Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.11.2013., 00:42   #6601
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,323
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Istine ima u tvojoj izjavi....ALI za 50€ koje sam dao za D3 sam se zabavio i više od toga....ne vidim razlog zašto opet ne dati novce za igru u kojoj ću uživat.
Zabavio si se, ali isto tako si se mogao sa istom igrom zabavljat i dulje i više da je onako kako bi trebalo biti, a ne pusto mlačenje para...


Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ne bih ti znao reći, ali ja nisam imao baš nekih očekivanja. Igra me malo razočarala u odnosu na najavljivano, da, ali evo zaigram ju i dan danas i nije da ju igram jer nemam što drugo raditi.
Zaigram ju i ja, ali jako brzo stanem jer sam to sve napravio već milijon puta.



Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
50% igre po blizzardovim standardima, 200% igre po standardima svih drugih developera
tako da cu s gustom opet pojesti blizzard govno.
Ne bi baš rekao, u cod2 imam minimalno 6 puta više sati od diabla i još mi nije dosadio.
Glupo mi je vračat se na D2 pa usporedit sa ovim pa neću, ali da su nas sve zajebali tj. da su nam zapakirali lijepo govno i mi ga pojeli; jesmo, dal li će to opet napravit? Sudeći po vašim komentarima na par sati streama hoće.

Sad će netko reć, ak nećeš izgrat expanziju izbacit će ti loot 2.0. Taj loot 2.0 je trebao izač nakon par patcheva, a ne nakon godinu i pol kad već ne igraš više od pola godine jer nema apsolutno ničeg novog vrijednog igre.

Svakako ću pratit novosti oko njihovog novog govna i volio bi da ću imat neke druge igre za igrat a ne to, ako zbog ničeg drugog onda principa, a bome mi se govno ni ne sviđa, kakvo god bilo.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 21.11.2013., 00:53   #6602
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Mislim da je velika vecina igraca kaj je igru kupilo u samom startu povratila vecinu love ak ne i nest sitno zaradila, neki i malo krupnije tak da je meni prica o bacanju love na D3 bezveze. Svatko ko je htio imao je par mjeseci priliku da si sve vrati cak i zaradi nest uz malo srece. Obzirom na to kolko kostaju druge igre i koliko se dugo igraju D3 ni nije neka velka pusiona za one kaj nisu koristil RMAH.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2013., 02:11   #6603
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,556
There has been some changes to the first 100 paragon levels, but this time the chart goes up to 2000 (keep in mind, there is no limit). Currently in this chart, once you reach level 1500 - every level there after needs 2,147,483,647 per level.

TABLICA
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2013., 12:07   #6604
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
"Uz širenje zatvorene bete, Blizzardovci u istom vremeskom razdoblju na testnom serveru Diabla 3 namjeravaju objaviti zakrpu 5.0.1, koja sa sobom među ostalim dodacima donosi novu razinu težine, kao i sustave Paragon 2.0 i Loot 2.0. Diablo 3: Reaper of Souls se na PC-u i Macu očekuje iduće godine, a u pripremi je i izdanje za PlayStation 4 o kojemu još nije poznato previše detalja."

Tekst kopiran s buga. http://m.bug.hr/master/?id=128347
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2013., 12:18   #6605
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
50% igre po blizzardovim standardima, 200% igre po standardima svih drugih developera
tako da cu s gustom opet pojesti blizzard govno.
Podcijenio si ostale developere, a Blizzard standardi su u zadnje vrijeme na razini EA-ovih. Svaka čast starom Blizzu, ali ovo što u zadnje vrijeme rade je uvreda za inteligenciju.

Tako da hvala, ali ne hvala ROS-u, još sam sit smeća koje su nam servirali sa D3 i gotov sam sa Diablo franšizom do daljnjeg.

Eh, da, da ne bi bilo da bezrazložno pljujem po Blizzu, gledao sam stream sa TwitchTV-a i mada ima zanimljivih stvari, naplaćivati jedan dodatni chapter i stvari koje su trebale biti u prvotnoj verziji igre je besramno. U najmanju ruku, koliko su ukakali D3, ROS bi trebali dati besplatno skupa s isprikom... Kupiti ROS znači podržavati kompaniju u ovakvom načinu rada, a to mi ne pada na pamet.

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 21.11.2013. u 12:40.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 00:59   #6606
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Mislim da je velika vecina igraca kaj je igru kupilo u samom startu povratila vecinu love ak ne i nest sitno zaradila, neki i malo krupnije tak da je meni prica o bacanju love na D3 bezveze. Svatko ko je htio imao je par mjeseci priliku da si sve vrati cak i zaradi nest uz malo srece. Obzirom na to kolko kostaju druge igre i koliko se dugo igraju D3 ni nije neka velka pusiona za one kaj nisu koristil RMAH.
Sve potpisujem sto si napisao, par kolega je dobre pare zaradilo na igri, osobno nisam, igram se iz uzitka, povemeno naravno, kako kaze moj stari: Svaki bedak ima svoje veselje.

Pa tako i ja, i jedva cekam RoS, malo gledam na Twitch-u sto i kako ljudi igraju, kakva oprema pada i kako cesto, jednostavno igra je prebrutalna (za betu), oruzja od 3000-4000 dps su cist normalna, drop je random ali padaju dobre stvari, moze se napredovati i bez AH koliko vidim

evo samo jedna slicica o dmg koju tip nanosi s barbarom, prebrutalno

__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 13:14   #6607
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Prije nego kupim D3 odlučio sam isprobati besplatni starter edition...

No razočarao sam se kad sam shvatio da imam konstatne lagove, npr kad imam puno mobova, zaletim se na njih i taman kad trebaju dropat iteme dobijem lagg, kao da je server užasno spor...???

Isto tako u opcijama si stavim auto-loot i naravno ne uzima automatski iteme, već moram klikati

Ili npr cijena za key, na njuškalu ima po 200kn nekorišten key, a kod naših trgovaca igre nema ispod 370kn bez obzira jel key ili box, mislim igra nije jučer izašla i no way da dajem tolko para.


Neznam zbilja mi je to čudno, imam osjećaj da je wow npr više ovisan o netu nego d3 a opet radi fluidno bez zastajkivanja.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 13:29   #6608
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
auto loot? Takvo što ne postoji legalno u Diablu.

Usput, gdje ti je konfiguracija, možda imaš preslab komp.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 16:42   #6609
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Nije server spor kolega tonisostaric, znam jer ja inace imam malo slabiju vezu i zadnjih par dana mi sve leti uglavnom ,a imam ping oko 90-110 ms i nema stekanja, kad meni pocme stekati onda vidim i ovdje komentare na forumu tako da znam da nisam jedini.

Imas u opcijama da smanjis detalje u igri, pa mozda to pomogne, meni s mojom kantom sve na medium radi perfektno i netreba mi vise, radi i s High ali neprimjetim neku razliku drasticnu a i na medimu mi se vent na vga takoreci i ne vrti, hladna kao spricer.

Autoloot nema na legalan nacin u D3, sam moras kupiti i opremu birati na svom liku kojeg igras, tj. mozda i ima nesto ali za takvo nesto neznam.

Neznam za key s njuskala, ali sretno ti bilo, samo pazi da nebude cigla u paketu.


ps.
imas kolegu forumasa na trznici prodaje orginal kljuceve i nikad niko s njim nije imao problema, ukljucujuci mene, moja preporuka, malo potrazi po trznici, jedan jedini, nema ih vise.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 17:41   #6610
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Konfa je sljedeća:

i5 760
p55 ud4
ati hd 7850 2gb
corsair 650w
8gb ram

Auto loot sam zamjenio sa auto item, tako da moj bed.

Ali za ovaj lag mi je sumnjivo, s obzirom da imam zadnje atijeve beta drivere, ajmo reć jedan crysis mogu tjerat na mid/high pa mi smješno da diablo nebi išao na high (čak i ako isključim AA i sjene iz smooth na normal).


Jozica koji to lik prodaje key-eve?
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 18:05   #6611
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
Jozica koji to lik prodaje key-eve?
Ako netko prodaje keyeve, onda je to Jozica .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 18:22   #6612
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ako netko prodaje keyeve, onda je to Jozica .
neprodajem ja, ja samo acc sam prodavao

croi1 je prodavao, pa mu posalji pm, ako jos prodaje naravno
moja preporuka za kolegu forumasa, nikad nijedan jedini problem s njegovim key-evima nisam imao, a stvarno sam ih mnogo imao
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2013., 18:25   #6613
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,064
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
nikad nijedan jedini problem s njegovim key-evima nisam imao, a stvarno sam ih mnogo imao
Na ovo boldano sam aludirao .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 09:52   #6614
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Na ovo boldano sam aludirao .


Ma sad igram samo iz gusta, a meni sad krenile ok stvari padati (relativno govoreci posto se ne opremam na AH)

Sinoc uzmem malo DH i monka, tek krenio s njima lvl60 paragon na pocetku 5-7 (stoje tako vise od godinu dana, samo opremu na njih stavljao, nije neka al bolja nego nikaka), i krenem sinoc s DH igrati, nakon 1min odmah pade set item, u iducih deset jos 3 legendarna, nist nevaljaju ali padaju, mp1 naravno, pa krenem malo monka i kontam slabu kapu imam, nema socketa pa cu danas probati s barbarom da si nabacim nesto, i upalim barbara i odmah mi pade opet 2 legendarna i set kapa za mog monka, s socketom naravno,


A sto nisam zazelio 7-icu na lotu .... njubek.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 13:14   #6615
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
*ebem ti servere i sve....opet mi je umrao HC lik zbog servera njihovih......pa ja ne vjerujem.......
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 13:17   #6616
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Daj ne seri, trebo si me čekat
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 14:48   #6617
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
da, pa bi krepusnili u paru

je , lag je danas malo zesci, meni je non stop u zutom, povremeno i u crvenom, milina kad s barbarom upalim maraton i udjem u podrucje di nema nijednog vrazicka, odma upalim whirlwind, i evo njih nakon 2sec .. mrtvih vec 10-15 komada

neznam zasto, ali imam sljedeci problem, igram trenutno mp5, ide kao kroz salu, svi padaju, nekad i 2 elite u paru bez da palim berseker, probao sam mp6, ginem non stop, pa zar je tolika razlika mp5 i mp6 ? jer mi mp5 malo i prelagan trenutno, ali kad nemogu mp6, s mp4 sam neki dan prosao sva 4 Acta i mlatnio Diabla, umro mozda 10tak puta sveukupno u sva 4 Acta i to kad mi zalagalo (a uvik zalaga kad su elite s onim frost bombama), sad sve ponavljam s mp5 pa ocekujem da ce i za barbara da pade neki dobar komad opreme koji je jaci od ove sto vozam trenutno (link na barbara)
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 14:55   #6618
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Ja sad odigro pola sata i niti L od laga... Šta ćeš kad imaš CE onda sve radi ko po špagi.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 15:34   #6619
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ma ja volim kad laga, onda mi dobra oprema pada, i to cim krenem, Act I, Cementery ... one kripte, svaki run tamo neki set item mi pade, ama bas svaki run ... idem sad opet baciti jedan, pa pauza par dana od D3
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 15:40   #6620
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Nije cementara nego je groblje, cemetery
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 16:29   #6621
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,556
wow igrači će cijeniti ovo

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 16:34   #6622
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Još kad bude ilvl70 sa 3k+ dps i radi critove po trilijun dmg... Mislim, jesu ga napuhali s brojkicama, lakše će djeci prodat da imaju jakog lika
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 19:06   #6623
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
mislite nesto slicno ovome:


i to su slabiji primjerci, ima i jacih koliko sam vidio ali nisam ss napravio

uglavnom, sva sadasnja oprema koju su pojedinci platili i po par tisuca € ide u repaticu povijesti, ili ne, ako nekupis RoS mozda nesto i budes mogao s dosadasnjom opremom napraviti, ali opet, tu je novi loot 2.0 koji (kako kazu) uvodi sasvim nove iteme i za lvl 60-63, uglavnom biti ce zanimljivo proljece ... a dotle samo igrati radi uzivanja
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 19:32   #6624
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Ma to je niš, evo kingkongor će uskoro probiti 10k STR, ovo mijenjanje jednog affixa je prejebena stvar i čini se da će ekspanzija biti game changer ko u D2

Ak se netko sjeća, u D2 bez LOD si nakon što si diabla ubio imao 30 sekundi vremena da pokupiš sav loot jer je igra završavala automatski nakon toga. To je bilo sranje
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 20:59   #6625
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Čini mi se da se ekipa koja je davala pravu lovu za opremu sada kada su ovakvi predmeti počeli padati mora osjećati prilično glupo...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 21:19   #6626
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Ovo sa itemima koji su poceli imat po 3-4k DPSa je sranje. Jos rerolas afix koji hoces, i pojacani drop dovodi do onoga sta je ekipa htjela..al na krivi nacin.

Necemo AH, eto se gasi. Hocemo super iteme, evo ih. Dobro sredjeni igraci su kosili MP10 ko da igra easy mode, sad sa ovim OP smecem igra postaje ko na konzolama...samo mindless klanje za loot koji iskreno i nema smisla.

Novi level tezine? Da se izbalansira super iteme, usput pravi bezvrijednima sve sta je ekipa (s)kupila, em panika za gasenje ce natjerat ljude da idu unovcit sta mogu i eto blizzu 15% opet.
I sve to za feature koji su trebali bit ingame na dan lansiranja il kao free patchevi, jer jebemu, zasluzili smo ih. Evo koliko traje lag problem, stalno se prave glupi i odjebaju ljude a igra laga svima, od amerike do evrope...blizz ne trza, igra trza.

Gadljivo koliko je igra isla u krajnost.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2013., 22:58   #6627
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Čini mi se da se ekipa koja je davala pravu lovu za opremu sada kada su ovakvi predmeti počeli padati mora osjećati prilično glupo...
Tja, ja se osjećam glupo kad vidim kako ekipi marquise gemovi padaju, a ja skupljao skoro 2 godine za 2 marquisea da craftam
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 18:08   #6628
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Vidio sam to sa marquise gemovima i još mogu to shvatiti (ali jako teško) jer su od početka bili zamišljeni kao čisti gold sink.

Ali kako se osjećaju ljudi koji su davali prave pare za iteme, a sada su ti itemi praktično bezvrijedni. Blizz je po meni opalio pljusku i pljunuo ravno u lice PC community-u koji su im generirali masne profite u zadnjih godinu i pol. A sve samo da bi se umilio konzolašima koji će tu igru sigurno manje igrati od PC-jaša.

Da se razumijemo, nemam ništa protiv konzolaša, imam protiv Blizza.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2013., 18:51   #6629
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ali kako se osjećaju ljudi koji su davali prave pare za iteme, a sada su ti itemi praktično bezvrijedni. Blizz je po meni opalio pljusku i pljunuo ravno u lice PC community-u koji su im generirali masne profite u zadnjih godinu i pol. A sve samo da bi se umilio konzolašima koji će tu igru sigurno manje igrati od PC-jaša.
Hmm, po IMHO ako si kupio za pravi novac item u virtualnoj igrici, mislim da je u tom slučaju svaka priča o "bacanju novca", ili "prevari" ili o nečemu trećem van konteksta zdravog razuma.
Gle, kupio si item i taj item je TVOJ. Tko tu gubi nije mi jasno. Imaš svoj item u igrici koji si kupio za novac i taj ti item nitko ne može oduzeti ( ako ne dođe ovrha jedino).
Ima ljudi koji bi bili ponosni da su ulupali nekih par tisuća eura u lika i onda bacili link na forume da vide svi kako su pro gosu gameri. Ali nažalost, ima i sirotinje što sakuplja gold , što padne to se stavi. Igra se 6-7 težina fino bez ikakvih kupi - prodaj, a novce se ulaže u neke malo manje važnije stvari tipa obrazovanja ili prehrane
Svatko ima svoje
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2013., 15:05   #6630
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
A i to što kažeš...

Ne žalim nimalo ljude koji su ulupavali prave pare za D3 RMAH, samo vidim modus operandi Blizza i uopće mi se ne sviđa.
Garro je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na