Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.04.2013., 10:46   #1
gesaugen
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
Prijenosni zvučnici i player u jednome

Molio bih pomoć:
želio bih kupiti prijenosne stereo zvučnike za izlete i zamisao je da ih spojim s mobitelom i puštam glazbu s njega. No drugi problem je da mi mobitel više nema neku bateriju tj. uz puštanje muzike mi traje max 4-5h što je na knap za izlet i ne želim se kockati već želim riješenje koje komotno može svirati bar 8h

i onda sam naletio na all-in-one riješenja stereo zučnika koji su ujedno i player i mogu čitati glazbu s usb-a i SD kartica ili biti samo dodatni zvučnici za bilo kakav izvor zvuka poput mobitela. radi se točnije o ovome:
http://www.ebay.com/itm/New-Mini-U-D...item51a7b53e3f

ovaj ima i LCD display. i u stvari ono što mi je jedina nedoumica da ga kupim odmah je opcija shuffle - želio bih skroz randomizirano sviranje i to do mjere da ne želim niti predefinirano randomizirano miješanje pjesama na npr. usb stiku pa onda puštanje već totalno randomizirano kako se playeru pušta (što je nomralno na mobitelu i svim playerima koji podržavaju shuffle)

dakle zanimaju me vaša iskustva i mišljenja s takvim prijenosnim zvučnicima i što je najbotnije - da li netko ima točno ovakve koji su ujedno i player te ako da, da li ima opciju shuffle
gesaugen je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 11:54   #2
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
koliko vidim, ovo sa ebaya ne ide na baterije? stoga, koja je razlika uzeo "neke" zvucnike za komp ili ove, generalno, sto se prijenosnika tice?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2013., 13:31   #3
gesaugen
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 347
ide baterija i to litionska kakve se koriste u mobitelima i baterija je s donje strane zvučnika. evo jedne slike s neta gdje se vidi baterija:
http://www.casesinthebox.com/images/...3376813788.jpg
evo i što piše iz opisa:
"Several power supply manners including battery,computer USB,adaptor DC-5.5V"

samo što sam sad surfao i vidim da takvih zvučnika ima gro verzija i neke dolaze bez baterije, dakle da nisu portabilne...

u globalu ja bi kupio portabilnu verziju a one se pune preko usb kabela
gesaugen je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na