Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2017., 20:40   #2581
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Jos uvijek ne mogu otkljucat Mi5X, Mi Unlock Tools mi izbaci nakon uspjesne verifikacije i 99% "Current account is not bound to this device", gledam i citam kazu da treba strpljenja, da probam kao za 8 dana ponovo

Imo neko ovakvu situaciju?
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2017., 22:23   #2582
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Jesi se registrira na stranici, jesi stavija find device i spoija mob na svoj acc, jesi isa na mobu u dev opcije i od tamo namistija da se otkljuca mob i poveza ga,.......
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2017., 23:13   #2583
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor myroman Pregled postova
Ajd pliz probaj iskopati, fakat su oroginalne nestale iz ponude...
Evo, ali sumnjam da još toga ima, ovo je bilo u 10. mj. 2016. BTW, od zamjenskih probaj Losoncoeur, na nekim dismantle testovima (za druge modele mobitela) su se pokazale kvalitetnima, a i ja sam imao jednu, odokativno je isto držala kao original.

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 14:33   #2584
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Kupili curi note 4x i zaljepio sam kaljeno staklo ko idiot

ima načina da se odljepi i ponovno zaljepi?
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 14:46   #2585
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
pa najnormalnije ga odljepis i ponovno zaljepis pod uvjetom da se na silikonski sloj nije zaljepilo prasine
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2017., 16:36   #2586
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Srky Pregled postova
Jos uvijek ne mogu otkljucat Mi5X, Mi Unlock Tools mi izbaci nakon uspjesne verifikacije i 99% "Current account is not bound to this device", gledam i citam kazu da treba strpljenja, da probam kao za 8 dana ponovo

Imo neko ovakvu situaciju?
Miraš se sa onim Mitool-om bit ulogiran na PCu i na phoneu na istom MiAcc-u
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 21:39   #2587
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Evo ekipa da se i ja pridružim, naručen MI A1, valjda već 4 dana istražujem šta uzeti i doslovno sam već pikirao note 4x i skoro ga naručio, ali onda si mislim hmm 300-400kn više za clean android i toliko updateove, mob stvarno nema ozbiljnije konkurencije i u skupljem cjenovnom rangu, izgleda da većina ljudi ne kuži da je doslovno 50% u softveru, upgrade na nougat i android p iduće godine, clean android, prekrasno. Našao za 250 dolara s DHLom EU + još staklo i kvalitetniji case. Vidjet ćemo kada dođe, ne valja ništa hvaliti unaprijed -.-
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 21:51   #2588
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
izgleda da većina ljudi ne kuži da je doslovno 50% u softveru
Točno, i ti onda kupiš telefon koji je softverski "prazan".
Xiaomi ima jako dobar MIUI softver koji dozvoljava masu podešavanja i jako je dobro složen, zato je toliko i popularan.
Oduzmi mu to i oduzeo si 50% telefona, ali dobro, ako tebe taj čisti android veseli... svakom svoje.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 21:54   #2589
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
Evo ekipa da se i ja pridružim, naručen MI A1, valjda već 4 dana istražujem šta uzeti i doslovno sam već pikirao note 4x i skoro ga naručio, ali onda si mislim hmm 300-400kn više za clean android i toliko updateove, mob stvarno nema ozbiljnije konkurencije i u skupljem cjenovnom rangu, izgleda da većina ljudi ne kuži da je doslovno 50% u softveru, upgrade na nougat i android p iduće godine, clean android, prekrasno. Našao za 250 dolara s DHLom EU + još staklo i kvalitetniji case. Vidjet ćemo kada dođe, ne valja ništa hvaliti unaprijed -.-
Dobro si napravio. Jer taj MIUI zna bit mušičav, neki su imali problema sa notifikacijama itd. Meni je radio ok ali opet...ako može android one zašto ne. Pogotovo jel nije velika razlika u cijeni. Moj brat je jako zadovoljan mobitelom.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 21:54   #2590
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Točno, i ti onda kupiš telefon koji je softverski "prazan".
Xiaomi ima jako dobar MIUI softver koji dozvoljava masu podešavanja i jako je dobro složen, zato je toliko i popularan.
Oduzmi mu to i oduzeo si 50% telefona, ali dobro, ako tebe taj čisti android veseli... svakom svoje.
tocno, netko kao ti preplati mob, a netko ga kupi "bez" softvera, i tako...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 22:32   #2591
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Točno, i ti onda kupiš telefon koji je softverski "prazan".
Xiaomi ima jako dobar MIUI softver koji dozvoljava masu podešavanja i jako je dobro složen, zato je toliko i popularan.
Oduzmi mu to i oduzeo si 50% telefona, ali dobro, ako tebe taj čisti android veseli... svakom svoje.

Hm jako jako čudna interpretacija, valjda ti je jasno da je clean android sam po sebi sve što ti može ikada zatrebati i sama pomisao clean OSa koji se vrti na uređaju onako kako je i zamišljen sasvim druga dimenzija, još kad dobiješ zagarantirani OTA na oreo i Android P tu je kraj svake priče, znači tvorac OSa koji stavlja taj isti OS u čistom formatu na svoje flagship mobitele (Pixel) je vrh što može biti na nekom uređaju, znači svi ti skinovi i neke dodatne funkcionalnosti su overlay, ne sastavni dio corea OSa i nikada, ni u milijon godina ne mogu biti optimizirani kao core sustav, naravno ovdje ne govorim o flagship modelima drugih proizvođaća gdje to hardware guta pa ne primjetiš neku razliku, ovo je neki mid range. Ti možeš na tom OSu raditi šta hoćeš i na kraju dana to isto tako lako maknuti bez ikakvih zezancija/flashanja/kopiranja datoteka...no dobro, svakom svoje, neću ulaziti u nečiji ukus i logiku razmišljanja

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 22.10.2017. u 22:41.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 22:37   #2592
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
Hm jako jako čudna interpretacija, valjda ti je jasno da je clean android sam po sebi sve što ti može ikada zatrebati i sama pomisao clean OSa koji se vrti na uređaju onako kako je i zamišljen sasvim druga dimenzija, još kad dobiješ zagarantirani OTA na oreo i Android P tu je kraj svake priče, znači tvorac OSa koji stavlja taj isti OS u čistom formatu na svoje flagship mobitele (Pixel) je vrh što može biti na nekom uređaju, znači svi ti skinovi i neke dodatne funkcionalnosti su overlay, ne sastavni dio corea OSa i nikada, ni u milijon godina ne mogu biti optimizirani kao core sustav. Ti možeš na tom OSu raditi šta hoćeš i na kraju dana to isto tako lako maknuti bez ikakvih zezancija/flashanja/kopiranja datoteka...no dobro, svakom svoje, neću ulaziti u nečiji ukus i logiku razmišljanja
nije bas tako...jel ima dual apps i second space na androidu? bez toga mi je dual sim mobitel limitiran...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 22:42   #2593
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
znači tvorac OSa koji stavlja taj isti OS u čistom formatu na svoje flagship mobitele (Pixel) je vrh što može biti na nekom uređaju
Osim na pixelu, imaš taj OS i na General Mobileu od 900 kn, ako ćemo tako gledati.
Kako sam i prije rekao, kad bi svi proizvođači stavili čisti android na svoje mobitele, šta bi dobili? Iste monotone telefone koji su isti kao jaje jajetu.

Ja bi radije izabrao Xiaomijev MIUI, Huawei EMUI ili LG-evo sučelje, čisti android je dosadan, iako vjerovatno najbolje optimiziran pa sad šta kome treba...
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 22:44   #2594
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
nije bas tako...jel ima dual apps i second space na androidu? bez toga mi je dual sim mobitel limitiran...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Bottom line je da čisti android radi bolje, nema bloatwarea, nema sranja s notifikacijama kao na nekim "skinovima", najbrže updejt dođe itd itd. Sad ove neke dodatne stvari se mogu dobiti i na storeu koliko znam. Dual apps i second space ne vjeujem da puno ljudi koristi.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 22:49   #2595
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Bottom line je da čisti android radi bolje, nema bloatwarea, nema sranja s notifikacijama kao na nekim "skinovima", najbrže updejt dođe itd itd. Sad ove neke dodatne stvari se mogu dobiti i na storeu koliko znam. Dual apps i second space ne vjeujem da puno ljudi koristi.
ne znam bas...ovo kaj sam ja stavio na mimax nije radilo bolje od MIUIa..a probao sam

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 23:36   #2596
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Hmm mislim neću ulaziti puno u rasprave, ali kada većina kupaca i svaki pošteni reviewer spomene clean android kao prednost mobitela onda znaš da imaš barem razuman način razmišljanja koji ima logike ...nije samo stvar u clean Androidu nego i OTA, oreo i P unutar sljedećih par mjeseci kada većina Xiaomi lineupa neće vidjeti Nougat sljedećih par mjeseci, udariš se po guzici ako dobije oreo sljedećih godinu dana u onih par top modela, a P definitivno nikada- niti jedan trenutni Xiaomi model neće dobiti ovaj update, osim A1

ah ispričavam se, izgleda da taj svaki update oduzima 50% mobitela s tim nedostatkom softwarea, pretpostavljam da će mi ostati samo baterija kada P sjedne gore :/

Ponudi svakom Xiaomi vlasniku nakon što koristi MIUI dva mjeseca, clean android na tom istom mobitelu, prihvatiti će bez razmišljanja u sekundi, ma nadoplatiti će ako treba, daleko od toga da je MIUI loš, ali budimo realni momci

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 22.10.2017. u 23:50.
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 23:58   #2597
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova

Ponudi svakom Xiaomi vlasniku nakon što koristi MIUI dva mjeseca, clean android na tom istom mobitelu, prihvatiti će bez razmišljanja u sekundi, ma nadoplatiti će ako treba, daleko od toga da je MIUI loš, ali budimo realni momci
jesi koristio xiaomi.eu rom? radi savrseno brzo, i ja prednosti prelaskom na android nisam vidio...nije to ios lol
btw, apsolutno sve radi, ali treba znat konfigurirat...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 00:10   #2598
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jesi koristio xiaomi.eu rom? radi savrseno brzo, i ja prednosti prelaskom na android nisam vidio...nije to ios lol
btw, apsolutno sve radi, ali treba znat konfigurirat...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
E pa to je ono do čega dolazimo i do čega većina kada tada dođe, ne zanimaju me nikakvi romovi, forumi, konfiguriranja, flashanja, prošao sam to sve više puta


Od kud mi ta moja tvrdnja, jer vidim koja je rasprava po forumima da većina Xiaomi Mi 5X korisnika (na kojem je baziran A1) gleda kako uguzuti taj clean rom u svoj uređaj
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 07:07   #2599
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Evo kad smo kod toga, meni je već pomalo dopizdio miui. Trenutno na miui eu i to je, ajd ok, al nisam u potpunosti zadovoljan jer i dalje ima nekih mušica i vjerujem da bi mi5 trebao raditi još bolje s obzirom na sd820.

Gledam sad da stavim gore neki treći rom, što čišći i bliže stock androidu. Za sad planiram lineage os s minimalnim G appsima. Otvoren sam i za druge prijedloge
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 08:31   #2600
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Ultimativna prednost stock Androida je ta što bi nadogradnju dobio brže i lakše nego ostatak ekipe (ali i to ovisi o proizvođaču, jer on distribuira nadogradnju a ne Google).
Nadalje, stock je (teoretski) responzivniji (što je ok kod mid-range uređaja, high-end ionako žvače sve).

E sad, dolazimo do meni najgore mane: manjak opcija. Doduše, u zadnje vrijeme Google pomalo ubaciva neke zanemarene stvarčice u sami stock ali i dalje 3rd party ROM-ovi neke stvari imaju puno ljepše riješene u odnosu na stock.
Osobno mi je MIUI stvarno OK, puno draži nego Samsungov skin, na primjer.
Sony također složi odličan skin.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 10:29   #2601
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Jel ima netko od vas na mi5x ili a1 kaljeno staklo?
Ako imate kako stoji i koje ste uzeli?
Ja san uzea jedno ali nepokriva cili ekran i nemoze se zalipit na rugovima pa iman "bili" okvir
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 11:11   #2602
Jakesevic
Truth is out there!
 
Jakesevic's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 496
problem sa xiaomi mi5.
Mobitel ne puni i stalno blinka crvena lampica kad je na punjaču. Probao drugi punjač ista stvar. Ne mogu ga upaliti, a pokušao sam i kombinaciju power + vol up/down nista ne radi?
Da li je netko imao sličan problem?
__________________
"Covjek je star koliko i zena koju osjeca!" C.Sheen
Jakesevic je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 11:28   #2603
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Osobno mi je MIUI stvarno OK, puno draži nego Samsungov skin, na primjer.
Sony također složi odličan skin.

Sony je puno bliže stocku nego Xiaomijev MIUI
Inovator je online   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 13:55   #2604
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Sony je puno bliže stocku nego Xiaomijev MIUI
Slažem se. Samo kažem da Sony ima pregršt dodatnih opcija u settingsima a opet ima taj stock štih, za razliku od Samsunga gdje se ne možeš snaći šta je šta.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 14:53   #2605
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Evo kad smo kod toga, meni je već pomalo dopizdio miui. Trenutno na miui eu i to je, ajd ok, al nisam u potpunosti zadovoljan jer i dalje ima nekih mušica i vjerujem da bi mi5 trebao raditi još bolje s obzirom na sd820.

Gledam sad da stavim gore neki treći rom, što čišći i bliže stock androidu. Za sad planiram lineage os s minimalnim G appsima. Otvoren sam i za druge prijedloge
Ovaj ovdje i ne traži drugo,jer je črabl tražio i isprobao SVE.

NIjedan ne radi tako glatko ko ovaj,svi imaju usranu bateriju sa oko 4-5 sati SOT-a....ali kad isprobaš taj AOSP sa VoX populijem,Substratumom(teme) i EAS-om(neki kurac kaj uči tvoje navike na mobu i sam izradi algoritam za što brži response prema tvojim potrebama KAO) te,vjerovali ili ne,AOD ili Glance opciju(krnju) koja izgleda fora...neš nikad nazad na MIUI(ukoliko mu ne nađeš preveć zamjerki). Ja nisam.

Lineage i njegovi based romovi su mi pre laggy. Imam feeling ko da imam prastari Galaxy Nexus u ruci a ne SD820 fon. Od LOS based romova mi je najfluidnije radila Ressurection Remix + Soda Kernel 1.2 kombinacija.

BTW meni je MIUI radio ko metak,ne znam kakvih ti problema imaš. Jednostavno mi je postao dosadan.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 23.10.2017. u 16:13.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 17:22   #2606
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor skyman Pregled postova
Ponudi svakom Xiaomi vlasniku nakon što koristi MIUI dva mjeseca, clean android na tom istom mobitelu, prihvatiti će bez razmišljanja u sekundi, ma nadoplatiti će ako treba, daleko od toga da je MIUI loš, ali budimo realni momci
Aj gluposti, nisam koristio MIUI jos od 2010/2011 i HTC Desirea do zadnjih par mjeseci, ali ne vidim ijednog logicnog razloga da bih si bas pozelio stavit clean ROM, osim da na njega odmah ne natovarim Xposed


Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 17:47   #2607
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ovaj ovdje i ne traži drugo,jer je črabl tražio i isprobao SVE.

NIjedan ne radi tako glatko ko ovaj,svi imaju usranu bateriju sa oko 4-5 sati SOT-a....ali kad isprobaš taj AOSP sa VoX populijem,Substratumom(teme) i EAS-om(neki kurac kaj uči tvoje navike na mobu i sam izradi algoritam za što brži response prema tvojim potrebama KAO) te,vjerovali ili ne,AOD ili Glance opciju(krnju) koja izgleda fora...neš nikad nazad na MIUI(ukoliko mu ne nađeš preveć zamjerki). Ja nisam.

Lineage i njegovi based romovi su mi pre laggy. Imam feeling ko da imam prastari Galaxy Nexus u ruci a ne SD820 fon. Od LOS based romova mi je najfluidnije radila Ressurection Remix + Soda Kernel 1.2 kombinacija.

BTW meni je MIUI radio ko metak,ne znam kakvih ti problema imaš. Jednostavno mi je postao dosadan.
Fala na info! Kad uhvatim vremena probam

Na zadnjem sam miui 8 eu ima mušica s nekim appovima, al konkretno na chromeu često pucaju stranice, messenger ima nekih problema s connectanjem, facebook se freeza nekad, weather i calendar appovi su im u banani (prikazuje totalno krive podatke za weather iako vuče s accuweather, a calendar krivo označuje dane kada su praznici/sastanci/ostalo). I općenito bih volio da mi nešto brže radi. Miui 9 eu navodno ima još dječjih bolesti. Globali mi je radio još sporije + imao sam problema s notifikacijama za neke appove.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2017., 17:51   #2608
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Pa da o tome se i radi. Nekima zajebava taj MIUI, kasne ili uopće ne stižu notifikacije i ovo gore navedeno a nekima radi dobro. Zato je po meni najbolja opcija android one od šaomija...Brat je imao dosta problema sa MIUI (ja ne) a sad na A1 sve fercera.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 08:54   #2609
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Xiaomi stiže u Španjolsku a uskoro i u Srbiju:

http://www.balkangadgets.com/xiaomi-...ze-i-u-srbiju/
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2017., 09:41   #2610
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Srbija nam nije toliko napeta jer nije EU pa te dođe isto kao da si ga kupio u Kini. ES je već napetija kao lokacija barem što se tiče RMA.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na