Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.10.2014., 22:59   #2131
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ovo trebaš bili ili lobotomiran ili rebogat da uzmes pored mi3 ili nubie z7 po istoj cijeni...LO BO TO MI RAN
Pojasni.

Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Riječ odron je obuhvatila sve sto si tražio plus sve ono što si zaboravio...
A.. čovjek se nada. Možda se jednom pojavi neka jeftinjara koja radi
fora je offline  
Staro 15.10.2014., 23:02   #2132
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Pojasni.
Uzeces MTK procesor mjesto Qualcomma,slabiji procesor pored jačeg,slabiju kameru pored bolje,upitnu kvalitetu izrade pored dokazane,upitnu kvalitetu OS-a pored dokazane? samo 3G pored LTE? upitni(piše ESS,ali ne specificira se model) DAC pored high end japanskog?Kojom logikom homo sapiensu poznate? A govorimo o telefonima u istoj cijeni. Možda čak i jeftiniji ovi sa boljim karakteristikama.

Jedini plus šta vidim je AMOLED ekran...al to ovisi od čovjeka do čovjeka. Iskreno nikad mediatek powered telefon nebi uzeo...nikada.
trouble je offline  
Staro 15.10.2014., 23:12   #2133
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Sad koristim Coolpad F1. Nema ništa loše reći za MTK 6592 procesor.
Da se razumijemo, i meni je MI3 bio želja (MIUI vrtim na svim svojim mobitelima - sviđa mi se). Ali kamera je ono što mi je bitno, a MI3 nije baš sjajan na tom području. Jeste dobar, ali nije sjajan. Imao sam ga par dana i isprobao. Kamera u Umiju sa F1.8 obećava. Kad ga neko recenzira vidjet ćemo kakav je u praksi. Sigurno ga neću kupiti među prvima. Za sad izgleda dobro - na papiru.
A MI3-u ne mogu oprostiti ni nedostatak microsd utora u današnje vrijeme, a nedam cca 500kn za dodatnih 48 Gb.
fora je offline  
Staro 15.10.2014., 23:16   #2134
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Neznam,u svim recenzijama se nitko nije žalio na kameru na Mi3(čak se nalazila nerijetko u koloni PROS)....čak ima i softverski OIS naspram ovog UMI-ja. A ako samo o senzoru pričamo,sonyeva riješenja koriste i Dakele Cole...pa su slike sranje. Činezi vole napumpavat hypre preko ovih foto privlačnih reklama a obično ispada ćesme....

Još jedna stvar koju zaboravih,za MTK procesore,kolko sam skužio,postoji par stabilnih ROM-ova koje radi nevelki broj ljudi....dok za Qualcom procesore ima gro,pogotovo zbog lakog portanja ROMova ostalih High End modela koji koriste taj chipset. Sad ak sam u krivu jbiga...nije da baš pratim mediatek...al vazda neki problemi sa njim(bilo softwerske ili harwerske prirode).
trouble je offline  
Staro 15.10.2014., 23:29   #2135
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Ma dobre su slike na MI3, ali nije to-to. Nekako im je nedostajalo oštrine. Možda su to popravili poslije s updatima. Najbolje slike do sad sam slikao s Newman N2. Mobitel je bilo malo teže za uštelati ali je kamera bila fenomenalna (za slike, za video pri slabijem svjetlu je imala pad fps).

Što se tiče romova, imao sam samsunge S1 i S2 i bilo ih je more. Sad za Coolpad F1 ima bar 30-ak romova. Što je mobitel prihvaćeniji više je i developera.
fora je offline  
Staro 16.10.2014., 00:26   #2136
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Kamera u Umiju sa F1.8 obećava.
Što obećava?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline  
Staro 16.10.2014., 00:32   #2137
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Bolje slike pri slabijem svjetlu.
fora je offline  
Staro 16.10.2014., 00:48   #2138
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
trouble je offline  
Staro 16.10.2014., 01:05   #2139
pilotbabo
Registered User
 
pilotbabo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: na nizbrdici
Postovi: 67
ekipa može mala pomoć između ova dva moba ovaj ili ovaj

Zadnje izmijenjeno od: pilotbabo. 16.10.2014. u 02:19.
pilotbabo je offline  
Staro 16.10.2014., 01:10   #2140
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Bolje slike pri slabijem svjetlu.
Ma sigurno... je, veći otvor blende propušta više svjetla i zbog toga je potrebna kraća ekspozicija ili niži ISO, ali na velikim otvorima i jefitini DSLR objektivi muljaju sliku, kamo li neki plastični od 3 kubna milimetra.
Možda bude davao i ok slike, ali se ljudi previše pale na te brojke, kada mi ujak primi mobitel i prvo što pogleda i promrlja u bradu broj megapiksela digne mi se kosa na glavi... tj., digla bi mi se da ju imam.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline  
Staro 16.10.2014., 05:40   #2141
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,396
Lenovo planira pokrenuti novu marku samo za pametne uređaje
http://finance.yahoo.com/news/lenovo...131500150.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online  
Staro 16.10.2014., 07:12   #2142
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Ma sigurno... je, veći otvor blende propušta više svjetla i zbog toga je potrebna kraća ekspozicija ili niži ISO, ali na velikim otvorima i jefitini DSLR objektivi muljaju sliku, kamo li neki plastični od 3 kubna milimetra.
Možda bude davao i ok slike, ali se ljudi previše pale na te brojke, kada mi ujak primi mobitel i prvo što pogleda i promrlja u bradu broj megapiksela digne mi se kosa na glavi... tj., digla bi mi se da ju imam.
Nemojmo ga pokopati i prije nego je ugledo svjetlo dana. Nadajmo se da je s razlogom tako skup.

Još kad bi stavili xenon blic, odmah bi ga kupio. Ali odmah! Ne znam zašto su napustili tu tehnologiju.
fora je offline  
Staro 16.10.2014., 08:26   #2143
Janer Nevis
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zadar
Postovi: 45
Za taj Zero je vladalo veliko zanimanje, sve dok nije objavljena cijena. A onda su se svi okrenuli od njega (osim prodavača) jer te specifikacije jednostavno ne spadaju u taj cjenovni rang.
Janer Nevis je offline  
Staro 16.10.2014., 09:05   #2144
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor de.fang14 Pregled postova
koji je sad najbolji kineski phablet sa prihvatljivom cijenom a da je ekran 6" ?
lenovo s939? nekakva zlatna sredina, octacore, 3000mah baterija, hd ekran, cifra ~170$..
Citiraj:
Autor dak0001 Pregled postova
mislim da ti je Umi cross c1 najprihvatljiviji ....
kaj si ti pil? kak je 300€ prihvatljiva cijena?!
Citiraj:
Autor pilotbabo Pregled postova
ekipa može mala pomoć između ova dva moba ovaj ili ovaj
huawei; jer je kompaktniji, ima bolji rejting kod kineza i ima bolju kameru.. a sad, baterija je na strani hongmi notea, tim više jer gledaš 4G modele..

Zadnje izmijenjeno od: darmarH. 16.10.2014. u 09:14.
darmarH je offline  
Staro 16.10.2014., 09:23   #2145
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
ljudi.... sto je s ovim mobom? JIAYU G4S

silno me mami uzeti 8jezgreni mobitel s 2gb rama i 16gb roma, retina zaslonom, baterija 3000mAh... za nesto sitno preko 1300 kuna... mislim da je to miljama daleko od onog sto mogu u hr kupiti.... ali kakav je?

citam na xda forumu reakcije... dosta ima prituzbi na sofware (id caller,...), GPS, (ipak) losa kamera,... ne vidim da bas ima efikasnih rom-ova na trzistu (ili grijesim?)

Sto kazete?

Zadnje izmijenjeno od: izbojan. 16.10.2014. u 10:24.
izbojan je offline  
Staro 16.10.2014., 09:23   #2146
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
krivo gledaš .... 310€ iz Njemačke bez PDV-a, a na aliu sam ga našao i za cca 250$
sad gledam .... moj Ampe A605 je pojeftinio 25$ .... jel to povoljno?? - al na mojem ne šljaka GPS - sve drugo odlično
dak0001 je offline  
Staro 16.10.2014., 10:00   #2147
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Još dvije stvari koje nisu dobre na Coolpadu 7320:
Izlaz za slušalice je loš, no ionako slušam preko sonyevog SBH-20 pa me to uopće ne dira
Ono što me dira je jako tihi zvučnik, pogotovo ako je na stolu. U normalnoj radnoj okolini nema problema sa zvonjavom na maks, ali jučer sam navigirao s njim i u 206 na 80kmh i tihom glazbom se uputstva jedva čuju.. i to dok sam ga držao u zraku
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline  
Staro 16.10.2014., 10:11   #2148
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor izbojan Pregled postova
ljudi.... sto je s ovim mobom? JIAYU G4S

silno me mami uzeti 8jezgreni mobitel s 2gb rama i 16gb roma, retina zaslonom,... za nesto sitno preko 1300 kuna... mislim da je to miljama daleko od onog sto mogu u hr kupiti.... ali kakav je?

citam na xda forumu reakcije... dosta ima prituzbi na sofware (id caller,...), GPS, (ipak) losa kamera,... ne vidim da bas ima efikasnih rom-ova na trzistu (ili grijesim?)

Sto kazete?
Prije mjesec-dva sam postao slike s G4S. Prosječne slike, ništa bolje ili lošije od ostalih iz klase. GPS je radio bez problema. Lock unutara 30 sec.
fora je offline  
Staro 16.10.2014., 10:21   #2149
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Hvala na info... gps navodno vrlo brzo radi lock... ali se gubi po putu...

Imas li ti problema s prikazom onog koji te zove ili ti salje sms? Da li si zadovoljan s ekranom, navodno ima nekih 'bleed-ova'.... imas li custom rom (ako imas, sto preporucujes?) ili?

Baterija zadovoljava?
izbojan je offline  
Staro 16.10.2014., 11:23   #2150
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
...A ako samo o senzoru pričamo,sonyeva riješenja koriste i Dakele Cole...pa su slike sranje. Činezi vole napumpavat hypre preko ovih foto privlačnih reklama a obično ispada ćesme....

Još jedna stvar koju zaboravih,za MTK procesore,kolko sam skužio,postoji par stabilnih ROM-ova koje radi nevelki broj ljudi....dok za Qualcom procesore ima gro,pogotovo zbog lakog portanja ROMova ostalih High End modela koji koriste taj chipset. Sad ak sam u krivu jbiga...nije da baš pratim mediatek...al vazda neki problemi sa njim(bilo softwerske ili harwerske prirode).
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Sranje u smislu da ne možeš od njih raditi jumbo plakate ili smeće u smislu da
možeš od njih isprintat odličnu fotku na A5 formatu (polovica A4)?

Za popularne mediatek mobitele veliki broj ljudi radi custom romove. Proizvođači
izbacuju redovita (tjedna) update izdanja. Kineske varijante androida (Lewa, Miui, Baidu) isto tako. Mislim da gotovo isto vrijedi i za popularne qualcomm uređaje.
O problemima s mediatek telefonima čitaš na temi o kineskim mediatek mobitelima. Možeš slobodno bacit oko i na svakodnevne probleme s qualcomm
uređajima i na drugim, mnogobrojnim forumima/temama.

Unatoč pljuckanju po fotkama s Dakelea, do sada smo vidjeli brojne pristojne primjere slika iz Kine i par osrednjih domaćih. Sve iz prve verzije orig. softvera, a da tu ima mjesta poboljšanjima znaju svi koji koriste coolpad f1.
Osnovna zamjerka je oštrina, dok su prikaz boja, kontrast i dinamika daleko
iznad prosjeka.
Naravno, sve ovo je ispod očekivanja izazvanih marketinškim manipulacijama na koje je nasjeo i autor članka
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 16.10.2014., 11:36   #2151
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Evo meni stigao treći Coolpad, stavio Laekov zadnji rom, al imam problem. Ne očitava mi SIM karticu uopće... Probao stavit u oba slota i ne trza. Ideje?
__________________
brodjo je offline  
Staro 16.10.2014., 11:41   #2152
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Da nisi dobio TDSCDMA uređaj?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 16.10.2014., 11:49   #2153
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Nije, piše WCDMA ispod baterije. Probam stavit par kartica pa ćemo vidjet. Jel bilo takvih problema s njim?
__________________
brodjo je offline  
Staro 16.10.2014., 12:07   #2154
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Nisam vidio da je netko imao problema. Što kaže "about phone"?
Imaš li IMEI?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 16.10.2014., 12:23   #2155
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Pise pod IMEI: IMEI relative information. Vidio sam na modaco sa je bilo nekih problema sa imeijem, probam to bas kasnije pa cemo vidjet
__________________
brodjo je offline  
Staro 16.10.2014., 12:36   #2156
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Isprobao sam 10-ak romova na Coolpadu F1. Svaki ima bar jednu sitnicu koja me nervira. Trenutno imam miui_8297_xs_4.9.26_788db9fcc9_4.2 i da nije gluposti oko bluetooth slušalice bio bi savršen. (Slušalica radi ali se moram javiti i prekinuti vezu na ekranu mobitela, na tipke slušalice ne reagira).
Što se ostalog tiče MIUI je odličan. (napomena: nema hrvatski)

Što se tiče Laek17 v4 roma, svaki put kad "spuštam" dropdown menu prvo se pokazuju notifikacije pa moram prebaciti na Toggles. Isto i na Call log, po defaultu slušalica otvara favorite ili što je već taj meni, a pravi call log je ekran lijevo.

ps. Ako netko zna kako osposobiti tipke na bluetooth slušalici pod MIUI-em bio bih mu jako zahvalan (isto se dešavalo i s mjot MIUI-em iz 6. mjeseca)
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Stavljen aosp v4 na coolpada i definitivno nije toliko dobar koliko pricate. Da me se ne shvati pogresno, coolpad je vrh u odnosu na thl t6s koji mi je stigao kad i on, ali nije to to. U zadnjih godinu dana mi je kroz ruke proslo stvarno puno kineza, i kao najpouzdanijeg i u biti za mene najboljeg bih izdvojio Xenon c452. Kod Coolpada mi je bolja samo kamera, a opci dojam mi je definitivno na strani Xenona.
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Za popularne mediatek mobitele veliki broj ljudi radi custom romove. Proizvođači
izbacuju redovita (tjedna) update izdanja. Kineske varijante androida (Lewa, Miui, Baidu) isto tako. Mislim da gotovo isto vrijedi i za popularne qualcomm uređaje.
Vidim,to je i problem kaj ih rade likovi upitnog znanja,a ne developer teamovi. Bacivši pogled na needrom stranicu i ovdašnje komentare došao sam na zaključak da je ono vašar ala Jakuševac u ZG nedjeljom. Po 15 romova po najpopularnijim modelima...no nestandardizirani,od 4.1 do 4.4.2 različitih autora i veoma upitne kvalitete. Dovraga,za 3 god stari Galaxy Nexus imaš 20ak Kitkat 4.4.4(koji su počeli izlaziti na dan kad se taj kitkat i pojavio,dok su za MTK počeli tek nedavno sramežljivo izlaziti) Romova dokazanih developer teamova koji rade bez greške(bar njih 10 koje sam isprobao ). Ameri imaju izraz: it's not even a challange. Bar ne iz mog kuta viđenja.
trouble je offline  
Staro 16.10.2014., 13:27   #2157
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
A gle, tvoje je pravo izbora mobitela. Dobri su mi bili i qualcomi i exinosi i mtk.
fora je offline  
Staro 16.10.2014., 13:47   #2158
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Citiraj:
Autor izbojan Pregled postova
Hvala na info... gps navodno vrlo brzo radi lock... ali se gubi po putu...

Imas li ti problema s prikazom onog koji te zove ili ti salje sms? Da li si zadovoljan s ekranom, navodno ima nekih 'bleed-ova'.... imas li custom rom (ako imas, sto preporucujes?) ili?

Baterija zadovoljava?
Sve je super, ekran ostar, zvuk nadprosjecno glasan, kamera tak tak, za fejs je i predobra, nemam problema s prikazom pozivatelja, baterija 2-6 dana ovisno o koristenju uz 7-10 sati SOTa, nikad ispod toga. Gps locka jako brzo, ali s gubi po putu, ima lock za to, ali ja nisam uspio od prve pa nism dalje isprobavao jer mi ne treba.
Slav3n je offline  
Staro 16.10.2014., 14:06   #2159
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Dobio newsletter or pande sada, i vidio ovo cudo za 110$

Nema nigdje nikakav review pa mozda opet neki trash tipa newmana n2 ( sirovi soft, par drugih problema tipa pregrijavanja, punjenja, gps-a itd )
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je online  
Staro 16.10.2014., 15:13   #2160
izbojan
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zadar
Postovi: 81
Citiraj:
Autor Slav3n Pregled postova
Sve je super, ekran ostar, zvuk nadprosjecno glasan, kamera tak tak, za fejs je i predobra, nemam problema s prikazom pozivatelja, baterija 2-6 dana ovisno o koristenju uz 7-10 sati SOTa, nikad ispod toga. Gps locka jako brzo, ali s gubi po putu, ima lock za to, ali ja nisam uspio od prve pa nism dalje isprobavao jer mi ne treba.

Jupi... mislim da sam blizu odluci... mogu li te zagnjaviti za jos jedno... da li koristis Viber i Skype... to je ono sto ja koristim i da li ti rade dobro (audio i video)... znam da je bilo prituzbi za facebook, whatsup,... pa da i to čekiram...
izbojan je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na