Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2014., 01:38   #3121
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
E to volim cut , stize mi paket u kojem ce bit tih baterija.
OT poceli stizat paketi brzo, zadnja 4 paketa stigla u roku 10 dana, kad su prije poceli kinezi radit
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 11:09   #3122
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,180
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Danas stigao paket sa 18650 baterijama bez ikakvih problema.
i meni stigle uredno bez problema, s tim da nije poslano od strane china post nego deutche post. samo pripazi da nisu neke lošije kvalitete jer li-on baterije mogu lakše eksplodorati nego ni-mh.
pogledaj ovo 18650
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 15:36   #3123
NTN
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 228
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
i meni stigle uredno bez problema, s tim da nije poslano od strane china post nego deutche post. samo pripazi da nisu neke lošije kvalitete jer li-on baterije mogu lakše eksplodorati nego ni-mh.
pogledaj ovo 18650
Proslo godine uzeo iz kine Trustfire 4900mAh 4 komada.Od te 4 baterije, samo jedna je bila ispravna(mogla se napunit, ostale 3 mrtve).

http://www.ebay.com/itm/1-X-UltraFir...:X:RTQ:US:1123

Dobio refund i na kraju uzeo poznati brand nitecore s pravim kapacitetom.
Skuplje su dosta, ali nema zaj****.

http://www.ebay.com/itm/Nitecore-186...80656421373%26

Zadnje izmijenjeno od: NTN. 18.01.2014. u 15:42. Razlog: link
NTN je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 16:28   #3124
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,180
ja sam za sada imao sreće, sve rade. ali problem je npr.. što se u kini mnogo baterija obnavlja i pakira kao nove. vade baterije iz laptopa itd....
osim toga vrlo često lažiraju podatak oko kapaciteta, tako da treba biti oprezan.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 15:29   #3125
prte01
Registered User
Moj komp
 
prte01's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: biograd
Postovi: 12
Ja sam od 15ak puta imao problem 2-3 puta.Pošiljka nije došla.Onda imaš pravo unutar mjesec dana ako se nevaram žaliti se ebay podršci nakon čega oni vrate tebi pare a oni dalje riješavaju sa prodavačem.Samo treba gledati ocijene prodavača
prte01 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 15:37   #3126
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Nije mjesec dana nego 45 dana, a sada po novome nije niti 45 dana nego ne kasnije od 30 dana od zadnjeg dana procijenjenog dolaska..

Znači ako ti piše kao meni sada, npr: Estimated Delivery: Mon. Jan. 20 - Mon. Feb. 10

To znači da ću ja negdje 6. ili 7. ili 8.03 dignuti case.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 14:54   #3127
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Dnaas stigao paket iz Kine plaćen i poslan 13.01.
Da bar sve dođe tako brzo...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 15:34   #3128
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,369
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Dnaas stigao paket iz Kine plaćen i poslan 13.01.
Da bar sve dođe tako brzo...
Meni isto danas stiglo iz Honk Konga. Poslani 14.1. i 15.1.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 20:14   #3129
tonilu
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3
Pozdrav. Imam jedno konkretno pitanje, naručio bih tenisice iz SAD-a, i cijena ime $85 + $22 za poštarinu. Zna li netko jel se PDV udara na cijenu proizvoda ili na ukupni iznos kupnje kada ulazi u EU? Hvala!
tonilu je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 20:20   #3130
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor tonilu Pregled postova
Pozdrav. Imam jedno konkretno pitanje, naručio bih tenisice iz SAD-a, i cijena ime $85 + $22 za poštarinu. Zna li netko jel se PDV udara na cijenu proizvoda ili na ukupni iznos kupnje kada ulazi u EU? Hvala!
Ukupan iznos.
Postoji brdo itema koji su ultra jeftini, a shipping do neba. Zato se plaća na ukupnu cifru.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 20:47   #3131
tonilu
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3
Ok, hvala puno na odgovoru. Nadao sam se da je samo na cijenu.
I znači, da budem siguran prije naručivanja, carinu mi neće naplatiti jer je ispod $200.. čak i sa njihovim dodanim porezom?
tonilu je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 21:34   #3132
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor tonilu Pregled postova
Ok, hvala puno na odgovoru. Nadao sam se da je samo na cijenu.
I znači, da budem siguran prije naručivanja, carinu mi neće naplatiti jer je ispod $200.. čak i sa njihovim dodanim porezom?
Naručivanje izvan EU:
do 22 € bez PDVa i carine
do 150 € samo PDV
od 150 € PDV i carina
Eh, sad ne znam kako ide carinjenje na tenisice to će ti netko iskusniji morati odgovoriti.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2014., 22:52   #3133
tonilu
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3
Hvala! Nisam znao da je carinjenje drugačije za svaku stvar
tonilu je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2014., 11:59   #3134
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor tonilu Pregled postova
Hvala! Nisam znao da je carinjenje drugačije za svaku stvar
Razne robe imaju razne stope carine, neke nemaju olakšice (ove 22/150 €) i slično.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 11:25   #3135
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Pošto je bilo puno govora o restrikcijama na baterije, pa evo samo da javim da mi je (osim i onih lampi prije) danas stigla još jedna 2000LM CREE XML T6.
Kupljena 5.01.2014. uz 50% popusta, za 18$. Tada ih je seller prodao 236 a do danas već 419..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 19:02   #3136
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Znam da je ovo relativno pitanje, ali narucio sam item iz Frankfurta koji je shippan 18.01. Dosad sam samo narucivao stvari iz hong konga i kine koje su stizale vise manje za 20-ak dana +/-. Ako je netko "doma" sa narucivanjem stvari iz EU pogotovo njemacke, koliko cca. treba vremena da stigne paket?

I da item je vrijednosti 32usd sto znaci da ce ici na njega pdv ili su eu ogranicenja drugacija od worldwide?
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 19:05   #3137
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,369
Pošto je 18. bio subota, predmet je poslan u ponedjeljak tek, tak da je sutra kod tebe. Ako ne, onda pon-uto mora bit. Švabi to ekspresno dostavljaju, čak je i ovo sporo malo.
Nemaš nikakvih davanja, europska unija je to sve.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 19:06   #3138
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
danas mi je iz kine stigao item placen 28.11. tak da stvarno nema nekih pravila, moze se dogoditi bezbroj stvari koje mogu oduziti postupak.

radilo se o silikonskoj lampici za bicikl, vrijednost $0,99 i eto nje nakon 3 godine jahanja kod mene
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2014., 15:33   #3139
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Paketići vrlo male vrijednosti u pravilu najduže putuju što je i razumljivo, ono što je malo skuplje dođe u roku 20-ak dana, bar su takva moja iskustva, najbolje mi je kada seller pošalje sa Deutsche Post, to mi sve stigne između 12-14 dana. Uskoro će kineska nova godina i tu će biti problema i kašnjenja.
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2014., 12:58   #3140
Child Of Bodom
Premium
Moj komp
 
Child Of Bodom's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 96
Da vas pitam vezano za jednu vrlo neugodnu prijevaru koju sam nedavno doživio na ebayu od jednog sellera.

Prije nešto više od 2mj sam naručio item u sića vrijednosti 5.38$ (trzalice za gitaru),dakle no big deal.

Nakon nekih 45dana itema nema, otvorim case i pitam ga dal će mi dati refund jer mi resend ne odgovara više. Odgovor je bio ljubazan, veli lik uljudno :

Seller's message:
"dear friend my boss had promise refund the money back to u as u can know refund the money back to u with the case opened is bad for my account u help me to close the case for me and give me good feedback with 5 stars for me and i do the refund to u i really need your help thanks a lot i am the honest seller u can believe me i am here waiting for your good news "

Ok, ja shvatim to zdravo za gotovo. Povjerujem mu. Zatvorim case i dam mu OK rating.

Par dana nako toga, lik ništa ne javlja za refund, šaljem mu poruke,al me "ignorira" tj na svaku moju poruku dolazi njegov odgovor o odsutnosti.

Shvatio sam danas da je stavil neku zabranu na moj account tako da ne mogu više kupit ni jedan njegov item. (a mislio sam možda uzet neku sitnicu i onda mu u feedback samljeti sve ono o prijevari itd )




Dakle,sad je prekasno za bilo kaj, ili? jel mogu kaj napravit bar da ebayu javim za tu bezobraznu prijevaru? nije tolko stvar u tih 5baksa nego ono..pitanje principa i to da lik radi majmuna od mene (i možda još od puno drugih kupaca)

Već godinama kupujem na ebayu,imal sam par slučajeva otvaranja case.ova i refunda ali nikad sličnih problema.
Child Of Bodom je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2014., 14:19   #3141
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,247
Čekaj, prvo, dali si otvorio case nakon 45 dana ili prije 45 dana?
Drugo, pa ako već godinama kupuješ na Baji i ako imalo pratiš ovu temu, onda biš trebao znati da se njima niti malo ne smije vjerovati.
Znači, imaš određena pravila po kojima bi trebalo kupovati i postupati a sve ostalo "rekla kazala" treba ignorirati.

Mislim, toliko već pričamo o tim dizanjima case-a i ovog onog, da je to trebalo svima doći do glave.

Stvar bi trebala biti vrlo jednostavna:

1. Case se diže: cirka 42. dan od kupovine (po novome je to unutar 30 dana od zadnjeg dana procijenjenog dolaska itema)
2. Prilikom otvaranja case-a, naznači se da želiš full refund sa porukom selleru: The product did not arrive, I want a full refund. I'll give you a positive feedback and 5 stars, but only after a refund. If the product arrives after the refund, I will pay you back the full amount of the product. Respect, Robert
3. Nakon dva ili tri dana, novac dolazi na tvoj račun.

Do sada, da pokucam u drvo, tako postupam bez ikakvih problema. A nažalost, u mojih 18 mjeseci što imam eBay, imao sam recimo kakvih 10 case-a.
Bilo je svakakvih pokušaja mogućeg "muljanja" sellera, da pričekam još par dana ovo ono.. Ma ništa, fino mu kažem, daj ti meni refund a ako item dođe, šaljem novac natrag. I uvijek poslušaju..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2014., 14:28   #3142
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,180
koji seller. daj link ovdje. ja bi kupio nekaj od njega....

inače lijepo te je zahebo..... blago rečeno.
case kada jednom zatvoriš, više nemreš otvoriti. a još si mu dodatno dao pozitivan rating....
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2014., 14:34   #3143
Child Of Bodom
Premium
Moj komp
 
Child Of Bodom's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 96
Otvorio sam ga nakon 45 dana, točnije 50ti dan nakon kupnje I sve je bilo ok (jer je po novome ebay taj rok sada produžio, 30dana od zadnjeg procijenjenog dolaska..)

Dakle, u prijašnjim slučajevima nije bilo problema,išao sam na riječ svakome i stvar se uvijek riješila. A eto,nasjeo sam ovaj put na muljažu...i mogu ga

@ chief_, seller je "amazing-box"

http://www.ebay.com/usr/amazing-box?...84.m1439.l2754
Child Of Bodom je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2014., 15:41   #3144
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor Child Of Bodom Pregled postova
Ok, ja shvatim to zdravo za gotovo. Povjerujem mu. Zatvorim case i dam mu OK rating.
Greška.

Citiraj:
Autor Child Of Bodom Pregled postova
(a mislio sam možda uzet neku sitnicu i onda mu u feedback samljeti sve ono o prijevari itd )
Ovo nikad ne raditi pa ni tad. Ići ponovo naručivati i ako item uredno stigne i sve prođe u redu dati mu negativan feedback samo da bi ga "naučio" pameti. Kad Kinezi stave ban na dostavu u RH onda će biti lijepo naručivati iz EU ili drugih zemalja iste stvari po skupljoj cijeni. Imaš svoja prava s kojim si upoznat i deri.



Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Čekaj, prvo, dali si otvorio case nakon 45 dana ili prije 45 dana?
Drugo, pa ako već godinama kupuješ na Baji i ako imalo pratiš ovu temu, onda biš trebao znati da se njima niti malo ne smije vjerovati.
Znači, imaš određena pravila po kojima bi trebalo kupovati i postupati a sve ostalo "rekla kazala" treba ignorirati.

Mislim, toliko već pričamo o tim dizanjima case-a i ovog onog, da je to trebalo svima doći do glave.

Stvar bi trebala biti vrlo jednostavna:

1. Case se diže: cirka 42. dan od kupovine (po novome je to unutar 30 dana od zadnjeg dana procijenjenog dolaska itema)
2. Prilikom otvaranja case-a, naznači se da želiš full refund sa porukom selleru: The product did not arrive, I want a full refund. I'll give you a positive feedback and 5 stars, but only after a refund. If the product arrives after the refund, I will pay you back the full amount of the product. Respect, Robert
3. Nakon dva ili tri dana, novac dolazi na tvoj račun.

Do sada, da pokucam u drvo, tako postupam bez ikakvih problema. A nažalost, u mojih 18 mjeseci što imam eBay, imao sam recimo kakvih 10 case-a.
Bilo je svakakvih pokušaja mogućeg "muljanja" sellera, da pričekam još par dana ovo ono.. Ma ništa, fino mu kažem, daj ti meni refund a ako item dođe, šaljem novac natrag. I uvijek poslušaju..
Ovoga se držati i sve će proći u najboljem redu.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 00:55   #3145
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
nezatvarati case dok nedobijes refund. kad ti seller posalje refund ebay automatski zatvara case
__________________
P: Guild Wars 2 account, ponude na PM
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 08:39   #3146
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Ne mogu vjerovati da još postoje takvi naivci. Tak je mene jedan navlačio, ali nisam popustio i dan-danas refund nisam dobio, ali sam mu barem sprašio negativni feedback zbog toga.
Sreća pa nije bila neka lova, a ja imam kakvu-takvu satisfakciju.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 16:04   #3147
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Pošto je 18. bio subota, predmet je poslan u ponedjeljak tek, tak da je sutra kod tebe. Ako ne, onda pon-uto mora bit. Švabi to ekspresno dostavljaju, čak je i ovo sporo malo.
Nemaš nikakvih davanja, europska unija je to sve.
Nista od petka, a bome ni ponedeljka i utorka
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 16:07   #3148
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,919
Meni je jedna UK stvar isto zapela do te mjere da me već nervira. Poslano 16.1. trebalo bit u mene 21-23.1. nema ni dan danas...
A inače su mi te UK stvari uvijek došle u 7-10 dana max
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2014., 16:41   #3149
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
biće da je do snijega i hladnoce pa se ovim nasima pajdasima u posti ne da dostavljat..
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2014., 12:09   #3150
Child Of Bodom
Premium
Moj komp
 
Child Of Bodom's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Pepermint Pregled postova
kad ti seller posalje refund ebay automatski zatvara case
ovo je 100% povjereno, jelda?

Jer problem koji imam trenutno je ovaj :

-trenutno imam problema sa 2 otvorena case - tražio sam povrat. Oba sellera me već par dana (jedan kaže da je uplatio prije 4dana, a ovaj drugi prije 3dana) uvjeravaju da su mi poslali refund, no ja ništa ne vidim od povrata na paypalu.

napomena : kad se dobije refund,onda na ebayu pokraj itema ona "ikona o povratu" postane aktivna,i kad bih nakon toga provjerio povrat na paypalu - sve je bilo ok uvijek. Međutim sada tu ikonu (kao i sve ostale detalje o ta dva itema) ne mogu vidjeti jer se itemi prikazuju u rubrici "Purchases :Archived (Last 3 years) budući da je prošlo već više od 60 dana od te dvije kupnje (koje su bile 24.studenog 2013 ).
Drugim riječima, sada tek kad vidim stanje na paypalu mogu biti 100% siguran da su mi vratili lovu, nemam mogućnost provjeriti je li "ebay to evidentirao" pomoću one ikone.

Da čekam još par dana (7 dana od njihove navodne uplate) ili da odmah idem na escalate..? to nisam još nikad.

Ili postoji kakav problem na mom paypalu? jer...je li baš moguće da me istovremeno 2 sellera žele zeznuti ?

Možda nešto ne štima sa mojim računom pa ne funkcionira povrat? ili.. (ali to je teško moguće jer sam pred 2tjedna imao jedan uredan refund i sve je bilo ok)
Child Of Bodom je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na