Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 21.08.2014., 12:26   #781
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Na mobitele 4.3 - 4.7 ekrana, ti dodaš jedan od 5.7 inch (istina odlična cijena ali ipak...)
fora je offline  
Staro 21.08.2014., 12:55   #782
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Moze preporuka telefona tipa Xiaomi Mi3? Znaci trazi se telefon koji je pouzdan (software i build quality) , ekran 4.7-5.0 inch . Sada je trenutacno u uporabi Xperia Z i razlog traznje novog telefona je taj sta sony ima lockan bootloader. 250-300 eu recimo je budzet.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline  
Staro 21.08.2014., 12:59   #783
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Zašto mob tipa xiaomi Mi3? Zašto ne MI3?
dabomba je offline  
Staro 21.08.2014., 13:06   #784
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Zato pitam ovdje za savjet, MI3 mi je prvi pao na pamet posto ga nonstop okolo naokolo hvale, pa ako je to definitivno best buy, why not =)
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline  
Staro 21.08.2014., 13:09   #785
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Coolpad F1, pouzdan i isproban, imao jednog, dobio ponudu od 2000kn za njega pa sam ga prodao odmah al evo naručen idući, da izguramo do F2 dok ne izađe
__________________
brodjo je offline  
Staro 21.08.2014., 13:22   #786
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,557
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Moze preporuka telefona tipa Xiaomi Mi3? Znaci trazi se telefon koji je pouzdan (software i build quality) , ekran 4.7-5.0 inch . Sada je trenutacno u uporabi Xperia Z i razlog traznje novog telefona je taj sta sony ima lockan bootloader. 250-300 eu recimo je budzet.
Zašto ti smeta lockan bootloader, ti bi prčkao po softwareu?

Na MI3 ti nije ništa bolja situacija, isto nema pretjeranog prčkanja, imaš miui i to je to (eventualno jasonOS i još neki vrag koji su varijacije miuia). MIUI v6 bi trebao izaći, a na xda imaš par romova ali sve to napola ne radi jer nisu izdali kernel van pa recimo pol senzora ne radi i tako
tiki66 je offline  
Staro 21.08.2014., 14:12   #787
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
Ekipa ,može pomoć... Za ženu mobitel..trilema??
Jiayu g2f
Zopo ZP 700
Umi x1pro
Prednosti i mane od forumaša koji posjeduju te mobitele. Hvala.
Samo nemoj Jiayu g2f, dokazano je jako nekvalitetan mobitel.

Pogledaj si i Jiayu g3c. Mozda je negdje i jeftiniji...
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 21.08.2014., 15:00   #788
bodija
Registered User
 
bodija's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 101
Cool

Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Samo nemoj Jiayu g2f, dokazano je jako nekvalitetan mobitel.

Pogledaj si i Jiayu g3c. Mozda je negdje i jeftiniji...
A ja baš zapeo za njega. To mi je bio prvi pik ..
bodija je offline  
Staro 21.08.2014., 15:06   #789
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
To sam i pretpostavljao, zato sam i napisao, nakon sto se presretni vlasnici istog nisu javili.
Jedan od takvih #9453
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 21.08.2014., 15:26   #790
plavi83
Premium
Moj komp
 
plavi83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 125
@thesaint255 -> ja bih ti preporučio ZTE nubia z7 mini...kod talijana u http://www.topresellerstore.it/ imaš sa EU garancijom i dostavom od 3-5 dana..specku si provjeri na gsmareni....
trenutno ga koristim i zadovoljan sam sa njime...i ako ti je potreban dual sim mob, po meni trenutno najbolji u ponudi sa snapdragonovim CPU-om....
plavi83 je offline  
Staro 21.08.2014., 17:22   #791
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
Prevelik..
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Na mobitele 4.3 - 4.7 ekrana, ti dodaš jedan od 5.7 inch (istina odlična cijena ali ipak...)
Pa je li za ženu ili što?
Svidit će joj se veći, bez problema
(ionako ga drže u torbici)
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 21.08.2014., 17:34   #792
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Naručio danas Infocus M310. Čini se jako dobar mobitel za malo novaca. (harderski skoro preslikani prvi hongmi)
fora je offline  
Staro 21.08.2014., 17:47   #793
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Za tu cijenu čisto ok. Iako ima stariji cpu pa vjerojatno i lošiji GPS. no makar podržava sve hr frekvencije za 3g.
Btw banggood je dobio upravo i coolpad f1 za primaljivih 159$ .
Raspravljam s njihovim čovjekom u vezi mobitela, smeću od elephonea, maržama i tako i rekao mi je da sada na Cubot X6 imaju istu maržu kao i na Coolpad F1 a da ga nisu ni imali jer ga nitko nije ni tražio.
Nije rekao kolike su marže ali rekao je da im mora pokriti i slanje, moguće primjedbe/reklamacije no da Coolpad ima sasvim dobru maržu na prodaji.

Tako da ona priča koji su neki govorili da recimo Cuboti imaju veći prihod za trgovce nije istina, praktički na sve proizvode oni imaju podjednaku maržu a prodaju ono što kupci traže.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 21.08.2014. u 18:00.
Ag008 je offline  
Staro 21.08.2014., 18:15   #794
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,180
Sad mene zanima jedna stvar, nismo li rekli milijun puta da ukoliko neki mobitel dođe na ovako brutalnu akciju znači da je neispravan ili poluispravan pa ga pokušavaju uvaliti nekome drugome? I onda AG008 onako diskretno kaže da je to ok kupnja i nastavi o Bangu pisati, a već znamo da je slizan s njima? Propuštam li ja tu nešto?
partwish je offline  
Staro 21.08.2014., 18:15   #795
loreia
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: x
Postovi: 35
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Btw banggood je dobio upravo i coolpad f1 za primaljivih 159$ .
.
Meni stoji 169,99. Jel to imas neki kupon za 10 $ ili ....?
loreia je offline  
Staro 21.08.2014., 18:15   #796
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Na ruskim forumima, gdje sam našao i recenzije, tvrde da je GPS jako dobar, cca 30s lock "na hladno" bez interneta. Čak i slike izgledaju jako dobro. No, kad dođe budem ga malo detaljnije opisao.
U biti sam se dvoumio između THL T6S I DOOGEE DG310. Od THL-a sam odustao jer kamera snima video u 10fps, što izgleda smiješno, a DOOGEE-ova 1080P snimka je očiti upcsale sa 480P, koma video. A i oba imaju samo dva prsta "multitouch", ako se to uopće može nazvati tako.
Ovaj infocus ima odlične specifikacije.
fora je offline  
Staro 21.08.2014., 18:24   #797
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Sad mene zanima jedna stvar, nismo li rekli milijun puta da ukoliko neki mobitel dođe na ovako brutalnu akciju znači da je neispravan ili poluispravan pa ga pokušavaju uvaliti nekome drugome? I onda AG008 onako diskretno kaže da je to ok kupnja i nastavi o Bangu pisati, a već znamo da je slizan s njima? Propuštam li ja tu nešto?
Citiraj:
Autor loreia Pregled postova
Meni stoji 169,99. Jel to imas neki kupon za 10 $ ili ....?
Nema propusta, čovjek voli Banggood, dijeli kupone i to ti je
Akcija nikako nije brutalna jer ima Coolpada i za 154 USD
A bilo je (možda još je) nedavno za 157...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 21.08.2014., 18:45   #798
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
Ekipa ,može pomoć... Za ženu mobitel..trilema??
Jiayu g2f
Zopo ZP 700
Umi x1pro
Prednosti i mane od forumaša koji posjeduju te mobitele. Hvala.
Ja se družim sa umi x1 pro već dva mjeseca, i za sada mogu reć da sam poprilično zadovoljan. Kućište mi je počelo škripat, ali moguće da je to do toga kaj mi barem jednom dnevno padne na pod . Poprilično je izdržljiv.

Za sada imam jedino zamjerku na kalibraciju touchscreen-a, za koju da bih riješio morao sam instalirat senscamfix rom sa 4pda.ru (inače na ovaj mob idu i doogee dg350 romovi i obrnuto).

Pripazi od kuda kupuješ, jer nemaju sve trgovine isti quality check (ljudima koji su uzimali sa banggoda redovito su ispadali ekrani).

Potraži stari thread, imaš moje prve dojmove o mobitelu negdje zakopano.

Osobno, kad razbijem ovaj mob (koefcijent 1.02 na razbijanje), sigurno opet kupujem UMI mob (možda neki drugi model?). Mene su kupili...
keyser_s()ze je offline  
Staro 21.08.2014., 18:45   #799
alex92
Registered User
 
alex92's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Malo tamo,malo 'vamo :D
Postovi: 15
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
U biti sam se dvoumio između THL T6S I DOOGEE DG310. Od THL-a sam odustao jer kamera snima video u 10fps
Jel moguce da snima samo 10fps,odakle ti taj info?I jel to vazi samo za 1080p ili i za manje?
__________________
alex92 je offline  
Staro 21.08.2014., 18:46   #800
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Meizu MX4 s MTK čipsetom:

__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 21.08.2014., 18:56   #801
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Ag008 ima fore ko t-com Dakoče gdje je taj za 154? Ja našao na coolicool za 164 i onda ima jos kupon za $7 dolara popusta što se lako nađe na netu
__________________
brodjo je offline  
Staro 21.08.2014., 18:59   #802
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
E-fox
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 21.08.2014., 19:02   #803
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Dafuq imaju istu stranicu ko i Coolicool, slike sve iste za mobitel isto. Jel to jedna te ista firma?
__________________
brodjo je offline  
Staro 21.08.2014., 19:35   #804
loreia
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: x
Postovi: 35
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Dafuq imaju istu stranicu ko i Coolicool, slike sve iste za mobitel isto. Jel to jedna te ista firma?
Baci pogled na ovaj post: http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2658

Ja sam odustao od eksperimentiranja sa efox-om i narucio preko Coolicool. 157 dolara, jos samo da ne dodje iza Bozica

Inace preko kupona se cijena snizi za 7 dolara, ali se moze dobiti i popust od 3 dolara ako se pretplatis na njihov news letter (cupon code je "likeus"). Ja se vec ponadao sa cu sniziti cijenu 10 dolara, ali kad ukucas jedan kupon, ponisti onaj drugi. Nema duplog popusta kod Kineza
loreia je offline  
Staro 21.08.2014., 19:38   #805
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Za tu cijenu čisto ok. Iako ima stariji cpu pa vjerojatno i lošiji GPS. no makar podržava sve hr frekvencije za 3g.
Btw banggood je dobio upravo i coolpad f1 za primaljivih 159$ .
Raspravljam s njihovim čovjekom u vezi mobitela, smeću od elephonea, maržama i tako i rekao mi je da sada na Cubot X6 imaju istu maržu kao i na Coolpad F1 a da ga nisu ni imali jer ga nitko nije ni tražio.
Nije rekao kolike su marže ali rekao je da im mora pokriti i slanje, moguće primjedbe/reklamacije no da Coolpad ima sasvim dobru maržu na prodaji.

Tako da ona priča koji su neki govorili da recimo Cuboti imaju veći prihod za trgovce nije istina, praktički na sve proizvode oni imaju podjednaku maržu a prodaju ono što kupci traže.
Mislim da sam ti već odgovorio na tvoj post "ne vjerujem ja u to". Totalno BMK vjeruješ li ti ili ne. Lik se predstavio kao predstavnik Cubota. Cijene koje je dao sam C/P. Oće ko vjerovat ili neće.
Nadalje, valjda je svima jasno već da je Coolpad F1 kudimamo bolji i kvalitetniji overall uređaj od Cubota X6, a cijena im je skoro ista. To ako ti vjeruješ da su marže od F1 i X6 iste, samo daj. Osobno tu priču nebi popasao kao ni da proizvodnja oba mobitela isto košta obzirom što sve F1 ima a X6 nema... tako da priča o istim maržama ne drži vodu. Ali odosmo u OT...
Brko je offline  
Staro 21.08.2014., 19:42   #806
brus55
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: kuća
Postovi: 18
Citiraj:
Autor loreia Pregled postova
Baci pogled na ovaj post: http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=2658

Ja sam odustao od eksperimentiranja sa efox-om i narucio preko Coolicool. 157 dolara, jos samo da ne dodje iza Bozica

Inace preko kupona se cijena snizi za 7 dolara, ali se moze dobiti i popust od 3 dolara ako se pretplatis na njihov news letter (cupon code je "likeus"). Ja se vec ponadao sa cu sniziti cijenu 10 dolara, ali kad ukucas jedan kupon, ponisti onaj drugi. Nema duplog popusta kod Kineza
Ja sam isto naručio F1 od Coolicool-a s tim da sam uzeo i ono osiguranje u slučaju naplate od strane carine. Baš me zanima da li će vratiti novce
Inače mobitel sam naručio prošlu srijedu, u petak je poslan i danas je stigao na carinu.
brus55 je offline  
Staro 21.08.2014., 20:39   #807
loreia
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: x
Postovi: 35
Citiraj:
Autor brus55 Pregled postova
Ja sam isto naručio F1 od Coolicool-a s tim da sam uzeo i ono osiguranje u slučaju naplate od strane carine. Baš me zanima da li će vratiti novce
Inače mobitel sam naručio prošlu srijedu, u petak je poslan i danas je stigao na carinu.
Jebote !!! Pa to je stvarno brzo. Ja sam zeni rekao da ce cekati barem mjesec dana

Ajde javi jesi li dobio ikakvu lovu nazad. Meni se cinilo da od toga nema nista, pa se nisam zamarao. Kao "porez na lakovjerne i budale". Bas me zanima hocu li ja ispasti budala na kraju.


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mislim da sam ti već odgovorio na tvoj post "ne vjerujem ja u to". Totalno BMK vjeruješ li ti ili ne. Lik se predstavio kao predstavnik Cubota. Cijene koje je dao sam C/P. Oće ko vjerovat ili neće.
Moze link na taj post za nas koji dolazimo na "poslije predstave".

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 21.08.2014. u 21:01.
loreia je offline  
Staro 21.08.2014., 21:05   #808
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ugl, zatrolao sam navodnog predstavnik Cubota za X6 mobitele pod krinkom da bi bio diler.
Naravno, jednu osobu ovdje je to pogodilo pa je rekla da sam sve to izmislio. Sad da nedjem u detalje, u tražilicu foruma ukucaj Dragutin Brković Naći ćeš post sigurno.
Mislim da je u temi o carini i kupovini moba preko neta...
Brko je offline  
Staro 21.08.2014., 21:18   #809
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Tako da ona priča koji su neki govorili da recimo Cuboti imaju veći prihod za trgovce nije istina, praktički na sve proizvode oni imaju podjednaku maržu a prodaju ono što kupci traže.
Bacaš me u onesvijest

Zar nije dovoljan pogled na banggood stranicu (a i većinu ostalih trgovina)
i vidjeti kako se na prvoj stranici sa smartfonima kočoperi jedno 60% cubota i 30% doogeeja i slonofona.

I to ne od jučer, nego već bar godinu dana.

I koji je tvoj zaključak?
Tražena roba, dobar kvalitet a trgovci imaju na njih istu maržu kao i za huawei, lenovo, coolpad...???

Jelda da se šališ?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 21.08.2014., 21:46   #810
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Baš gledam na banggoodu:

Coolpad F1 - 135 EUR
Cubot X6 - 138 EUR

Coolpad F1 - gorilla šajba, 2 GB RAM-a, 13 MPx Sony IMX135 kamera, istinita 2500 mAh baterija, renomirani i opće poznati proizvođač.

Cubot X6 - nema gorilla šajbe, 1 GB RAM-a, no-name interpolirana kamera, upitan kapacitet baterije od 2200 mAh, opće poznati rebrand generičkog sklopovlja bez certificiranja kineske agencije za mobilnu tehnologiju.

Ma jasno, marža ista jer su jamačno i troškovi izrade isti.
Ma jasno 2, dok je ovaca - bit će i vune.

A ja lažem vezano za X6 i njegove cijene na veću količinu...

@loreia
u slučaju da nisi našao, evo tog posta - LINK

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 21.08.2014. u 22:00.
Brko je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na