Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2014., 20:00   #6991
Marin!!!
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Brum27 Pregled postova
Dvoumim se između dva TVa:

LG 60PB660V
  • plazma
  • 60"
  • nema nigdje nikakvih suvislih recenzija

Naginjem prema Panasonicu.

TV bi se koristio za HD sadržaje s kompa, nikakvu televiziju niti nemamo uvedenu u stan tako da ništa od SDa. Također, u dogledno vrijeme cura planira piknut PS4 pa bi se i konzolarilo na njemu.

E sad, znam da su tradicionalno plazme big no-no za gaming, ali sam čuo i kako kod novijih panela tih problema više nema nakon što je sve ispravno formirano u prvih 300 sati rada...


Plazma bi u teoriji sve ovo zadovoljila, ali ostaje pitanje gaminga i koliko je zapravo taj konkretan LG dobar televizor. Recenzija uglavnom nema i svode se na user reviewse "joj ovaj tv je super" i "fuj ovaj tv niš ne valja".

pls halp
I mene zanima ovaj LG tv pa ako ga uzmeš nadam se da ćeš napisati što misliš o njemu.
Imao sam Panasonic G20 plazmu i bio sam prezadovoljan u svim segmentima, sd program skroz ok, hd filmovi - savršeno, gaming - one "gluposti" da plazme nisu za gaming je možda vrijedilo za prvu generaciju plazmi, za sve novije generacije ne vrijedi. Uostalom više manje sve imaju game mode.
Ne zaboravi da svi veliki proizvođači vise ne razvijaju plasma tehnologiju ali neki kao LG još izdaju modele koje su do lani razvijali. To je slučaj i s ovim LG modelom koji im se sad vodi kao najnoviji/najači model plazme za 2014. godinu. Ako je lani bio top model (od preostale ponude) ne može sad odjednom biti za baciti.
Svi znamo da će LCD kad tad dostići plazma tehnologiju zbog prestanka razvoja iste, najjači modeli možda već i jesu, ali za sad u srednjem/višem cjenovnom rangu plazma je još uvijek odličan izbor!

Što se tiče garancije, pa nisu to kineski žnj proizvođači nego firme koje će još dugo godina nakon prestanka proizvodnje određenog modela imati podršku u svim segmentima!
Marin!!! je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 23:56   #6992
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Prema reviewu sam komentirao.

Ako si ljubitelj plazma televizora i živiš s njihovim manama, onda te niti jedan LCD neće zadovoljiti. Isto vrijedi i obrnuto

VA paneli generalno imaju prednost po kontrastu ali i po aktivnom 3D-u koji ako je dobro implementiran, bolji od pasivnog. Prosudi ako ti je 3D bitan.

Osim toga, kut gledanja kod VA televizora nije baš toliko uzak. Izmjeri udaljenost i kutove na sve četiri pozicije ako ne prelaze 30 stupnjeva, ne vjerujem da ćeš vidjeti razliku...

Osim svega toga, nekima je bitna i Smart funkcionalnost. Recimo meni je postala bitna jer sam odlučio izbaciti HTPC iz igre. Dosta mi ga je više. Panasonic tu baš i ne briljira. Bolji izbor je LG a najbolji Samsung. Barem trenutno. Samsung jedini ima službeno podržan Plex klijent.
Osim toga, podrška za Miracast nije za zanemariti. Ako imaš laptop ili tablet s podrškom za Miracast, možeš prikazivati sliku s njih na TV-u preko WiFia što zna biti iznimno korisno, pogotovo kada ti dođe ekipa doma. U Win 8.1 možeš i extendati ekran na TV tako da imaš dva odvojena desktopa. Mnogo cool stvari...
Ma nemam za što biti ljubitelj,jednostavno se prije tri godine kada sam uzeo paniya G20 nametnuo kao logičan izbor i nisam požalio do danas,kako je sve otišlo u drugom smjeru plazma danas više nije u igri.Iskreno điđi miđi opcije na TV mi nisu primarne,kutevi su bitni jer dosta gledam tekme sa ekipom i onda VA panel tu nije sretno rješenje kad nas ima više jer bi neki bili uskračeni,ista stvar je i kad je obitelj na okupu.
Ukratko hvala ti za informacije.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Treba uzeti i u obzir velicinu panela. Vidljivi kut nije isti na 32" i 55" televizorima cak i kada je po svemu ostalome osim velicini identican panel unutra. Dosta je optimisticno reci da se do 30 stupnjeva ne primjeti razlika jer se realno moze vidjet vec i na 10, ili cak iz same sredine ekrana jer su rubovi vec pod povecim kutem. Ovo zadnje se pojavljuje samo na odredjenim nijansama doduse i naravno ovisi o udaljenosti. Osobno bih zaobisao VA u potpunosti ako su vidljivi kutevi bitni
Ovo sa veličinom i kutevima gledanja se naravno odnosi samo na VA matrice?
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 08:29   #6993
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Odnosi se na sve jer se kutevi pod kojim gledamo rubove povecavaju sto je veci ekran. Zato su npr. monitori sa TN panelima donekle prihvatljivi na manjim dijagonalama a katastrofa na 27" i sl. Uglavnom poanta je da je efekt losijih vidljivih kuteva izrazeniji sto je veci ekran. Ja imam 50" VA i prezadovoljan sam prelaskom sa plazme ali vidljivi kutevi su realno pusiona kad nas vise gleda tekmu npr.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 10:13   #6994
Manager1
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: BiH
Postovi: 2
Koji LCD TV je bolji Samsung UE39F5300Smart ili SONY KDL 40W650

Zanima me da li je bolji LCD televizor Samsung UE39F5300Smart ili SONY KDL 40W650?

Takođe me zanima koji je bolji LCD televizor SAMSUNG 32F4000AWXXH ili SONY KDL 40R470?

Da li ima neko ove LCD televizore kod kuće,da li se brzo kvare,kakav je kvalitet slike i ostale karakteristike?
Manager1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 10:19   #6995
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Odnosi se na sve jer se kutevi pod kojim gledamo rubove povecavaju sto je veci ekran. Zato su npr. monitori sa TN panelima donekle prihvatljivi na manjim dijagonalama a katastrofa na 27" i sl. Uglavnom poanta je da je efekt losijih vidljivih kuteva izrazeniji sto je veci ekran. Ja imam 50" VA i prezadovoljan sam prelaskom sa plazme ali vidljivi kutevi su realno pusiona kad nas vise gleda tekmu npr.

Naravno, ako vas više gleda televiziju, netko će vidjeti problem s kutevima jer ne možete svi sjediti na istom mjestu. Možete probati, doduše
Ali sama veličina nije dovoljna. Kut gledanja se smanjuje s udaljenošću od televizije.
Ako imaš jednu osobu koja gleda ravno u sredinu 55" televizora s udaljenosti od 1m, kut gledanja ugla je oko 35 stupnjeva. Ako je udaljenost 3m, kut gledanja pada na oko 13 stupnjeva.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 10:20   #6996
Manager1
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: BiH
Postovi: 2
Da li je bolji Samsung LCD ili SONY LCD?

Da li su bolji LCD Samsung Smart televizori ili LCD SONY Smart televizori?
Manager1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 13:02   #6997
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Manager1

definiraj što za tebe znači bolji ?
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2014., 16:51   #6998
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Odnosi se na sve jer se kutevi pod kojim gledamo rubove povecavaju sto je veci ekran. Zato su npr. monitori sa TN panelima donekle prihvatljivi na manjim dijagonalama a katastrofa na 27" i sl. Uglavnom poanta je da je efekt losijih vidljivih kuteva izrazeniji sto je veci ekran. Ja imam 50" VA i prezadovoljan sam prelaskom sa plazme ali vidljivi kutevi su realno pusiona kad nas vise gleda tekmu npr.

To je točno, ali kad sjediš u sredini onda je to to. I ja sam imao dilemu kad sam prelazio na LCD, ali onda sam definitivno prelomio da bi me kudikamo vise nerviralo nepostojanje iole ozbiljnije crne.
glista je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 00:39   #6999
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Da gledam telku sam, nebi bilo nikakve nedoumice oko VA panela,ovako izgleda da moram žrtvovati crnu,a kao za inat plazma danas otkazala poslušnost,ugasila se ničim izazvana. Sreča da je još godina gare ostala.
Koji su ekvivalenti 640 i 650 kod samsunga?
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 09:30   #7000
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Serija 6 ako se ne varam ali mislim da Samsung ima samo VA...
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 09:56   #7001
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Kako imam iskustva sa ips i va televizorima (LG,Sony) rekao bi da ukoliko se odabere va panel to ne znači po automatici da ćeš dobiti super crnu. Također vidljivi kut zna biti različit na različitim varijantama va ili spva panela od samsunga ili sony-a (jel tko ima iskustav sa sharp televizorima?). Ips isto tako ne znači da je vidljivi kut savršen. Naprimjer LG i Panasonic televizori variraju sa kvalitetom vidljivog kuta ovisno od modela do modela Vidljivi kut je najlakše ispitati u nekom velikom dućanu kada isti tv sadržaj prikazuje više različitih televizora. Dok je prikaz crne u dućanu ispitati jako teško, skoro pa nemoguće
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 10:57   #7002
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Kako imam iskustva sa ips i va televizorima (LG,Sony) rekao bi da ukoliko se odabere va panel to ne znači po automatici da ćeš dobiti super crnu. Također vidljivi kut zna biti različit na različitim varijantama va ili spva panela od samsunga ili sony-a (jel tko ima iskustav sa sharp televizorima?). Ips isto tako ne znači da je vidljivi kut savršen. Naprimjer LG i Panasonic televizori variraju sa kvalitetom vidljivog kuta ovisno od modela do modela Vidljivi kut je najlakše ispitati u nekom velikom dućanu kada isti tv sadržaj prikazuje više različitih televizora. Dok je prikaz crne u dućanu ispitati jako teško, skoro pa nemoguće

Točno. A konkretno taj panasonic as640 ima jako dobru crnu. Za jedan LCD odličnu.
glista je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 11:46   #7003
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Serija 6 ako se ne varam ali mislim da Samsung ima samo VA...
Da, samsung ima samo VA matrice. Dosta je vidjeti da Tv ima Active3D i znaš da nije IPS u pitanju

Doduše, nakon iskustva sa 3D TV-om, dao bih ozbiljnu prednost pasivnom 3D-u za iole ozbiljnije gledanje. Najviše me nervira crosstalk koji mi je izražen na bilo kojem aktivnom 3D-u (nekad manje, nekad više...ali meni prečesto preizraženo), a kojeg ni ne primjetim na pasivnom (naravno, govorim o gledanju izravno u ekran).

BTW, da, Samsungov ekvivalent je serija 6. Aktualni modeli H6xx0, prošlogodišnji F6xx0.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 11:53   #7004
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Preporučite LEDTV do 4000kn. Dijagonala 102 ili 107, da ne prelazi 960mm širine ni za 1mm. Bitno da ima DVBT2. Smart i wifi nisu bitni. Bitna je što bolja dinamička slika i oštrina.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 16:17   #7005
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Kako imam iskustva sa ips i va televizorima (LG,Sony) rekao bi da ukoliko se odabere va panel to ne znači po automatici da ćeš dobiti super crnu. Također vidljivi kut zna biti različit na različitim varijantama va ili spva panela od samsunga ili sony-a (jel tko ima iskustav sa sharp televizorima?). Ips isto tako ne znači da je vidljivi kut savršen. Naprimjer LG i Panasonic televizori variraju sa kvalitetom vidljivog kuta ovisno od modela do modela Vidljivi kut je najlakše ispitati u nekom velikom dućanu kada isti tv sadržaj prikazuje više različitih televizora. Dok je prikaz crne u dućanu ispitati jako teško, skoro pa nemoguće
To je tocno, ali s tim da najlosiji IPS ima i dalje stabilniju sliku od najboljeg VA panela. Sto znaci da mozes kupiti IPS sa losim vidljivim kutevima, ili VA sa losom crnom ali ne i obratno. Tj VA sa sirokim kutevima a IPS sa visokim kontrastom. Inace je cak i vidljive kuteve dosta tesko ocijeniti u vecini trgovina jer u tim uvjetima i sa takvim svijetlim, sarenim, ostrim sadrzajem to puno manje upada u oko. Ja sam bas i pazio na to i opet kad sam donio TV doma sam se razocarao sa vidljivim kutevima u normalnim uvjetima.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 16:41   #7006
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Doduše, nakon iskustva sa 3D TV-om, dao bih ozbiljnu prednost pasivnom 3D-u za iole ozbiljnije gledanje. Najviše me nervira crosstalk koji mi je izražen na bilo kojem aktivnom 3D-u (nekad manje, nekad više...ali meni prečesto preizraženo), a kojeg ni ne primjetim na pasivnom (naravno, govorim o gledanju izravno u ekran).
Jesi možda gledao 3D na H7000 ili jačem? Nema crosstalka uopće. Nije da me 3D nešto pretjerano pali ali moram priznati da na H7000 to izgleda stvarno dobro. Aktivni 3D, kad se gleda na dobroj televiziji s dobrim panelom gdje je riješen crosstalk izgleda bolje nego na pasivnom. Moram priznati da sam se naslušao preporuka oko pasivnog 3Da koji je bolji od aktivnog. Potrebno je samostalni istražiti i razumjeti način rada tih dviju tehnologija da bi shvatio da to nije baš istina. Pasivni je teže shebati pa onda i na najjeftinijoj televiziji to izgleda dobro dok aktivni zahtjeva dobar (brz) panel i generalno dobru implementaciju što ne rade svi kako treba.
Ovdje govorim samo o kvaliteti slike i ne osvrćem se na druge faktore. Ako se uzmu jeftinije i udobnije naočalo, baterije, titranje koje neke smeta, pasivni bi i dalje mogao biti bolji. Zato pasivni UHD 3D televizori nude najbolje iz oba svijeta.
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 19:56   #7007
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,265
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2014., 21:05   #7008
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,139
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Jesi možda gledao 3D na H7000 ili jačem? Nema crosstalka uopće. Nije da me 3D nešto pretjerano pali ali moram priznati da na H7000 to izgleda stvarno dobro. Aktivni 3D, kad se gleda na dobroj televiziji s dobrim panelom gdje je riješen crosstalk izgleda bolje nego na pasivnom. Moram priznati da sam se naslušao preporuka oko pasivnog 3Da koji je bolji od aktivnog. Potrebno je samostalni istražiti i razumjeti način rada tih dviju tehnologija da bi shvatio da to nije baš istina. Pasivni je teže shebati pa onda i na najjeftinijoj televiziji to izgleda dobro dok aktivni zahtjeva dobar (brz) panel i generalno dobru implementaciju što ne rade svi kako treba.
Ovdje govorim samo o kvaliteti slike i ne osvrćem se na druge faktore. Ako se uzmu jeftinije i udobnije naočalo, baterije, titranje koje neke smeta, pasivni bi i dalje mogao biti bolji. Zato pasivni UHD 3D televizori nude najbolje iz oba svijeta.
Gledao sam na Samsungovoj F i H seriji 6 i na nekim Panasonic i Toshiba skupljim modelima , ali nemam pojma vise kojima
Doma imam 50H6400 koju su dosta hvalili da je dobar 3D sa vrlo malim do nikakvim crosstalk-om, pa meni svejedno smeta. Nije za svaki 3D materijal loša (vjerojatno ima i boljih i lošijih materijala i za 3D), ali meni je i to što se pojavljuje podosta ometajuće. Dovoljno da rađe pogledam dobar fullHD 2D materijal nego 3D
Kužim ja da je pasivni u pola vertikalne rezolucije, ali nije baš da se vidi i da smeta kad TV od 50-ak inča gledaš sa 3-4m udaljenosti.

Ali mi nije žao što sam uzeo Samsunga pored LG-a jer me je na prošlom LG-u iritirao loš kontrast tj. siva crna boja u zamračenoj prostoriji

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 23.10.2014. u 21:13.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 10:21   #7009
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Gledao sam na Samsungovoj F i H seriji 6 i na nekim Panasonic i Toshiba skupljim modelima , ali nemam pojma vise kojima
Samsung 6 serija ima 120Hz panele ako se ne varam. H7000 ima 240Hz panel pa mu to pomaže da dodatno smanji crosstalk. Ja ga stvarno nisam vidio. Doduše za sada sam gledao samo Gravity i pola Pacific Rima-a u 3D-u pa možda nemam dovoljno iskustva

Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Dovoljno da rađe pogledam dobar fullHD 2D materijal nego 3D
Ma naravno, meni 3D generalno ništa ne znači ali fora ga je probati...

Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Kužim ja da je pasivni u pola vertikalne rezolucije, ali nije baš da se vidi i da smeta kad TV od 50-ak inča gledaš sa 3-4m udaljenosti.
S te udaljenosti to vjerojatno nećeš skužiti, da. Ali i sam 3D efekt s te udaljenosti i na toj dijagonali više nije to to

Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ali mi nije žao što sam uzeo Samsunga pored LG-a jer me je na prošlom LG-u iritirao loš kontrast tj. siva crna boja u zamračenoj prostoriji
Ja se dvoumim da li sam dobro napravio s VA panelom ili ne. Slika je fantastična kada se gleda direknto što ja većinu vremena radim ali ako se recimo legnem pred televizor, malo se već kuži gubitak kontrasta. Ne možeš imati sve
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 17:36   #7010
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Preporučite LEDTV do 4000kn. Dijagonala 102 ili 107, da ne prelazi 960mm širine ni za 1mm. Bitno da ima DVBT2. Smart i wifi nisu bitni. Bitna je što bolja dinamička slika i oštrina.
Evo ovaj ima sve što mladi vole

LG LB700 (42LB700) TV Review.
technical specifications
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 20:30   #7011
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Ja uzeo LG http://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-47lb679v.aspx.

Za sad sam zadovoljan, jedine mane koje sam primjetio su dosta reflektivan ekran i malo komplicirano sučelje za podešavanje slike ( znači kad hoću promjeniti profil slike,moram jedno 3,4 x kliknuti da uđem u menu za promjenu)
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2014., 20:54   #7012
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Kaj nemaš tipku Q.menu?
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2014., 09:56   #7013
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Ja ne vidim tipku q menu.Imam tipku "fav" pa mozda mogu tamo isprogramirat precac do profila slike.? Nisam skuzio kako mozda bi trebao manual prolistati ...

Imam par pitanja za experte

Ne rade mi dobro titlovi u 3d-u iako sam skinuo 3d titlove ne prikazuju se dobro?

Zasto mi je stream spor, ucitava 15sec pa onda ide 5sec, probao sam preko plex-a i preko nero media home i uvijek isto. Moze li se to nekim cakama ubrzati ili je do sporog interneta.? Znaci kad povezem wifijem tv sa kompom.
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2014., 21:41   #7014
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
slika Q.menu je kod OK tipke.
Tipka FAV ti je za odabrane programe.
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Ne rade mi dobro titlovi u 3d-u iako sam skinuo 3d titlove ne prikazuju se dobro?
Probaj sa srt titlom. 3D filmove puštam preko CyberLink PowerDVD pošto mi TV ne podržava DTS.
-->
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Ja ne vidim tipku q menu.Imam tipku "fav" pa mozda mogu tamo isprogramirat precac do profila slike.? Nisam skuzio kako mozda bi trebao manual prolistati ...
Ja imam ovaj model -->slika Q.menu je kod OK tipke.
Tipka FAV ti je za odabrane programe.
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Ne rade mi dobro titlovi u 3d-u iako sam skinuo 3d titlove ne prikazuju se dobro?
Probaj sa srt titlom. 3D filmove puštam preko CyberLink PowerDVD pošto mi TV ne podržava DTS.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 09:09   #7015
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
LG prestaje proizvoditi plazme

Izgleda da Samsung ostaje jedini proizvođač plazma TV-a:

http://www.reuters.com/article/2014/...0IH0KI20141028
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 10:57   #7016
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,272
Pa i Samsung prekida sa proizvodnjom za mjesec dana;
link
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 14:09   #7017
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Ima netko iskustva sa dobivanjem novog uređaja zbog nemogučnosti popravka u jamstvenom roku,konkretno se radi o Panasonicovoj plazmi,čekam samo odobrenje od panasonic europe centrale.
Na koji model moram pristati, ako nebude moguča zamjena za isti odnosno za G20 kojeg sumnjam da više igdje ima.Možda je netko imao slično iskustvo?
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 14:51   #7018
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
Ima netko iskustva sa dobivanjem novog uređaja zbog nemogučnosti popravka u jamstvenom roku,konkretno se radi o Panasonicovoj plazmi,čekam samo odobrenje od panasonic europe centrale.
Na koji model moram pristati, ako nebude moguča zamjena za isti odnosno za G20 kojeg sumnjam da više igdje ima.Možda je netko imao slično iskustvo?
Pogledaj ovdje : Garancije, povrat novca, zamjena robe...
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 16:05   #7019
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Pogledao sam temu,nejasno mi je tko je u slučaju komplikacija odgovoran servis ili trgovina gdje sam kupio plazmu,mislim ako se sve to otegne i počnu zavlačiti?

Molim admina da pobriše post,prebačeno je u odgovarajuču temu.

Zadnje izmijenjeno od: dabomba. 31.10.2014. u 16:12.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2014., 21:28   #7020
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Marin!!! Pregled postova

Što se tiče garancije, pa nisu to kineski žnj proizvođači nego firme koje će još dugo godina nakon prestanka proizvodnje određenog modela imati podršku u svim segmentima!
Nemoj biti previše siguran u ovo što si napisao,kako mi je moja G20 riknula popravak nije moguč jer nema dobavljivog rezervnog dijela i čekam odobrenje za zamjenu.

Kako čisto sumnjam da če mi biti ponuđena plazma za zamjenu,moram na LED i u nedoumici sam oko AS650 I AS630 koji mi i nije imao tako lošu sliku sa SD signalom ali bilo je to u dučanu pa nije neko mjerilo.
AS640 bi najrađe ali otpada zbog lošijih kuteva,znači molim pomoč oko AS650 i AS630
dabomba je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na