Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2015., 15:08   #1
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
Potencijalni HDMI problem

komp mi je spojen sa TVom, preko HDMI kabla, kad si preko BSplayera pustim neki film gledam na TVu... i preko AMD catalyst control centra prebacim extended desktop. nakon par minuta, ponekad duze slika na tvu "podivlja" u stilu da je sve u svega par boja. ne crno bijelo nego kao da je 8 boja bez tonova izmedju. povremeno se vrati u normalu,ali najcesce ne. na monitoru slika radi kak se spada.
inace proguglam problem i uspijem sve sam rijesiti, ali s ovim uistinu nemam pojma sto bi moglo biti.
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2015., 20:27   #2
Thermaltake
Scientist
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,367
Probo drugi hdmi kabel ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.05.2015., 21:42   #3
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
meh.. nadam se da nije to problem, jer nemam trenutno gdje posuditi, a ne zelim bezveze spaliti 50kn na novi :P
sve se nadam da je neki bezvezni problem koji sam previdio, mada sam probao malo kopati po postavkama i bs playera i amd grafe, ali nista pametno, pretpostavaljam da je takav problem onda bi se ista stvar manifestirala i na monitoru od kompa
blankyboy je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 00:01   #4
MMI
Premium
 
MMI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 913
probaj izbjeć catalyst, drži tipku "win" i stisni slovo P pa odaberi jednu od ponuđenih opcija. možda pomogne..
MMI je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 06:26   #5
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
to se dogadja kad kabel nemre propustiti cijeli bandwidth. Il je kabel loš, il predugačak il oboje. nema nikakve veze sa catalystom.
Probaj spojit preko dvi-hdmi adaptera, na nekim karticama (isprobano na atiju) je radilo normalno bez razlijevanja boja, kao da je malo jaci izlaz.
Inace kvalitetniji i cim kraci kabel i udri...
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2015., 17:10   #6
blankyboy
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Karlovac
Postovi: 108
Citiraj:
Autor mujica Pregled postova
to se dogadja kad kabel nemre propustiti cijeli bandwidth. Il je kabel loš, il predugačak il oboje. nema nikakve veze sa catalystom.
Probaj spojit preko dvi-hdmi adaptera, na nekim karticama (isprobano na atiju) je radilo normalno bez razlijevanja boja, kao da je malo jaci izlaz.
Inace kvalitetniji i cim kraci kabel i udri...
vidis to mi ima smisla, jer je duzi kabel, na prosloj grafi.. . gtx 670 nije doduse bilo tih problema... na ovoj r9 280xxx ima. probam ovih dana nabaviti neki manji kabel pa provjerim kak je na njemu, hvala!
blankyboy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na