Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.12.2016., 00:32   #4201
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Jbg, previse opcija ima sa tim modul upgrades da je tesko odlucit kaj stavit.
Ne znam kaj bi stavljo Concealment il Target.

Mozda bolje pricekat do izlaska ovog commander patcha pa vidit kaj dobro pase sa novim setupom.

Zadnje izmijenjeno od: GreenArrow. 31.12.2016. u 00:49.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 01:02   #4202
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
I HEAP skill.... tko ce za boga miloga uzet taj skill. Da ti HE shelovi imaju 6% manje shanse za vatru? Ali +25% penetracije? Da djelimo citadele sa HE shelovima?
Evo primjer Zao sa tim skillom, mislim da je DAFUQ pravi odgovor i živo me zanima kako bi to bilo na Des sa 6s reloadom...

https://gfycat.com/FreshFortunateBeardedcollie

https://gfycat.com/SpecificTanAuk

- bow on Yama overmatch LMAO


S Reddita:

Citiraj:
Here's what the Destroyer to Cruiser HE penetration levels look like from tiers 5 through to 10.
100mm -> 16.7mm increased to 20.9mm
105mm -> 17.5mm increased to 21.9mm
120mm -> 20mm increased to 25mm
127mm -> 21.2mm increased to 26.5mm
130mm -> 21.7mm increased to 27.1mm
150mm -> 25mm increased to 31.3mm
152mm -> 25.3mm increased to 31.7mm
155mm -> 25.8mm increased to 32.3mm
180mm -> 30mm increased to 37.5mm
203mm -> 33.8mm increased to 42.3mm
210mm -> 35mm increased to 43.8mm
Here's the Battleship armour values that fall into that range.
At tier 6, armour values within the HE damaging range from 16mm up to 40mm. They have the following bands: 16mm / 25mm / 26mm / 30mm / 35mm / 37mm / 38mm / 40mm. 25mm is most commonplace, thus this skill is most advantageous on 120mm through to 130mm armed ships and again at 203mm+. I would not recommend it for 150mm through 180mm armed vessels.
At tier 7, armour valuyes within the HE damage range from 16mm up to 50mm. They have the following bands: 16mm / 25mm / 45mm / 50mm. 25mm is most commonplace. Thus once again, it's most advantageous to 120mm through to 130mm armed vessels. It is not recommend for 150mm through to 210mm armed ships.
At tier 8+, armour values within the HE damage range from 19mm up to 50mm. They have the following bands: 19mm / 25mm / 32mm / 37mm / 38mm / 50mm. 32mm is most commonplace. It is most advantageous for 155mm and 180mm armed vessels 100mm armed vessels will need to take this skill to do any damage with HE.
---

Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Jbg, previse opcija ima sa tim modul upgrades da je tesko odlucit kaj stavit.
Ne znam kaj bi stavljo Concealment il Target.

Mozda bolje pricekat do izlaska ovog commander patcha pa vidit kaj dobro pase sa novim setupom.
Nećeš niti s jednim pogriješiti. Ja ti preporučam concealment, ili ako imaš problema sa izbjegavanjem torpeda onda onaj drugi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 04:04   #4203
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ja preporučam BOS i Damage Control System Modification 2 za najkraće trajanje vatri (s zastavicom oko 35s). Tako da te jedna vatra ne dira 5%. Gasiš tek na dvije.
Ovo nisam vidio. Si mislio na Damage Control Party 2? Jer DCSM 2 nemam, samo 1.
To daje kraci cooldown za 40 sekundi.

Kaj se vatre tice, prvi put kad me zapale pustim da gori do kraja pa lupim repair tek kad me drugi put zapale?

Kaj se Concealment vs Target dvojbe tice, izbjegavam torpeda inace ok ona koja su mi blizu. No zna mi se dogodit da popim koje ako mi je iza otoka smoke od DDa koji je ispali crosspath samnom torpeda a ja ne stignem smotat da ih izbjegnem. Ili situacija da se nadje 2-3 salvi torpeda u blizini.
Da taj 5. modul upgrade nije skup (2 mil credita) onda bi lako isprobao oba pa vidio koji mi bolje lezi.
Na Bismarcku imam Target jer ima Hydro i secondary build je. No ta dva BBa su razliciti rukavi.

Zadnje izmijenjeno od: GreenArrow. 31.12.2016. u 04:13.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 09:36   #4204
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Damage Control System Modification 2, na Slotu 5 umjesto Steering Gears Modification 2:

http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Upgrades


Ne popravljaš ako si pod vatrom, samo kad znaš da si siguran. U protivnom možeš upalit heal dok 1 vatra traje jer za BB je to ogrebotina. Većina ekipe se uspaniči pa potroši repair i onda dobije 2-3 nove vatre koje su puno veći problem.

Bismack apsolutno ne treba Target modul radi Hyda koji otkriva brodove u dimu unutar 5,5 km IIRC a torpeda 3,5km. IIRC.

Po meni Concealment je bolja opcija jer paše mom stilu igre, ali nećeš pogriještiti na Carolini niti s jednim.


TA modul se stacka recimo sa Vigilance skillom. Vigilance daje +25% na detekciju torpeda, a TA +20%. Kumulativno to je 1,25 x 1,20 = 1,5 odnosno 50% bonus. Tako da F3 torpeda od Shime sa stock detekcijom od 1,9km vidiš na 2,85 km od sebe ako imaš skill i taj modul.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 09:55   #4205
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Kalkulator za nove skillove je vani:

http://shipcomrade.com/captcalc
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 11:03   #4206
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Thor

Bas sam to i mislio, manje shanse za vatru s 22% na 16%, al i ovako zao/atago full voley zna opalit 7-10k bez problema, sad sa 25% vise pena?
Ispada da nit ne trebaju AP jer je WG opet usrao stvar. He je trebao bit kao i HE u tenkovima, slabiji dmg, losa penetracija al razvaljuje module i ovdje radi vatru, a ne da doslovno mozes zaboravit AP.

WG, fucking up games since they started.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 12:46   #4207
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Po meni je to najviše broken skill, a ne RDF. BB ne mora više ni AP loadat. Totalno zaobilazi anglanje...

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 20:48   #4208
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Damage Control System Modification 2, na Slotu 5 umjesto Steering Gears Modification 2:

http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Upgrades

Ne popravljaš ako si pod vatrom, samo kad znaš da si siguran. U protivnom možeš upalit heal dok 1 vatra traje jer za BB je to ogrebotina. Većina ekipe se uspaniči pa potroši repair i onda dobije 2-3 nove vatre koje su puno veći problem.

Bismack apsolutno ne treba Target modul radi Hyda koji otkriva brodove u dimu unutar 5,5 km IIRC a torpeda 3,5km. IIRC.

Po meni Concealment je bolja opcija jer paše mom stilu igre, ali nećeš pogriještiti na Carolini niti s jednim.


TA modul se stacka recimo sa Vigilance skillom. Vigilance daje +25% na detekciju torpeda, a TA +20%. Kumulativno to je 1,25 x 1,20 = 1,5 odnosno 50% bonus. Tako da F3 torpeda od Shime sa stock detekcijom od 1,9km vidiš na 2,85 km od sebe ako imaš skill i taj modul.
Naviko sam na rudder shift jer manouver mi je bitan na visim tierima.
Koliko sekundi spasis od vatre s tim damage control sistemom?

Da, vatru inace gasim samo ako mi je u blizini neki otok kao zaklon, ili na vidiku nema vise cruisera. Inace pustim da gori do kraja pa onda tek heal.
Cini mi se da je po putanju vatre drugacija taktika na Carolini.

Bismarcka sam slago module na prema drugim igracima koji ga igraju. Cuo sam to da se Target ne stacka sa Hydrom. No dobro dodje TA ipak jer Hydra nije pasivni skil nego aktivni na kratko vrijeme borbe. TA je pasiv.

A za Carolinu, Concealment je da ja budem manje uocljiv neprijateljima, a TA da oni budu meni vise uocljivi. Ukratko prevedeno.
Jedino sam moram vidit kaj mi je lakse od toga.
Mislim da je Notser u nekoliko svojih videa isto predlagao Concealment na Carolini.

Kaj se tice ovih izmjena commander skillova, znaci da ce HE BBi bit sve vise popularni?
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 20:51   #4209
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
TA znači samo da će ti se renderirat neprijatelj na 30 a ne na 25 km na primjer. Najbolja stvar kod njega je bonus na otkrivanje torpeda. Ja sam ga dugo koristio, sad preferiram concealment.

Baš danas mjerio. BOS i taj modul plus zastavica i vatra traje 33s.

Sent using Tapatalk.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 21:40   #4210
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Malo sam gledo sinoc gameplay od Notser na youtube s Carolinom i izgleda mi da mu je Concealment dosta pomogao kod prilazenja brodovima.
Znaci ako je sueface detect range oko 13 km, sa Concealmentom je 1.3 km manje?
Ako koristim Concealment onda sam undetected i za enemy DD isto?

Imao sam oko 80 komada tih zastavica za fire. Sve potrosio.

Jel bi na commanderu Vigilance za +25% torpedo range detect bio dobar u kombinaciji sa Concealment? Radje bi to dvoje imao umjesto Target Acquisition jer Vigilance je na tom polju isto dobar.

Kolko EXP si natuko s Carolinom? I igras li ju i dalje frontal fight ili koristis otoke kao zaklon kako bi mogao angled sva 3 topa koristit?

Edit: Ljudovi, sretna vam Nova!

Zadnje izmijenjeno od: GreenArrow. 01.01.2017. u 03:08.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 13:13   #4211
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Negdje otprilike 700k XP-a. To mi je trenutno najigraniji brod.

Dugo sam se mučio s njom kad sam je počeo igrati, low dmg i 30% WR. Onda kada sam skužio trik, statsi su išli gore. Recimo Bismarcka sam krenuo igrati kad sam već znao što i kako s BB-ima na T8.

Ovaj build koji je Notser složtio ti je D build za stealth NC. Tako ga složi ako ideš na full stealth.


---

Sve najbolje u puno dobrih potapljanja u 2017!

Ja ću novu godinu otvoriti s nečim drugim... Moj prvi replay s komentarima, drugi stiže sutra (1.8 GB upload traje na rvackom internetu):

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 19:38   #4212
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Jesi probo Concealment sa Vigilance za +25% torpedo range detect?

S obzirom da imam poteskoca sa prezivljavanjem i da sam uvijek glavna meta u borbi posto svi fokusiraju vatru na mene jer sam najmeksi, mislim da mi je stealth metoda najbolja zasad.
Jedino mi problem kaj imam samo 11 pt commandera, tak da nemam vise bodova za dignut onaj commander Concealment ~15%.
Sad je red na meni da skuzim kako brod dise pa da popravljam statse s njom, da vidim u cemu je trik.

Usput, kako to da sam uklonjen iz Kraken grupe na facebooku?
Mislio sam tam danas cestitat NG ali nema te grupe vise na mojoj listi.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 20:59   #4213
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne koristim Vigilance jer mislim da je precijenjen. Dobiješ možda sekundu dvije za reakciju s njime a ako znaš što radiš i gdje su DD-i na mapi izbjegavanje torpeda nije problem.

Kraken Crew smo napustili jer nas većina nema vremena igrati turnir za ozbiljno. Tako je bilo i s Facebook grupom. SexyCroat koji nema profil tu već na službenom forumu je nastavio voditi klan pa se za sve ostalo njemu moraš obratiti vezano za klan.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 21:38   #4214
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Na Vigilance sam mislio iz razloga jere kompenzira nedostatak Target Acquisitiona u slucaju ako se ode na Concealment. Mada mislim da cu svejedno ic na Concealment setup jer mi ide na zivce bit uvijek medju prvim zrtvama.

Imas li vec ideju za novi commander skill setup za Carolinu? Imas li kaj na umu kaj bi moglo dobro funkcionirat a da ne moras bit bogatun sa bodovima.

Cek, napustili ste bas klan Kraken ili je samo obrisana grupa na faceu zbog nedostatka vremena a klan i dalje aktivan?
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 23:13   #4215
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Slagao sam nešto, ali mislim da ću i dalje na full AA build s NC (vidi post #4819).

Velim, sve vezano za klan je sad pod SexyCroatom. Ja s time više nemam veze.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 03:10   #4216
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
evo dosao sam upravo do Bayerna e sad bi na njemu i upgrades-e radio pa sto preporucate

1. main armament ili aa
2. aiming system, main battery ili cak neki kazu AA guns
3. pretpostavljam damage control
4. stearing gears

sto se kapetana tice
1. BoS i BFT
2. EM
to znam da bi trebalo biti ok a sad kako dalje

tnx


plan je nastavit dalje po njemackim BB
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 09:46   #4217
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Novi replay s komentarom, ovaj puta Fletcher na mapi Ocean:

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 10:31   #4218
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
@pero78
Njemacki BBovi se slazu kao secondary build radi doemta secondary topova.
u 3. redu uzmes Superintendent - 1x vise hydra i popravljanje.
4. red - AFT
5. red - Manual Fire Control for Secondary Armament
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 10:41   #4219
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Buildovi sa trenutnim PTS skillovima, mislim da ću poprilici tako složiti svoje kapetane:

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 19:29   #4220
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Mislim da cu na Carolini ovako slozit built:



1. red ili ovo selektirano ili susjedni skill za -30% module. Od +1 aviona za mene nema svrhe jer katapult uopce ne koristim.
4. red Concealment ce ic zadnji jer ce mi manjkat jedno 3 skilla.

Zahvaljujuci WGu i njihovim crvima u guzici, mnogi od nas koji imamo kapetane sa manje od 12 pt ce bit tesko sklepat nesto a da ima i survival skillove tipa BoS.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2017., 09:40   #4221
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ne koristiš katapult lovca? Dafuq i zašto pobogu?! Sad s dva lovca to je kao da imaš Hydro upaljen - rotiraju se na dve strane oko tebe i spotaju torpeda i DD-e.

North Carolina #1 (AA & tenk):

http://shipcomrade.com/captcalc/0000...00010000001100

North Carolina #2 (AA & stealth):

http://shipcomrade.com/captcalc/0100...00010000001101
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2017., 20:01   #4222
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Kad koristim katapult onda mi se scope produzi za 2 km i otezava mi aiming. No sjetio se da se moze to maknut pa da se zamjeni s drugim avionom koji sluzi kao air defense od drugih aviona. Ne znam jel oba aviona spotaju DDe.

Bilo kako bilo, mom Seagalu na Carolini fali jos puno spinata...
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 09:20   #4223
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
I onda RPF nije OP


Zanimljiva je Priority Target - mislim da je must have na CA i DD
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 10:30   #4224
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I svakome tko nije totalni idiot bi trebalo bit jasno da ce ovo unistit igru.

Lako za skill koji ti pokazuje koliko te ekipe nisani, ako te nisane ne znaci i da pucaju na tebe. Da je prednost, to je.

Al kao sta sam rekao za RPF, koji je smisao da znas da je DD u dimu i to gdje, da je DD iza otoka i da te ceka, totalno ubija ambush type igre. I sta sam govorio na TSu, samo cekaj da netko moda ovaj polumjesec indikator i smrsavi na neki arrow koji ti tocno pokaze gdje je lik. Jer se i ovako rotira prema nekome, znaci centar je uvijek prema drugom brodu.
Ma katastrofa, i to kazem ja koji mrzim DD gameplay i ambush tih malih djubretara koji neznaju nisanit i igrat pa se skrivaju Ovo je gameplay changer do nemilosti.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 11:45   #4225
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
I onda RPF nije OP


Zanimljiva je Priority Target - mislim da je must have na CA i DD
Jedna stvar mi nije jasna.
Di pobogu svi ovi yutuberi nađu ove kriple koji idu pravocrtno i ne pucaju na njih ?!
Da sam ja bio na njegovom mjestu, svi brodovi u užem i širem vidokrugu bi pucali po meni, ovaj Priority Target bi izgorio od blinkanja
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 12:35   #4226
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Igrao je Co-Op Neo Barem prvu rundu, dalje nisam gledao.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 15:15   #4227
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Meni nije jasno kako nekome padne napamet da se takvo nesto implementira u igru.
Sto ih je nateralo da pocnu razmisljat u tom smjeru gdje direktno utjecu na gameplay sa tim skillom.

Kak sam procitao negdje, zamisli da jedan u timu ima taj skill dok drugi tim nema nit jednog igraca sa skillom.
Il ce se desit da ce nakraju svi imat taj skill jer ak ga nemas si budala, isto kao i sa Situation Awareness skillom kojeg su svima dali nakraju.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 15:17   #4228
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Napokon mogu reci da sam pohvatao osnove ciljanja pomocu par you tube videa i mogu nesto i pogoditi na daljinu, sljedeci je Gneisenau i tu ce mi poci vjerovatno vecina kredita pa onda se pomuciti za Bismarck-a.
Usput sam poceo igrat s ruskim DD i prilcno je zabavno a pokusat cu i dobiti Graf Spee da isprobam Cruisera na za mene vecem tieru
sprzio sam i 20tak eura na poklone, jedino nesto ok je 2k doublona ostalo zastave i camo tako da mogu reci da sam se prilicno navukao hehehehe
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 16:37   #4229
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Meni nije jasno kako nekome padne napamet da se takvo nesto implementira u igru.

Sto ih je nateralo da pocnu razmisljat u tom smjeru gdje direktno utjecu na gameplay sa tim skillom.

Kak sam procitao negdje, zamisli da jedan u timu ima taj skill dok drugi tim nema nit jednog igraca sa skillom.
Il ce se desit da ce nakraju svi imat taj skill jer ak ga nemas si budala, isto kao i sa Situation Awareness skillom kojeg su svima dali nakraju.
Nemaju ideja, jednostavno ovo je uzas od mehanike koji unistava igru cijele jedne grane brodova. DD ambush adio. Cloakabilni cruiseri...adio.

Sad se sjeti one gluposti da se remova stealth fire, u kombinaciji sa ovim. Pa jebo ih retardirani kaktus, neka maknu totalno spotting, neka se svi vide sa 30km, i DD i CV i sve, i neka se onda napucavaju. Gameplay ce bit BB na nos i to je sve.

A svatko ce uzimat ovaj skill, nije uopce upitno, da ti kaze gdje je zadnji brod, gdje je najblizi brod ako ides capat, gdje je nespotani DD ako vozis BBa da izbjegnes torpeda. Toliko prednosti daje da ces jednostavno morat uzet skill samo da couneras onog drugoga tko ga ima.

Nisu "smjeli/htjeli" nerfat premium brodove, tako da promjene mehaniku cijele igre uvedu ovo sranje. Gadljivo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 23:52   #4230
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Jedna stvar mi nije jasna.
Di pobogu svi ovi yutuberi nađu ove kriple koji idu pravocrtno i ne pucaju na njih ?!
Da sam ja bio na njegovom mjestu, svi brodovi u užem i širem vidokrugu bi pucali po meni, ovaj Priority Target bi izgorio od blinkanja
I ja sam znao vidjat cesto gameplay od tih youtubera tipa Flamu, Notser, da dok igraju ekipa bas ne puca po njima. Kao da gledam gameplay u Co-op.

Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Napokon mogu reci da sam pohvatao osnove ciljanja pomocu par you tube videa i mogu nesto i pogoditi na daljinu, sljedeci je Gneisenau i tu ce mi poci vjerovatno vecina kredita pa onda se pomuciti za Bismarck-a.
Sa njemackim battleshipovima ces pocet uzivat u gameplayu sa Gneisenau i Bismarckom.
Ja ih imam oba i oboje su dobri tenkovi za brawlanje (close combat secondary fight). S tim da Gneis tu s jedne strane ima prednost jer nosi torpeda, dok Bismarck ima HE municija (zapaljivi shellovi) i to na 10 km range, tak da Biz pocne sa vatrometom na velike udaljenosti.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na