Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.05.2015., 14:21   #8461
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
I sad dosao do 47 vise-manje efortless. Sve sta treba je ne dobit frozen i reflex mobove. Ide ko od shale, sa time da je sta je veci level jos i lakse, jer trash ima tone helta sta znaci tone progressa, dobijem bossa da ubijem 2-3 grupe elitea max.

Totalni idiotizam. Sve ovisi o samoj sreci, ko da bacam pismo-glava da se odluci hocu prec rift kad ti rolla afixe elitea.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2015., 22:11   #8462
Tempus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 68
Pozdrav, igra li itko mozda non season hardcore?
Tempus je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 01:36   #8463
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Joj... nisam igru palio vise dana, upalim veceras, naravno da EU serveri nerade kako spada, stalno suta van a sad se neda ni da se spojim, probam American, evo sat i pol sve sljaka bez problema... pa kad ce te probleme da konacno rijese vec...
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 10:06   #8464
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Koje probleme? Nisu u stanju rijesit probleme od starta.
Da ne govorimo performance hitove sa novim patchom, a sta im ekipa jebe sve zivo i mrtvo jer imam vise matsa od salvagea zutih i legendary itema nego od plavih, a plave najvise i trazi a najmanje padaju.... to jos nisu ni pomislili rijesit.

A na kraju svega toga, EU serveri? Da citiram Blizzarda: "Ma di im je taj EU jebo ih on."
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 16:06   #8465
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma neigram igru puno, nestignem, i onda kad je upalim obicno na EU serverima nesto steka, diskonekta, pa izgubim volju za igranjem, a zanimljivo da na Americkim sve u isto vrijeme radi bez problema...

Ali zato od jutros do maloprije sve sljaka uredno... pitanje dokada...

Digao sam si i Barbara do level 70, u par sati ga opremio za T6, sto da kazem... kad curi onda curi, oprema pada kao blesava, otvorio mi se i event Cow level, 14 komada legendarne opreme pokupio, sve za nist ali pada li ga pada... kao da je netko pipu odvrnio danas .. steta sto moram na posao popodne...
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 22:44   #8466
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
s3 sam odlucio malo bolje igrati. .trenutno wd oko grifta 40.. imam i jade i zuni set
ali lagano mi je postalo dosadno.. ikakvih naznaka koliko ce jos ova sezona trajati?
inace u pcekspert klanu sam.. inquisitor :P
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 22:46   #8467
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Najviše dosadi kad igraš sam, em je manji drop chance, em nije zabavno.

Ja od dosade dignuo sve likove osim barba na lvl70. S gemom za exp, cain setom i crvenim kamenom u leoricovoj kruni, boostaš lika za 10 minuta ako se potrefi dobar "destiny" (), ako ne onda 15.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 09:55   #8468
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Destiny ili Density
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 15:00   #8469
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Oboje, znaš ti dobro, bio si često na TSu
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2015., 01:27   #8470
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ja od dosade dignuo sve likove osim barba na lvl70.
Meni kad igra dosadi ja je prvo deinstaliram a kao drugo je prodam, onda za mjesec dva je opet kupim, i tako u krug evo vec 3 godine

Salu na stranu, ja na ovom acc imao 12 likova na lvl 70 kad sam ga kupio, sve od prijasnjeg vlasnika s predmetima obrisao (osim gemova i golda, to mi dobro doslo) pa krenio svoje dizati i razvijati.. ali ima problem, kad god ja krenem igrati njima serveri ili su u remontu ili imaju problema s loginom i baca van iz igre... i opet uzivam u WW barbaru, sjecam se starih dana, stigao sam evo maloprije GR 32 ocistiti za 3 minute i 12 sec, znaci da bi mogao i vise ali idem po redu kako gemove dizem tako i GR cistim...

sve u svemu prije cu igru nanovo da prodam nego li da dodjem do p600 kako igram
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2015., 09:48   #8471
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Zaradiš li išta tim opetovanim promjenama računa? Zanemarivo ili?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2015., 15:37   #8472
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Sitno, najvise 100kn dosada na jednoj prodaji, obicno mi je 50kn dosta da sam u plusu, posto jeftino nabavim jeftino i prodam, posto cesto mjenjam konfiguracije i non stop sam izmedu laptopa i stolnog pc-a cesto i igre koje igram rasprodam, pa onda naleti neka super konfa za sitne pare, pa sto igrati tada ? EU4, Anno 1702 i D3 Ros su mi na stalnom spisku, nist vise nist manje.
Cak sam i prije par mjeseci D2 igrao cisto da se prisjetim kako je to nekad bilo.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 03:23   #8473
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Evo, da javim malo novosti - ako ih ne znate.

Prvo, izgleda da se perma fear više ne sviđa developerima. Pa bi mogli maknuti perma fear u patchu 2.3.

I trialse isto...

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/17084398397

Problem nedostatka kontrole nad mobovima bi se trebao riješiti time što će značajno smanjiti DMG kojeg rade.

Vidjet ćemo kako će to izgledati, jedino što znam da će onda solo griftovi biti dosta lakši.

Drugo, počeli su uvoditi promjene - zasad u kineskoj verziji Diabla.

Može se kupiti još 5 dodatnih tabova u stashu. Kod njih će to funkcionirati na 2 načina - ili ćemo ga kupiti za pravi novac, ili za novu valutu koja će se skupljati u igri.

I pojavila se nova Ramaladni kockica - ona će raditi sockete na prstenju i amuletima!

http://www.reddit.com/r/Diablo/comme...10_stash_tabs/

KAda će to doći na EU i američke servere, vidjet ćemo...
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 23:29   #8474
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
pozdrav, može mi netko objasnit kako stavim onu signalnu zastavu ostalim igračima u greter riftu ?

i još dva pitanja, kad otprilike dolazi taj novi patch, ima tko kakva saznanja ?

vidim da će ovo s prstenima biti jako dobro, baš sam se mislio stave mi opciju za socket oružje i to, a ne mogu prsten i amulet na taj način, što je dosta važno. jer onda si uništim neku opciju koja mi dobro dođe, da bi si napravio rupu i stavio onaj gem koji mi daje neke sposobnosti.

i drugo pitanje, kako si aktiviram season lika, jel se dobiva s time neke posebnosti, mogu trenutnog lika aktivirat ili moram radit poseban novi lik da bih igrao season ?

i jel se dobiva kakve nagrade za taj season, ili je to više onako reda radi, vidim da dosta ljudi to igra, ali ja još nisam s nijednim likom igrao season.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2015., 14:38   #8475
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor KorisNick Pregled postova
pozdrav, može mi netko objasnit kako stavim onu signalnu zastavu ostalim igračima u greter riftu ?

i još dva pitanja, kad otprilike dolazi taj novi patch, ima tko kakva saznanja ?

vidim da će ovo s prstenima biti jako dobro, baš sam se mislio stave mi opciju za socket oružje i to, a ne mogu prsten i amulet na taj način, što je dosta važno. jer onda si uništim neku opciju koja mi dobro dođe, da bi si napravio rupu i stavio onaj gem koji mi daje neke sposobnosti.

i drugo pitanje, kako si aktiviram season lika, jel se dobiva s time neke posebnosti, mogu trenutnog lika aktivirat ili moram radit poseban novi lik da bih igrao season ?

i jel se dobiva kakve nagrade za taj season, ili je to više onako reda radi, vidim da dosta ljudi to igra, ali ja još nisam s nijednim likom igrao season.
Za zastavu, pritisnes G, mislim...

Novi patch neće prije 10.7. - neće opet mijenjati stvari unutar sezone, a obećali su sezonu od najmanje 3 mjeseca.

Što se tiče sezone - ne možeš ništa drugo nego napraviti novog lika!
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2015., 00:24   #8476
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
kratkius, hvala na odgovoru.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 15:31   #8477
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Hm, krenulo mi je. I onda sam morao ici u provod, pa sam daleko od kompjutera i Diabla, smrc. Ali bar imam internet na mobitelu...
Uglavnom, zavrsena 66 u 4, slike dolaze u ponedjeljak.
Ekipa izgleda ovako - support crus i WD (ja), light demon hunter i Tal Rasha wiz.
478 u EU, iako cu vjerovatno biti daleko iza 500,dok dodjem staviti slike.
Nadam se da cu uspjeti odraditi 68 (uz dosta srece). Za 69, hm, tu bi trebalo biti sve savrseno. Ali mozda se i dogodi cudo, vidjet cemo!
Mislim da je sada 60 dohvatljiv bilo kojem solidnom timu, dakle, ne odustajte.

Evo, sa malo zakašnjenja, i slike!

Još prije je palo 58 u 2

http://i.imgur.com/QbQYAqX.jpg
http://i.imgur.com/hXXzOz8.jpg
http://i.imgur.com/oFgCjsy.jpg
http://imgur.com/QbQYAqX,hXXzOz8,oFgCjsy,gqNtWw0#3

Trenutno sam oko 500 u 4, 430 u 2, a u 3 sam završio 60, tu sam malo niže - zasad (895).

Onda sam išao provjeriti kakav bi mi bio rezultat na drugim serverima.
U Americi - u 4 bih bio oko 270 mjesta, trenutno, sa ovim rezultatom.
Onda sam, greškom, išao pogledati male žute. U Aziji - sa 66 - ni blizu leaderboarda.
994 u 4 je završio sa 68, onih zadnjih 6 je trenutno ssa 67 upalo. Najbolji imaju 74 očišćen. Sa 70 - nisi u prvih 150!
Ufff, jaki su.

Zadnje izmijenjeno od: Kratkius. 03.06.2015. u 12:25. Razlog: Slike
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 31.05.2015., 23:18   #8478
Lignja
Re Di Calamara
 
Lignja's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 569
Bravo. Svaka cast.
__________________
xxx
Lignja je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2015., 00:44   #8479
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Bravo, najjači ste.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 00:41   #8480
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
dobio sam d3 od frenda, ključ, acc, ambalažu, DVD, sve. I sad bih volio promjeniti ime u accountu, ima koja šema za to? Mogu mijenjati shipping address ali ne i ime nosioca računa (battlenet).
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 00:52   #8481
polymer123
Premium
Moj komp
 
polymer123's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Županja
Postovi: 136
di je najjeftinije za kupit diablo 3?
polymer123 je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 01:04   #8482
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor polymer123 Pregled postova
di je najjeftinije za kupit diablo 3?
Tisak media
http://tisakmedia.hr/Rezultati-Pretr...e&stext=diablo
159 kuna D3 i 159 kuna ekspanzija
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 01:32   #8483
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
dobio sam d3 od frenda, ključ, acc, ambalažu, DVD, sve. I sad bih volio promjeniti ime u accountu, ima koja šema za to? Mogu mijenjati shipping address ali ne i ime nosioca računa (battlenet).
Možeš promijeniti battletag, ali samo jedanput po mome saznanju.
Ako je tvoj frend ili čak netko prije tvoga frenda promijenio battletag možeš se slikati.

EDIT: Možda da probaš promijeniti e-mail adresu.
Citiraj:
Use this form to enter a new e-mail address, which will also become the new username for this Battle.net account.
A verification e-mail will be sent immediately to your new address. You must click the link in this e-mail to complete the address change process.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 10.06.2015. u 01:45.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 08:12   #8484
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
da, to sam napravio i taj dio radi. username tj email sam promjenio. Ali kad uđeš u igru, iše njegovo ime gore desno, kao nosioca accounta. Čak sam pitao na nihovoj službi sinoć ali no-go, accounti se ne prenose, nema promjene imena, samo možeš mijenjati email i password.... jbg. Čak razmišljam da preko tiska uzmem komplet igru s nastavkom i dam tih 300 kn za komplet.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 11:37   #8485
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Možeš i taj battletag promijeniti, ali samo jedanput. Neznam ima li to veze.
Napravljeno je tako upravo zbog toga da se accounti ne prodaju.
Inače ako Blizzard skuži da želiš prodati account obično ti ga blokiraju.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 11:47   #8486
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
ma sinoć sam direkt na live chat pitao da sam dobio od frenda account i da bih promjenio name. Lik je rekao da blizzard to ne dopušta davanje/prodavanje/nešto treće pa sam rekao neka ostane kako je, da ću ga tako koristiti. Zhvalio sam se i to je to, nije lik ništa komplicirao
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 11:52   #8487
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ma sinoć sam direkt na live chat pitao da sam dobio od frenda account i da bih promjenio name. Lik je rekao da blizzard to ne dopušta davanje/prodavanje/nešto treće pa sam rekao neka ostane kako je, da ću ga tako koristiti. Zhvalio sam se i to je to, nije lik ništa komplicirao
Išao si na support pitat kako da promijiš nick i rekao im da si dobio account? Imaš sreće da nije lik imao loš dan u uredu pa ti zblokirao acc
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 12:23   #8488
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Išao si na support pitat kako da promijiš nick i rekao im da si dobio account? Imaš sreće da nije lik imao loš dan u uredu pa ti zblokirao acc
a koga da pitam, prodavačicu u konzumu?
Pa rekao sam istinu, da sam dobio sam acc i medije i sve. Pitao sam da li se to može primjeniti. Vidio sam da je jedan lik napisao na njihovom forumu da je uspio promjneiti ime jer je bilo gore od njegove žene pa je sad to on htio promjeniti da ga ne zezaju da ima ženskasto ime I promjenili su mu, samo je priložio osobnu i slikao je kraj ključa od igre. Isto tako sam i ja pitao i bio sam iskren, kaj ću im muljati... Ne ide i gotovo. Mislio sam kupiti reapera na ovaj account ali sad sam nekako u nedoumici...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 13:11   #8489
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 557
Kupi novi D3 i uzivaj u igri. =) Ja sam imao slican problem. U kratko nemos promjenit ime nikako. Ja sam cak imao i blokan acc neko krace vrijeme zbog toga i trebao dokazivat da je moj. Mozes sve promjenit ali ime ne. Evo ako se odlucis igrat javi se na Pm pa mozemo skupa pokat. Ima dosta ljudi iz ck koji igraju pa bi ti moglo biti zabavno . Lp
chare je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2015., 14:08   #8490
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
vjerojatno će tako i biti. vidim na akciji je u tisku po 159 kn, i diablo i nastavak pa za 320 kn sve imam
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na