Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2013., 16:38   #271
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Da, za tog Demona sam taman išao isprobavat koliko sam precizan sa snajperom i pokretnom metom na daljinu
I onda mi je mali reko dafuq sam ga namazo, da je bio friendly
Njega mi je čak i žao bilo
No good ending for You, come back 1 year
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 17:15   #272
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ja sam dosao do katakombi i onda mi se u jednom djelu igra samo crasha tj restarta mi se cijeli komp jel netko dozivio ovakav problem?
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 17:36   #273
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Taman instaliram patch da vidim kako će poletit na AMD konfama i skužim neće se benchmark pokrenut
Ali bar mi se čini da je tesselation proradio
I SSAA baš ubije performanse, zakolje. Mislih, možda će sa 2X biti igrivo ali teško. A dafuq je 0,5X? To samo zamulja sliku koliko sam skužio
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 17:54   #274
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Meni poslije instaliranog patcha prestali sejvovi raditi pa sam moro nanovo ili uninstal pa usnimiti postojeće sejvove(na onaj manji od 15MB) vidi da je sad izašo neki 450MB to nisam probo
A glede "međeda" više nema ni "m" od njih toliko olova su pobrali da to neuspje napraviti za jedan dan "CZ" iz Kragujevca
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 22:49   #275
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Meni poslije instaliranog patcha prestali sejvovi raditi pa sam moro nanovo ili uninstal pa usnimiti postojeće sejvove(na onaj manji od 15MB) vidi da je sad izašo neki 450MB to nisam probo
A glede "međeda" više nema ni "m" od njih toliko olova su pobrali da to neuspje napraviti za jedan dan "CZ" iz Kragujevca
Haha, eto, ja po 3. puta prošo, dopisao neke moral pointse, ali nisam našao sve one bilješke. Moraću opet ponovno sve
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2013., 23:46   #276
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
zasto ponovo? mozes birati koju misiju zelis i samo to rjesiti.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 02:51   #277
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
A dafuq je 0,5X? To samo zamulja sliku koliko sam skužio
Da, malo su neobično postavili skalu. SSAA OFF je bolje nego SSAA 0.5x. To bi značilo da je OFF zapravo 1xAA, a 0.5x je tu valjda za low-end konfe i niske rezolucije.

Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Meni poslije instaliranog patcha prestali sejvovi raditi pa sam moro nanovo ili uninstal pa usnimiti postojeće sejvove
To se događa sa ne-original igrom, po mojim saznanjima. Postoji riješenje, googlaj, sejvovi su ti još uvijek negdje na kompu, ako ti je baš bitno. Al koga briga, ideš ispočetka, to kod ove igre uopće nije neki problem
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 07:04   #278
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
zasto ponovo? mozes birati koju misiju zelis i samo to rjesiti.
nije to to

Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
To se događa sa ne-original igrom, po mojim saznanjima. Postoji riješenje, googlaj, sejvovi su ti još uvijek negdje na kompu, ako ti je baš bitno. Al koga briga, ideš ispočetka, to kod ove igre uopće nije neki problem
hahaha, bome baš eto, i sam ću krenuti 4. puta po sve one bilješke. Igra je zarazna. Za jednu relativno linearnu igru i prezarazna
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 09:02   #279
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Završio sam i ja pa idem ponovo i promjenit težinu u renger mod pa raspaljot po družin" a glede sejvova ma i nije bitno ali našao sam ih i nebi htjeo neke insinuacije glede no-original igre koju sam revno kupio kao i većina igra je super i pravo osvježenje sad će Zona morati malo prićekati.....
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 19:00   #280
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Meni igra stalno zapinje, framerate je odličan, ali svako malo igra zapne na pola sekunde pa krene dalje. Instalirani zadnji driveri, konfa pod moj komp...
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 19:08   #281
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Meni igra stalno zapinje, framerate je odličan, ali svako malo igra zapne na pola sekunde pa krene dalje. Instalirani zadnji driveri, konfa pod moj komp...
Antivirus? Neki drugi software koji kolje disk ukoliko nije na SSD-u?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 19:16   #282
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Hmm, probao bez antivirusa, isto.....igra je instalirana na wd black koji služi isključivo za instalacije, winsi su na ssd-u. Na tom istom disku su i BF3 i ostale igre i nemam s njima tih problema. Probat ću prebacit igru na SSD.

Našao sam na netu da ima još ljudi s istim problemom, ali nitko nema riješenje....probao sam i starije drivere, sve isto. Igra svakih par sekundi zapne baš ko da nešto kolje disk.

Probat ću još i uključiti swap file, iako ne vidim razloga da zbog toga ne bi radilo.

Edit: probao sa ssd-a, probao sa swapom, sve isto...

Zadnje izmijenjeno od: e-one. 24.05.2013. u 19:24.
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 22:49   #283
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Hmm, probao bez antivirusa, isto.....igra je instalirana na wd black koji služi isključivo za instalacije, winsi su na ssd-u. Na tom istom disku su i BF3 i ostale igre i nemam s njima tih problema. Probat ću prebacit igru na SSD.

Našao sam na netu da ima još ljudi s istim problemom, ali nitko nema riješenje....probao sam i starije drivere, sve isto. Igra svakih par sekundi zapne baš ko da nešto kolje disk.

Probat ću još i uključiti swap file, iako ne vidim razloga da zbog toga ne bi radilo.

Edit: probao sa ssd-a, probao sa swapom, sve isto...
Imao sam takvih problema na bf3 i call of pripyat sa gtx 560ti, ali nikada nisam našao fix nego sam menjao grafičku. No, ne vjerujem da je do grafe. Nešto kenjavi, pitanje je što.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 23:38   #284
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Jesi probao defragmentirati hard možda pomogne znalo mi se dešavati da tako riešim manje probleme glede zatrzavanja i loadanja igara.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2013., 23:40   #285
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Jesi probao defragmentirati hard možda pomogne znalo mi se dešavati da tako riešim manje probleme glede zatrzavanja i loadanja igara.
Defrag SSD-a nema smisla. Možda čipset drivere treba novije natovariti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 00:44   #286
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Ja sam imao takvih problema sa Railworksom na HDD ali ta igra je imala preko 60gb. Tek je na SSD proradila bez trzaja. Sumnjam da je to kod Metroa problem jer je frkefuljak od fajla u usporedbi sa Rw.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 10:23   #287
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ct.- "igra je instalirana na wd black koji služi isključivo za instalacije, winsi su na ssd-u."

Ovdje nepiše da je igra na SSD-u pa glede toga sam i predložio da isproba defragmentirati taj WD
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 11:00   #288
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Edit: probao sa ssd-a, probao sa swapom, sve isto...
piše na kraju tog istog posta
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 11:01   #289
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ct.- "igra je instalirana na wd black koji služi isključivo za instalacije, winsi su na ssd-u."

Ovdje nepiše da je igra na SSD-u pa glede toga sam i predložio da isproba defragmentirati taj WD
Hehe, ali kasnije reče da ju je preselio na ssd i da mu se događa ista stvar neka proba staviti najnovije drivere od ploče i sve one popratne storage drivere koje mu proizvođač matične nudi na svom sajtu
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 19:52   #290
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Malo sam prebrzo prožvakao igru od zadnjeg posta! Da samo ne hvalim igru moram spomenut i jedno veće razočaranje...nakon odlično dizajniranih tunela, postaja (pogotovo venice-a) očekivao sam i jedva čekao da vidim Polis...a ono ni P od Polisa. Po meni su trebali ić do kraja i prikazat svu raskoš, život i veličinu najveće stanice. Šteta! A sad nazad u realnost i povratak lošim igrama!


P.S.Od novog Metro-a očekujem više interakcije sa okolinom,NPC-ovima,nelinearnost, uvest veću dozu rpg elemenata...što bi na kraju mogao svesti na „jednu riječ“ STALKER, ali onda to ne bi bio Metro :-)
-->
Malo sam prebrzo prožvakao igru od zadnjeg posta! Da samo ne hvalim igru moram spomenut i jedno veće razočaranje...nakon odlično dizajniranih tunela, postaja (pogotovo venice-a) očekivao sam i jedva čekao da vidim Polis...a ono ni P od Polisa. Po meni su trebali ić do kraja i prikazat svu raskoš, život i veličinu najveće stanice. Šteta! A sad nazad u realnost i povratak lošim igrama!


P.S.Od novog Metro-a očekujem više interakcije sa okolinom,NPC-ovima,nelinearnost, uvest veću dozu rpg elemenata...što bi na kraju mogao svesti na „jednu riječ“ STALKER, ali onda to ne bi bio Metro :-)
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 20:44   #291
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024



Sad,imamo dva zavrsetka igre,dobar i los ovisno o nasim odlukama i naravi u igri.
Jedan gdje aktiviramo samounistenje postaje i umiremo te prikazuje dijete u igri,Artyom-ovog sina i odlazak Dark Ones i gdje najavljuje njihov povratak.
Drugi,gdje nas spase i gdje se oprastamo od njih i govori da ce se opet sresti.

E,sada za nastavak price,ako bude uopce,po kojim cemo zavrsetkom ici dalje ?
Gdje prezivljavamo ili ginemo ? Gledajuci ko i Metro 2033,ovaj gdje smo spaseni ja alternativni ili se varam.

Najavljeni su neki DLC-ovi,ali koliko sam procitao kraj je price za Artyoma.
Dok ne procitam,vjerujem da Drug Brko vec zna odgovor hehe


-->
Jedno pitanje za one koji su zavrsili igru i citali novele




Sad,imamo dva zavrsetka igre,dobar i los ovisno o nasim odlukama i naravi u igri.
Jedan gdje aktiviramo samounistenje postaje i umiremo te prikazuje dijete u igri,Artyom-ovog sina i odlazak Dark Ones i gdje najavljuje njihov povratak.
Drugi,gdje nas spase i gdje se oprastamo od njih i govori da ce se opet sresti.

E,sada za nastavak price,ako bude uopce,po kojim cemo zavrsetkom ici dalje ?
Gdje prezivljavamo ili ginemo ? Gledajuci ko i Metro 2033,ovaj gdje smo spaseni ja alternativni ili se varam.

Najavljeni su neki DLC-ovi,ali koliko sam procitao kraj je price za Artyoma.
Dok ne procitam,vjerujem da Drug Brko vec zna odgovor hehe


blava je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2013., 21:46   #292
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Upravo završio igru, dobio dobar završetak otprve.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2013., 12:16   #293
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222



Sad,imamo dva zavrsetka igre,dobar i los ovisno o nasim odlukama i naravi u igri.
Jedan gdje aktiviramo samounistenje postaje i umiremo te prikazuje dijete u igri,Artyom-ovog sina i odlazak Dark Ones i gdje najavljuje njihov povratak.
Drugi,gdje nas spase i gdje se oprastamo od njih i govori da ce se opet sresti.

E,sada za nastavak price,ako bude uopce,po kojim cemo zavrsetkom ici dalje ?
Gdje prezivljavamo ili ginemo ? Gledajuci ko i Metro 2033,ovaj gdje smo spaseni ja alternativni ili se varam.

Najavljeni su neki DLC-ovi,ali koliko sam procitao kraj je price za Artyoma.
Dok ne procitam,vjerujem da Drug Brko vec zna odgovor hehe





Ne zna se to još Zašto? Zato što knjiga Metro 2034 nema veze sa ovog igrom niti je nastavak priče. Drugi ljudi na drugoj strani Metroa. Ima nekih poveznica, ali ne dovoljno jakih da je nastavak, više proširenje Metro Universe-a.

Knjiga koja navodno izlazi u prosincu ove godine, Metro 2035, je, opet navodno, priča iz ove igre. Dok ta knjiga ne izađe, ne znamo koji je sada pravi završetak. U biti, ono što je enigma, da li Artyom pobiga u D6 koji biva uništen ili Artyom preživljava kao i D6 kao i Miller (u knjizi Melnik). Jedno je sigurno, Dark Ones su živi, konakt sa Artyomom je uspostavljen i Anna je trudna Dalje, dok ne izađe knjiga, ne znamo. Za 2033 smo znali što je pravi a koji krivi kraj jer smo imali knjigu. Sada čekamo knigu koja još nije gotova jer je Gluhosvki pisao knjigu usporedno sa davanjem smjernica ekipi koja je radila igru.

Živi bili pa vidjeli




Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Upravo završio igru, dobio dobar završetak otprve.
Čestitke. Ti si pravi pravedni borac
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Jedno pitanje za one koji su zavrsili igru i citali novele
OK, sad i ja tebi moram poiler pisati

Citiraj:



Sad,imamo dva zavrsetka igre,dobar i los ovisno o nasim odlukama i naravi u igri.
Jedan gdje aktiviramo samounistenje postaje i umiremo te prikazuje dijete u igri,Artyom-ovog sina i odlazak Dark Ones i gdje najavljuje njihov povratak.
Drugi,gdje nas spase i gdje se oprastamo od njih i govori da ce se opet sresti.

E,sada za nastavak price,ako bude uopce,po kojim cemo zavrsetkom ici dalje ?
Gdje prezivljavamo ili ginemo ? Gledajuci ko i Metro 2033,ovaj gdje smo spaseni ja alternativni ili se varam.

Najavljeni su neki DLC-ovi,ali koliko sam procitao kraj je price za Artyoma.
Dok ne procitam,vjerujem da Drug Brko vec zna odgovor hehe





Ne zna se to još Zašto? Zato što knjiga Metro 2034 nema veze sa ovog igrom niti je nastavak priče. Drugi ljudi na drugoj strani Metroa. Ima nekih poveznica, ali ne dovoljno jakih da je nastavak, više proširenje Metro Universe-a.

Knjiga koja navodno izlazi u prosincu ove godine, Metro 2035, je, opet navodno, priča iz ove igre. Dok ta knjiga ne izađe, ne znamo koji je sada pravi završetak. U biti, ono što je enigma, da li Artyom pobiga u D6 koji biva uništen ili Artyom preživljava kao i D6 kao i Miller (u knjizi Melnik). Jedno je sigurno, Dark Ones su živi, konakt sa Artyomom je uspostavljen i Anna je trudna Dalje, dok ne izađe knjiga, ne znamo. Za 2033 smo znali što je pravi a koji krivi kraj jer smo imali knjigu. Sada čekamo knigu koja još nije gotova jer je Gluhosvki pisao knjigu usporedno sa davanjem smjernica ekipi koja je radila igru.

Živi bili pa vidjeli




Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Upravo završio igru, dobio dobar završetak otprve.
Čestitke. Ti si pravi pravedni borac
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2013., 20:22   #294
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Instalirao sam zadnje drivere, probao i više različitih drivera i niš. Naravno googlao sam za taj problem i nije da ga samo ja imam, ima dosta rage-a po forumima o tome, pogotovo kod ekipe s nekim bijesnim rigovima. Za sad na žalost igra čeka dok ne izađe neki patch ili se nađe riješenje jer je ovako preiritatno igrati....
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 00:46   #295
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Prešao igru. Bome jedna od zanimljivijih.

Al šta je naporan onaj mali alien gmizavac + ima glas ko pipica

btw koji sam ja kraj dobio ? hint: raznio sam sve živo
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 00:51   #296
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Prešao igru. Bome jedna od zanimljivijih.

Al šta je naporan onaj mali alien gmizavac + ima glas ko pipica

btw koji sam ja kraj dobio ? hint: raznio sam sve živo
Zao kraj, naravno
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 07:28   #297
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Al šta je naporan onaj mali alien gmizavac + ima glas ko pipica
Možda zato jer je... dijete?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 10:58   #298
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,217
preša igricu, odlična je. Budući da sam sve pobija, mislim da sam dobija zao kraj xD
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 11:37   #299
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Možda zato jer je... dijete?
Preduboka je to tematika za mene haha.

Nekako imam osjecaj da je engine iskoristen totalno krivo. Ubile me silne sive i smeđe boje. Plakao sam od sreće kad se pojavilo par scena u boji u sve je izgledalo puno bolje.
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2013., 12:05   #300
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
preša igricu, odlična je. Budući da sam sve pobija, mislim da sam dobija zao kraj xD
Nema zlog kraja. Ne znamo još koji je dobar a koji nije. ishod je sličan ovako i onako

Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Nekako imam osjecaj da je engine iskoristen totalno krivo. Ubile me silne sive i smeđe boje. Plakao sam od sreće kad se pojavilo par scena u boji u sve je izgledalo puno bolje.
Možda zato jer je bio nuklearni rat, tmurno nebo, pada kiša, sve je trulo i hrđavo i razrušeno i boja izgorila od temperature nuklearne eksplozije?
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na