Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2014., 09:17   #7561
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
http://www.diablofans.com/

Taman fino buffaju crusadera da mogu malo s njima pikat.
Ma šta crusadera, pet WDovi sa batsima će nakotiti fetiše dok kažeš keks, sad neće biti uopće problem imati up po 20+ fetiša samo tako, zanimljivi buffovi na svim frontama. Blade će plakat od sreće

Citiraj:
* Zombie Handler You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. The healths of you, your Zombie Dogs and Gargantuan are increased by 20%. (Now also increases player health)
* Fetish Sycophants When you hit enemies with your spells, you have up to a 10% chance to summon a dagger-wielding Fetish to fight by your side for 60 seconds. (No longer requires a physical realm spell, chance up from 5%)
* Fierce Loyalty You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. While you have a Zombie Dog, Gargantuan, or Fetish following you and not in combat, your movement speed is increased by 30%. (Previously your pets gained 100% of your Life Regen and Thorns)
Svašta bi se dalo s ovim skombinirati
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 12:49   #7562
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
Neloši dropovi

Ovih Magefist ima ko šodera. Lootao sam barem 10 komada sa WDom i nešto sitno s Wizardom koji mi još uvijek stoji na lvl 60

Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
* Zombie Handler You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. The healths of you, your Zombie Dogs and Gargantuan are increased by 20%. (Now also increases player health)
* Fetish Sycophants When you hit enemies with your spells, you have up to a 10% chance to summon a dagger-wielding Fetish to fight by your side for 60 seconds. (No longer requires a physical realm spell, chance up from 5%)
* Fierce Loyalty You can have 1 additional Zombie Dog summoned at one time. While you have a Zombie Dog, Gargantuan, or Fetish following you and not in combat, your movement speed is increased by 30%. (Previously your pets gained 100% of your Life Regen and Thorns)
Opa, neznam gdje si ovo iskopao ali sviđa mi se
Sa mojim sam buildom znao imati po 16 fetisha zadnji put kad sam uspio prebrojati koliko ih je.
Jedino ova zadnja stvar mi se ne sviđa, ali nešto su morali usrati.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 13:38   #7563
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Ovih Magefist ima ko šodera. Lootao sam barem 10 komada sa WDom i nešto sitno s Wizardom koji mi još uvijek stoji na lvl 60
Vidio sam ih i ja dosta ali ni jedne sa ovakvim rolom
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 15:17   #7564
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Opa, neznam gdje si ovo iskopao ali sviđa mi se
Sa mojim sam buildom znao imati po 16 fetisha zadnji put kad sam uspio prebrojati koliko ih je.
Jedino ova zadnja stvar mi se ne sviđa, ali nešto su morali usrati.
Na diablofansu su datamineali novi patch i saznali svašta zanimljivo.
Ovo za zadnji pasiv se nikako ne slažem, speed boost realno puno više znači nego da se petovi sami hilaju, pogotovo ako imaš homunculus. Ispada permanentni 30% speed boost na onih maksimalnih 25% (koji se dodatno poveća sa spirit walkom), što je ogromno povećanje brzine koje super dođe npr. kod conduit pylona. Da ne govorim koja bolesnoća ispada ako se ima onaj mojo za permanentni spirit walk
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 16:30   #7565
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Aha, ma pomiješao sam skill. Ajde nije loše.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 18:17   #7566
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 19:09   #7567
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,705
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 11:37   #7568
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Fala fala.

Nego čitam malo dojmove o patchu novom, i čitam par zanimljivosti vezanih uz WD-ove. Evo recap bitnih stvari:

- Uveli su limit na broj fetiša od 15 komada. Sad ih je puno lakše spawnati u combatu, ali su fetiši od pasiva puno ranjiviji sad jer su im maknuli force armor, kojega imaju samo oni dobiveni od fetish army skilla. Blade će ovo obožavati /s - novo spawnani fetiši pregazuju starije ako se dođe do capa od 15 fetiša. Primjer: Blade spawna na početku combata Fetish army i ima 8 fetiša, s vremenom spawna nove od pasiva, i dođe do limita od 15 fetiša. Svaki sljedeći fetiš će micati najstarijega, znači one od fetish armyja (koji su jači zbog damage buffa na gearu i force armora), te će efektivno pušiti na ukupnom damageu.

- Fixali su kalkulaciju DoT-ova, ali su time (opet) nerfali Jade Harvester WDove koji su pecali critove. Kako su već prije nerfali set da radi samo 30 sekundi trajanja (a ne cijelo trajanje DoT-a), radili smo puno manji ukupni damage na bossovima od pet WD-ova na većim tormentima, ovim su nam srezali damage u korijenu obzirom koji ludi gear requirement build ima (5 komada seta, Quetzalcoatl i Ring of Royal Grandeur kao minimum!). Radio sam možda kojih 350m maksimalni hit na elitima svakih 15 sekundi sa max critom, što prosječno zgirani pet WDovi bez zunimasse naprave u 2 sekunde max sa 15 fetiša, sad me strah vidjeti damage koji će biti dok dođe patch. Tko nema masni cooldown reduction nema šanse da radi sustainable damage koji se može mjeriti sa pet WDima.

Još ću na kraju prijeći natrag na pet WDa kako prikriveno režu JH build radi jednog bursta kak spada unutar 15 sekundi, dok gro klasa radi konstantno marginalno manji damage. Dok se stave brojke na papir i ide se računat ukupni damage se vidi tek koliko je od srezan JH build u stvarnom damageu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 12:46   #7569
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Jedno glupo pitanje. Možemo li frend i ja igrati multiplayer ako ja imam ROS a on ne ? ( naravno ne 5. akt). Znam, možemo probati ali smo na poslu do navečer pa ono, ako netko zna
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 12:54   #7570
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
- Uveli su limit na broj fetiša od 15 komada. Sad ih je puno lakše spawnati u combatu, ali su fetiši od pasiva puno ranjiviji sad jer su im maknuli force armor, kojega imaju samo oni dobiveni od fetish army skilla. Blade će ovo obožavati /s - novo spawnani fetiši pregazuju starije ako se dođe do capa od 15 fetiša. Primjer: Blade spawna na početku combata Fetish army i ima 8 fetiša, s vremenom spawna nove od pasiva, i dođe do limita od 15 fetiša. Svaki sljedeći fetiš će micati najstarijega, znači one od fetish armyja (koji su jači zbog damage buffa na gearu i force armora), te će efektivno pušiti na ukupnom damageu.
Gdje si našao ove informacije, može li neki link?
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 13:02   #7571
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Gdje si našao ove informacije, može li neki link?
Evo.

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Jedno glupo pitanje. Možemo li frend i ja igrati multiplayer ako ja imam ROS a on ne ? ( naravno ne 5. akt). Znam, možemo probati ali smo na poslu do navečer pa ono, ako netko zna
Naravno da možete, ali on neće moći igrati adventure mode (bountyji i riftovi) i act 5, te dobivati paragon levele. Starije actove možete u campaign modu bez beda skupa igrati.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 13:08   #7572
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Hvala. Budemo pičili navečer onda. Ionako sam resetirao questove pa derem ispočetka sve, kupio ROS prije dva dana. Adventure mode ide kad se malo zbildam XD
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 13:33   #7573
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Crusader sa Blessed Shield build je OP
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 13:51   #7574
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Jedno glupo pitanje. Možemo li frend i ja igrati multiplayer ako ja imam ROS a on ne ? ( naravno ne 5. akt). Znam, možemo probati ali smo na poslu do navečer pa ono, ako netko zna
mozete, ali ako cete igrati ista vece od lvl 62, njemu ce ici jako tesko. isprobano

ali ako on kreira lvl 60 igru, nema problema
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 15:35   #7575
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Pa ovo je žešće sranje, moj build sad više nema ama baš nikakvog smisla.

Da su stavili cap na 15 i da se ovih 7 komada od FS-a izmjenjuje kako krepaju ili kako krepa koji od FA bilo bi u redu ali ovime su totalno nerfali WDa.

Da ne napominjem da sam znao imati 16+ fetisha koji su s poison dart critali po 3-4mil svaki i da Zuni set gubi bilo kakav smisao ako ću nakon par minuta imati samo fetishe od FS.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 14.05.2014. u 15:59.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 15:52   #7576
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Moj wd je prije patcha radio 30 mil na pola sekunde (brojevi se uvijek prikazuje na pola sekunde) a sada u 95% vremena je 10mil na pol sekunde, jednom ili dva puta u pol sata sam uspio dobit 15mil...

KOJI SU TO J*B*NI KRETENI!
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 16:03   #7577
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 16:13   #7578
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Jer to cura ili decko?

Ja mogu igrat sat vremena max a nakon toga mi dosadi. Nije ni to tak lose za d3.. Nisam nist dobio sto godina niti ne ocekujem da cu ista dobit..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 16:58   #7579
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,986
Opa, novi patch. Sta me ima docekat nakon par dana izbivanja nego nerf do jaja.
Bravo blizz, bravo...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 17:30   #7580
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Moj wd je prije patcha radio 30 mil na pola sekunde (brojevi se uvijek prikazuje na pola sekunde) a sada u 95% vremena je 10mil na pol sekunde, jednom ili dva puta u pol sata sam uspio dobit 15mil...

KOJI SU TO J*B*NI KRETENI!
Sad mi lijepo kombinirano DoTovi rade 8m maksimum. Dok opalim soul harvest na elitima radim po 150m damagea max, ide mi na plakanje kako su uništili nekad najjači a i dalje najteži build za skompletirati u igri (7 komada geara minimum).
Da nisu stavili cap na DoT od 30 sekundi ništa ne bi rekao, ali 150m damagea sa cooldownom od 15 sekundi? To loše gearani pet WD napravi ispod sekunde.
Dođe mi da idem igrat Path of Exile i vratim se za 2 mjeseca, ali ne nadam se nešto previše već. Jade Harvester je od najboljeg i najzabavnijeg builda u igri postao sprdačina.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Opa, novi patch. Sta me ima docekat nakon par dana izbivanja nego nerf do jaja.
Bravo blizz, bravo...
Ajde ajde, pet WDovi su još dobro prošli u odnosu na DoT WDove
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 17:34   #7581
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Jer to cura ili decko?
To je Blizzard.

--

Nego, čini se meni da su se dečki iz Blizza malo syebali kad su radili osnovu igre, pa im sad za svaku promjenu treba previše vremena + što svakom promjenom stvari odu na gore.

Dobro, dodali su nakon PREVIŠE vremena da konačno dps na oružju dobro računa kod elemental dmg, ali ovo ostalo većinom nije dobro promišljeno.

Meni smeta fist of heavens nerf/buff, koji je za mene više nerf nego buff. Umjesto da je crusader s tim skillom ostao tata mata za range ubijanje monster packova, sad ima manje AoE dpsa, a single target DPS su mu nedovoljno povećali.
Ako su maknuli da proca sa scourge demonic furyem, onda kompletno prelazim na nerfani thorns build.

I tako, bar nam čine život dinamičnijim
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 17:39   #7582
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Čitam komentare ljudi na us forumu, monka ubili, archon wiza ubili, wda dot ubili, a petove sjebali.

Moram probat malo crusadera ali vrlo vjerojatno da ću napravit isto kaj i ti, opet prestat igrat diablo jer kreteni sustavno uništavaju sve što imalo vrijedi.

I da lag za ulazak u inventory nemoram ni spomenut...


Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
I tako, bar nam čine život dinamičnijim
Istina, dinamično tražim novu igru
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 18:42   #7583
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,986
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Čitam komentare ljudi na us forumu, monka ubili, archon wiza ubili, wda dot ubili, a petove sjebali.

Moram probat malo crusadera ali vrlo vjerojatno da ću napravit isto kaj i ti, opet prestat igrat diablo jer kreteni sustavno uništavaju sve što imalo vrijedi.

I da lag za ulazak u inventory nemoram ni spomenut...




Istina, dinamično tražim novu igru
A bas, sve sta je bilo zabavno, nerfaju da bude kao balansirano a usput zabava ode kvragu.

Barem su popravili enchanting.... LINKY

Proklete debilcine dabili debilcine. Kad su napravili 2.0.5 jesu interno sta testirali? Il se sve svelo samo na jel radi installer? Je. Salji vani jebes bugove.

A Buljo, ako trazis igru za igrat, posudim ti ja svoj WoT acc pa mi malo unlockaj tenkova Tu me isto jebu, al im bar nisam platio.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 18:49   #7584
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,328
Imam wot i mislim da bum se malo vratio na njega, nisam igrao od rosa. Mogli bi otic tamo i odjebat diablo bar do sljedeceg patcha.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2014., 18:57   #7585
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,986
Ma znam da imas svoj acc, nego sam hintao da grindas moj
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 01:53   #7586
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Pa i nije tako strašno, obzirom da imam Carnevil i da su Fetishi uglavnom iza mene...

Nego je li netko naletio do sada na Cow Rift?
10 kratkih nivoa samo krave kao neprijatelji, čak je i Rift Guardian krava
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 07:34   #7587
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
A jebiga jesam vam lipo reka da nema smisla igrati tog WDa naviknes na OP i onda dode Hammer i objasni kako se balansiraju stvari

Igras sta ti je fun ( ako to uopce vise i postoji ) i skupljas 1% bolji item od onog sta sad imas. Meni je D3 bio najbolji kad sam igro WOTB thrive on chaos build, pucala mi je kifla za iteme bilo mi je bas gust ubijat monstere ali i to je blizzard popravio.

A sto se tice path of exile, cisto sumnjam da ce bit nesto bolje, ako posvetit isto vremena ko za D3 toj igri, sve ce doci na istu kiflu.

Idem malo vidjet sta su napravili s crusaderom i taj buff s legendary dropovima ali tako i tako u zadnje vrijeme sam opet na doti, back to the roots.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 14:20   #7588
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 862
Legendary Drop Chance Buff radi super, Rift T3 u 5 min palo 7 leg itema,i 3 leg plana. 😄
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 15:02   #7589
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Legendary Drop Chance Buff radi super, Rift T3 u 5 min palo 7 leg itema,i 3 leg plana. 😄
Ili ne radi 7h odigrano više manje u komadu, 2 seta, blackthorne i wailing host i 3 lega a sve riftovi na t4 i t5 i pokoji bountiji. Long live the.... i još nerfaju/smrdaju pol toga, Ali radije bih da prestane padat al' kad padne da to bude nešto sa stilom jer ovako nula bodova t6 ili nek' pada ko kiša tak da mogu kraftat do iznemoglosti a ne ovako. Šteta što ne streamam, ljudi bi se smilovali pa bi barem netko nešto donirao :P

Ali vidim da ekipa dobiva setove od Kadale, Vyr, Firebird ali Jade i Zuni slabo dolaze ili se ekipa ne hvail baš. Kod mene nakon 2000 shardova ništa, nije neka cifra ali nisam ni farmao lvl 1 t6. 2-3 lega je premalo za toliko shardova.
Nego, jel igra netko monka? I ako da, kak' ide na t5 i t6 ?
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2014., 16:08   #7590
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,829
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Pa i nije tako strašno, obzirom da imam Carnevil i da su Fetishi uglavnom iza mene...

Nego je li netko naletio do sada na Cow Rift?
10 kratkih nivoa samo krave kao neprijatelji, čak je i Rift Guardian krava
jucer. imam skrinshotove pa stavim kad doma dodem
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na