Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.09.2015., 09:44   #1
maxi1976
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zabok
Postovi: 30
Zmrzavaje računala

Bok,
Znači kad ga upalim, podignu se windowsi i pojave se sve ikonice i onda se zmrzne, pritisnem Ctrl-Alt-Del, i to ga kao refresha i onda radi normalno, probao sa win 7 ista stvar, vratio na xp ista stvar, probao na drugoj particiji ista stvar..ima li ko ideju
Hvala,
maxi1976 je offline  
Staro 27.09.2015., 10:59   #2
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor maxi1976 Pregled postova
Bok,
Znači kad ga upalim, podignu se windowsi i pojave se sve ikonice i onda se zmrzne, pritisnem Ctrl-Alt-Del, i to ga kao refresha i onda radi normalno, probao sa win 7 ista stvar, vratio na xp ista stvar, probao na drugoj particiji ista stvar..ima li ko ideju
Hvala,
Smrzavanje ti može imati veze s memorijom,ili možda neki update ili program koji si nedavno instalirao ,pa radi probleme.Probaj system restore,prije tog prvog smrzavanja napraviti ,ako znaš otprilike kad je počelo.No pošto si naveo da je kod oba os-a ,najprije memorija.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2015., 12:23   #3
maxi1976
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zabok
Postovi: 30
ima dvije memorije po 1gb i probao sam svaku posebno i mijenjati iz keksa u keks ali opet isto, isprobao sam da nisu kablovi gdje se izmaknuli ali nisu ali baš kad se podignu odmah se zamrznu jedino miš se može pomicati i onda pokrenem Ctrl-Alt-Del i to ga ko pomakne i onda radi
maxi1976 je offline  
Staro 27.09.2015., 12:37   #4
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor maxi1976 Pregled postova
ima dvije memorije po 1gb i probao sam svaku posebno i mijenjati iz keksa u keks ali opet isto, isprobao sam da nisu kablovi gdje se izmaknuli ali nisu ali baš kad se podignu odmah se zamrznu jedino miš se može pomicati i onda pokrenem Ctrl-Alt-Del i to ga ko pomakne i onda radi
Da,cudno mi je to.Ako radi nakon neke komande,onda bi mogao biti hard u pitanju,jesu li oba winsa na istom hardu? Kad si rekao da imas smrzavanja na oba?
Probaj proci hard s hd tunom,da vidis ima li kakvih gresaka.
Provjeri koje ti greske pokazuje event viewer u windowsima,to moze pomoci.Obicno bi trebao pokazati fatal error nakon smrzavanja.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 27.09.2015., 13:02   #5
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,448
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na