Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2017., 18:07   #26131
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
hvala svima na informacijama,uzet ćemo sutra nešto,malo je hitno pa valjda ono kaj će biti blizu i dostupno.
evo uzeo stari neki Yuasa,piše Japan i 3g garancija,zvuči sasvim ok
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 20:16   #26132
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Ima li netko Nexen Winguard Snow G WH2? Zatvorenih očiju, tj. na temelju par informacija od lokalnih vulkanizera, kupio sam ove gume po 34,12€ komad.

Ukratko, omjer cijene i onoga što pružaju je prekoodličan. Kod mene su u dimenziji 185/60 R14 na hondi civic EJ9.

Prvo sam ih provozao na preporučenom tlaku za civica, ali brzo sam spustio tlak cca 0.2 bara i guma drži.

Ne mogu direktno usporediti s drugim gumama, pa me zanima ima li netko da vozi te gume i kakvi su mu utisci?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 20:51   #26133
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,137
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Samo da znaš da je to čisti marketinški trik. Kao damo ti 76% a osnovica 20% veća od ostalih kuća. Tak su meni počeli prodavat spiku u Croatiji. Kao odmah dobim 50% a cijena kao da imam 25% kod neke druge kuće.

Ja sam u Velebit osiguranju uz 45% popusta (jer auto ne glasi na mene) uz osiguranje osoba 20/40 za auto 54 kW platio 1070 kn.
I od drugih kuća dobio ponudu oko 1300kn, tak da će mi svakak biti jeftinije.

Ali hvala na upozorenju.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 21:00   #26134
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Velebit sad drzi Sava, slovensko osiguranje. Najjeftinije. Za moj reno, 72kW, 1140kn, zona zagreb, popust 50%.
imart je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 21:53   #26135
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 918
jel netko tamnio zadnje lampe na automobilu?
tamio bih malo za efekt i dalje bih da se vidi dobro svjetlo i da neam problema.

folije ili sprej? thy
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 00:04   #26136
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Davnih dana sam tamnio zmigavce.
Plastik primer pa transparentni sprej. Pričekati da se osuši i ponoviti ako treba tamnije.
S druge strane foliju se da skinuti ako će te tlačit na tehničkom (a hoće)
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 13:06   #26137
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Deca, slušajte Wolverinca ter izbjegavajte CZV u Gorici jer je to ordinarna uhljebsko-koruptivna banda u rukama stanovitog Presečkog.
Institucija koja bi po defaultu trebala biti državna, postala je na neki mutan način privatna prčija nekolicine igrača.
Pred desetak godina su me hladno i bez milosti srušili na ( po meni, bespotrebnom ) atestiranju autobusa, gdje je lik kod pregleda pronašao ( kad nije mogao ništa drugo ) da je stepenica na ulazu u bus prekratka za 1,5 cm.
Rekoh mu da je bus njemački proizvod ( Auwaerter ) te da je prošao sve njemačke TUV i ostale kontrole i da se izvozi u FR, CH i Švedsku.
Pjegavi žuti lik me posprdno odyebo i srušio.
Naravno da sam na kraju prošao izvukavši nagaznu, nazubljenu aluminijsku lajsnu za dva cm pa je gnom mogao to pofotkati i opravdati svoje besmisleno postojanje.
Mladi ste i borite se za ukidanje ovakvih nepotrebnih institucija, bit će vama i vašoj djeci lakše i jeftinije.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie

Zadnje izmijenjeno od: panoramix. 11.01.2017. u 14:01.
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 13:28   #26138
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
A koji je uopce motiv za atestiranjem novih dimenzija guma? Jedino sto mi pada na pamet je mozda ako je neka blesava dimenzija koja je dosta skupa....

Npr. meni su s autom dosle 205/55/17 i pri prvoj registraciji mi je lik upisao u knjizicu i 15 colnu verziju. I kad stavljam zimske me mijenjam gume vec komplet kotace i nikad problema.

Mislim da je bolje/jeftinije/manje zivaca treba da se raspitate s kojim sve kotacima/opremama se auto prodavao i s potvrdom vam te dimenzije upisu u knjizicu...

CVH mafiju necu niti spominjati, imao sam nazalost prilike citati po forumima iako mi je jos jaca stvar od toga kako je neki tenkre u STP srusio lika s novim Accordom zbog tvornicki zatamnjenih straznjih stakala...pih
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 13:41   #26139
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
A koji je uopce motiv za atestiranjem novih dimenzija guma? Jedino sto mi pada na pamet je mozda ako je neka blesava dimenzija koja je dosta skupa....

Npr. meni su s autom dosle 205/55/17 i pri prvoj registraciji mi je lik upisao u knjizicu i 15 colnu verziju. I kad stavljam zimske me mijenjam gume vec komplet kotace i nikad problema.
Kao sto smo gore par puta rekli, motiv je legalizacija vozila.
Ti si u svom slucaju samo dodao novu dimenziju jer je tvoje vizilo vec prodavano na nasem trzistu s tom dimenzijom.
Oni cije vozilo nije bilo prodavano tom dimenzijom moraju odraditi atest.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 13:46   #26140
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
Aha..u pravu si, rečeno je ali sam smetnuo s uma ...my bad
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 13:49   #26141
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
CVH mafiju necu niti spominjati, imao sam nazalost prilike citati po forumima iako mi je jos jaca stvar od toga kako je neki tenkre u STP srusio lika s novim Accordom zbog tvornicki zatamnjenih straznjih stakala...pih
Ovo je naprosto nelegalno. Smiju se zatamniti zadnja stakla i zadnja bočna do neprozirno crnog ako se želi !
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 13:53   #26142
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Ovo je naprosto nelegalno. Smiju se zatamniti zadnja stakla i zadnja bočna do neprozirno crnog ako se želi !
Naravno ali kad idiot zapne mozes se fuckati....ja isto imam tvornicki zatamnjena zadnja stakla i da mi to isto pokusa napraviti rekao bih mu da izmjeri zatamnjenje i da mi fino da napismeno zasto me rusi....Jer ove odokativne metode ne jebem pol posto....

Iako se to dogodilo negdje 2007-2008 pa nisam siguran da li je to i onda vrijedilo...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 14:05   #26143
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
gdje u zagrebu preporučate otić na tehnički? recimo oko črnomerca
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 14:27   #26144
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,692
Dobio sam na 7 dana Golfa 7 1.6 TDI Bluemotion, pa da bacim pokoju objektivnu, ako koga zanima

Vozim Clio Grandtour 1.5 dCi (75 ks), evo već treću godinu službeno. Svake godine dobijem mlađeg i tako iz godine u godinu.

Danas sam dobio Golfa i eto prvih utisaka. Čisto usporedbe radi, oba imaju osnovnu opremu.

Što mi se sviđa kod Golfa:
1. Sviđa mi se mali (manji) volan u Golfu
2. Sviđa mi se što brisači rade tiše (nečujno)

Što mi se ne sviđa kod Golfa:
1. Središnji naslon za ruku je prevelik ili je mjenjač premali, ne sviđa mi se pozicija jednog ili drugog.
2. Za svako korištenje radija ili provjeru informacija na ekranu u centralnoj konzoli, treba maknuti ruke s volana i oči s ceste (ekran je premali i prenisko postavljen, "tipke" na ekranu su sitne) - ekran je također rezistivan kao i na Cliu, ali su predviđene oznake na ekranu manje i treba ih pogoditi precizno. Brdo nebitnih funkcija koje zatrpavaju menije.
3. Ručna na tipku...ne vjerujem joj
4. Nema nikakvih dodatnih ručica ili komandi na volanu za upravljanje radiom (nastavak na 2.)
5. Mali (niski) retrovizori, fali mi koji centimetar u visinu
6. Glasan motor (u leru barem duplo glasniji od Clia, u vožnji nekad i dosta više)
7. Ulazak u auto mi je čudan. Koljenom sam opalio po rubu komandne ploče pri ulasku, a nisam nešto osobito visok. U Clio kliznem, a u Golfa zakoračim i spuštam se.
8. OGROMAN brojač okretaja s razmacima da mi prst može stati između oznaka za 200 rpm. Izgleda jeftino s toliko neiskorištenog prostora koji se definitivno mogao bolje iskoristiti.
9. Osjetno neudobniji s tvrđim sjedalima, a prelazak preko neravnina (Slavonska-Zagrebačka) se čak i pošteno čuje, pored toga što se osjeti.

Clio po defaultu ima:

1. Tempomat i ograničenje brzine s komandama na volanu
2. Bluetooth, USB i AUX konektore
3. Posebnu ručicu iza volana s komandama za media sustav/radio/telefon (vol up/down, mute, menu, recieve/end call tipka i kotačić za prev/next)
4. Veći ekran, postavljen visoko, s većim "tipkama" i ograničen na bitne funkcije

I to mi sve fali...
Svako malo ruka traži ručicu za radio iza volana...koje nema...Mute tipku još isto nisam našao, jedino da dosegnem potenciometar glasnoće i okrenem na nulu.
Zakonski, ne mogu telefonirati u autu, jer nemam handsfree, jer auto nema BT. Puštanje muzike s mobitela bežično mi je isto sad nemoguće, ali ajde, imam negdje AUX kabel.
Osakaćen sam, gledajući s poslovne strane

Gledam u cijene sad da vidim kolika je točno razlika... Golf je skuplji 30-40 000 kn (uspoređujem Clio karavan i običan Golf).

Iskreno, ovo je prvi Golf kojeg sam vozio nakon trojke i moram priznati da nisam impresioniran ničime dosad viđenim.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 11.01.2017. u 14:33.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 14:46   #26145
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Vrijeme je da mijenjam auto. Tražim kompakta. Buđet max 9t eura. Za sada u uži izbor su mi ušli Focus, i30, Ceed i Astra. Tim ih redom i preferiram. Godište koje gledam od 2011-13. Nije mi bitno jel benzinac ili dizelaš jel godišnje ne prelazim više od 12-13 tkm. Problem je što autokućama polovnih auta ne vjerujem a auti "novijeg datuma" prvog vlasnika se rijetko nađu u oglasniku.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 14:49   #26146
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Deca, slušajte Wolverinca ter izbjegavajte CZV u Gorici jer je to ordinarna uhljebsko-koruptivna banda u rukama stanovitog Presečkog.
Institucija koja bi po defaultu trebala biti državna, postala je na neki mutan način privatna prčija nekolicine igrača.
Pred desetak godina su me hladno i bez milosti srušili na ( po meni, bespotrebnom ) atestiranju autobusa, gdje je lik kod pregleda pronašao ( kad nije mogao ništa drugo ) da je stepenica na ulazu u bus prekratka za 1,5 cm.
Rekoh mu da je bus njemački proizvod ( Auwaerter ) te da je prošao sve njemačke TUV i ostale kontrole i da se izvozi u FR, CH i Švedsku.
Pjegavi žuti lik me posprdno odyebo i srušio.
Naravno da sam na kraju prošao izvukavši nagaznu, nazubljenu aluminijsku lajsnu za dva cm pa je gnom mogao to pofotkati i opravdati svoje besmisleno postojanje.
Mladi ste i borite se za ukidanje ovakvih nepotrebnih institucija, bit će vama i vašoj djeci lakše i jeftinije.
CVH Gorica ... Atest? ....jao ... znači veći idiotizam od institucije nisam vidio. Ljudi koji tamo rade ne razlikuju auto od trakora a rade ateste za vozila. Ne znaju ni iščitat podatke iz tvorničkih tablica ... žalost ljudi žalost. I oni donose pravila ...

Dakle ja sam skidao plin iz auta i radio atest da se vrati sve na staro. Ja sve doma poskidao složio sve nazad kak je tvornički bilo i eto mene kod CVH.
ALi ... ne ... dečec ne ide to tak kak ti misliš. Ti moraš donijeti potvrdu i račun da je to neki ovlašteni servis demontirao i vratio u prvobitno stanje i treba njihov račun. (pitam se kaj onda on tam pregledava, slika i pravi se pametan). Al dobro ajde ... nađem najpovoljnije kod autocepelina da mi frajer samo napiše fakturu i papir kako je sve skinuto s auta i to mi naplati 300 kn ... idemo dalje .... platim sve tam za atest koliko košta i predam sve oni to tam poslikaju i vele kad će biti gotovo. OK ja čekam papire da mogu odmah na regu. Zove tip ... evo mene u goricu po papire i ništa žurim se ja da stignem još na tehnički ... kad malo pogledam ja papire kreten nije napisao da auto više nema plin odnosno da je sada samo benzin nego je samo izmijenio dimenzije guma koje su tada bile na autu. I zovem ja .. vraćaj se nazad ... oni naravno više ne rade ... ali neki tip je tam kaj to upisuje radil noćnu ili kaj uglavnom radio je navečer. I ja mu velim kaj je ... ok on je sad to ispravio ali nema nekog šefa da to potpiše. I sad je još tu bilo kreferka da ne duljim ... išao ja treći put ... da frajer potpiše međuvremenu ja našao još grešaka i reko gle sad idiote .. masa vozila ostala nepromijenjena, piše da ima abs a nema ga ...ispravi to ... ne on neće hoće da mu ja auto ponovo dovezem da se on uvjeri da nema abs. Ja ga pitam šta si radio, šta si sliko tolko kud si gledo? Odgovor je da nije on. OK. A za masu mi veli da nema podatak. Pa sam mu ja iz manual auta pročitao za taj model koja je težina i tak je napisao a za ABS sam mu reko nek piše kaj oće jer ja mu više ne dolazim niti odlazim bez papira ...onda mi je povjerovao na riječ nakon pola sata premišljanja i napisao končano papire.
Predaš papire da oni naprave šta trebaju onda im ti odradiš posao jer ga ne znaju.
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 15:15   #26147
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Naravno ali kad idiot zapne mozes se fuckati....ja isto imam tvornicki zatamnjena zadnja stakla i da mi to isto pokusa napraviti rekao bih mu da izmjeri zatamnjenje i da mi fino da napismeno zasto me rusi....Jer ove odokativne metode ne jebem pol posto....

Iako se to dogodilo negdje 2007-2008 pa nisam siguran da li je to i onda vrijedilo...
Lik koji je to pisao laže kao pas jer ja od 2003 na svakom autu imam zatamljena zadnja stakla i oduvijek je zabrana tamljenja prednjih stakala

Poslano iz mikrovalne

Zadnje izmijenjeno od: buljaka. 11.01.2017. u 15:22.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 15:32   #26148
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Bec
Postovi: 1,118
Apsolutno..tip laže. Nema druge. :facepalm
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 16:11   #26149
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Apsolutno..tip laže. Nema druge. :facepalm
naravno da laze, ne moze ga rusati zbog necega sto je protivno zakonu i ne moze se krivo protumaciti. lik je htio biti popularan negdje na forumu i zato je srao i muljao da bi bio nekome zanimljiv. Kolega u Osijeku od 2000. ima firmu za zatamljivanje stakala, super bi islo kad bi bilo nelegalno biseru
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 17:17   #26150
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,413
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Kolega u Osijeku od 2000. ima firmu za zatamljivanje stakala, super bi islo kad bi bilo nelegalno biseru
A gdje je itko naveo da je ilegalno?
Imho poznavajuci ljude cisto moguce da se tako nesto desi. Ekipu jebu za gro stvari koje su legalne.

Dakle nitko nije rekao da je ilegalno imat zatamnjena straznja stakla. Receno je da ga je lik rusio a zasto to zna samo taj tip.

Isto kao sto ekipu ruse zbog "ledicarenja"
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 20:39   #26151
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
se neko kuzi u vtec motore, jel moze ovo bit od vtec ventila koji je skrsen. javi se uglavnom nakon kaj stisnem u vtec, onds prestane https://youtu.be/Ke7baJKKAvA naravno, ako netko ima jos neku ideju kaj moze bit nek napise

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 21:13   #26152
turbojc
Premium
Moj komp
 
turbojc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonski Brod.
Postovi: 162
Ne postoji vtec ventil.
Kada si zadnji puta pregledao ventile?
Pojma nemam od čega bi to mogao biti zvuk.

Sumnjam da ćeš to moći sam odgonetnuti, i popravit, pa s toga ne vidim što se ne zaletiš kod nekog tko je s Hondama na ti. Barem toga u Zagrebu ima na pretek.

P.S. Imaš grupu na fejsu s 6000 članova, pa se probaj tamo javiti, a imaš i 2 foruma, pa probaj i tamo otići.
turbojc je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 22:09   #26153
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
gdje u zagrebu preporučate otić na tehnički? recimo oko črnomerca
Ako ti je auto ispravan STP na Ljubljanskoj kod Vrbana, ako ti je auto tako~tako STP na Škorpikovoj (odnosno Kovinska odmah kod križanja s Škorpikovom)

Ovima na Vrbanima samo moraš napomenuti da ti onu nalju tehničkog nalijepe u gornji desni ćošak jer je vole nalijepiti jedno 15-20 cm od gornjeg ruba uz desni "A" nosač.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 22:18   #26154
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Ja idem u stp eurozagreb u sv. Nedelji i prolazim uvijek..
imart je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 22:20   #26155
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
https://youtu.be/AHgndLyA0Vg

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 22:21   #26156
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,067
Citiraj:
Autor turbojc Pregled postova
Ne postoji vtec ventil.
Kada si zadnji puta pregledao ventile?
Pojma nemam od čega bi to mogao biti zvuk.

Sumnjam da ćeš to moći sam odgonetnuti, i popravit, pa s toga ne vidim što se ne zaletiš kod nekog tko je s Hondama na ti. Barem toga u Zagrebu ima na pretek.

P.S. Imaš grupu na fejsu s 6000 članova, pa se probaj tamo javiti, a imaš i 2 foruma, pa probaj i tamo otići.
Tehnički gledano, vtec solenoid je po prirodi elektromagnetski ventil tako da nije baš fulao..Definitivno neka pogleda po honda forumima jer ovakva pitanja ovdje nema smisla postavljati pošto može biti svašta.

Ali za Hondu uvijek isto pravilo, redovito mijenjati ulje, da je kvalitetno i svakih 20-30tkm štelati ventile. I onda će to trajati...
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 22:46   #26157
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,560
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Ako ti je auto ispravan STP na Ljubljanskoj kod Vrbana, ako ti je auto tako~tako STP na Škorpikovoj (odnosno Kovinska odmah kod križanja s Škorpikovom)

Ovima na Vrbanima samo moraš napomenuti da ti onu nalju tehničkog nalijepe u gornji desni ćošak jer je vole nalijepiti jedno 15-20 cm od gornjeg ruba uz desni "A" nosač.
ma auto je super nema brige sve je perfektno, ima onaj kod vrbana mekdonaldsa na taj valjda misliš, budem tamo onda
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 23:05   #26158
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ma auto je super nema brige sve je perfektno, ima onaj kod vrbana mekdonaldsa na taj valjda misliš, budem tamo onda
Da, to je taj
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2017., 07:35   #26159
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,111
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Vrijeme je da mijenjam auto. Tražim kompakta. Buđet max 9t eura. Za sada u uži izbor su mi ušli Focus, i30, Ceed i Astra. Tim ih redom i preferiram. Godište koje gledam od 2011-13. Nije mi bitno jel benzinac ili dizelaš jel godišnje ne prelazim više od 12-13 tkm. Problem je što autokućama polovnih auta ne vjerujem a auti "novijeg datuma" prvog vlasnika se rijetko nađu u oglasniku.
Nezahvalno je bilo što nekome preporučivati. Bilo što od navedenoga je dobro, Kie imaju garanciju 7 godina, tak da nema greške. Osnovni benzinci su potrošači Toše ko i jači modeli skoro u istim uvjetima, po tvojoj kilometraži, očito su u pitanju kratke relacije, tak da dizlo po mom mišljenju nije dobar izbor.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2017., 07:52   #26160
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Uspio sam urikvercirat u stupić (i pritom fino ogrebat auto). Prije mjesec dana još. Ali otpalo mi je mačje oko. Od hladnoće je pukao clip koji ga drži u braniku.

Zna li tko gdje mogu nabavit 3M traku (i još bitnije, koju) da to zalijepim na auto? Mislio sam kupiti novo, ali skupo je kao vrag.

IcyTexx je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na