Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.11.2016., 21:23   #2821
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
Jeli ovo kućište "čemu" ili u tom cijenovnom rangu, a možda i ispod toga mogu naći bolje.

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=40238

Molim savjet.

Hvala unaprijed.
Boky1985 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 21:31   #2822
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Boky1985 Pregled postova
Jeli ovo kućište "čemu" ili u tom cijenovnom rangu, a možda i ispod toga mogu naći bolje.

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=40238

Molim savjet.

Hvala unaprijed.
nemoj ispod Zalman Z1 ili Z3 u tom rangu do 300 kn
nick praskaton je online   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 00:19   #2823
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
imas u ipona thermaltake h25 za 280kn....nema veze sto su madjari, bar po pitanju kucista, nije da se ima kaj pokvarit, a bolje od toga mislim da nema...
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2016., 16:34   #2824
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Zalman z3 plus ok?
ATX
Triba misto za 1x3.5 2x2.5 hdd-a i bilo bi pozeljno da ima filtere za prasinu
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 14:23   #2825
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Imate li kakvu preporuku za midi tower do 900-1000kn?
Trenutno imam stari Antec P180 i htio bi nešto modernije, lakše i kompaktno.

Nemam puno diskova, 2x3.5" možda i smanjim broj, jedna grafička i čak nije potreban optički pogon.

Tražim da bude što tiše, da nije glomazno i teško, da nije gamerskog dizajna, bez prozora.

Trenutno su mi 3 interesantna: Corsair 600Q, Fractal Define S i Bequiet SB600.

Ima li šta pametnije u ponudi? Define S mi je zasad najzanimljivije jer je na sniženju za 600kn i ima dovoljno mjesta te ispunjava zahtjeve.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 14:29   #2826
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
za 600 kn define S bez sekunde razmišljanja, uzmi dva..
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 14:41   #2827
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,705
Ako je Define S samo veca varijanta od Define Nano S, onda ga svakako mogu preporuciti. Imam ovaj Nano i nemam prigovora na izradu. Imam verziju s prozorom, buka 3 venta+cpu vent na low speedu je vrlo niska (najvise cujem napajanje). Kad ga nastimam da u idleu do 40 C svi ventovi stoje kuciste je onda dead silent. Komp mi stoji s lijeve strane (ne gledam u prozor) na nekih pola metra.

Jedine mane su
- onaj prekruti kabel od usb3 headera
- gumene zastite na rupama za cable management lako ispadnu ako zapnes s kabelom dok ga provlacis. Isto tako se lako vrate (volio bi da su fiksno zaljepljene)
- led dioda je kinesko bljestavo plava. Power button lijepo svijetli i ne bljesti, ali onaj kockasti cutout koji gleda sa front panela bljesti u p.m. Ovo se lako rijesi kada skines front panel i preko diode zaljepis 1/2/3 sloja bijelog papira i prigusis intenzitet. Taman postignes onaj "mutni efekt" i zadrzis plavu nijansu.
- moje Nano kuciste je dosta tesko kad je prazno, a sad sa komponentama iz potpisa je definitivno pretesko za mITX setup Bocne stranice su cvrste i debele, teze se fleksaju i imaju izolaciju. Ako trazis da je lagano, mozda te nece oduseviti.

Edit: sad vidim Define S ima oko 9kg, a Nano S 4,6kg.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 14:50   #2828
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
teško da ćeš naći kućište male mase sa zvučnom izolacijom...
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2016., 15:51   #2829
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ma sve je bolje od Antecovih 14-15kg
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 14:21   #2830
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pipao sam usporedno Fractal R5 i Crnu Udovicu i mogu reći da sam ugodno iznenađen, djeluju kao ista klasa. Pjena i tvrdoća/kvaliteta materijala mi djeluje isto, čak mi udovica ostavila bolji dojam kod zatvaranja vrata (fino ih magnet privuče). Za unutrašnjost nebih znao, ali koliko vidim po netu nema nekih mana (jedino što nema reset puce)

Ozbiljno razmatram da ju uzmem klik
Nego čitam da kod bratje Srba košta faking 50 eura ilitiga 350kn
Koliko vidim mnogo zadovljni ljudi u komentarima

https://www.youtube.com/watch?v=B9FLSDthVdI

Citiraj:
Imam ovo kuciste, staju najveci cpu cooleri, najvece graficke karte, kabliranje odlicno, ultra tiho, ogromna kompatabilnost. Pre toga imao sam NZXT s340, ovo mi se vise svidja zbog veceg prostora i mogucnosti. Jedina mana je sto nema proziran deo sa bocne strane... ali eto, mozda za Black Widow v2 ... a da, kosta 50e, jako smesno za ovo kuciste... Poz
Citiraj:
Ja sam ga kupio pre neki dan best bay za ove pare ^^ Samo sto nema restart dugme jebiga .Osim toga best buy .Bas je tiho ^
Citiraj:
... 2 prednja ventilatora odlicno hlade celo kuciste kako Hdd tako i graficku kartu i procesor . Da dodam napajenje sam stavio tako da uzima vazduh odole (sa poda) i izbacuje ga napolje tako da sve komponente su vrlo hladne .Stvarno je best buy za ove pare .Ili ovaj ili Ms Industrial FALCON ili raidmax-scorpio-v .meni je ovaj najbolji od sva 3 zbog tisine ,dosta filtera i one donje pregrade .Sve je hladno ko u zamrzivacu ja imam 4590 sa 970 kartom napajanjem THERMALTAKE Smart SE 630W i 8 giga rama i sve je eksta hladno .Jedino sto sam kupio LC-CC-120 za procesor .Ako ti to znaci zbog duzine hladnjaka .Moze sve da stane .Ovo je po meni najbolje kuciste za ove pare a i vise D
Citiraj:
savrseno za kabliranje !! osecaj kao da imas kuciste od 200e .. dolazi sa 2 venta napred od 120mm i 1 120mm nazad , ja ugradio jos 2 120mm gore , moze i 2 140mm gore , imas fan kontroler u koji idu svih 5 venta i saltas 2 jacine rada ventilatora i 3 je off ... kuciste izgleda cisto kad zavrsis sa kabliranjem da nije normalno ... strasno je tiho , kad stavis ventilatore na high onda se cuje malo ali i dalje je veoma tiho .. temperatura odlicna tj protok vazduha je odlican .... preporuke za ovo kuciste!!
Malo o čvrstoći

Citiraj:
matori stranice (bocne) kucista su same teske oko 2 kile svaka i ne zajebavam .. tesko je opasno samo ne znam koliko tacno .
Citiraj:
Uzmi ovo i neces se pokajati, ja evo se javljam uzeo sam ga i odusevljen sam. Ako zelis detalje pitaj. Da, tesko je u tri lepe, kilu dobih dok ga do kuce dovukoh. Koristili su bas debeo lim.
Citiraj:
Kućište je top. Kabliranje vrh, kvalitet izrade top notch, završna obrada ma sve. Jedino mi nogice djeluju krhko nekako jer su plastične a tolika težina je gore, mada neću mjenjati iako vidim da su neki stavljali one klasične. Kako je krenula ova hladnoća ja sam pogasio sve fanove na kućištu i temperatura ne ide gore. To je u desktop radu , web i sl. Nisam probavao gejming. Na HDD sam morao da namontiram jedan mali slim fan u onaj rack gdje ide drugi HDD; tako da mi je sotao samo jedan HDD u gornjoj ladici a u donjoj fan. Temperature normalne. SSD sam stavio na prednju poziciju. Bio je nazad iza ploče ali mi nije mogao konektor dohvatiti druge uređaje jer je podaleko i izolovan. Moraću naći neki splitter ta SATA napojni kabl. Jedna zanimljiva situacija - dok sam završavao instalaciju nove konfiguracije morao sam rotirati kućište dok je ležalo na stolu bočno. Kako sam okrenuo, tako je zadnji gornji ćošak kućišta udario u zid sobe jer sam bio preblizu. Ja krenem da psujem, pogledam tamo - u zidu rupa ko od metka, a na kućištu ma ni packe, nema tragova 'nuff said 

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 19.12.2016. u 14:35.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 15:04   #2831
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
"skriveni otvor za ispuh omogucuje bešumno izbacivanje vruceg zraka"

dobar case za te pare , vidim jedini "minus" sto nema filter na vrhu (gornji ventovi su mi na 0rpm u idle)
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 15:15   #2832
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ima filter na vrhu, ali frajeri zaboravili staviti u video

Imaju nekog stručnjaka za marketing, sa službene stranice:

Citiraj:
CPU: podržava visinu ventilatora procesora do 175mm.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 15:41   #2833
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Visina hladnjaka koju podrzava je za pohvalu , moja versa u21 recimo 159 max max (makar pise 155 al hyper je na mikron stao)
Upikno sam cryorig h7 pa me ne smeta ta visina vise

Sent from my Xperia Z3

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 19.12.2016. u 16:11.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 02:17   #2834
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 09:26   #2835
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Ste vidli gdje za kupit tu akusticnu spuzvu tanku?

P.s. Sad vidim udovica nema prozor , grijeh!

Reko bi drvojko samo thermaltake suppressor bajo moj

Sent from my Xperia Z3

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 20.12.2016. u 09:47.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 21:54   #2836
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Getriba94 Pregled postova

P.s. Sad vidim udovica nema prozor , grijeh!
Nipošto. Kućista koja briju na tišinu (tj. imaju pjenu) uglavnom nemaju prozor. Osobno nebih nikad kupio case sa prozorom (eventualno ako je neki uber deal) tj. jedan od uvjeta je da nema prozor.

Oni koji briju na bling bling, ledice i sl. ionako uglavnom nisu za minimalistička kućišta
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 22:22   #2837
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nipošto. Kućista koja briju na tišinu (tj. imaju pjenu) uglavnom nemaju prozor. Osobno nebih nikad kupio case sa prozorom (eventualno ako je neki uber deal) tj. jedan od uvjeta je da nema prozor.

Oni koji briju na bling bling, ledice i sl. ionako uglavnom nisu za minimalistička kućišta

ako imas case sa 2000 rpm zujalicom nutra pokraj glave, dzabe ti spuzva i zatvoreni case, cujes ga i gotovo

nego, ja planiram u siječnju kad bude dostupan uzet ovaj NZXT S340 elite

https://www.caseking.de/nzxt-elite-s...-genz-137.html

em je minimalistican, em je sexy, a opet nije kričav, puknit cu 4 noctua redux venta na 900 rpm i miran
nick praskaton je online   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 22:51   #2838
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ako imas case sa 2000 rpm zujalicom nutra pokraj glave, dzabe ti spuzva i zatvoreni case, cujes ga i gotovo

nego, ja planiram u siječnju kad bude dostupan uzet ovaj NZXT S340 elite

https://www.caseking.de/nzxt-elite-s...-genz-137.html

em je minimalistican, em je sexy, a opet nije kričav, puknit cu 4 noctua redux venta na 900 rpm i miran
nebus ni ti sa 900okr dobio "true silent pc"
evo mojih u idle (tko ga cuje s 2 metra castim cugom hhh)

Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 23:14   #2839
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Getriba94 Pregled postova
nebus ni ti sa 900okr dobio "true silent pc"
evo mojih u idle (tko ga cuje s 2 metra castim cugom hhh)

u pravu si, stavit cu ih na 7V
nick praskaton je online   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 23:39   #2840
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pipao sam usporedno Fractal R5 i Crnu Udovicu i mogu reći da sam ugodno iznenađen, djeluju kao ista klasa. Pjena i tvrdoća/kvaliteta materijala mi djeluje isto, čak mi udovica ostavila bolji dojam kod zatvaranja vrata (fino ih magnet privuče). Za unutrašnjost nebih znao, ali koliko vidim po netu nema nekih mana (jedino što nema reset puce)

Ozbiljno razmatram da ju uzmem klik
Nego čitam da kod bratje Srba košta faking 50 eura ilitiga 350kn
Ok cijenim tvoje iskustvo i posipam se pepelom - čim sakriju podatak o težini posumnjam na recesijsku štednju materijala (ono kejs na papiru super, a kad ga dotakneš/koristiš uvija se ka zastava na vitru )

Cijena mi je isto bila kriminal - preblizu Fractalovom Defineu R4 i njegovoj kopiji TT Supressoru F31

Ako nabaviš nabaci detaljniji osvrt

BTW Komp se ionako resetira udarcem nogom tak jasno
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 00:04   #2841
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ok cijenim tvoje iskustvo i posipam se pepelom - čim sakriju podatak o težini posumnjam na recesijsku štednju materijala (ono kejs na papiru super, a kad ga dotakneš/koristiš uvija se ka zastava na vitru )
Pa jesi čitao komentare u onom videu? Komšije kažu da je teška ko tenk (kaže jedan stranice oko 2 kile), čvrst materijal, odvaljuje zidove a njoj ništa i sl.

Ako netko bude išao u Novi Sad turistički crna udovica se neće propustit za 50-ak eura...

Inače za ovo drugo se definitivno slažem, koštao isto kao fractal (rijetko bi se tko odlučio za njegovu kupovinu, čak i ako parira kvalitetom), međutoa fractala r4 više nema (barem ne po normalnim cijenama), r5 je skoro 900kn, define s skoro 700, dok udovica dođe 550kn... Našla je svoje mjesto.

TT F31 ima prozor i well... thermaltake je (kaže osoba koja razmatra MS ). Jedino što je meni još cool u tom budžetu oko 700kn je phanteks p400s, jako nahvaljeno u recenzijama + meni osobno izgleda dobro

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 21.12.2016. u 00:12.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 01:01   #2842
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa jesi čitao komentare u onom videu? Komšije kažu da je teška ko tenk (kaže jedan stranice oko 2 kile), čvrst materijal, odvaljuje zidove a njoj ništa i sl.
Nisam niti ću

Odnosilo se na razdoblje od prije tvog posta/ikakvih komentara i feedbackova, sad je to druga priča...

BTW "Odvaljuje zidove"

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 22:09   #2843
tippi
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Daruvar
Postovi: 38
Jako mi se sviđa ovo kućište NZXT Phantom 410 - mid tower - ATX, ali ono što mi se čini da je mana je što uopće nema filtere protiv prašine ni za prednje, ni gornje ventilatore. Zanima me da li je moguče na bilo koji način postaviti filtere, jer mi se ne da čistiti prašinu kao na ovoj postavci. Drugi izbor je Zalman Z9 neo. ali moram priznati da mi je NZXT Phantom 410 prvi izbor.
Što je vaša preporuka?
tippi je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 03:20   #2844
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Preporuka je kad dajes 100 eura za case da nemoras jos filtere sam radit i stalno rastavljat case da bi ih ispuho..
Meni osobno je case uzas

Bolje ovo pa si miran https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=208993

Ili jos jeftinije
https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=215598
(jedina mana je max visina coolera , stane u praksi 158 , ali Cryorig H7 i Scythe mugen 5 rjese taj problem ko od sale )

Ako ti ne treba prozor i mislis u fušu skidat fasade moze i Black widow

Sent from my Xperia Z3

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 01.01.2017. u 03:27.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 11:41   #2845
tippi
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Daruvar
Postovi: 38
Vidiš kako su ukusi različiti. Meni se baš ne sviđaju ta pravilna četvrtasta kućišta, koja nažalost sva imaju bolje kritike.
I meni izgleda bezobrazno da moram na 100 eura još sam nešto raditi, tako da ću razmisliti o praktičnosti, a ne o estetici. Zaboravio sam napisati da će unutra ići GTX 1060 ili 1070. Ima li to kakve veze ili ova kućišta zadovoljavaju'
tippi je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 14:07   #2846
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pogledaj Phanteks p400s, coolermasterova kućišta (scout 2, mastercase 5)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 14:53   #2847
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor tippi Pregled postova
Vidiš kako su ukusi različiti. Meni se baš ne sviđaju ta pravilna četvrtasta kućišta, koja nažalost sva imaju bolje kritike.
I meni izgleda bezobrazno da moram na 100 eura još sam nešto raditi, tako da ću razmisliti o praktičnosti, a ne o estetici. Zaboravio sam napisati da će unutra ići GTX 1060 ili 1070. Ima li to kakve veze ili ova kućišta zadovoljavaju'

Nisam mislio estetski nego nema funkcionalnost , takoder ako trebas prozor uzmi da je to "prozor" , ovo je ko kljucanica na vratima
ipak je to jedan "piece of art" pa nek se i vidi

Manje je više , jednostavnost i elegancija , cini mi se da vise mlađa populacija naginje bijesnim oblinama
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 15:35   #2848
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
I meni su ljepša ta jednostavnija kućišta, ali fakat ima previše tih fractal define klonova. Najviše je takvih kućišta, to je trend zadnjih godina. Stvarno fali raznolikosti u dizajnu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 21:16   #2849
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
http://www.sharkoon.com/product/1678/19311#desc

ako budem kupovao, vjerojatno ću ovo ubost za idući komp. Ili verziju s prozorom, no s obzirom da mi je komp pod stolom, zbilja nema potrebe. Cak i napajanje sam mislio mozda od sharkoona, sve vise mi se svisa taj brend. Njihov mis mi radi vec 8 godina, a platio ga 200kn.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 22:37   #2850
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Meni je ovo preljepo

https://en.sharkoon.com/product/1678/17959#desc

Samo je kod nas previsoka cijena, vani je ispod 500kn, a kod nas ga cijene po 700kn
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na