Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > Iskon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2015., 17:30   #1861
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Jesi pokušao resetirati router? Izvaditi utičnicu iz zida pa opet spojiti i slično.
A čini se da su si spojen na bližu ili bolju centralu. (ili su podaci netočni )
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2015., 17:38   #1862
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,117
I dalje isto. To sam probao jučer odmah.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2015., 17:52   #1863
toshiro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 154
Meni i dalje sve radi bez problema. I to sve na wirelessu ( ako sam dobro pobrojao jedno 7 uređaja).

Izgleda da sam dobio neki modani router .
toshiro je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2015., 21:05   #1864
hardtoget
Premium
Moj komp
 
hardtoget's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Karlovac
Postovi: 78
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Jučer ujutro mi je nestalo neta na 5 minuta - samo je POWER lampica bljeskala.
I nakon toga je došlo do promjene parametara:
....
Attainable Net Data Rate: 11.025 Mbps 55.250 Mbps

Prije je bilo:

Attainable Net Data Rate: 7.625 Mbps 38.125 Mbps
Isto se i meni dogodilo par dana nakon ukljucenja, prije desetak dana.
prvi rezultat je bio:

Total Attenuation: 6.8 dB 17.5 dB
Attainable Net Data Rate: 10.870 Mbps 41.557 Mbps

nakon 4-5 dana:

Total Attenuation: 6.5 dB 9.0 dB
Attainable Net Data Rate: 15.000 Mbps 63.131 Mbps

Prvi rezultat nakon prelaska na iskon (sa metroneta) me ohladio, Total Attenuation kod metroneta mi je bio 4.0 (down), 300m do centrale.
hardtoget je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2015., 23:19   #1865
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Koju verziju fw-a imaš na routeru toshiro?
Tko zna zašto netko ima problema s wi-fiom a netko ne. Možda ovisi i je li postavljena wep, wpa2 i slično.
I ne znam zašto ali nestao je moj jučerašnji post o vdsl-u iskona.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2015., 10:37   #1866
hardtoget
Premium
Moj komp
 
hardtoget's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Karlovac
Postovi: 78
Sto se tice same brzine i stabilnosti, sve radi bez ikakvih problema (pucanja veze i sl.), DUO Hit 30, brzina 30/5 stabilno, nemam prigovora na taj dio. Telefon isto radi ok.

Postoji jedan problem ali je u fazi cekanja pismenog odgovora od strane Iskona pa kad vidim kakav ce biti ishod, napisem.
hardtoget je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 13:25   #1867
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Izgleda da je vdsl sada dostupan u Rijeci na centralama Kozala i Zamet prema njihovoj stranici, moja na krnjevu još nije.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 14:38   #1868
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Nadam se da ću ja isto imati VDSL za koji tjedan.
Javili mi prekjučer da je centrala Kozala prebačena na vdsl, rade se zadnja testiranja te do kraja tjedna puštaju vdsl.
Doduše tek sada mogu podnijeti zahtjev za vdsl-om jer me jučer na moj.iskon.hr odbijalo da nemam mogućnost.
I zanimljivo, ako unesem moju adresu nudi mi paket 50mbps a kada unesem moj broj ne nudi mi paket 50 već "samo" 30. Samo čini mi se da nitko na centrali Kozala nema 50mbps već samo 30 budući da je samo od prvih zgrada udaljena 500m što bi bio neki preduvjet za 50mbps. Ovdje bi trebali graditi više manjih pod-stanica i ormarića. Ako me čita netko iz Iskona
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 26.02.2015. u 14:47.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 17:04   #1869
Manwex
Registered User
Moj komp
 
Manwex's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Kastav
Postovi: 100
Eto, napokon i kod tebe VDSL dolazi
Manwex je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 17:11   #1870
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Da. Evo, dao zahtjev i piše mi da se promjena događa u roku 5 dana.

Nadam se da se drže tog roka. Što se mene tiče, mogu sam otići po router u njihov centar jer mi je usput.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 20:21   #1871
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
I zanimljivo, ako unesem moju adresu nudi mi paket 50mbps a kada unesem moj broj ne nudi mi paket 50 već "samo" 30.
Pa kada dobiješ vdsl pogledaš max line rate i ondah znaš ako može ili ne, ostalo su sve nagađanja.
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2015., 20:55   #1872
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,947
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Da. Evo, dao zahtjev i piše mi da se promjena događa u roku 5 dana.

Nadam se da se drže tog roka. Što se mene tiče, mogu sam otići po router u njihov centar jer mi je usput.
meni je prihvacena promjena 09.02 pa jos nista
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 00:13   #1873
hardtoget
Premium
Moj komp
 
hardtoget's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Karlovac
Postovi: 78
Bruno_Rv, probaj nazvati Iskonov info tel, barem ces znati sto se zbiva..:/

Meni je jucer ukljucen paket 50/10, radi odlicno, no, isto sam morao obaviti 3 poziva info telefonu i jedan mejl reklamacijama (mada je problem bio administrativne prirode i krivog informiranja).

Potpisao sam ugovor 24mj. za paket DUO Hit 30, krajem sijecnja. Pocetkom veljace, 2.2., osvane na Iskonovim stranicama paket 50/10...Buduci da sam kod metroneta bio blizu centrale, ni 300m prema kalkulatoru, pozelim za 20 kn vise 50/10.
I nazovem info tel, da bih zelio 50/10 buduci da sam ugovor potpisao 10 dana ranije, ulazim u 14 dana zakonskog roka...
Ljubazni djelatnik na info tel. mi nakon provjere kaze da je proces vec u tijeku, s 27. sijecnja, i da je je jednostavnije pricekati da se usluga ukljuci i onda prebaci na veci paket...
Router i pismo dobrodoslice sam dobio vec pocetkom veljace, ukljucenje je bilo 17. veljace, sve kako su najavili SMSovima, tocno i bez kasnjenja.
Sve je od prvog trenutka radilo bez greske, osim sto sam bio razocaran maksimalnom propusnoscu jer sam ocekivao daleko vise, buduci mi je centrala "pod nosom". No i to se promijenilo nakon par dana, izgleda da su me stavili na neku bližu centralu.

Nazovem info tel, da promijenim paket i onda hladan tus..moze, ali gubim popust od 15kn (akcija koju sam iskoristio s paketom DuoHit 30 na 24mj.).

I da ne duljim, nije to samo 15kn, nego bi i paket Duo hit 50 bio po punoj cijeni, bez popusta. Dakle, umjesto 185kn bi mi racun isao na 220.

Lijepo objasnim da sam cekao jer sam dobio takav info od njih samih, al nista. Nije bilo druge nego sastaviti mejl i zatraziti to objasnjenje napismeno, jer sam usmeno dobio dvije razlicite informacije.

Na mejl mi je odgovoreno odmah drugi dan, i 15 minuta kasnije mi je ukljucen paket DUO Hit 50 s dopunom ugovorne obveze. Vec sam bio prilicno nabrusen i onda se sve poslozilo kako treba, neocekivano brzo.

Eto, to je moj slucaj. Moram priznati da sam bio malo "razocaran" kod drugog poziva, ali sve je rijeseno ekspresno na obostrano zadovoljstvo (moje svakako je).

S prijasnjim operaterom, Metronetom sam bio ekstremno zadovoljan godinama, imao sam flat fiksnu telefoniju i flat internet 2007 godine, po cijeni t-comovog paketa "nicega". Teh. sluzba super, usluga super, cijena isto tako. I tek sada sam odlucio prijeci na Iskon jer 50/10 za 200kn je ponuda koju nisam mogao odbiti

Sto se tice Iskona, osim ovog malog nesporazuma oko paketa, moram reci da sam zadovoljan zasada. Ljubazni, susretljivi, do sada tocni i na vrijeme.
Uostalom, to bi trebao biti default, kako je netko rekao ovdje na forumu.

Nadam se da ce i vama biti tako, s ukljucenjem i promjenom paketa
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	4174062671.png‎
Views:	288
Size:	31.4 kB
ID:	14601  
hardtoget je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 00:56   #1874
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
...meni je danas rečeno, kada sam zvao službu za korisnike, da je rok za uključenje VDSL paketa mjesec i pol dana ali da to inače naprave kroz 15-ak dana najviše, jedino kada imaju neke komplikacije traje dulje.
Uglavnom, ja sam danas podnio zahtjev za 20/5 pa ćemo vidjeti...
@Ag008 - javi kada sve bude riješeno (nadam se da će nam uskoro biti priključeno)! Meni su rekli da je maximum koji mogu dobiti 30/5...
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 15:49   #1875
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Danas sam dobio SMS da je zahtjev prihvaćen. Nazvali su me i rekli da u roku tjedan-dva dobivam router preko Overseasa te da su baš jučer dobili novu isporuku routera.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 18:58   #1876
Shuky
Premium
 
Shuky's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 639
Kakav zakonski rok?


Citiraj:
Autor hardtoget Pregled postova
Bruno_Rv, probaj nazvati Iskonov info tel, barem ces znati sto se zbiva..:/

Meni je jucer ukljucen paket 50/10, radi odlicno, no, isto sam morao obaviti 3 poziva info telefonu i jedan mejl reklamacijama (mada je problem bio administrativne prirode i krivog informiranja).

Potpisao sam ugovor 24mj. za paket DUO Hit 30, krajem sijecnja. Pocetkom veljace, 2.2., osvane na Iskonovim stranicama paket 50/10...Buduci da sam kod metroneta bio blizu centrale, ni 300m prema kalkulatoru, pozelim za 20 kn vise 50/10.
I nazovem info tel, da bih zelio 50/10 buduci da sam ugovor potpisao 10 dana ranije, ulazim u 14 dana zakonskog roka...
Ljubazni djelatnik na info tel. mi nakon provjere kaze da je proces vec u tijeku, s 27. sijecnja, i da je je jednostavnije pricekati da se usluga ukljuci i onda prebaci na veci paket...
Router i pismo dobrodoslice sam dobio vec pocetkom veljace, ukljucenje je bilo 17. veljace, sve kako su najavili SMSovima, tocno i bez kasnjenja.
Sve je od prvog trenutka radilo bez greske, osim sto sam bio razocaran maksimalnom propusnoscu jer sam ocekivao daleko vise, buduci mi je centrala "pod nosom". No i to se promijenilo nakon par dana, izgleda da su me stavili na neku bližu centralu.

Nazovem info tel, da promijenim paket i onda hladan tus..moze, ali gubim popust od 15kn (akcija koju sam iskoristio s paketom DuoHit 30 na 24mj.).

I da ne duljim, nije to samo 15kn, nego bi i paket Duo hit 50 bio po punoj cijeni, bez popusta. Dakle, umjesto 185kn bi mi racun isao na 220.

Lijepo objasnim da sam cekao jer sam dobio takav info od njih samih, al nista. Nije bilo druge nego sastaviti mejl i zatraziti to objasnjenje napismeno, jer sam usmeno dobio dvije razlicite informacije.

Na mejl mi je odgovoreno odmah drugi dan, i 15 minuta kasnije mi je ukljucen paket DUO Hit 50 s dopunom ugovorne obveze. Vec sam bio prilicno nabrusen i onda se sve poslozilo kako treba, neocekivano brzo.

Eto, to je moj slucaj. Moram priznati da sam bio malo "razocaran" kod drugog poziva, ali sve je rijeseno ekspresno na obostrano zadovoljstvo (moje svakako je).

S prijasnjim operaterom, Metronetom sam bio ekstremno zadovoljan godinama, imao sam flat fiksnu telefoniju i flat internet 2007 godine, po cijeni t-comovog paketa "nicega". Teh. sluzba super, usluga super, cijena isto tako. I tek sada sam odlucio prijeci na Iskon jer 50/10 za 200kn je ponuda koju nisam mogao odbiti

Sto se tice Iskona, osim ovog malog nesporazuma oko paketa, moram reci da sam zadovoljan zasada. Ljubazni, susretljivi, do sada tocni i na vrijeme.
Uostalom, to bi trebao biti default, kako je netko rekao ovdje na forumu.

Nadam se da ce i vama biti tako, s ukljucenjem i promjenom paketa
__________________

Shuky je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 19:23   #1877
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Valjda kupovine na daljinu.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 19:49   #1878
trzalica
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Fiume
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Danas sam dobio SMS da je zahtjev prihvaćen. Nazvali su me i rekli da u roku tjedan-dva dobivam router preko Overseasa te da su baš jučer dobili novu isporuku routera.
Meni su samo poslali SMS kasnije poslijepodne (vjerujem da će sutra nazvati). Bilo bi super da to sve bude rješeno kroz tjedan-dva
trzalica je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 21:01   #1879
hardtoget
Premium
Moj komp
 
hardtoget's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Karlovac
Postovi: 78
Citiraj:
Autor Shuky Pregled postova
Kakav zakonski rok?
iz Općh uvjeta Iskon Interneta d.d. za usluge u javnoj komunikacijskoj mreži za krajnje korisnike

"Članak 3. Podnošenje Zahtjeva za zasnivanje Pretplatničkog ugovora

5. Sukladno Zakonu o zaštiti potrošača, u slučaju sklapanja ugovora na daljinu i/ili izvan poslovnih prostorija Iskona , Pretplatnik ima pravo na raskid ugovora u roku od 14 dana od dana sklapanja ugovora."

Zadnje izmijenjeno od: hardtoget. 27.02.2015. u 21:03. Razlog: dodatak
hardtoget je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 21:58   #1880
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Manwex Pregled postova
Eto, napokon i kod tebe VDSL dolazi
Mislim da smo to svi u ovom threadu jedva docekali.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 22:01   #1881
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,967
Meni je evo vec u startu poceo link kenjat. Malo zesci gubitak paketa.

Prijavio kvar pa cemo vidjeti dal ce sredit problem.
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 09:59   #1882
Manwex
Registered User
Moj komp
 
Manwex's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Kastav
Postovi: 100
Baš malo gledam kod frenda, on je na t-comu i jučer je dobio onaj turbo 30 paket i na speedtestu mu ide 31/5.6 mbps.

Zašto Iskon sreže brzinu na točno 20.479, bilo bi super kada bi dali malo lufta kao i t-com da na speedtestu prelazi 20mbps
Manwex je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 10:21   #1883
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,563
Zar je zbilja bitno za speedtest?

Ja sam zatražio 50/10, nije mi vrag dao mira za tih 20kn mjesečno
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 10:52   #1884
Manwex
Registered User
Moj komp
 
Manwex's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Kastav
Postovi: 100
Čuj prije sam imao 21.78/5.62 ali su malo srezali brzinu nekim čudom
Nije isto upload 580 i 703 kb/sec. Poslao sam im mail pa neka malo misle na mene dok sam u školi.
Manwex je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 20:20   #1885
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor Manwex Pregled postova
Čuj prije sam imao 21.78/5.62 ali su malo srezali brzinu nekim čudom
Nije isto upload 580 i 703 kb/sec. Poslao sam im mail pa neka malo misle na mene dok sam u školi.
Drugi put prije nego napišeš glupost pogledaj što ti u ugovoru piše ... oni garantiraju minimalnu brzinu od 14 Mbps na tvojih 20 ... boli ih dupe za tebe, za tvoj pad brzine od 5% i da li u školi dobivaš 5-ice ili nemaš za burek. Ja osobno ti ni nebi odgovorio na mail, jer ovo je već bezobrazluk što si neki korisnici dopuštaju, dok drugi sa stvarnim problemima s netom moraju čekati na red.
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 20:29   #1886
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
U nedjelju prijepodne podnio zahtjev preko maila za VDSL-om, isti dan popodne me nazvali i dogovorili za sutra da dolazi dostavljač sa ruterom i ugovorom za potpisati. Do kraja tjedna vjerojatno ce mi i aktivirati paket.
Brzo to ide nekako na moje iznenađenje...
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 09:21   #1887
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Froxie24 Pregled postova
Brzo to ide nekako na moje iznenađenje...
Imaš sreće jer je došao kontejner rutera iz Kine pa ide brzo!

Ja sam se malo načekao!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 18:00   #1888
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Imaš sreće jer je došao kontejner rutera iz Kine pa ide brzo!

Ja sam se malo načekao!
Je al zato se izgleda Overseas dostavljač negdje izgubio...

EDIT: Dan 2, dostavljač i dalje izgubljen...

Zadnje izmijenjeno od: Froxie24. 04.03.2015. u 19:04.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2015., 21:11   #1889
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Znači još ni traga onom novom Zyxel firmwareu koji navodno treba riješit problem pucanja telefona i interneta...
__________________

Core2Duo22 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2015., 22:13   #1890
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Citiraj:
Autor Froxie24 Pregled postova
U nedjelju prijepodne podnio zahtjev preko maila za VDSL-om, isti dan popodne me nazvali i dogovorili za sutra da dolazi dostavljač sa ruterom i ugovorom za potpisati. Do kraja tjedna vjerojatno ce mi i aktivirati paket.
Brzo to ide nekako na moje iznenađenje...
Lijepo da tebi ide brže. Jesi na kraju dobio router?
Danas (nakon moje poruke) po glasu mi se javila ista cura od jučer koja mi je jučer rekla da će doći u roku tjedan-dva vdsl router i da su baš dobili novu pošiljku routera.

I sada (danas) kaže da će mi novi router doći tek sljedeći petak a da će mi se prebaciti linija/tarifa u srijedu?
Malo zbunjenosti s moje strane, ne znam kako reagirati, pitam, ali to je za više od tjedan dana od danas i kako možete aktivirati ako mi neće doći router.
Na to ona da to nije više od tjedan dana već je to 5 radnih dana (???) i da mi router ne može doći prije 15 dana- to je i rok, da sam podnio zahtjev 26.2. a zbog opsežnosti i puno posla to ne ide prije 15 dana.
Ne želim se raspravljati s takvim osobama jer nema smisla ali kako oni kažu "ovaj razgovor može biti sniman" ja isto s moje strane uvijek snimam sve razgovore.

Više im neću slati poruku preko fejsa već ću čekati pa ako do sljedeće srijede ne dođe šaljem email/prigovor sa snimkama razgovora agenata njima ne email.
U svakom slučaju jako zbunjujuće.
Volio bi i da dobiju još koji VDSL router i neki koji bi imao bolji wi-fi signal tj. vanjsku antenu.

A na moj prigovor mi od 28.1. nisu još odgovorili.
Uploadao sam preko ftp-a 100mb i u sat vremena linija je pukla 17 puta.
U njemu sam se uglavnom žalio kako mi veza puca prilikom uploada već 2g., parica/linija je dobra, da to nisu riješili i da mi opet ne šalju router već da riješe problem. Usput predložio da me za 170kn koliko plaćam Duo.S 8mbps prebace na VDSL uz istu cijenu (ne 10kn skuplje) zbog svega navedenog i činjenice da tamo nema problema s uploadom. Usput sam naveo još par prigovora no do dan danas osim automatskog odgovora da je zaprimljeno odgovor nisam dobio. Podnio sam zahtjev za VDSL-om ali tih +10kn ne bi htio plaćati, imam još 6 mjeseci ugovorne obveze, nikada nisam dobio nikakav poklon ni pogodnost od njih.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na