Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2014., 12:25   #1171
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
bitno da su digli max rank
To me tak smara, ono...

Ima odličnih stvari u patchu, a i koliko vidim ps4 ekipa koja ga je dobila prije nas, ima samo riječi hvale.
Opet se dosta slušalo zahtjeve community-a, tako da možda sad to i bude ličilo na nešto.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 12:52   #1172
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,997
Citiraj:
-Fixed a bug where red laser dots would get stuck on textures
Ovo viđam stalno, ne samo red dot nego i green.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 13:34   #1173
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 982
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ovo viđam stalno, ne samo red dot nego i green.
Ja vidim svaki dan... Bas me zanima kakvog efekta bude imao patch..
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 15:32   #1174
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ovo viđam stalno, ne samo red dot nego i green.

Više zidova vidim sa crvenim i zelenim laserima na njime, nego što ne vidim

Vrlo iritantno za infantry combat, stalno si mislim da je neka kmica sa druge strane crvene točke
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 15:56   #1175
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Malo reakcije na patch.

Fala Irudu da su popravili traction na tenkovima(al moram to jos testirat) i te lasere na zidovima. Nikad neznas jel netko iza ugla il te igra trolla.

-Tweaked the speed, dispersion, and re-arm duration of the IFV and MBT projectiles

Sta ovo treba znacit? Ubilo bi ih da ono daju konkretne podatke( numbers n' shit)

-The MAV has been updated to prevent players from exploiting it

Opet sta? Ovo je na razini: ' Ljudi izasao je patch. Popravili smo stvari.'

-Improved repair rates for vehicles with different base healths

Pogledaj iznad -.-

Nikog nije briga za spectator...

Granatama zadovoljan. Flashbang treba vidit al mozda sad bude koristan za ono sto je napravljen. Sve ovisi jel zasljepljenje traje dok izviris iza ugla il je puf i gotovo. Ak da bude koristan za no explosives metro i sl.

Mini- sve ima smisla al jos uvijek su naj jer ih imas 3. 3 granate od kojih trebas 2 da ubijes nekog s 100% su jos uvijek bolje od jedne s potencijalom da oneshota.

RGO- To je ionak bila burst granata. Za extra dmg u borbi. I baca se gdje znas da neprijatelj je aka 'pod noge' tak da je ovo skoro pa buff s dmgom.

Pistolji:

Ovo su valjd buffovi anti body armor. 45. cals opet imaju smisla.

Jedino sad QSZ 92 je izgleda bolji nego FN57 sto je prije bio obrnut slucaj.

Compact jos uvijek bolji nego 1911 jer ko ono aima pistoljem lel

I naravno delay za revolvere....al jos ga nisu makli -.-

Oruzja:

pumperice ne postoje dok body armor smanjuje buckshot dmg na 0.7 u tijelo.

MTAR polako postaje carabin od AR-a

Napokon rjesavanje iritantnog spreada u aim tranziciji.

Heavy barrel mozda koristan???

SR i gol? 2gud4u? gol bez rpm je nista.

-Updated the handling of the 1x scopes for Type95B1, A91, SteyrAug, SAR21, QBZ951, FAMAS, UTAS, MTAR, L85A2, and F2000

Opet wtf is this shit? What does it mean???

Vozila:

A napokon dolaze ti tweakovi sto su jednom davno najavili.
Vec sam poceo dobivat flashbackove nasih politicara. ' Napravit ce se, popravit ce se'

MAA- ok al umjesto cona su trebali uvest max range na dumbfire na AR missile, recimo 500m. Ak do tad ne locka nesto explodira. Ovako jos uvijek mos s spawna na spawn pucat, samo moras bit 'precizniji'

Nerfali scout 25mm- ko je to uopce trazio? Kao 25 s eksplozivnim je za vozila a minigun za pjesadiju. -.- Di to zrak zemlja vozila ne koriste exsplozivnu municiju. Nadam se da sad nes morat direkt hittat ljude jer ono...

LAW- jer trebo APS fix i sporiji reload. Nije da si bas mogao u general direction i puknit. Ovak ak moras direkt ciljat mos i rpg uzet komotno...

Slam je jos bolji od mine zato jer ga nemoras pregazit da radi. Ionako se stavlja na chokepointove tak da nevazan nerf.

Staff- posto sad mos ili staff ili main dmg nerf nema smisla. Sad staff radi manje dmg nego bilo koji shell te nema razloga koristit ga. Eventuano za noobove koji neznaju kompenzirat za drop.


P.S. Evo malo ovog bisera

http://www.youtube.com/watch?v=jqWku...ature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=dt2pL...ature=youtu.be

Sadisticko izivljavanje nad pilotima...kontaktirat cu Hagg i UN :O

Zadnje izmijenjeno od: Hellhound. 06.03.2014. u 16:05.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 19:27   #1176
X1-A
Registered User
 
X1-A's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 15
Novi patch donosi:
Neprobojne a razbijene prozore
Necentrirana i okrenuta oruzja prema desno u custom meniju.
Kill Ticket u potpunosti pogriJesan.
Netcode delay veci nego ikad, ali se rijetko pojavljuje.
Nasumice "return to battle msg" od 25 sekundi.
And as always "something went wrong" na kraju runde.

P.s. konacno smo dobili veteran pack koji kasni od samog pocetka.
Zanimljivo! ¸
Svaki patch je fail nad failom.
Vjerojatno ima jos tona toga al neda mi se isprobavat.

Zadnje izmijenjeno od: X1-A. 06.03.2014. u 19:54.
X1-A je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 09:22   #1177
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Bugs
  • TDM NO Sound Bug - Starts after one team reaches 100 kills. Seems to only be on extended ticket settings.
  • No kill cards in Hardcore
  • AR160 Underbarrel m320 Visual Bugs - AR160 is not showing its long reload animation.
  • Killcam showing incorrect information about who killed you
  • Laser dots still getting stuck
  • Jet cannons not doing damage to other jets and the gunship seems more prevalent.
  • V40 Mini is severely nerfed in damage to the enviornment. No longer can take down fences etc
  • hand flare falls under the floor in operation locker
Ninja Tweaks
  • Possible L85A2 RPM nerf from 800 to 750
  • Javelin buff from 25 to 34 damage
  • Hardcore, the MLRS & Mortar have a crosshair on the map, Attack Jet JDAM also has a crosshair.
  • Aim reticle in attack and stealth jets is now fixed in the center. HUD more bold.
  • The supply drop actually is usable and doesn't get stuck in the skybox in Locker.
  • Emergency repairs for scout heli is now removed -not
  • UCAV properly shows up in the killfeed
  • DAO12 has possible significant nerf
  • defibs now charge faster
Battlelog
  • Live scoreboard is broken (again) at least for conquest.
  • If you turn level 111, then your BL rank is 00.
Server Settings
  • Changing Vehicle Spawn % now makes server Custom
  • It seems changing any setting that did not make it Custom, now makes it Custom. RoundTime, ModeCounter, etc.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 09:24   #1178
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
LANCANG DAM - DOMINATION stojim kraj prozora i primam dmg, nitko ne puca, nema granate, ničega, odem hilam se, vratim na isto mjesto, primam dmg, blood screen, nema zvuka pucanja, prštanja, rušenja, nema glasa ranjavanja i tak u krug

first bulet ima ponekad delay ono 0,2-0,5 seknude na asaltu, kao recimo na suportu neki lmg aim down the sight.

killcam nema veze s vezom

netcode jednu runu perfektno, drugu katastrofa, a kad je fajt sa više ljudi, zaboravi i na jedan kill...
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 10:55   #1179
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
netko je toliko dobro zaradio para da ga totalno boli djoko sta ce dalje bit sa igrom dok kvasi škembu na karibima
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 10:59   #1180
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,997
Znači na x popravljenih stvari u svakom patchu, sjebu otprilike dodatnih 30% stvari.
Nije loše, prije je to bilo oko 50%
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 11:26   #1181
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Znači na x popravljenih stvari u svakom patchu, sjebu otprilike dodatnih 30% stvari.
Nije loše, prije je to bilo oko 50%
Tako nekako otprilike
No, ninja tweaks nisu bugovi, to su tweakovi koje su napravili a da ih nema u changelogu, tako da eto, buglista je manja
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 11:56   #1182
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
To me tak smara, ono...

Ima odličnih stvari u patchu, a i koliko vidim ps4 ekipa koja ga je dobila prije nas, ima samo riječi hvale.
Opet se dosta slušalo zahtjeve community-a, tako da možda sad to i bude ličilo na nešto.
sad je 120,idući bf će imat 200 rank i svako oružje sa 1000 atačmenta...ali to je sve do korisnika koji to i traže,svi na batlelogu imaju premium osim mene valjda
esc je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 12:00   #1183
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,884
Sva sreća da nemam premium. Sudeći po svemu, neću ga ni imati. Kao ni idući Battlefield.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 12:41   #1184
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
sad je 120,idući bf će imat 200 rank i svako oružje sa 1000 atačmenta...ali to je sve do korisnika koji to i traže,svi na batlelogu imaju premium osim mene valjda
Lol, ne lupetaj, tek si odbanan i opet nastavljaš u istom ritmu.
FYI, PROŠLI bf je imao 145 levela.
Problem su upravo takvi padobranci koji krenu plakat po battlelogu kak je nešto op i kak bi oni to ovako ili onako i onda ovi švedski biseri razmrdaju igru. Zbog takvih su se i uvela ova sva njubfrendli oružja.
Što rekao jedan bf ratni drug, još samo fali autoaim pištolj iz titanfaila i lista debilnosti za njubare je kompletna, nakon svih mbt-lawova, slamova, antiair mina i ostalih sličnih idiotskih kvazi oružja sa lockon funkcijom.

Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Sva sreća da nemam premium. Sudeći po svemu, neću ga ni imati. Kao ni idući Battlefield.
Zasitio si se, rekao bih
A i problem je rasipa ekipe, iz sličnih razloga, te toga što je došlo do situacije da svatko igra neku svoju igru na 'svom' serveru, prevelika je podjela, netko bi rush, netko hc, netko classic cq, netko domination, i onda 10 ljudi na tsu igra na 10 servera. Pa onda neki imaju premium i igrali bi dlc mape jer su im bolje, ovi koji nemaju ne mogu, itd. Sto čuda.
Tu se izgubio sav čar timske igre i za.ebancije.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 13:17   #1185
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 982
ja imam premium i igram iskljucivo rush. Tu i tamo neki cq. Druga stvar je sto igram sa ekipom, i boli me ona stvar za bugove kojih ima previse jer sa vlastitim zivciranjem necu nista postici. Kupio sam igru namjerno tek negdje u 12mjesecu jer sam mislio da su ispravili vise manje neke bugove, ali ovo sad sa patchiranjem i uvođenjem novih bugova je meni novost.
Ne znam kako i zasto im se to događa...
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 13:29   #1186
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
ja imam premium i igram iskljucivo rush. Tu i tamo neki cq. Druga stvar je sto igram sa ekipom, i boli me ona stvar za bugove kojih ima previse jer sa vlastitim zivciranjem necu nista postici. Kupio sam igru namjerno tek negdje u 12mjesecu jer sam mislio da su ispravili vise manje neke bugove, ali ovo sad sa patchiranjem i uvođenjem novih bugova je meni novost.
Ne znam kako i zasto im se to događa...
Zato što su najblaže rečeno nesposobni.
Tako je od početka bf franšize, uvijek kad bi se nešto išlo 'popravljati', nešto drugo se sprćkalo, ili se naviknuti na to, ili ne igrati maltene ništa, jer je ta nedovršenost i patchanje na žalost najnormalnija pojava u gaming svijetu već niz godina. Samo primjera radi, igram dosta igara, pa ovako, 2 iz mase, tf2 je imao 400 patcheva, pazi, četristo, jedan cs go, ima svaki tjedan patch nečeg od parsto mb, i nitko se previše ne buni, ljudi koji hoće igrati, igraju i updejtaju igru svako malo, koji neće, neće. Tako ja gledam i za bf, ako će ga patchat svaki dan, nek patchaju, bar pokušavaju nešto popravit, samo tragedija je što oni bar nešto drugo uvijek smrdaju dok popravljaju prvotne greške, i tako u krug....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 14:38   #1187
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Lol, ne lupetaj, tek si odbanan i opet nastavljaš u istom ritmu.
FYI, PROŠLI bf je imao 145 levela.
Problem su upravo takvi padobranci koji krenu plakat po battlelogu kak je nešto op i kak bi oni to ovako ili onako i onda ovi švedski biseri razmrdaju igru. Zbog takvih su se i uvela ova sva njubfrendli oružja.
Što rekao jedan bf ratni drug, još samo fali autoaim pištolj iz titanfaila i lista debilnosti za njubare je kompletna, nakon svih mbt-lawova, slamova, antiair mina i ostalih sličnih idiotskih kvazi oružja sa lockon funkcijom.



Zasitio si se, rekao bih
A i problem je rasipa ekipe, iz sličnih razloga, te toga što je došlo do situacije da svatko igra neku svoju igru na 'svom' serveru, prevelika je podjela, netko bi rush, netko hc, netko classic cq, netko domination, i onda 10 ljudi na tsu igra na 10 servera. Pa onda neki imaju premium i igrali bi dlc mape jer su im bolje, ovi koji nemaju ne mogu, itd. Sto čuda.
Tu se izgubio sav čar timske igre i za.ebancije.


E s onim gore se slazem. Vajneri su uzrok mnogih losih stvari koje su upropastile dobre igre. Devsi stalno podilaze masama i time se dolazi do totalnog zaglupljivanja proizvoda. Ovo se ne odnosi samo na BF vec na dosta novih naslova koje sam imao prilike probati, od fpsa do mmoa, vajneri vladaju svijetom.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 14:47   #1188
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Imam premium i danas sam nakon mjesec dana pauze odlucio vidjeti što su napravili .... skida se patch vec par sati , pretpostavljam da je to second assualt u njemu očito. Javim i moj dojam kad probam
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 14:51   #1189
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
E s onim gore se slazem. Vajneri su uzrok mnogih losih stvari koje su upropastile dobre igre. Devsi stalno podilaze masama i time se dolazi do totalnog zaglupljivanja proizvoda. Ovo se ne odnosi samo na BF vec na dosta novih naslova koje sam imao prilike probati, od fpsa do mmoa, vajneri vladaju svijetom.
ti isti vajneri su i najveći potrošači hardwera,periferije itd. kažem sve je do korisnika...
jedino je problem nać server kad nemaš premium jer svi ubacuju nove dlc mape a svi u batlelogu imaju premium pa te i tako na neki način prisiljavaju na kupnju ako hoćeš igrat recimo sa nekim hr igračem u squadu
esc je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 16:17   #1190
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Igra se ponaša nešto bolje nego prije od kad sam uzeo pauzu mogo bi je opet malo zaigrati
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 18:28   #1191
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova

Zasitio si se, rekao bih
A i problem je rasipa ekipe, iz sličnih razloga, te toga što je došlo do situacije da svatko igra neku svoju igru na 'svom' serveru, prevelika je podjela, netko bi rush, netko hc, netko classic cq, netko domination, i onda 10 ljudi na tsu igra na 10 servera. Pa onda neki imaju premium i igrali bi dlc mape jer su im bolje, ovi koji nemaju ne mogu, itd. Sto čuda.
Tu se izgubio sav čar timske igre i za.ebancije.
Zasitili smo se smeca, ne "igre". Meni fali pravi BF. Koliko god je Bf3 bio u pocetku jadan, ispao je 100x bolji nego ovo .

Bugova na tone, gameplay smrtno dosadan.

Igra svega 4-5 ljudi BF..

I nikad se taj BF niti nece popraviti. I tu je kraj price.

Sama "registracija" hitova je smece nad smecima.

Idiotski bug koji nisu od BC2 rješili sa zoom/zoom out u vozilima.

Defektni Slamovi koje je u 9000% slucajeva nemoguce spotati.

Spawnanje na heli i onda te spawna u dno deploymenta i nikako ne možeš do copera.

Klizanje gusjeničara! ( to je bilo normalno , pa se vec 3-4 patcha kliže )

MBT LAW idiotarija sa zvukom, nema šanse da ja bacim protumjere jer ovaj ispali i pogodi me i onda tek imam zvuk ispaljenog projektila.

Active protection smece, gdje takva stvar uopce postoji..... Da on ne navodeci projektil neutralizira...

Attack helli je za k'+'''' em ga prcaju ovi sa lock on to my dic* sranjima sa zemlje, pa ovi uber alles jetovi i na kraju all hail the all mighty AA. Protumjere i dalje su tu samo za ukras. Bitno da su oni maknuli flares od gunnera, a povecali 4x stvari koje lockaju taj helli. + Scout helli se uvijek može u zraku popravljati. A attack ne može nikako!

TV raketa je za zracna vozila beskorisna.

Sniperi su opet postali smeca koja kampaju po zgradama sa C4 na liftovima i beskorisni su za team.

I taj niti 100 sljedecih patcheva ništa od navedenog nece popraviti.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 19:56   #1192
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Zasitili smo se smeca, ne "igre". Meni fali pravi BF. Koliko god je Bf3 bio u pocetku jadan, ispao je 100x bolji nego ovo .

Bugova na tone, gameplay smrtno dosadan.

Igra svega 4-5 ljudi BF..

I nikad se taj BF niti nece popraviti. I tu je kraj price.

Sama "registracija" hitova je smece nad smecima.

Idiotski bug koji nisu od BC2 rješili sa zoom/zoom out u vozilima.

Defektni Slamovi koje je u 9000% slucajeva nemoguce spotati.

Spawnanje na heli i onda te spawna u dno deploymenta i nikako ne možeš do copera.

Klizanje gusjeničara! ( to je bilo normalno , pa se vec 3-4 patcha kliže )

MBT LAW idiotarija sa zvukom, nema šanse da ja bacim protumjere jer ovaj ispali i pogodi me i onda tek imam zvuk ispaljenog projektila.

Active protection smece, gdje takva stvar uopce postoji..... Da on ne navodeci projektil neutralizira...

Attack helli je za k'+'''' em ga prcaju ovi sa lock on to my dic* sranjima sa zemlje, pa ovi uber alles jetovi i na kraju all hail the all mighty AA. Protumjere i dalje su tu samo za ukras. Bitno da su oni maknuli flares od gunnera, a povecali 4x stvari koje lockaju taj helli. + Scout helli se uvijek može u zraku popravljati. A attack ne može nikako!

TV raketa je za zracna vozila beskorisna.

Sniperi su opet postali smeca koja kampaju po zgradama sa C4 na liftovima i beskorisni su za team.

I taj niti 100 sljedecih patcheva ništa od navedenog nece popraviti.
ne ne,bf4 je puno bolji,ovo registracija hitova ti puno ovisi o monitoru,nije isto 144Hz i 60Hz...ja mislim da je hitreg i netcode dobar,jedino nekad ima delay ali to sve ovisi o monitoru,netu,postavkama možda...itd,trebaju svi imat iste uvjete ali hitreg i netcode je od početka dosta izjednačen i dobar
neznam kad me je jet zadnji puta pogodio,ni nevidim ih kad počinje runda
heli,bird itd. više nije op kao u bf3 ali svejedno recimo u dawnbre. možeš radit perverzije sa birdom,primjer
sniperi napokon imaju smisao,likovi na većim daljinama su sitni,onako kako baš i treba,nexus ima 144Hz monitor i igra samo sa snipom i c4-recon,skupi uvijek najviše bodova...uglavnom sve je bolje nego u bf3
esc je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 20:15   #1193
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Vidim ja, novi dope je stigao u grad, ili ti ne igras istu igru koju igra ostalih 99.99 % ljudi. Cuj ima 144 hz monitr, pa kog boli ona stvar koji on monitor ima? igra treba raditi svima a netcode je u ovoj igri smece kakvo se rijetko vidja. CS je za bf4 izmislio hitreg i netcode, ovo je frustriajuce, cak i vise nego u bc2 koji je za ovaj isprdak od igre, masterpiece. bc2, war tapes i heavy metal, tu svaka prica zavrsava sa BF fransizom. Na ovo da snajperi imaju smisao i i da je nexus nenadjebiv sa snajperom necu uopce trosit tipkovnicu.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 20:17   #1194
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 863
sarkazmodar ti ne radi
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 20:41   #1195
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor esc Pregled postova
...
sniperi napokon imaju smisao,likovi na većim daljinama su sitni,onako kako baš i treba,nexus ima 144Hz monitor i igra samo sa snipom i c4-recon,skupi uvijek najviše bodova...uglavnom sve je bolje nego u bf3

Kakav kralj

Ovo je valjda prva pucacina di ispalim cijeli spremnik u lika onak fino lagano, klikanjem i ne dobijem niti jedan hit
A snajperska, kemperska smeca su nepodnosljiva, pola igraca samo lezi po mapi i sacekuje, katafakingstrofa, za casuala poput mene malo preidiotski stil igranja.
Al za ovo je ponajvise kriv dizajn mapa koji potice na ovaka stil igranja. Od svih mapa jos uvijek je najbolji firestorm lol
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 21:00   #1196
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Ja sam skroz odustal, uninstall. Nisam htio skidat novi patch jer nije vrijedno vremena i prostora. Bar imam samo osnovnu verziju. Hawken je besplatan i zabavan cak i kad se gubi i igram to kad mi se napucava..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 21:28   #1197
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ja sam skroz odustal, uninstall. Nisam htio skidat novi patch jer nije vrijedno vremena i prostora.
+1
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 22:42   #1198
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
netcode je u ovoj igri smece kakvo se rijetko vidja.
Već smo ovo 100x raspravili al vidim da se nekim ljudima to ne da objasnit uporno -.-
Netcode igre sa 64 igrača i sa 10+ vozila na mapi od 5km, mehanikom destrukcije, bulett dropa i da ne nabrajam sve dalje, uspoređivati sa igrama sa 10 igrača na mapi od 100m bez ičeg daljnjeg da utječe na brzinu izvođenja igre je glupo i bespredmetno. Samo eto, očito je to tako teško za shvatiti pojedincima.

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
CS je za bf4 izmislio hitreg i netcode, ovo je frustriajuce,
De kupi si cs go, pa ćemo zaigrati, da vidim tvoje 'veliko' strpljenje, svima nama poznato, koliko će trajati igra do uninstalla kad te lik ubije 20x u rundi od 10 minuta a da ga niti ne vidiš, jer te ubio iza zida, iza vrata, jednim metkom iz smg-a, itd. Kakav cs kakav netcode, kakvi bakarači, obožavam kad ekipa koja NEMA i NE IGRA neke igre priča o njima, jer su tako vidili na netu....
Stari cs je druga priča, no tu se vraćam na prvi quote, i na igru staru xx godina.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 22:48   #1199
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Već smo ovo 100x raspravili al vidim da se nekim ljudima to ne da objasnit uporno -.-
Netcode igre sa 64 igrača i sa 10+ vozila na mapi od 5km, mehanikom destrukcije, bulett dropa i da ne nabrajam sve dalje, uspoređivati sa igrama sa 10 igrača na mapi od 100m bez ičeg daljnjeg da utječe na brzinu izvođenja igre je glupo i bespredmetno. Samo eto, očito je to tako teško za shvatiti pojedincima..
stara narodna : zagrizes manje nego sto mozes pojesti sto su radili nesto sto je neizvedivo, tj sto se nemoze napraviti? I da, tesko mi je shvatiti da nesto sto je kostalo 120€ neradi, pa drito da nas pol milijuna bude na mapi , mora raditi. Uostalom sto se ti osjecas stalno prozvanim da nekome nesto objasnjavas? Covjek bi rekao da si developer i dice guru.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 07.03.2014. u 22:56.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 23:12   #1200
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
stara narodna : zagrizes manje nego sto mozes pojesti sto su radili nesto sto je neizvedivo, tj sto se nemoze napraviti?
Lol, a u bf2 je valjao hitreg? U bc2? U bf3? U zadnja 2-3 cod-a valja hitreg?
-.-

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
I da, tesko mi je shvatiti da nesto sto je kostalo 120€ neradi, pa drito da nas pol milijuna bude na mapi , mora raditi.
Yea right, zato se igre patchaju sa day one patchevima i sl., i to aaa naslovi.


Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Uostalom sto se ti osjecas stalno prozvanim da nekome nesto objasnjavas? Covjek bi rekao da si developer i dice guru.
Znači na argumentirani odgovor ranije, ti si nesposoban voditi konstruktivnu raspravu, nego ideš ovako vrijeđati i piskarati gluposti. GJ for you, nisam ni očekivao konstruktivnost. Rekoh ti, kupi cs go, pa ćemo vidjet koliko ćemo ga igrati do tvog uninstalla.
Sad odi uninstalirat nešto iz bf franšize po 128-i put, da se opet smijemo rageu na ts-u
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na