Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.07.2014., 18:56   #2581
sava84
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gradiska
Postovi: 38
Ovako, mozda jos nekome zatreba, iz Hrvatske poste sam dobio mail da posta u Novoj Gradisci moze da primi Poste Restante na ime primaoca, koju onda cuvaju mjesec dana, uz lezarinu 1,60 Kn po danu. Bitno je kao adresu staviti sljedece:

Ime i prezime, Poste Restante
35400 Nova Gradiska.

Potrebno je doci sa identifikacionim dokumentom licno i podici posiljku.

Dalje moram da provjerim, dozvoljava li paypal upis poste restante adrese i hoce li Mobicity da na takvu adresu posalje artikl. Vec sam vidio da u postavkama paypal naloga ne mogu da dodam jos jednu adresu iz druge drzave, vec samo iz iste, pa sam zato otvorio jos jedan nalog na paypalu sa drugom mail adresom. To je proslo, samo moram uzeti jos jednu pre-paid karticu da je povezem sa tim racunom. Za svaki slucaj sam i njima poslao mail, da vidim je li to dozvoljeno. Jeste malo muke, ali isplati se ako je neko u BiH blizu Hrvatske i zeli da naruci tel kao i ja. Ipak na taj nacin imam tel koji je stigao iz EU a ne iz Kine, mislim da ce biti lakse u slucaju eventualnih problema.

Zadnje izmijenjeno od: sava84. 29.07.2014. u 19:03.
sava84 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 19:00   #2582
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
U subjektu uvijek stavim isto "Dostava računa za xxx/xx". I tako oduvijek. Čak mi je i sadržaj emaila isti već godinu dana. Samo mijenjam iznos i prilog.
Do sada je uvijek odgovor stigao a sada nije. Samo se nadam da ga do petka pošalju i da su uopće dobili email.
http://prntscr.com/47htkm
EDIT: Upravo 29.7.2014 CROATIA 10805 Zagreb CUV Send item to domestic location
I ja pratim IPS svakih pola sata i on kasni za oko 2-3h. Kada gledam npr u 16h ispisati će se tek ono što se događalo u 14h bez ažuiranja.
Elephone p6i je sutra kod mene doma
U subjekt stavi samo PCPxxx/xx i onda ces uvijek dobiti potvrdu o primitku maila.


Nego je li netko tko je vracao mobitel u Kinu iskoristio povrat placenih davanja?

Mogućnost povrata plaćenih uvoznih davanja, ako naručena roba ne odgovara i pošiljatelj je vrati u zemlju izvoza

Ako primatelj pošiljke robe vrati robu primljenu putem poštanskog prometa zbog oštećenja ili jer ista nije odgovarala uvjetima ugovora na temelju kojih je bila kupljena, može se u roku od 12 mjeseci od dana puštanja u slobodni promet tražiti povrat plaćenog carinskog duga. Povrat se može izvršiti pod uvjetom da roba nije bila upotrebljavana, te da se izveze iz carinskog područja Europske unije.

Zadnje izmijenjeno od: RAUL. 29.07.2014. u 19:17.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 19:59   #2583
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Baš sam guglao gdje si iskopao to i članak sam našao samo na carina.hr.
Da nije to dio nekog outdated zakona/pravilnika koji bi pošta ignorirala.
Volio bi znati iz kojeg je zakona to izvađeno.

U praksi bi ja napisao;
Poštovani,
sukladno NN ???/?? čl. ?? stavka ?. (kojeg je zakona ovaj tekst gore) vraćam proizvod ????? budući da isti nije odgovarao uvjetima ugovora na temelju kojeg je kupljen/došao je oštećen (mogu li nakon 11mj ja reći da je došao oštećen).
(ako ne mogu: da isti nije odgovarao uvjetima ugovora budući da je kapacitet memorije manji od deklariranog/dimenzije/baterija ne odgovaraju specifikacijama (izmisliti razlog), proizvod nije upotrebljavan).
U prilogu se nalazi dokument da je PDV već plaćen. Molim vas da mi povrat vratite na IBAN????.
S poštovanjem,


//Ovo staviti uz obrazac CN23 koji se nalazi u prozirnoj omotnici kada se šalje.
// i/ili nakon slanja poslati preproučeno to Pošti carinjenja Zagreb.

Komentar: tražiti povrat plaćenog carinskog duga.
Je li ovo PDV koji smo mi platili ili se misli na nešto drugo?

EDIT:
Malo kopam zakone, članke i službene web stranice:

Povrat neodgovarajuće robe, primljene iz inozemstva putem poštanske pošiljke, ukoliko su za to zadovoljeni propisani carinski uvjeti , moguće je ostvariti isključivo predajom pošiljke radi povrata u inozemstvo u Poštanskom uredu carinjenja Zagreb preko koje je pošiljka bila uvezena u Republiku Hrvatsku.
Prilikom predaje međunarodne preporučene pošiljke pošiljatelj je dužan sa pošiljkom dodatno predati i dva popunjena obrasca Carinske deklaracije CN 23.

Živjela rvacka, živjela centralizacija, živjela diktatura pošte carinjenja Zagreb!
Tko je vidio živjeti u selendri tipa Split ili Rijeka.
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 29.07.2014. u 20:07.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 20:10   #2584
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Zapravo me ta pošta i najviše smeta u cijeloj proceduri. Više treba paketu da pređe 83km unutar Hrvatske nego da od Kine dođe do Hrvatske. Pa jesu oni normalni? Jel uopće rade tamo? A kad zoveš cijelo jutro se nitko nejavlja.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 11:51   #2585
dragan0103
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Srbija,Smederevo
Postovi: 35
Pratim mob preko singapore post i sad mi pise status : Arrived at overseas (Country code: RS)...sta bi sad trebao da radim?
dragan0103 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 12:31   #2586
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Znaci da je dosao u tvoju drzavu.Pogledaj sta kaze tracking srpske poste.

http://www.posta.rs/struktura/eng/ap...i/posiljke.asp
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 12:57   #2587
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
Zapravo me ta pošta i najviše smeta u cijeloj proceduri. Više treba paketu da pređe 83km unutar Hrvatske nego da od Kine dođe do Hrvatske. Pa jesu oni normalni? Jel uopće rade tamo? A kad zoveš cijelo jutro se nitko nejavlja.
Pogledaj malo neke trackinge što smo vraćali mobitele - od Pekinga do Šenezena mu treba 100 godina.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 13:02   #2588
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
U petak sam imao neobičnu situaciju.
Prvi put nisam dobio automatski odgovor a uvijek šaljem preko gmaila i do sada (10x) sam uvijek dobio.
Prošli put mi je trebalo točno tjedan dana da obračunaju pdv. tj u petak poslao mail slijedeći petak obračunali i poslali za Rijeku i u ponedjeljak došao. (9dana)
Ovaj put se nadam da će biti brže, da će mi makar u četvrtak poslati da dobijem za 6 dana.
Nitko ne zna kakva je gužva na pošti carinjenja sada?
I ja imam isti problem prošlu srijedu slao mail i dobio automatskiu odgovor, te u petak opet slao mail napisan na istu šablonu isti naslov maila samo drugi dokumenti na koji nisam dobio automatski odgovor i danas opet saljem jos za jedan PCP i opet ne dobim odgovor. Posalo sam im mail da li su primili dokumente i sad cekam odgovor. Pokušao sam ih telefonski dobit međutim to je nemoguće. U petak i subotu im nije ni stranica radila tak da su tu mozda nesto zeznuli pa se ne dobiva automatski odgovor.
SuhJr je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 16:34   #2589
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Posaljite im jedno 48 puta. I ako dobijete i ako ne dobijete odgovor, svejedno pošaljite koji put, onako, za svaki slučaj
pokra89 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2014., 19:18   #2590
boldrik33
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
e jbga ljudi sory ako sam dosadan ali dali itko može dokučiti dali dotični mobiteli zbilja stižu iz španjolske http://www.antelife.com/xiaomi-mi3-m...nfc-black.html

Citiraj:
Autor boldrik33 Pregled postova
e jbga ljudi sory ako sam dosadan ali dali itko može dokučiti dali dotični mobiteli zbilja stižu iz španjolske http://www.antelife.com/xiaomi-mi3-m...nfc-black.html
tj dali ih šalju u hrvatistan i bez poreza?
ili je bolje odovud naručiti http://www.xiaomishop.com/28-eu-direct
u tom slučaju bi išao hongami note i bio bi 1500kn trebam hitnu zamjenu za utopljeni mlais

edit: multiquote

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 05.08.2014. u 22:17.
boldrik33 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 00:49   #2591
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Salju samo u Spanjolsku,bar kad sam ja zadnji put pitao takva je bila situacija
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 16:59   #2592
SuhJr
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Posaljite im jedno 48 puta. I ako dobijete i ako ne dobijete odgovor, svejedno pošaljite koji put, onako, za svaki slučaj
Ja sam ih danas uspio dobit i dobili su samo mailove koje sam im poslao ovaj tjedan tocnije one od 4.8. dok mailove od poslog tjedna (1.8. i 2.8.) nisu
SuhJr je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 11:47   #2593
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Poslao mail da vidim slanje ovamo. Dobio odgovor kojim mi nisu odgovorili na glavno pitanje - šalju li u HR.
c/p
Hello. I have few questions regarding your Spain warehouse.
1. do you ship items from Spain warehouse to EU countrys? On main page is written that you send, but on items micropage says 'Spain and Portugal only'. In my case it would be Xiaomi Mi3 sent to Croatia (Republic of). Since Croatia is in Europe and EU member, I'm asking would I receive it without paying customs tax?
2. do you have only black version of Mi3 in Spain warehouse? I like more silver version.
3. would be possible to receive Mi4 from Spain warehouse?
4. in case of problem with device from Spain warehouse, where do I send him for RMA - China or Spain?

Sincerely
****
Dear Customer,

Thank you very much for your inquiry
If you want to purchase from Spain warehouse. you will need to confirm the following things
first : you are from Germany,France,Italy,Czech,Netherlands,Greece,Hungary, Poland, Slovakia.Spain. Portugal
second: you can view this website. when you see it is in stock. you can purchase there
http://www.antelife.com/spainwarehouse.html
and you place order. you can use NE085 as the coupon code then you can get $5 discount
We just have Mi3 black in Spain warehouse now and

Mi4 is a presell product. Maybe it will be in stock in the future. Please keep eyes on our website
We have maintain places in Spain. but the main repair place is in china. Please confirm
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 12:19   #2594
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Pa očito ne šalju čim su stavili ovo "first, you are from d, f, i, cz, n, gr, h, pl, slk, e, por
pokra89 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 14:21   #2595
constantine1
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
poz
naručio sam po prvi puta mob iz kine, šalju ga preko singapore post i kad ubacim u track, tracking broj jedino što mi piše:

06-08-2014 Received from Customer

predpostavljam da je tada seller uručio paket za slanje, ono što me zanima je nebi li trebalo pisati da je na putu prema odredištu ili nešto slično?

i koliko je singpost pouzdan s obzirom da im piše na službenoj stranici da postoji mogučnost da izgube pošiljku ili da opasno zna kasnit!?!?
constantine1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2014., 14:57   #2596
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Singpost je jedan od boljih.To sto si dobio znaci da tvoj paket putuje iz Kine prema Singapuru,nakon toga putuje za Frankfurt i onda na hrvatsku carinu.Kada ga carina pregleda dobijes cestitku od njih i posaljes im racun.Nakon toga mobitel dolazi na postu gdje trebas platii davanja i podici paket.Probaj upisati tracking na stranici www.4px.com
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 09:16   #2597
constantine1
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Singpost je jedan od boljih.To sto si dobio znaci da tvoj paket putuje iz Kine prema Singapuru,nakon toga putuje za Frankfurt i onda na hrvatsku carinu.Kada ga carina pregleda dobijes cestitku od njih i posaljes im racun.Nakon toga mobitel dolazi na postu gdje trebas platii davanja i podici paket.Probaj upisati tracking na stranici www.4px.com
na ovoj stranici se vidi više podataka o trackingu.
danas se stanje i na singporstu promjenilo u :
Despatched to overseas (Country code: HR)
thnx
constantine1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 11:21   #2598
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,381
Loša vijest - antelife ne šalje u HR iz Španjolske
c/p
Dear Customer,

Thank you for your inquiry. we dont send to CROATIA from Spain warehouse. Please confirm
thank you
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 11:34   #2599
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koji likovi? Ne kužim što ih to košta...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 12:35   #2600
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Merimobiles isto otvara EU Warehouse. Dobio info na chatu da nažalost RMA ide preko kine, ali da rade na tome da i to prebace u EU. To im je kao drugi korak i vele da je najveći problem naći pravog partnera.
Zasad slanje samo MMEXPRESS ili DHL Europe. Vele da nije problem poslati kod nas iako još nemaju na webu našu zastavu pa sam ih lijepo zamolio da je stave
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 14:48   #2601
constantine1
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
imam još jedno pitanje, kako se bliži GO (mislim doslovno, radim još sat i 15 min ) i veliku večinu vremena neću biti u zg, zanima me koja je procedura sa carinom, naime ako mi mob stigne za vrijeme kada me nema u gradu hoće li carina čekati i koliko dugo, da mi se ne desi da ga vrate nazad.
raspitao sam se u pošti još ranije i postoji zahtjev za zadržavanje pošte, ali ne razumijem kako to funkcionira sa carinom???
dali je netko imao sličan slučaj???
constantine1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 15:23   #2602
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Dolazi ti na kucnu adresu preporucena posiljka sa carine te si na nju duzan odgovoriti u roku od 8 dana.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 15:28   #2603
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Mislim da nakon 7 dana opet šalju pismo i ako i na njega ne odgoriš u roku od tjedan dana se vraća natrag u Kinu.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 15:36   #2604
constantine1
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
hvala na info obojci
constantine1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 16:58   #2605
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Pozdrav kolege forumaši.

Bacio bih se u nabavku Jiayu G4C mobitela, Drug Brko je svoj nabavio na To2C -u no izgleda da više nije dostupan ili se ja varam?
Dostupan je izgleda i ovdje za razliku od cca 400kn u odnosu za koju je Brko dobio svoj primjerak .
Koliki je mogući porez/carina ako se bacim u nabavku iz kine i dali se isplati upuštati u to pored italije?
Ako je netko već kupovao dali postoji još poštarina na ovaj shop iz Italije?
Te ukratko proceduru naručivanja i trenutno preferirani shop kineski.
Znam da je većina ovih informacija već dostupno u postovima prije ali ima jako puno sadržaja u 3 teme o kineskim mobitelima, listam već 3+ sata i neznam ništa konkretno naći.
@ Drug Brko Reci molim te jesi li naleti
o na još koju manu u skoro 2 mjeseca korištenja ovog modela osim onih spomenutih u recenzji, i dali se riješio gps problem ?
__________________


Zadnje izmijenjeno od: ShebY. 08.08.2014. u 17:07.
ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 21:57   #2606
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Na To2C ga više nema, a hoće li ga dobiti još pitanje je. Koliko vidim, nemaju ni G4S 1GB/4GB verziju isto, samo skuplju verziju 2GB/16GB.

Što se samog G4C tiče i naručivanja iz Italije, ne znam što bi ti rekao, ali vjerojatno (99,9%) ti GPS neće raditi na zadnjem Multilanguage ROM-u, kao ni meni i još mnogima diljem neta.

Što se samog mobitela tiče, nekih mana novonađenih nema. Kao što rkeoh, GPS ne radi, fotić je li-la, ono srednja žalost, video zapisi nisu loši, zvuk je OK, ali zvuk preko slušalica nije baš bogznakaj.

Uglavnom, ne vredi 150 EUR-a, ako mene pitaš.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 21:59   #2607
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
I na Banggoodu i još nekim shopovima je nestalo određenih Jiayu mobitela, to sam primjetio prije par dana- nije ih moguće naručiti a na supportu ili pod "description" stave da više ne mogu nabaviti taj mobitel.
Čudno.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 22:03   #2608
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Na To2C ga više nema, a hoće li ga dobiti još pitanje je. Koliko vidim, nemaju ni G4S 1GB/4GB verziju isto, samo skuplju verziju 2GB/16GB.

Što se samog G4C tiče i naručivanja iz Italije, ne znam što bi ti rekao, ali vjerojatno (99,9%) ti GPS neće raditi na zadnjem Multilanguage ROM-u, kao ni meni i još mnogima diljem neta.

Što se samog mobitela tiče, nekih mana novonađenih nema. Kao što rkeoh, GPS ne radi, fotić je li-la, ono srednja žalost, video zapisi nisu loši, zvuk je OK, ali zvuk preko slušalica nije baš bogznakaj.

Uglavnom, ne vredi 150 EUR-a, ako mene pitaš.
Ajd molim te onda, ovako prijateljski, sta bi po tebi triba imat mobitel od 4000kn,a da vidi tih para?
pokra89 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 22:06   #2609
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa kad gledaš da je G4C bio 140 USD i G4S 1/4 bio 145 USD, vjerujem da je to nabrzinu planulo. Kad vidiš koja je baterija u igri, da ima Gorilla šajbu, IPS HD ekran, da nije tacna od 150 mm visine i 5"+ ekran i ostale specifikacije, vrlo dobra kupnja je.

To2c ih je imao podosta na lageru jer sam vidio u komentarima da su se prodavali ko vruće kifle nakon što sam ja uzeo za prvi maj. Bio je neki Labour Day discount i nakon toga su te cijene sa popustom ostale.

Vjerojatno je da više nitko neće ni imati te Jiayu telefone budući je G4 prošlogodišnji dizajn. C i S verzije su samo nabildane matične ploče da prodaju ostatak baterija i kućišta sa ekranima A ostali telefoni su im preskupi, IMHO.

Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Ajd molim te onda, ovako prijateljski, sta bi po tebi triba imat mobitel od 4000kn,a da vidi tih para?
Ne, ali osobno za G4C nebi dao 150 EUR-a. Pogotovo zato jer je koštao nedavno ni 150 USD. Rekao bi da vrijedi 100 EUR-a max, prvo zbog nefunkcionalnog GPS-a, a koliko vidim, nekima ovdje je to jako jako bitno. A sad dati za mob 1200kn kojem out-of-box ne radi GPS je malo bezveze. Kad sam kupovao, nisam imao taj info da GPS ne radi. Ali eto, sad to svi znaju.

No, njegove pare, njegova stvar. Samo dajem svoje mišljenje. za 1200kn bi radije kupio Moto G nego G4C. Ili Hongmi 1S sa MobiCityja. Ili LG L90 sa Mobicitya.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2014., 22:16   #2610
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Uff, šteta . Taj mobitel se činio kao odličan ulov so obzirom da mi je pokojni galaxy s2 bio taman po veličini.
Što god gledam od "normalnih" marki sve su skupe tacne ili nekakve mini verzije koje previše koštaju za ono što nude a specifikacijama zaostaju za starim s2.
Znam da spamam krivu temu, Druže Brko vidim da mamo sličan ukus u mobitele daj preporuči neki drugi do1k kuna, ako ne mislim da ću loviti neki polovni s2.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na