Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2013., 09:38   #961
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,974
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Čitam malo postove i moram reći da sam razočaran...previše bugova za igru takvog kalibra...deinstal kod mene i čeka druge dane kad se igra pošteno patchira.
uvalis sve patcheve + par dobrih modova i unofficial patch i sve radi besprijekorno. bar meni.
ako budes cekao, bome ces se nacekat, jer ako je do sad nisu patchirali kak spada nikad ni nece, no kako rekoh, meni igra radi odlicno. imao sam samo jedan problem, ali i taj sam rijesio rucno kroz dodavanje lajne u .ini.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 10:27   #962
bixsy the king
Premium
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 972
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
uvalis sve patcheve + par dobrih modova i unofficial patch i sve radi besprijekorno. bar meni.
ako budes cekao, bome ces se nacekat, jer ako je do sad nisu patchirali kak spada nikad ni nece, no kako rekoh, meni igra radi odlicno. imao sam samo jedan problem, ali i taj sam rijesio rucno kroz dodavanje lajne u .ini.

Stavio sve patcheve...ma gotovo sad...obrisano i neka čeka druge dane. Al stvarno šteta...prekrasna igra.
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 10:31   #963
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Stvarno ne znam gdje su ti bagovi i šta vi radite. Da kucnem u drvo, još nijednog nisam sreo.
  Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 10:39   #964
bixsy the king
Premium
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Stvarno ne znam gdje su ti bagovi i šta vi radite. Da kucnem u drvo, još nijednog nisam sreo.
Pa evo ja sam imao problema u misiji gdje moram demonstrirat shout...ma kakvi nema šanse ni uz bilo koji cheats. Pokušao sam i disablati tu misiju,al nije išlo. Ne znam stvarno...neki igraju bez problema dok kod mene to nije bio slučaj...stvarno mi je žao...malo sam razočaran...
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 11:16   #965
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
I ja baš gledam....gdje oni pronalaze sve te bugove, majke ti. Možda je stvar u verzijama...onima downloadanim preko "mju ili bit" servisa i onih downloadanih sa steama.
Možda se ureknem ovime ali ja problema s bugovima u igri - nemam (da, da, riječ je o legit verziji igre).

Po pitanju Dragonborn dlc-a, moram priznati da je opet riječ o malo novog sadržaja i kratkom main quest storylineu, bez obzira što su čitav novi/stari otok ubacili u igru.
Ali nije mi žao love koje sam dao. Zašto?
Zbog onog Morrowind feelinga koji imam dok šećem uokolo!!! Čak su i background muziku prebacili iz Morrowinda!!
Pa silt strider, pa netchevi, ash-storms, spominjanje House Redoran, Hlaalu, Telvanni, pa guards koji patroliraju u prepoznatljivim žutim bonemold armor setovima, pa i Tel Mithryn sa svojim nastambama u obliku gljiva... S jedne strane otoka se čak može vidjeti i Red Mountain dok eruptira.
Ahhh, nostalgija me pere....ne znam primjeti li se to
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2013., 12:02   #966
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,028



ako imate bug sa Miraak da vam uzima zmajeve duse,a nedostaje vam jedna da otkljucate zadnju rijec shouta s kojom trebate poraziti Miraaka,prije nego sto ubijete zmaja,onaj zadnji death blow sejvajte,ubijte zmaja i pustite da Miraaka da uzme dusu,e onda reload savea prije nego sto se ga ubili i onda ga ubijte i Miraak se nece pojaviti



jel mi moze tko poslati original Skyrim.ini i SkyrimPrefs.ini radi ovog kompasa ?
-->
@Zaramoth - jest,nostalgija me pere jos kad je krenula ona glazba iz Morrowinda uff...
samo imam dojam da je u Morrowindu bio veci otok,mogli su jos staviti sadrzaja i referenci na Morrowind i dogadjaje koji su prethodili svemu tome,sad mi je zao kad pricaju kako se Morrowind promijenio,kako nema vise Silt Stridera od erupcije itd.bas bi volio posjetiti...
Prekratak mi je Dragonborn i velicinom i brojem questova,jos su onemogucili konjeve na otoku da dadu sto vise sati igranja...




ako imate bug sa Miraak da vam uzima zmajeve duse,a nedostaje vam jedna da otkljucate zadnju rijec shouta s kojom trebate poraziti Miraaka,prije nego sto ubijete zmaja,onaj zadnji death blow sejvajte,ubijte zmaja i pustite da Miraaka da uzme dusu,e onda reload savea prije nego sto se ga ubili i onda ga ubijte i Miraak se nece pojaviti



jel mi moze tko poslati original Skyrim.ini i SkyrimPrefs.ini radi ovog kompasa ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2013., 15:25   #967
wittman
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 41
cijene

odlična igra, pogotovo s modovima za za bolju grafiku/lightning
palo na 23 eura u onlinekeystore ili 19 funti na dlgamer
wittman je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2013., 19:45   #968
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,037
Evo završija Dragonborn i Dawnguard ekspanzije.

Dawnguard ekspanzija - ništa specijalno: stara mapa s nešto novih lokacija, kratak main story i malo side questova (39 questova ukupno), ništa noviteta - doduše jedino sam primjetia da se sad na konju možete boriti i par novih klasa neprijatelja (neki su doduše tek malo izmijenjeni iz Skyrima).

Dragonborn ekspanzija - solidna ali moglo je puno bolje: nova mapa (otok), novi class armora/oružja, novi spellovi, shouti, poweri (by Black Books), Morrowind atmosfera, upravljanje/letenje zmajem, reset skilova/perkova, malo više novih neprijatelja nego u Dawnguardu - ali premalo questova (cca 45) i mala mapa kvare dojam.

Bolje pričekati da cijena ovih DLC-ova padne na minimum, jer trenutno je svaki od njih 20 EUR-a na Steamu šta je po meni previše, dok je full igra 30 EUR-a što je ok.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 12:45   #969
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
Ja čekam neki jeftini bundle tih DLC-a pa da mogu ponovno odigrati. Slažem se da nikako ne vrijede 20€, eventualno kojih 5-7€ po DLC-u.


Nego, kažeš da Dawnguard nema noviteta, pa što on nije uveo vampira i vukodlaka kao potpuno novu "klasu" u igru, sa svojim skillovima/perkovima i unikatnim gameplayom. Valjda ti se nije svidio pošto nisi postao vampir odnosno vukodlak, a to je čitavi smisao tog DLC-a
Bartuc je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2013., 15:30   #970
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,037
Citiraj:
Autor Bartuc Pregled postova
Nego, kažeš da Dawnguard nema noviteta, pa što on nije uveo vampira i vukodlaka kao potpuno novu "klasu" u igru, sa svojim skillovima/perkovima i unikatnim gameplayom. Valjda ti se nije svidio pošto nisi postao vampir odnosno vukodlak, a to je čitavi smisao tog DLC-a
Toga je bilo i u Skyrimu (ja sam već tamo bija vukodlak a ne vampir, jer mi je tlaka bilo napadat ljude, igrat samo po noći i gledat kako svi biže od mene ko od kuge jer danima nisam popija krv pa izgledam ko strašilo ).
Sad budeš vampire lord (sa vlastitim zamkom u kojem su ljudi na meniju), a ne obični vampir (avatar je drukčiji) s nešto novih skillova/trikova, a kao vukodlak nema promjena koliko ja znam (možda samo onaj skill tree od vukodlaka - ali nemam pojma je li toga bilo u Skyrimu).

Za one koji ne znaju u Skyrimu postanete vukodlak kad vas Companions frakcija u gradu Whiterun primi (sami birate da li želite biti vukodlak), dok vampir postajete jako brzo u borbi s drugim vampirima (zaraze vas i ako pod active effect meniju ne uočite tu bolest i ne popijete cure disease napitak, razvije se u vampirizam).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2013., 21:32   #971
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 446
Dosta vam je snijega u Skyrimu? Nema frke, došao je Tropical Skyrim!!!

gmax je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 19:37   #972
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Taj Tropical mi je previše kićast. Još kad dodaš sexy modove sa sisatim manekenkama....Bethesda se okreće u grobu.
Poanta Skyrima je da bude mračan.


Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Stvarno ne znam gdje su ti bagovi i šta vi radite. Da kucnem u drvo, još nijednog nisam sreo.

Ljudi naslažu preko stotinu modova pa nije ni čudo da igra zašteka.
Čak ni ne mora biti tako puno da dođe do problema ako se ne pazi koji se tipovi modova kombiniraju i u kojoj količini.

Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Toga je bilo i u Skyrimu (ja sam već tamo bija vukodlak a ne vampir, jer mi je tlaka bilo napadat ljude, igrat samo po noći i gledat kako svi biže od mene ko od kuge jer danima nisam popija krv pa izgledam ko strašilo ).
Sad budeš vampire lord (sa vlastitim zamkom u kojem su ljudi na meniju), a ne obični vampir (avatar je drukčiji) s nešto novih skillova/trikova, a kao vukodlak nema promjena koliko ja znam (možda samo onaj skill tree od vukodlaka - ali nemam pojma je li toga bilo u Skyrimu).

Za one koji ne znaju u Skyrimu postanete vukodlak kad vas Companions frakcija u gradu Whiterun primi (sami birate da li želite biti vukodlak), dok vampir postajete jako brzo u borbi s drugim vampirima (zaraze vas i ako pod active effect meniju ne uočite tu bolest i ne popijete cure disease napitak, razvije se u vampirizam).
Još upoznajem igru pa mi neke stvari nisu jasne.
Ako negdje na početku postaneš vukodlak preko Kompanjerosa, otporan si na zaraze pa ne možeš postat vampir!?
Pokokao sam ih dosta al se nisam povampirio.

Btw. kad postaneš vampir, jel imaš misije za riješavat ili samo bahuljaš okolo napadajući ljude?
__________________
the secret

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 01.04.2013. u 22:06.
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 21:26   #973
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,037
Citiraj:
Autor silvio Pregled postova
Još upoznajem igru pa mi neke stvari nisu jasne.
Ako negdje na početku postaneš vukodlak preko Kompanjerosa, otporan si na zaraze pa ne možeš postat vampir!?
Pokokao sam ih dosta al se nisam povampirio.

Btw. kad postaneš vampir, jel imaš misije za riješavat ili samo bahuljaš okolo napadajući ljude?
Da - kao vukodlak si otporan na sve bolesti pa tako i vampirizam.

U vanilla igri (čista igra bez DLC-ova/ekspanzija) nemaš nikakve posebne vampire questove ili organiziranu frakciju vampira, dok u Dawnguard ekspanziji imaš oboje.

U Dawnguardu te od vukodlaka u vampira pretvori glavni vampir (da sad ne spoilam previše) ako to želiš, dok u samom Skyrimu kad si vukodlak možeš se toga riješit prilkom "jedne" misije za Companionse (da budeš ponovo obični civil, ili ako poželiš malo bit vampir - s tim da tad ne možeš ponovo postat vukodlak - koliko ja znam).

Ma uglavnom meni je sranje bilo igrat u Skyrimu ka vampir, jer si više ograničen nego šta imaš koristi, dok u Dawnguardu bar ima nekog smisla (ali sam taj smisao svejedno odyeba )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 17:14   #974
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Da - kao vukodlak si otporan na sve bolesti pa tako i vampirizam.

U vanilla igri (čista igra bez DLC-ova/ekspanzija) nemaš nikakve posebne vampire questove ili organiziranu frakciju vampira, dok u Dawnguard ekspanziji imaš oboje.

U Dawnguardu te od vukodlaka u vampira pretvori glavni vampir (da sad ne spoilam previše) ako to želiš, dok u samom Skyrimu kad si vukodlak možeš se toga riješit prilkom "jedne" misije za Companionse (da budeš ponovo obični civil, ili ako poželiš malo bit vampir - s tim da tad ne možeš ponovo postat vukodlak - koliko ja znam).

Ma uglavnom meni je sranje bilo igrat u Skyrimu ka vampir, jer si više ograničen nego šta imaš koristi, dok u Dawnguardu bar ima nekog smisla (ali sam taj smisao svejedno odyeba )
Imam Dawnguard i sad baš razmišljam započet novi vampirski profil.
Al još mi nije baš jasno. Kad sam instalirao Dawnguard, znali su se povremeno pojavljivat vampiri. Neki su čak bili Master. Ali čim bi se pojavili, nasrnuli bi na mene. I normalno, ja jadan, morao sam ih umlatit.
Jel je "glavni vampir" kojeg spominješ baš jedan jedinstveni lik ili?
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 18:17   #975
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,037
Citiraj:
Autor silvio Pregled postova
Imam Dawnguard i sad baš razmišljam započet novi vampirski profil.
Al još mi nije baš jasno. Kad sam instalirao Dawnguard, znali su se povremeno pojavljivat vampiri. Neki su čak bili Master. Ali čim bi se pojavili, nasrnuli bi na mene. I normalno, ja jadan, morao sam ih umlatit.
Jel je "glavni vampir" kojeg spominješ baš jedan jedinstveni lik ili?
Da napadaju te, jer si tek na početku igre i nisi još doša do glavnog početnog questa ( gdje se moraš opredijeliti koju stranu odabrati).
Ako odabereš stranu vampira njihov vođa će te gricnuti (da on je taj jedinstveni lik), ako pak ne pređeš na "tamnu stranu" onda slijedi.... (klasični klišej )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 00:30   #976
de sign
Premium
 
de sign's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Da napadaju te, jer si tek na početku igre i nisi još doša do glavnog početnog questa ( gdje se moraš opredijeliti koju stranu odabrati).
Ako odabereš stranu vampira njihov vođa će te gricnuti (da on je taj jedinstveni lik), ako pak ne pređeš na "tamnu stranu" onda slijedi.... (klasični klišej )
Ok, ne tražim spoilere. Jedino što me zanima je dal je taj susret popraćen osebujnom animacijom? Mislim, bilo bi blesavo da naletim na jedinstvenog lika i opalim ga mačem po njonjari samo zato što nisam znao a baš sam ga trebao!?
__________________
the secret
de sign je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 00:56   #977
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,037
Tu se nemaš šta brinut čim mu se približiš automatski započinje razgovor blablabla..tralalala

Sve da ga i oćeš umlatit baš u tom trenutku, ne bi mu bilo ništa jer glavni likovi u ovoj igru su besmrtni (bar u određenom dijelu igre).

Meni je jedino osebujno bilo u toj sceni, šta se lik pretvori u drag queen nakazu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 09:35   #978
wittman
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 41
Ne znam jel se do sad raspravljalo, ali ima mod koji JAAKO poboljšava grafiku.
Riječ je o ENB CINEMATIC LIGTNING
http://skyrim.nexusmods.com/mods/4142

Na i5 2500k 560GTx, framerate pada sa 60 na 30 !
ALI VRIJEDI jer igra izgleda FENOMENALNO. Šesti elder scrolls nece tako izgledati...

Ima u enberies.ini postavka da se isključi SSAO onda se meni framerate vraća na 45 fps. Vrijedi šetati okolo i samo gledati grafiku, ak nis drugo.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Skyrim-Mods-ENB-610x343.jpg‎
Views:	262
Size:	35.6 kB
ID:	11949   Click image for larger version

Name:	4142-1-1326066396.JPG‎
Views:	259
Size:	73.3 kB
ID:	11950  

Zadnje izmijenjeno od: wittman. 10.04.2013. u 09:50.
wittman je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 23:24   #979
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor wittman Pregled postova
Ne znam jel se do sad raspravljalo, ali ima mod koji JAAKO poboljšava grafiku.
Riječ je o ENB CINEMATIC LIGTNING
http://skyrim.nexusmods.com/mods/4142

Na i5 2500k 560GTx, framerate pada sa 60 na 30 !
ALI VRIJEDI jer igra izgleda FENOMENALNO. Šesti elder scrolls nece tako izgledati...

Ima u enberies.ini postavka da se isključi SSAO onda se meni framerate vraća na 45 fps. Vrijedi šetati okolo i samo gledati grafiku, ak nis drugo.
Stavio ovaj mod paralelno sa HD teksturama i šta reći, isponova sam startao sa novim likom i više gledam okolo nego questam
Sve zakucano na ultra high i poupaljeno, igra radi zalockana na 60FPSa na konfi u sigu (doduše 1280x1024 reza)
Evo i skrinova (imgur), igra izgleda prezakon sada.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 11.04.2013. u 13:43.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 11:55   #980
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Ma da, sa fejsbuka. Nemaju svi fejsbuk.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2013., 11:59   #981
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,809
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ma da, sa fejsbuka. Nemaju svi fejsbuk.
Najlakše mi bilo tako samo frknuti slike na njega, stavio sam na (imgur) za vas koji nemate to zlo
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 11.04.2013. u 12:12.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 18:55   #982
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Da malo dignem temu...
Tek sam sad kupio na sniženju Skyrim: Legendary Edition pa bih molio nekoga tko ima volje da mi da savjet što mi od postojećih i provjerenih modova treba. Iskreno, neda mi se pregledavati milion strana na ovom topicu, a i bojim se da ne naletim na neki spoiler.

__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je online   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 23:19   #983
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 446
Za početak SkyUI, Skyrim HD - 2K Textures, WATER - Water And Terrain Enhancement Redux , HD High Resolution Books.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2013., 23:43   #984
Mrcina
Premium
 
Mrcina's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 248
Igra mi se nešto s lukom i strijelom bez autoaima, da uzmem ovo ili nešto drugo?
Mrcina je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 08:05   #985
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mrcina Pregled postova
Igra mi se nešto s lukom i strijelom bez autoaima, da uzmem ovo ili nešto drugo?
Da! Luk i strijela u kombinaciji sa šuljanjem je ovdje opaka
  Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 08:51   #986
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 908
Citiraj:
Autor Mrcina Pregled postova
Igra mi se nešto s lukom i strijelom bez autoaima, da uzmem ovo ili nešto drugo?
Dude ako znas gadat mozes poskidat like 20 ljudi sa 200 metara .

Doduse malo mi u kontekstu price onda funny "I onda je mighty dragonborn spamao strijele i strajfao po bojištu dok alduin nije pao"
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 11:38   #987
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
Da malo dignem temu...
Tek sam sad kupio na sniženju Skyrim: Legendary Edition pa bih molio nekoga tko ima volje da mi da savjet što mi od postojećih i provjerenih modova treba. Iskreno, neda mi se pregledavati milion strana na ovom topicu, a i bojim se da ne naletim na neki spoiler.

Imaš listu ovdje, poredano po popularnosti pa biraj.

Obavezno stavi SkyUI a preporučio bih i Unofficial Patch za Skyrim i DLC-ove, a ostalo po želji i mogućnostima tvog PC-a, jer neki modovi drastično poboljšavaju izgled igre ali zato troše resurse ko mutavi.
Zadnji put kad sam igrao Skyrim pred nekih par mjeseci, nakrcao sam ga gomilom modova i igra je zauzimala skoro 6GB rama i 2GB video memorije, ali je zato izgledala neusporedivo bolje u odnosu na original

E da, ako slučajno nemaš Nexus Mod Manager, obavezno si ga instaliraj jer je s njime manipualcija modovima puno puno lakša.
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 12:49   #988
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Hvala puno

Citiraj:
Autor The Satara Pregled postova
Imaš listu
...E da, ako slučajno nemaš Nexus Mod Manager, obavezno si ga instaliraj jer je s njime manipualcija modovima puno puno lakša.
I pod Steam-om?
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je online   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 16:09   #989
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,185
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
Hvala puno



I pod Steam-om?
I pod steamom
denied je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2013., 17:57   #990
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Ako je na Steamu, naravno da možeš koristiti i Workshop.
The Satara je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na