planet Terrana, a mozda netko preuzme zergove. Uglavnom, dosli su do zida glede radnje. Sad produzit pricu je nekako tesko a da ne bude klisej.
Al da, ja bi jos SC universea.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 22:42   #856
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927



Nevalja ništa, sve su zasrali sa ovim hibridima/"velikim zlom" Amonom koji je generički negativac i nema nikakve osobnosti, cilu igru se boriš protiv generičkog hibrida ili void vojski - nemam riječi kako loše.

Ubili su najboljeg lika u igri, od Raynora napravili pičkicu, u prijašnje 2 ekspanzije pobili sve cool likove i to je to.


.

Radnja SC2 je kao neki holivudski film B produkcije, šteta jer je SC1 postavija dobru bazu, no ništa ne čudi nakon pošto je to Blizzard koji od WC3 nije napravija dobru igru/priču
-->
SC je dosta dobro ispoliran (mehanički), ali kampanja je blago rečeno katastrofa:

Misije su očajne, sve su na isti kalup sa nekim forsiranjem vrimena obavljanja misije, ne mogu te ostaviti da u miru obaviš base building i igranje.
Neprijatelj je užasan, AI ne postoji, samo spama automatski generirane jedinice i skriptirane valove šalje na tebe. Ovako groznu kampanju dugo vrimena nisam vidija.

Prema ovome je C&C iz '95 i WC2 bog i batina, šteta jer je igra dosta fluidna i nema bugova te ima dobru mehaniku jedinica i sučelja.

Što se same priče i kampanje tiče:




Nevalja ništa, sve su zasrali sa ovim hibridima/"velikim zlom" Amonom koji je generički negativac i nema nikakve osobnosti, cilu igru se boriš protiv generičkog hibrida ili void vojski - nemam riječi kako loše.

Ubili su najboljeg lika u igri, od Raynora napravili pičkicu, u prijašnje 2 ekspanzije pobili sve cool likove i to je to.


.

Radnja SC2 je kao neki holivudski film B produkcije, šteta jer je SC1 postavija dobru bazu, no ništa ne čudi nakon pošto je to Blizzard koji od WC3 nije napravija dobru igru/priču
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2015., 10:29   #857
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa.... istina, AI je donekle glup. Al to je kampanja, nemaju sve jedinice na raspolaganju em je skriptirano vecinom. Misije su bile zanimljivije u WoL i HotS. Ovdje sam igrao na hard da se malo namucim, al kad sam dobio void ray i unit repair, igra je postala pjesma.
Zadnja zerg misija, samo stancas Mutaliske.

Prica je imala potencijala na startu, kad su razlozi bili nepoznanice, zerg je bio rasa insekata sa hive mindom koji samo kolje, protoss misteriozni alieni sa psi powerima a terrani seljacine. Onda iz guzice izvuku superdimenzionalnog svemoguceg boga koji zeli ubit sve svugdje i zauvjek i tako prica preraste u sranje.
Steta likova, bili su zanimljivi.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2015., 10:24   #858
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Predzadnja misija, nešto radim krivo, terrane mi uvijek pregaze. Koja je najbolja kombinacija za defense?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2015., 11:04   #859
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sa kim igras u prezadnjoj? Vec sam zaboravio.
Inace, mobility je sve, ako si zerg stancaj mute, ako si protoss radi voidrayeve, terani su spori ko smrt sa Bcruiserima, tako da moras ic na lakse letece unite.

Iako sam sa protosom najlakse drzao obranu, par onih super tureta i par shield rechargera i njih 3-4 drzi ko blesavo. Doduse i je njihova kampanja pa su dobili OP obranu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2015., 11:11   #860
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Sa Terranima, ali mi kombinacije bunker (marinci + firebat) sa zasiegeanim tenkom Zergovi pregaze. BCruisere sam isprobao kao support, ali su prespori i u kretanju i u pucanju, a o cijeni da ne govorim.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2016., 19:49   #861
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Jel igra tko još Starcraft 2 WoL/Hots da bacimo koju partiju, coop misiju?
__________________

Daten je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 09:32   #862
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor Daten Pregled postova
Jel igra tko još Starcraft 2 WoL/Hots da bacimo koju partiju, coop misiju?
Igra se, ali igram lotv.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2016., 21:09   #863
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Ako je netko zainteresiran igrat ladder multy nek mi pošalje PM.

Niš preozbiljno s moje strane.
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 21:01   #864
orbital_station
Premium
Moj komp
 
orbital_station's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 285
Pozdrav ekipa, možete li mi uštedit nešto vremena za download.
Može li se u onom SC2 trialu igrati 1v1 sa frendom, ili nas 2 vs AI?

Hvala
orbital_station je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 09:04   #865
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne može.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 09:37   #866
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Našao oglas za prodaju Starcraft 2 account.a. "Uz pripadajuci mail". Ima li se na sto pripaziti i moze li se preko tih accounta instalirati i OS X verzija? I da li je retina 13 sa Iris grafikom dostatna za ugodan gameplay?

Hvala
Obično se svi Accounti mogu vratiti prijašnjem vlasniku
ako on podnese zahtjev da je ACCOUNT ukraden

tako da pripazi od koga kupuješ

Jer smo ja i frend to testirali (on je htio kupiti neki tako acc) ja sam mu dao sve podatke od svoga, on promjenio SVE
ja sam prijavio Blizzardu da ne mogu pristupiti svom accountu, dao dokaz da je account moj bio prvi (priložio dokaze : broj key-eva od igara , scan osobne i u roku od 24H mi vratili acc.)
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 01:46   #867
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Koja je razlika izmedu StarCraft II: Campaign Collection i StarCraft II: Battlechesr 2.0 ??

Obje verzije imaju sve 3 expanzije

Ima li razlike izmedu EU ii Global verzije?

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 07.12.2017. u 02:02.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 08:15   #868
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Mislim da su battlechest stari nazivi kada još StarCraft II: Legacy of the Void nije postojao, tako da ga ne dobiješ.

U StarCraft 2: Campaign Collection dobiš sve 3 ekspanzije, dok u Battlechest samo dvije.

Nema velike razlike između EU i global. S globalom možeš igrati sa svima dok s EU samo s EU.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 11:40   #869
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,882
Ma nalazim po stranicama za prodaju keyeva Battlecheast 2.0 gdje u opisu pise da sadrze sva 3 nastavka (osim Nove CO) pa mi nije jasno.. i par dolara su ti keyevi jeftiniji od Campaign Collectiona editiona.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2017., 12:22   #870
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne znam. Koliko ja znam to je stari bundle. Možda je ista stvar sada, ne bi znao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na