Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.08.2014., 00:19   #241
UniStilo
Registered User
 
UniStilo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 26
ZTE RedBull V5 (V9180)


Slika : http://www.etotalk.com/products_img/...V5_Ofic_03.jpg


Specifikacije

Model : ZTE V5 Red Bull
Band : 2G: GSM 900/1800/1900MHz, 3G: WCDMA 2100MHz
OS : Android 4.3 / Nubia UI
CPU : Snapdragon MSM8926 Quad Core 1.2GHz
GPU : Adreno 305
RAM : 1GB/2GB (moj je od 1GB)
ROM 4GB/8GB
Display: 5.0 inch HD
Screen Resolution : 1280×720
Display Colour : 16 Million Colors
Camera/Picture Resolution : Dual Cameras, 5.0MP front camera; 13.0MP back camera with flashlights and auto focus
Color : White,Blue,Yellow,Red,Green
Dimensions 139 x 71 x 8.9 mm
Net Weight 165g with battery
Mobile internet : WiFi, EDGE, GPRS, UMTS, HSPA, HSPA+
Functions / Features : G-sensor, P-Sensor, L-Sensor, FM radio, Wifi, GPS, Multi-touch, Dual SIM, OTG, E-compass
Battery : Li-Pol Battery 2400mAh
Cijena : 160$


Narudžba

Uređaj sam naručio sa Minideala, koštao je 159$, uzeo sam još dodatni back cover, sve me izašlo oko 165$. Zezali su me u početku, poslali smo-nismo. Pa su imali problema sa multilanguage romom, pa su mi poslali englesko-kineski mob na moju inicijativu. Naručen 7.7. u mojim rukama 30.07.


Dizajn

Prije svega preporučio bih svima da naruče dodatni back cover koji se mogu naručiti u plavoj,žutoj,crvenoj,zelenoj boji. Mobitel je po defaultu u bijeloj, ali taj bijeli back cover je nekakav 'suh' , moze se noktom preko njega i cuje se onaj tupi zvuk. Ja sam naručio plavi, osim što izgleda predobro, ima kao neki sloj preko sebe, klizi nokat po njemu, ne ostaju otisci i ne skripi.
Prvo sto cete uočiti je težina samog uređaja, ja volim kada je mob malo teži, pa imam osjećaja šta držim u ruci, onako iz prve izaziva strahopoštovanje
Klasično zaobljenih kutova. Ono što će svi uočiti su tri navigacijske tipke koje su uvijek vidljive, samim time uređaj izgleda savršeno, mene je oduševio izgledom, jedinu manu bih naveo blago ispupčena kamera - klasična greška.


Software

Kao što sam gore napisao, dobio sam englesko-kineski mob, ispunjen kineskim smećem. Kada sam dobio mob, ja nisam znao što znači 'root' niti išta...Jedna večer istraživanja, a mnogo je pomoglo što sam našao aktivan forum o ovom mob. gdje su mi pomogli da instaliram trenutno najbolji multilanguage ROM za njega, sve prošlo bez problema, imaju detaljne upute na stranom forumu, ako nekoga zanimalo, može me kontaktirati.
Važno za napomenuti da na mob. neradi SIM2, postoji verzija u kojoj su ispravili taj bug, nisam testirao, ali po komentarima funkcionira.
Moći će se uskoro instalirati 4.4 na njega...
Inače, mob fluidan, leti, nisam testirao Antutu, možete naći po youtubeu i ostalima stranicama, to me pretjerano ne zanima.


Baterija-Kamera-Zvuk
Ovo je drugi dan korištenja, ono što mogu reći zasad je da veći dio dana šupam po njemu i otkrivam nove stvari, moja procjena za iznadprosječnog korisnika će moći dan ipo. Prosječni korisnik može komotno 2 dana.
Kameru i nisam mnogo testirao, još nije došla na red, ali ono što sam vidio, sviđa mi se za moje potrebe, možda stavim koju sliku poslije.
Zvuk je čist i jak, najviše mi se sviđa čistina i jačina u toku razgovora, dosad sam se osjećao kao gluhonijema osoba, sada volume držim na 50% za vrijeme razgovora, jer je sve iznad toga preglasno.


Zaključak

Prerano je da govorim da je ovo best buy savršenstvo...
Mobitel je zaista dizajnom super, kolegica mi je rekla da je puno ljepši od njenog S4(ako to ikom išta znači)
Očekuju se nadogradnje svakim danom, mobitel radi ono što piše na papiru, nema zasad skrivenih caka.
Valja napomenuti još jednom da dolazi u varijanti sa 2GB RAM-a, dođe 30tak dollara više...

Nakon više iskustva s mob, javim još utisaka, testirati cu GPS i kameru...
__________________
Feels like I'm going psycho again.
UniStilo je offline  
Staro 02.08.2014., 01:20   #242
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Oces reci kamera nevalja i GPS ne radi kao i kod pola kineske mu brace..?

Ne bi bilo lose da linkas tutorial za rootanje mobitela kad vec spominjes da orginalni software ne valja.

Uglavnom, jos jedan u nizu savrsenih mobitela iz kine..
Samo se nadam da su ljudi naucili kako se interpretiraju ovakve recenzije.
hash je offline  
Staro 02.08.2014., 01:45   #243
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
GPS nebi trebao radit probleme sa obzirom da je Snapdragon. Opet, ko zna. Ipak je to mob primarno za Kinu.. Je ga nebi kupio jer mi se ime ne svida.
MAGARAC je offline  
Staro 02.08.2014., 07:01   #244
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Oces reci kamera nevalja i GPS ne radi kao i kod pola kineske mu brace..?

Ne bi bilo lose da linkas tutorial za rootanje mobitela kad vec spominjes da orginalni software ne valja.

Uglavnom, jos jedan u nizu savrsenih mobitela iz kine..
Samo se nadam da su ljudi naucili kako se interpretiraju ovakve recenzije.
Recenzija tipicna za vlasnika novog kineskog
mobitela koji je nadmasio ocekivanja. Vjerojatno
malo pretjerana, ali ne daleko od istine.

Recenzija zapravo nista manje realna od tvoje recenzije njegovog teksta
gdje komentiras problem s GPS-om i kamerom.
Problem kojeg u recenziji nema ni u tragovima...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 02.08.2014., 10:19   #245
UniStilo
Registered User
 
UniStilo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 26
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Oces reci kamera nevalja i GPS ne radi kao i kod pola kineske mu brace..?

Ne bi bilo lose da linkas tutorial za rootanje mobitela kad vec spominjes da orginalni software ne valja.

Uglavnom, jos jedan u nizu savrsenih mobitela iz kine..
Samo se nadam da su ljudi naucili kako se interpretiraju ovakve recenzije.
Napisao sam da ću testirati kameru i GPS još kad stignem, nisam nigdje rekao da nevaljaju...

Također sam napisao da je prerano da govorim da je ovo neki best buy ili savršen mob dok ne prođe neki period korištenja...

Malo bolje čitati
__________________
Feels like I'm going psycho again.
UniStilo je offline  
Staro 02.08.2014., 11:41   #246
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samo nam se nemoj izgubiti i nestati ko mnogi koji su rekli "nisam imao vremena za testirat kameru, pa ću fotke stavit naknadno" ili ovo "za moje potrebe su ok".

No dobro, držimo te za riječ da će fotke uskoro vidjeti ovu temu...
Brko je offline  
Staro 02.08.2014., 11:44   #247
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
@UniStilo
Jesi uopće upalio GPS?
Mislim, meni kad mob dođe u ruke onda je u prvih sat dva na njemu sve makar isprobano da se vidi jel uopće radi. Nakon svakakvih sranja pročitanih po nerealnim i besramnim recenzijama svaka sljedeća se uzima s debelom rezervom i mislim da je hash podlegao tom dojmu. Zapravo ovo ni nije recenzija nego prvi dojam.
Trebao si napisat barem "GPS radi/ne radi out of the box", a detaljnije napišeš kasnije ako ti se da - s obzirom da je to čest (blago rečeno) problem s kinezima. Ne na Snapdragonu kao na MTK, ali svejedno.

Osobno nisam imao dojam da imaš skrivene namjere pošto si naveo i neke potencijalne dealbreakere.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: kasandro. 02.08.2014. u 11:49.
kasandro je offline  
Staro 02.08.2014., 16:49   #248
UniStilo
Registered User
 
UniStilo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Mostar
Postovi: 26
ZTE Redbull V5 (V9180)

GPS
Instalirao sam 2 aplikacije i napravio screenshot nakon 5-10 sek.




Kamera dođe sa 3 opcije, Auto-Pro-Fun...Imena sve govore šta koja radi, s tim da PRO ima poprilično mnogo opcija podešavanja, sve 4 slike su različiti načini, kada napunim mob, nabacim koju sliku sa više detalja...










Nisam 'nestao'
__________________
Feels like I'm going psycho again.
UniStilo je offline  
Staro 02.08.2014., 18:05   #249
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,421
Nadprosječno dobre fotke za odrona (TM by Brko).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online  
Staro 02.08.2014., 20:58   #250
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Isprike, povuklo me to sto su obicno kamera i GPS boljke kineza, a ti eto igrom slucaja nisi bas te dvije stavke pogledao. Zaletio sam se, hvala na recenziji.
hash je offline  
Staro 02.08.2014., 21:10   #251
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nadprosječno dobre fotke za odrona (TM by Brko).
Mislim da ovaj mobitel ne ispunjava uvjete da bi se nazivao odronom™
pokra89 je offline  
Staro 02.08.2014., 21:25   #252
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Iako bi za neki zakljucak o kameri trebalo malo vise vrsta slika od par dezica na stolu al kolega je rekal da ce bit i toga. Malo drveca, neba, koja sobna itd..
MAGARAC je offline  
Staro 02.08.2014., 21:28   #253
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 959
Izgleda solidna kamera, ali daj malo širi i dublji plan da i to vidimo.
GoodLooker je offline  
Staro 02.08.2014., 21:34   #254
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Mislim da ovaj mobitel ne ispunjava uvjete da bi se nazivao odronom™
Istina. Dobar je to mobitel, još kad vidimo
što od super-brandova za EU imamo u istom cjenovnom rangu, ovaj mob je odličan.

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Iako bi za neki zakljucak o kameri trebalo malo vise vrsta slika od par dezica na stolu al kolega je rekal da ce bit i toga. Malo drveca, neba, koja sobna itd..
Naravno da treba, i nutri i vanka fotkati, tako da nećemo još išta reći za fotić.
Brko je offline  
Staro 02.08.2014., 23:43   #255
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Danas je Coolpad F1 imao crash test Sa nekih metar i pol drito na beton, nema ništa zaštitno na sebi, maska zadnja otpala s njega i ima na njoj samo sitna ogrebotina u rubu. Ja zadovoljan
__________________
brodjo je offline  
Staro 03.08.2014., 00:21   #256
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Slabo je to. Za pravi test treba malo raznolikosti.
Baci ga još s pola metra, metar i dva metra pa javi kako je prošlo.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 03.08.2014., 00:34   #257
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Danas je Coolpad F1 imao crash test Sa nekih metar i pol drito na beton, nema ništa zaštitno na sebi, maska zadnja otpala s njega i ima na njoj samo sitna ogrebotina u rubu. Ja zadovoljan
Koliko dobijes screen on time sa Coolpad-om onako informativno.

Sa LG 4x sam bio sretan kad bi izgurao 2-2,5 h sot,coolpad nadam se barem 3,5 h
blava je offline  
Staro 03.08.2014., 03:20   #258
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,285
Ja 4ipo bez problema al nadao sam se petici...
__________________
prileee je online  
Staro 03.08.2014., 09:35   #259
boldrik33
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
ejhaj okupao mi se mlais mx28 i nakon sušenja proradio ali samo nakratko
uglavnom neželi se puniti ...kad se spoji punjač blicne na sec da se puni ionda ništa.
ima neka pametna ideja ili pravac kanta za smeće?
boldrik33 je offline  
Staro 03.08.2014., 09:37   #260
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Koliko dobijes screen on time sa Coolpad-om onako informativno.

Sa LG 4x sam bio sretan kad bi izgurao 2-2,5 h sot,coolpad nadam se barem 3,5 h
Pih, 3 i pol... Ne dižem mobitel s poda koji barem minimalno 4 i pol ne izgura. Hebiga, Điđo me naviknuo na 6 i pol do 7
Brko je offline  
Staro 03.08.2014., 10:03   #261
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor boldrik33 Pregled postova
ejhaj okupao mi se mlais mx28 i nakon sušenja proradio ali samo nakratko
uglavnom neželi se puniti ...kad se spoji punjač blicne na sec da se puni ionda ništa. ima neka pametna ideja ili pravac kanta za smeće?
Ako si spretan rastavi ga i osuši matičnu, ako nisi pravac elektroničar.. Treba povuć svu vlagu van, ne bi bilo loše raskopat ga i stavit u rižu na dan-dva..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 03.08.2014., 10:09   #262
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Elephone P10c

sasvim ok u radu, dosta brz, ekran skroz ok ( ajde nije sad neka visoka rezolucija ali mene ne smeta ).
Baterija se zasad pokazala kao jedina loša strana. Sa jednim punjenjem drži 14 sati ( internet, igrice, poruke i pozivi ) a ako isključim 3g onda drži i 2 dana.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline  
Staro 03.08.2014., 10:16   #263
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dakle, baterija je žešći odron i preporuka je zaobići taj mob samo zbog baterije? Ili nositi punjač svuda sa sobom...
Gps, kamera?
Brko je offline  
Staro 03.08.2014., 10:27   #264
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,352
Po napisanom ne bi rekao da je baterija loša, tebi je brko valjda jedini cilj napisati da je neki mobitel odron i stalno tu riječ nametati.
@lutherus, pogledaj pod postavkama je li ti wi-fi usključen za vrijeme mirovanja, to isto zna bateriju opteretiti. A inače za tako tanak mobitel je to po meni normalno trajanje. 2 dana je sasvim ok.

Btw ja na svom P6i i dalje nisam uspio iskonfigurirati/namjestiti GPS da radi a jučer su objavili i update koji ne rješava GPS ali makar je ostalo ok. Na njemu je Android 4.4.2
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 03.08.2014., 10:57   #265
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
@ag008
wi fi je isključen. Iskreno, nesmeta me uopće baterija. Već nekoliko puta ponovil, prije ovog kineza imal HTC One X, baterija je trajala do 8 sati a u mirovanju jedva jedan dan.

gps na p10c radi out of the box, makar vip sere i ne želi dati postavke ali dovoljan e ručni unos.

@brko
uopće se ne žalim na bateriju jer je kao što već rekel, daleko bolja nego na razvikanom htc-u

kamera je sasvim ok. nije ko nikon dslr fotoaparat kak neki na ovom forumu očekuju, ipak je to mobitel. gps dela. nazvati ga odronom je greška. u omjeru uloženo/dobiveno taj mobitel nije nikako odron dok recimo u omjeru uloženo/dobiveno galaxy s5 ili iphone5s su žešći odroni.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline  
Staro 03.08.2014., 11:12   #266
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Elephone P10c - ili je stvarno drastican problem
s 3g modulom ili se nisi dobro izrazio.
34 sata razlike u odnosu na ukljucen ili iskljucen
3G je ogromna brojka. Meni 3G trosi koliko i WiFi, a
to je oko 20% od ukupne potrosnje.


GPS i VIP postavke???
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 03.08.2014., 11:29   #267
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
kod mene na neo je razlika 3g/wifi prilicno velika. sa samo 3g baterija moze cca 6h sot-a, sa samo wifijem preko 8.
pokra89 je offline  
Staro 03.08.2014., 11:29   #268
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
ukucaš ih sam. nije uopće problem
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline  
Staro 03.08.2014., 12:14   #269
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 342
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
u omjeru uloženo/dobiveno taj mobitel nije nikako odron dok recimo u omjeru uloženo/dobiveno galaxy s5 ili iphone5s su žešći odroni.
Isuse boze....
stops je offline  
Staro 03.08.2014., 12:18   #270
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Po napisanom ne bi rekao da je baterija loša, tebi je brko valjda jedini cilj napisati da je neki mobitel odron i stalno tu riječ nametati.
Jok, meni je cilj razbijanje privatnih biznisa, ulizivačkih reviewova i šverca. No, vratimo se elephoneu. Što, 2 sata sota i 14 sati overall nije odron po pitanju potrošnje? Ok, možda lani nije bilo, ali sada... Ne mora držat 10 sati sot i 4 dana overall, ali da nemre 3 sata izvući, sorry.

Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
@brko
uopće se ne žalim na bateriju jer je kao što već rekel, daleko bolja nego na razvikanom htc-u

kamera je sasvim ok. nije ko nikon dslr fotoaparat kak neki na ovom forumu očekuju, ipak je to mobitel. gps dela. nazvati ga odronom je greška.
Koliko vidim, ja nisam konstatirao ništa, nego pitam, ide li u klasu odrona ili nejde? Baterija je po mom kriteriju smeće. E sad, jel to do same baterije ili je do uređaja, ne ulazim. Ali da je to normalno, bome nije.
Jel to kak tebi ždere na 3G, meni nije žderalo na LTE No dobro, ipak si ti platio taj mob i glupo je reći eventualno "zahebo sam se" to ne znam jel itko ikada rekao, čak ni kupci W450-tke.

Uglavnom, sretno ti bilo i da te posluži dugo dugo.

Što se kamere tiče, da, nemoj ni slučajno uploadati ni jednu fotku, vjerovat ćemo ti na riječ da su dobre



Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
kod mene na neo je razlika 3g/wifi prilicno velika. sa samo 3g baterija moze cca 6h sot-a, sa samo wifijem preko 8.
Kod mene je razlika, ali ne tako velika. 3G ždere više, ali ako je signal dobar, onda skoro isto kao i wifi.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 03.08.2014. u 12:25.
Brko je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na