Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2008., 23:42   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,608
Vitamin Shoppe narudjba

Pozdrav svima,

ispricavam se na (polu)spamu, ali mozda bi nekome moglo biti interesantno - naime, uzimam neke stvari s Vitamin Shoppea pa mi je tek nakon x-te narudjbe sinulo da bih mogao podijelti s nekime ne bas malenu postarinu (~70$) - stoga, vec je troje ljudi u igri, pa ako ima jos zainteresiranih neka mi se jave na mail (bubba (at) banelli (dot) biz) ili PM.

BTW, samo da preduhitrim moguca pitanja - posiljka dolazi za ~3-5 dana (sam put traje manje, ali dok oni to zapakiraju i posalju...) i do sada nije bilo nikakvih problema glede carina, PeDeVeja i slicno.

Heto.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 15:26   #2
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
Nisam htio otvarati novu temu, pa da upitam ovdje:
Trebao bi uzeti neke vitamine, omege, cink i još neke sitnice pa me zanima da li neko ima neke preporuke otkud naruciti, da ima dobra iskustva, i kako se to placa, imam paypal, valjda ce to biti ok.
Isto da li to normalno prođe carinu, sve su najobicnije stvari pa se nadam da tu nema nikakvih problema.
Zanima me otkud naruciti jer gledam po ovim nasim webshopovima a znam odprije da je ekipa znala narucivat izvana i situacije su bile u stilu da izvana dobijes i platis kutiju od 250 tableta koliko bi kod nas platio 100 tableta.
salinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.10.2016., 17:41   #3
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Ja sve takvo naručujem s iHerba već par godina, dolazi iz Amerike a poštarina je prihvatljiva, nikad problema, za svaki iznos naruđbe, za sljedeći put popust 10% iznosa. Nisam naručivao preko 200kn po naruđbi tak da nisam imao problema s carinom.
Recimo riblje ulje od Childlifea je kod njih duplo jeftinije od potpuno istog kod nas
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 19:58   #4
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
A daj mi reci koliko mogu očekivati da cu sveukupno platit ako narucim nesto što piše da košta 103 kn, koliko još dostava ili neki drugi troškovi...
i ako narucujem 2 stvari i to je taman nekih 180-190 kn, da li je bolje jednu po jednu ili obadvije odjednom, da ne prelazim onu neku granicu od 160 ili šta vec, ali to je vjerujem i dvije poštarine, pa ne znam kako se bolje isplati...i oni neki kodovi za popust za prvu kupnju, gdje tog ima...?
salinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 20:52   #5
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Moja naruđba friška od 130kn, poštarina mi je 27kn, minus 14 kN od prošle naruđbe, sve skupa 143kn, Omega 3-6-9 i extrakt sjemenke grejpa
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 21:07   #6
salinjo
Registered User
 
salinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
Hvala Ti lowrider, ajde baš cu probati prvi put pa kako ispadne...ma bio sam na nekom pregledu i moram pocet uzimat omegu 3 i cink...sad tamo ispitujem sta je najpametnije i najisplativije...
ma najviše sam nepovjerljiv radi http://forum.klix.ba/iherb-com-iskus...i-t116700.html i na drugom mjestu http://www.forum.hr/showthread.php?t=779610 ako ti se da pogledat, sve savršeno pocinje ali kako stranice idu pred kraj ispada da je iherb otiso u kitu u zadnje vrijeme, ali evo kod tebe sve izgleda super...
salinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2016., 06:56   #7
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,130
Iskreno, forum.hr ne čitam jer mi se bljuje od genijalaca koji tamo pišu.
A iskustva su valjda ko i na ebayu,m vidi sliku, klikne i kupi, a da nije čitao do kraja što u biti dobiva, ili malo pogledao komentare.

E sad, nisam davao na analizu iherbove proizvode dal je u flašicama to što piše na njima. Al znam da npr D vitamin od 5000 jedinica mi je puno pomogao, kod nas ne možeš kupiti "jači" od 400 jedinica koji apsolutno nema učinka po kao propisanim dozama

Kao i spomenuto Childlife ulje koje sam uzeo za dijete i nisam vjerovao da je duplo jeftinije dok nije stiglo
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 07:32   #8
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Uzimajte iherb i u svakom slucaju najjeftiniju dostavu poštom (ne fedex ne ups) dode jednako brzo, a zadnji put su me špediteri pošteno oženili i jos držali robu kod sebe cijelu vječnost. I još sam morao vadit eori broj za to....
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na