Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.06.2014., 01:25   #451
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Eto i mene na Cloudy G3. Tipkovnica me odmah impresionirala, kamera je puno brza a ostalo kasnije.. Svida mi se i puno pojednostavljeno sucelje kamere.
MAGARAC je offline  
Staro 24.06.2014., 08:27   #452
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Ima li kakvih bugova taj cloudy zasad , i moze li se usporediti s recimo pardus 7.4 romom u performansama ako si probao ?
xPsycho je offline  
Staro 24.06.2014., 10:35   #453
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Nisam probao. Za sad nisam naletio niti na jedan bug ali imam ga tek jedan dan. 4g recimo radi, ne radi kod mnogih sa tim romom. Brzo je sve, blootware je maknut, stranice idu ko divlje i tesko da se moze puno brze.

Kamera radi bolje. Puno jednostavnije i brze sucelje. 4K radi bez greske sa 5min limitom. Focus je brzi i macro slike su sad osjetno bolje. Sa kamerom sam jako zadovoljan generalno. Ima jos uvijek neke stare mane ali ima puno vise dobrih stvari.

Zvucnik sad radi puno glasnije i sad je taman. Na stock ROMu je malo pretih. Baterija mi se cini da je tu negdje ko i na stock.

Isplati se probat. Skoro pa da se dobije novi mob.




http://youtu.be/yIkM7-v1B0A

Jadni G850 ima poprilicnih problema sa 4k videom.

Bench rezultati su bolji u odn. na 4.4.2



Jos uvijek nisam naletio na nist bitnije kaj bi smetalo. Jesam na sitnicu, dve po kojima se kuzi da to ipak port. LG Health je fora. Mislim da cu ovo zadrzat za stalno.

edit;

Bugovi..

Evo prvo. Deinstalacija aplikacija preko postavki ne radi. Potrebno je instalrat neki uninstaller ili odvuc ikonicu u desni gornji kut, app info i uninstall ce se pojavit. Moze se uninstalirat i preko app launchera, 3 tockice gore lijevo. Drugo je dosta tihi zvuk kod poziva al nije pretiho. Trece za MTP mora bit upaljen USB debuging inace ga komp nebu nasao. Druge opcije rade. Dalje, radio uopce ne radi, 0 bodova, mrtav skroz. Cini mi se da ni HDR ne radi, tj. radi ali ne stalno.

Eto vec nove verzije koja bi trebala bit fino popeglana..

Cloudy G3 1.1.

Fixed app info
Fixed bluetooth
Fixed camera HDR
Fixed speaker call issue
Fixed some graphic issue
Fixed language pack download
Added all weather effects
Added all lockscreen effects
Added flashlight widget
Added photo album widget
Added LGBackup shorcut
Added LGVideo shorcut
Added advanced power menu
Updated Google Apps
Updated xdabbeb's Camera (4.1.0)



Instalirano. Sve kaj nije delalo do sad radi, osim radija..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 26.06.2014. u 02:17.
MAGARAC je offline  
Staro 25.06.2014., 22:12   #454
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,667
Sutra bi mogli ocekivat novu verziju za Nexus seriju..
Android L, postoje nagadjanja da je 5.0..
Mislim da ima i live stream na youtube, predstavljanje siroj publici, koje novosti donosi novi update...https://www.youtube.com/watch?v=4ZV54aJhues
zvonac je offline  
Staro 25.06.2014., 22:55   #455
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Izbacit ce developer preview za Nexus 5 i Nexus 7 (vjerojatno 2013). Ostale uređaje nisu spominjali. Službeni release ide na jesen.
tutix je offline  
Staro 25.06.2014., 23:00   #456
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,667
To bum moral isprobat, dost ima promjena, a i napokon bu N5 dobil ucinkovitije power save opcije...
ART bu bil po defaultu, zbogom dalvik...
Nedavno su izbacilj 4.4.4 koje je donio minorne promjene, tj fixevi, a sad vec nova verzija izlazi..
Dal N5 moze jos brze i stabilnije radit? Ocito moze..
zvonac je offline  
Staro 25.06.2014., 23:07   #457
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,064
Ja se nadam da ce izbacit i za 4-orku . Sviđaju mi se promjene, dizajn, ART, power saver...
tutix je offline  
Staro 25.06.2014., 23:17   #458
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,667
Ma ja se nadam da bude i za N4...
zvonac je offline  
Staro 26.06.2014., 12:31   #459
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
pozz. pitanjce. moram li čekat tmobile da pusti kitkat za g2 il ga moram sam instalirat preko računala i lg aplikacija? kod provjere za nadogradnjom u postavkama mobitela izbacuje mi da je 4.2.2. najnovija verzija..mob nije rootan.
snorky_vk je offline  
Staro 26.06.2014., 12:41   #460
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,667
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
pozz. pitanjce. moram li čekat tmobile da pusti kitkat za g2 il ga moram sam instalirat preko računala i lg aplikacija? kod provjere za nadogradnjom u postavkama mobitela izbacuje mi da je 4.2.2. najnovija verzija..mob nije rootan.
Mora se samo umrijet

Nego, ak ti se ne da čekat OTA update, možeš ga i skinut prek onog njegovog programa, i updejtaš ga...


Što se tiče N5 tj developer preview tj 5.0 verzije..

2.! Google is posting the update earlier in order for developers to start working on their apps and update them according to the new standards

3. Google is posting this preview in order for bugs to be early discovered in order for the official release to be as bug-free as it can be. That's smart if you ask me

4. Images will be available to everybody. Why? You may be a future developer so Google doesn't know that thus she couldn't prevent you from downloading as this would be unfair. So relax, everybody will get the update

5. What matters for Google is for devs to have the framework and UI available. So don't expect the full android "L" experience

6. Why Google is posting this preview? Over 5000 APIs are included in this update...MAJOR ANDROID UPDATE and it needs time for devs to adapt to new standards!



The benefits of the preview are definately many. Rom developers will start working early so when new update is official, roms will pop up early with the least bugs included instead of fixing them afterwards. Not to mention kernel devs also. It's not the same as releasing the source code but it will definately give them a hint

http://www.engadget.com/2014/06/26/a...&utm_medium=gp

Kolko sam čital okolo, ovo bi trebal bit vidljiviji pomak spram ostalih verzija..
zvonac je offline  
Staro 26.06.2014., 21:05   #461
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Ima ko iskustva sa kupovinom mobitela preko mobicity.co.uk? Zanima me prvenstveno kak je stanje oko garancije..
Redline je offline  
Staro 26.06.2014., 21:10   #462
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ak je kupljeno u eu vrijedi garancija kod nas.

Znam iz prve ruke, kupio sam e975 preko njemackog online shopa i bio kod nas u ovlastenom i rekli su mi da uz racun vrijedi garancija, u mobisu i agramu sam bio.
danc00 je offline  
Staro 26.06.2014., 21:15   #463
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,948
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Ima ko iskustva sa kupovinom mobitela preko mobicity.co.uk? Zanima me prvenstveno kak je stanje oko garancije..
Znam da je kod motorole uvijet da se proizvod prodaje i kod nas da bi garancija vrijedila.

Neznam za druge proizvodace, ali predpostavljam da ako nije medunarodna garancija naglasena da vrijedi isto pravilo.

Raspitaj se kod uvoznika za proizvod koji zelis kupiti, najsigurnije ces doc do odgovora.
kasko je offline  
Staro 26.06.2014., 21:26   #464
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ne mora uopce znaciti ako je kupljeno u EU da vrijedi i kod nas. Mislim da garancija vrijedi samo kod mobicitya. Inace, uzeo Nexus 5 kod njih i sve proslo brzo i uredno.
Rista je offline  
Staro 26.06.2014., 21:32   #465
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Onda za LG vrijedi, pitao sam oni su provjerili i rekli da vrijedi...pa nisam ja sad to izmislil....
danc00 je offline  
Staro 26.06.2014., 21:47   #466
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Raspitaj se kod uvoznika za proizvod koji zelis kupiti, najsigurnije ces doc do odgovora.
Kod uvoznika LG za HR? Ma kakve oni imaju veze sa mobicity-om
I ko je uopće uvoznik za nas?

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Ne mora uopce znaciti ako je kupljeno u EU da vrijedi i kod nas. Mislim da garancija vrijedi samo kod mobicitya. Inace, uzeo Nexus 5 kod njih i sve proslo brzo i uredno.
Kolko ti je trebalo da stigne? I zakaj mi nismo u VAT uključeni, a Njemačka recimo jeje? Dal to znači da bi se kod nas dodatno PDV plačal

Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Onda za LG vrijedi, pitao sam oni su provjerili i rekli da vrijedi...pa nisam ja sad to izmislil....
http://www.mobicity.co.uk/extras/warranty.html
Piše da imaju 12.mj., njihove garancije za EU nema ništ
Redline je offline  
Staro 26.06.2014., 21:55   #467
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Meni subrekli tu kod nas da mi priznaju garanciju ak je kupljen poslje 1.7.13. U EU, sad vibradite kaj hocete...ja vam govorim kaj su mi rekli u mobisu i agramu, a pokazao sam im racun i sve...ak ne vjerujete odite sami pitati...
danc00 je offline  
Staro 26.06.2014., 22:03   #468
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 473
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Meni subrekli tu kod nas da mi priznaju garanciju ak je kupljen poslje 1.7.13. U EU, sad vibradite kaj hocete...ja vam govorim kaj su mi rekli u mobisu i agramu, a pokazao sam im racun i sve...ak ne vjerujete odite sami pitati...
U pravu si svi mobiteli koji su kupljeni u eu iza 01.07 imaju jamstvo u rh....No opet ima onaj Ali...neka jamstva ne vaze ukoliko prodavac "dobavlja" robu iz non eu lagera tj uredjaje koji nisu namjenjeni za eu trziste. Tipa čajna,us i sl.


Onda prodavac ima pravo izdavati "svoj" jamstveni list te je garancija ostvariva samo ukoliko se reklamira tamo gdje je artikl i kupljen.

Ima jedan dragi shop u hrvata koji ima isto svoju politiku vezano za jamstva
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline  
Staro 26.06.2014., 22:18   #469
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,948
Drzite se teme.Lg mobiteli. Tj lg mobiteli kupljeni u EU u ducanu imaju jamstvo u RH. The end
spawn je offline  
Staro 26.06.2014., 22:19   #470
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Njima na siteu piše "All devices come with our 12 month warranty MobiCare 12, which is included in the standard purchase price."
A i da sad vrijedi garancija kod nas.., opet je samo godinu dana, dok naši operateri daju 2 godine.
Redline je offline  
Staro 26.06.2014., 23:22   #471
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
4500kn za jacu var. G3 bez poreza ili 5500. Kod nas bu tolko ova sa 16gb i 2gb memorije. G2 ima super cijenu, ispod 2200 bez poreza. Best buy za ekipu kaj moze zivit sa 16gb prostora. Mada se za tu lovu uzme kod nas sa njuske od nekog operatera.

http://www.mobicity.co.uk/lg-g3-32gb...l#.U6yN_vmSx8E

Idem gore u rujnu pa ce se nakupovat glupost za mobitele kojih kod nas nema. Mozda i neki fon padne.
MAGARAC je offline  
Staro 27.06.2014., 09:36   #472
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Koju cijenu gledati, inc. VAT ili ex.VAT
Ak ne platim porez tamo, platim ga u HR onda, jel?
Npr. LG G2 32 GB ex VAT 283 funte...??
http://www.mobicity.co.uk/lg-g-pro-2...l#.U60elPk_t8E
BojanZD je offline  
Staro 27.06.2014., 09:50   #473
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,385
Gledas ex vat. Shop ima gresku pa ne racuna s porezom a tebi mob stigne direkt na adresu bez ikakvih dodatbih placanja.
Juice je offline  
Staro 27.06.2014., 13:11   #474
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,667
zvonac je offline  
Staro 28.06.2014., 20:07   #475
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Gledas ex vat. Shop ima gresku pa ne racuna s porezom a tebi mob stigne direkt na adresu bez ikakvih dodatbih placanja.
Čini se da su ispravili grešku, kad dodam mob u košaricu izbacije cijenu sa uključenim VAT-om?!
BojanZD je offline  
Staro 28.06.2014., 20:14   #476
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,385
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Čini se da su ispravili grešku, kad dodam mob u košaricu izbacije cijenu sa uključenim VAT-om?!
Pormijeni državu u Hrvatsku
Juice je offline  
Staro 28.06.2014., 20:23   #477
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Državu sam već stavio HR, al sam odabrao LG G2 Pro pa mi cijena nije štimala...
U pravu si, TX!!
BojanZD je offline  
Staro 28.06.2014., 20:23   #478
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,385
Tak da
Glavno da šljaka
Juice je offline  
Staro 28.06.2014., 20:34   #479
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Ako može još jedan info, vidim da oni daju samo 12mj garancije, kod nas LG daje 24 mj.
Jel moguće kod nas servisirati ili ne daj Bože ako bude potrebe, moram slat nazad u UK?
BojanZD je offline  
Staro 29.06.2014., 01:16   #480
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Zval sam ja neki dan LG Hr, pa su mi rekli da oni daju godinu dana garancije i godinu dana ti daju iz MobiCity što je navedeno na stranici, pa tako imaš 2 godine. Samo je zafrkanica ta druga godina jer bi onda njima trebal slati poštom uređaj, kaj si onda jedno vrijeme bez njega...
Redline je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na